Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.591
|
čitano: 4.714.191
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Robert_84 kaže...
Dead space ps5 80€.... malo pretjerano

ako su ovo nove cijene igara za ps5, slabo ce ih vise itko kupovati po izlasku....

 

Na steamu je Dead Space 60€ (450kn). I to je uglavnom cijena za sve nove igre na steamu.

A na PSNu je 600kn. Za remake! Neke nove novcate AAA igre ne koštaju toliko.

I to je na PSNu cijena za gotovo sve top igre.

 

Koliko god volim igranje toliko sve manje želim plaćati ovakve novce za novu igru.

I 60€ je puno, a kamoli 80€.

 

Kupujem obično dok cijena padne ispod 30€, koliko god jako želim igrati neku igru.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
imam oko il malo preko 30 igara za ps5, nisu sve ekskluzive niti jednu nisam platio 80€ mislim da je Callisto protocol bio najskuplji, al ne 80€
Ne slušaj nikoga, ostani svoj
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Robert_84 kaže...
Dead space ps5 80€.... malo pretjerano

ako su ovo nove cijene igara za ps5, slabo ce ih vise itko kupovati po izlasku....

 

Na steamu je Dead Space 60€ (450kn). I to je uglavnom cijena za sve nove igre na steamu.

A na PSNu je 600kn. Za remake! Neke nove novcate AAA igre ne koštaju toliko.

I to je na PSNu cijena za gotovo sve top igre.

 

Koliko god volim igranje toliko sve manje želim plaćati ovakve novce za novu igru.

I 60€ je puno, a kamoli 80€.

 

Kupujem obično dok cijena padne ispod 30€, koliko god jako želim igrati neku igru.

 

 

ako ti se igra sad taj novi dead space, i igrao bi na kompu, možeš uzeti taj ea play pro, za 15 eura se naigraš mjesec dana i super. to sam ja napravio.

 

Jer ova cijena od 80 je brutalna, i 60 je previše

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ajde razumijem da studiji naplaćuju remake po punoj cijeni kad je riječ o remakeu igre iz 90-ih, tipa Final Fantasy 7, sa čijim je remakeom praktički čitava igra rađena nanovo iz temeljea. Ali da se po punoj cijeni naplaćuju remakeovi igara koje nisu izašle baš toliko davno i promjene su većinom sitnije, tipa Dead Space ili The Last of Us, to mi je suludo. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nisam igrao orginalni DS tako da je meni ovo top. Baš je punu bolja nego Calisto Protocol.
 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Ajde razumijem da studiji naplaćuju remake po punoj cijeni kad je riječ o remakeu igre iz 90-ih, tipa Final Fantasy 7, sa čijim je remakeom praktički čitava igra rađena nanovo iz temeljea. Ali da se po punoj cijeni naplaćuju remakeovi igara koje nisu izašle baš toliko davno i promjene su većinom sitnije, tipa Dead Space ili The Last of Us, to mi je suludo. 

Apsolutno se slazem,FF7 remake su stvorili doslovno novu igru i ta mi vrijedi punu cijenu nove igre.

Ali iskreno,niti za jednu igru ne zelim dat 70 ili 80eu,meni je plafon 50-60eu.

Mogu oni stavit i 500eu po igri sto se mene tice ali ja cu ju opet kupit kada dodje na cijenu koju JA smatram realnom.

Zasto bi se uopce moralo sve kupovat day one,to je izgleda nekakvo pravilo u Hr ali u De bas i ne,vi ocito imate vise para i vise standarde 🥂

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja slabo kupujem, a te cifre od 60-80 eura mi ne pada na pamet dati za igru.... Ne postoji igra vrijedna tih novaca.
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni će prva kupljena igra uopće ove godine biti Wo Long. I još vjerojatno Armored Core 6, Spiderman 2, Remnant 2, Silksong. Sve drugo što izađe ne može doći na red ovu godinu, pa se čeka 50% i u backlog. Hogwarts mi recimo nema nikakve šanse kraj ovih igri, pa ga nema ni smisla kupovati.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
antimadridista kaže...

