Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.564
|
čitano: 4.696.417
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
marinda kaže...

pozdrav, jel ima koga ovdje da je preso sa full hd na 2k monitor? zanimaju me iskustva dali se isplati, znam da bi bilo najbolje da ga spojim na 4k tv al jednostavno FPS igre i tv mi nejde zajedno, moram sjedit za stolom. uglavnom igram cod, apex. trenutno koristim AOC 27g2u na 120hz

 Ja sam uzeo Odyssey G5 sa IPS matricom. Preporodio se. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ako zelim napravit upgrade Ghost of Tsushime na ps5 verziju, sta tocno trebam kupit na storeu? Posjedujen vec ps4 verziju i nije mi bas jasno..na storeu mi izlistava Ghost of Tsushima Ps5/Ps4 i upgrade Director's cut Ps4.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2022 9:35 (Tututuru).
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ekipa, treba li nam daljinski za ps5? Mislim, znam da ne "treba", ali zašto bi ga trebalo kupiti (ako bi)?

 

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
gocc01 kaže...

Ako želim recimo platinirati Ghost of Tshushima, moram li onda odraditi i one sporedne zadatke prilikom čišćenja neke baze? Recimo osim pobit sve Mongole moram ih trojicu roknut sa lukom i strijelom ili prvo ih zapalit pa onda dovršit dok gore i te gluposti.  

 

Ili samo odradit sve sidequestove? 

 Moras raditi tacno samo ono za sta imaju trofeje, a mislim da za to nema trofeja.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MagiMagi kaže...

Ekipa, treba li nam daljinski za ps5? Mislim, znam da ne "treba", ali zašto bi ga trebalo kupiti (ako bi)?

 

 Laički?

Da ako koristiš PS5 za gledanje recimo netflixa , i sličnih servisa da sa "masnim prstima" ne prebacuješ programe serije filmove u izborniku sa kontrolerom koji je 600 kn , već sa kontrolerom koji je 3-4 puta jeftiniji i po meni predviđen za to:)

Em daljinski je lakši i slično.

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tututuru kaže...

Ako zelim napravit upgrade Ghost of Tsushime na ps5 verziju, sta tocno trebam kupit na storeu? Posjedujen vec ps4 verziju i nije mi bas jasno..na storeu mi izlistava Ghost of Tsushima Ps5/Ps4 i upgrade Director's cut Ps4.

 Moras platiti i nadogradnju na ps5 i Iki island tj.Director's cut 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Crotiger kaže...
MagiMagi kaže...

Ekipa, treba li nam daljinski za ps5? Mislim, znam da ne "treba", ali zašto bi ga trebalo kupiti (ako bi)?

 

 Laički?

Da ako koristiš PS5 za gledanje recimo netflixa , i sličnih servisa da sa "masnim prstima" ne prebacuješ programe serije filmove u izborniku sa kontrolerom koji je 600 kn , već sa kontrolerom koji je 3-4 puta jeftiniji i po meni predviđen za to:)

Em daljinski je lakši i slično.

 Pa ne treba mi za netflix jer imam magic remote od tv-a sa tipkom za netflix. Znači za samo igranje taj daljinski nije bitan?

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MagiMagi kaže...

 Pa ne treba mi za netflix jer imam magic remote od tv-a sa tipkom za netflix. Znači za samo igranje taj daljinski nije bitan?

 

 

Da, to je korisno jedino ako gledaš netflix i druge streaming servise preko playke, a ne preko TV appsa.

A čak i tada bi mogao s daljinskim od TVa upravljati playkom uz pomoć HDMI CEC.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Moram reci da je Sony napravio cudo s ovom konzolom. Valjda sam zaboravio da je to moguce buduci da imam Apple vecinom sve gdje je sve ograniceno (npr promjena Ram-a na laptopu). Sony daje sve PS4 igrice da se igraju isto ili bolje na PS5 (prodas PS4 jer ti ne treba). Imaju jebeni najjednostavniji moguci tutorial kako upgrade SSD… USB podrske svih vrsta, 120hz, ALLM/VRR, raytracing, svasta nesto. Po meni kupnja desetljeca.
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2022 15:46 (gnautix).
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja gledam preko ps5 Hbo max, a često i YouTube jer brzo otvara 4k videa. Brže nego lg tv star 3 4 godine.
Bitango, ovo da možeš i preko daljinskog od tv upravljati plejkom uz hdmi cec, možeš li ukratko laički napisati kako?
Prvi put to čujem i to je odlična stvar.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Valjda bi to trebalo biti ovako...🙂

https://m.youtube.com/watch?v=xElZBSli110
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
SimeKZ kaže...
marinda kaže...

pozdrav, jel ima koga ovdje da je preso sa full hd na 2k monitor? zanimaju me iskustva dali se isplati, znam da bi bilo najbolje da ga spojim na 4k tv al jednostavno FPS igre i tv mi nejde zajedno, moram sjedit za stolom. uglavnom igram cod, apex. trenutno koristim AOC 27g2u na 120hz

 Ja sam uzeo Odyssey G5 sa IPS matricom. Preporodio se. 

 jel mozes tocno napisat koji model ima puno tih g5 starih/novih. thx

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mariclius kaže...
Valjda bi to trebalo biti ovako...🙂

https://m.youtube.com/watch?v=xElZBSli110

 

Da, to je to. Ja imam ps