Ajde razumijem da studiji naplaćuju remake po punoj cijeni kad je riječ o remakeu igre iz 90-ih, tipa Final Fantasy 7, sa čijim je remakeom praktički čitava igra rađena nanovo iz temeljea. Ali da se po punoj cijeni naplaćuju remakeovi igara koje nisu izašle baš toliko davno i promjene su većinom sitnije, tipa Dead Space ili The Last of Us, to mi je suludo. 

Apsolutno se slazem,FF7 remake su stvorili doslovno novu igru i ta mi vrijedi punu cijenu nove igre.

Ali iskreno,niti za jednu igru ne zelim dat 70 ili 80eu,meni je plafon 50-60eu.

Mogu oni stavit i 500eu po igri sto se mene tice ali ja cu ju opet kupit kada dodje na cijenu koju JA smatram realnom.

Zasto bi se uopce moralo sve kupovat day one,to je izgleda nekakvo pravilo u Hr ali u De bas i ne,vi ocito imate vise para i vise standarde 🥂

Pa kako drukčije, fino kupim PS5 igru stavim na policu DVD tako da svatko tko dođe u kuću može reći ima se može se.

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...
MEGATAMA kaže...
antimadridista kaže...

Ajde razumijem da studiji naplaćuju remake po punoj cijeni kad je riječ o remakeu igre iz 90-ih, tipa Final Fantasy 7, sa čijim je remakeom praktički čitava igra rađena nanovo iz temeljea. Ali da se po punoj cijeni naplaćuju remakeovi igara koje nisu izašle baš toliko davno i promjene su većinom sitnije, tipa Dead Space ili The Last of Us, to mi je suludo. 

Apsolutno se slazem,FF7 remake su stvorili doslovno novu igru i ta mi vrijedi punu cijenu nove igre.

Ali iskreno,niti za jednu igru ne zelim dat 70 ili 80eu,meni je plafon 50-60eu.

Mogu oni stavit i 500eu po igri sto se mene tice ali ja cu ju opet kupit kada dodje na cijenu koju JA smatram realnom.

Zasto bi se uopce moralo sve kupovat day one,to je izgleda nekakvo pravilo u Hr ali u De bas i ne,vi ocito imate vise para i vise standarde 🥂

Pa kako drukčije, fino kupim PS5 igru stavim na policu DVD tako da svatko tko dođe u kuću može reći ima se može se.

To imas onaj Kineski Playstution 5 extreme koji ima igre na DVDu.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ja imam 48 i sve više gejmam😆
Opušta me to i svaki dan nađem vremena za igrati na ps5/pc.
Sa time da max gledam da ne zapostavljam obitelj i dr. obaveze.
Evo sad na pc skinuo sp football life 2023 (dorađeni pes 21) pa uz to navijanja, face igrača, sve stadione(1000+), i uživam kao da mi je 15 god.😊
Master liga zakon.

Što se tiče digitalno, fizičke kopije...
Prednost digitalno, ali najbolje je kad može oboje.

Prije neki dan dogovorim sa likom da mi proda TLOU part 1 i kaže on poslano danas u 11.00 i makne oglas.
Nakon 10 dana igre nema, a on me blokira na mobu😄

Da sam mu barem platio pa ajd shvatio bi ga.

Kupio bih taj tlou part 1, ali 500 kn je previše.
Ako bude tko prodavao za malo manje nek se javi.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.1.2023 21:26 (mariclius).
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Frende kak ne pratiš ništa u DE, to je PS5 Pro. Zar nema tog kod vas. Baš ste nazadni.

Sony je prva tvrtka koja je ikad kupila win rar licencu i shvatili da im BR nepotreban.
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.1.2023 22:15 (Gajotres).
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Gejmanje na PS-u je isto buljenje u televizor kao i turske sapunjare, večera za 5, dnevnik ili Netflix... Samo za razliku od svega toga- najviše je interaktivno i najviše koristimo mozak. Izaberaš svijet u koji želiš ići i ode. I onda se netko čudi što ja gejmam a u isto vrijeme prati 3 turske sapunjare ili inspektora Kolumba po tko zna koji put. Evo sada igram Ragnarok i baš je pun zagonetki i uz to se još moram potruditi da zapamti sve poteze 

 
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
mariclius kaže...

Ja imam 48 i sve više gejmam😆
Opušta me to i svaki dan nađem vremena za igrati na ps5/pc.
Sa time da max gledam da ne zapostavljam obitelj i dr. obaveze.
Evo sad na pc skinuo sp football life 2023 (dorađeni pes 21) pa uz to navijanja, face igrača, sve stadione(1000+), i uživam kao da mi je 15 god.😊
Master liga zakon.

Što se tiče digitalno, fizičke kopije...
Prednost digitalno, ali najbolje je kad može oboje.

Prije neki dan dogovorim sa likom da mi proda TLOU part 1 i kaže on poslano danas u 11.00 i makne oglas.
Nakon 10 dana igre nema, a on me blokira na mobu😄

Da sam mu barem platio pa ajd shvatio bi ga.

Kupio bih taj tlou part 1, ali 500 kn je previše.
Ako bude tko prodavao za malo manje nek se javi.

 mariclius

Pa kupi digitalnu verziju od onog dečka iz Bosne.

Kod njega je 35 Eur-a ja sam kupio već par igara i sve radi ok.

Dve sam kupio prije godinu 2 i dan danas sve radi bez problema.

Imaš 2 verzije tako da možeš igrati na svom acc ta je skuplja ili da igraš na acc. koji ti on da.

Nemam pojma jel se tu smiju davati linkovi pa neću postat pogledaj na njuškalu. Ne mogu ti poslati na PM.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...
mariclius kaže...

Ja imam 48 i sve više gejmam😆
Opušta me to i svaki dan nađem vremena za igrati na ps5/pc.
Sa time da max gledam da ne zapostavljam obitelj i dr. obaveze.
Evo sad na pc skinuo sp football life 2023 (dorađeni pes 21) pa uz to navijanja, face igrača, sve stadione(1000+), i uživam kao da mi je 15 god.😊
Master liga zakon.

Što se tiče digitalno, fizičke kopije...
Prednost digitalno, ali najbolje je kad može oboje.

Prije neki dan dogovorim sa likom da mi proda TLOU part 1 i kaže on poslano danas u 11.00 i makne oglas.
Nakon 10 dana igre nema, a on me blokira na mobu😄

Da sam mu barem platio pa ajd shvatio bi ga.

Kupio bih taj tlou part 1, ali 500 kn je previše.
Ako bude tko prodavao za malo manje nek se javi.

 mariclius

Pa kupi digitalnu verziju od onog dečka iz Bosne.

Kod njega je 35 Eur-a ja sam kupio već par igara i sve radi ok.

Dve sam kupio prije godinu 2 i dan danas sve radi bez problema.

Imaš 2 verzije tako da možeš igrati na svom acc ta je skuplja ili da igraš na acc. koji ti on da.

Nemam pojma jel se tu smiju davati linkovi pa neću postat pogledaj na njuškalu. Ne mogu ti poslati na PM.

Ili neka prita nekoga da kupuju popola. Uskoro će biti dvije godine kako s Gogijem kupujem igre na USA storu a Gogija nisam nikad upoznao. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.1.2023 23:27 (Gajotres).
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
robogo kaže...
Ispucah 665 GB s konzole, Kingston KC3000 2TB stiže. Ne'š ti "insufficient storage space"

 

ma mene je optika spasila od te sekiracije, brzina 1000/500, uzeo ps plus premium prije mjesec dana, dvadesetak igara sam instalirao i brisao, doslovno mogu izbrisat igru koju trenutno igram ako mi treba mjesta za drugu, nakon toga samo stavim da se opet igra skine, u prosjeku 10-20 minuta. Sejvovi se svi čuvaju tak da nema greške. 

 

 

Wooow !!! Pa ja to imam vec cc 2 god. pa ne svrša...... u gaćice kao ti , OMG

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.1.2023 1:22 (CROatVU).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
CROatVU kaže...

 

Wooow !!! Pa ja to imam vec cc 2 god. pa ne svrša...... u gaćice kao ti , OMG

 

Opet nacugan tipkaš po forumu? :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.1.2023 1:30 (Bitanga).
13 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
CROatVU kaže...

 

Wooow !!! Pa ja to imam vec cc 2 god. pa ne svrša...... u gaćice kao ti , OMG

 

Opet nacugan tipkaš po forumu? :-D

 Hahahahah dobar sjedi 5 Bitanga .

 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Lonely Boy kaže...

 Gogy je duša od čovjeka, meni je jednom piknuo nesto na cd keys pa sam mu samo na revolut prebacio lovu.

 I ponudio onu PS kolekciju prije nego mi je stigla 5ica, ali dobro da nije jer je sony bannao ljude koji su ju shareali.

 Ostavlja dojam takve postenjacine da bi mu se usudio poslat karticu s obje strane bez straha da bi me pokrao.

 ( p.s. Nemojte sad dobivati ideje haha )

 

Sad kad ti CROatVU odgovori :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vidim da me spominjete, hvala vam.

PS Plus Essential - February 2023 :
- Evil Dead The Game
- OlliOlli World
- Mafia Definitive Edition
- Destiny 2 Beyond Light (DLC)

Moj PC  
16 0 hvala 4
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Imam 70down / 30up, da mogu optiku uzeo bih ali i ovo mi je dovoljno
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Vidim da me spominjete, hvala vam.

PS Plus Essential - February 2023 :
- Evil Dead The Game
- OlliOlli World
- Mafia Definitive Edition
- Destiny 2 Beyond Light (DLC)

 tbh, užasan lineup.

pa kaj smo spali na dobivanje DLC-ova za free igre... smh

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.1.2023 17:16 (vrx).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
vrx kaže...
Gogy7 kaže...
Vidim da me spominjete, hvala vam.

PS Plus Essential - February 2023 :
- Evil Dead The Game
- OlliOlli World
- Mafia Definitive Edition
- Destiny 2 Beyond Light (DLC)

 tbh, užasan lineup.

pa kaj smo spali na dobivanje DLC-ova za free igre... smh

 Na stranu Destiny o kojem ne znam puno, ali i Mafia i OlliOlli World su odlične igre. A i Evil Dead je čist zabavan 4 person coop koliko sam čuo. Moglo je i gore po meni.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Šteta što su developeri Mafie prelijeni za napraviti update igre da radi u 60 fps na novim konzolama. Inače bi bila top igra za PS+.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mariclius kaže...

Ja imam 48 i sve više gejmam😆
Opušta me to i svaki dan nađem vremena za igrati na ps5/pc.
Sa time da max gledam da ne zapostavljam obitelj i dr. obaveze.
Evo sad na pc skinuo sp football life 2023 (dorađeni pes 21) pa uz to navijanja, face igrača, sve stadione(1000+), i uživam kao da mi je 15 god.😊
Master liga zakon.

Što se tiče digitalno, fizičke kopije...
Prednost digitalno, ali najbolje je kad može oboje.

Prije neki dan dogovorim sa likom da mi proda TLOU part 1 i kaže on poslano danas u 11.00 i makne oglas.
Nakon 10 dana igre nema, a on me blokira na mobu😄

Da sam mu barem platio pa ajd shvatio bi ga.

Kupio bih taj tlou part 1, ali 500 kn je previše.
Ako bude tko prodavao za malo manje nek se javi.

 Poslao bi privatno ali su onemogućene poruke. Ako si zainteresiran prodati tlou part 1 nakon što ju odigraš javi se privat!

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ok, to nisam znao. Onda je ipak loša ponuda :)
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Prije par dana napokon se odlučim na ñjuškalu kupit GoW, digitalnu verziju jer dijelim troškove sa burazom. Odaberem oglas , pošaljem sms da li je još dostupan,  dogovorimo se, on ode do stana, pošalje mi kod, ja stavim igru na download i uplatim mu lovu na račun. Sve ovo se dogodilo u roku od 19 minuta. 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja kupim novu na dan izlaska ,predjem i prodam za 150 kuna manje nego samn kupio.Odigrao top igru za 150 kuna day one

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

 Jbg, ja sam dao 150 kn i imam ju zauvijek. Nemam vremenski rok u kojem je moram završit da ju prodam dalje. Sad igraju klinci a ja budem za mjesec , dva , ili kad ulovim vremena. 

 

 Day one uzimam samo cod i fifu jer imaju rok trajanja.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.1.2023 22:51 (Wontay).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

ti njuskalo oglasi su ukradeni accounti, guglajte i vidit cete. 

moze ti se desit da ti propadne taj account vrlo brzo, a mozes imat i srece da potraje. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice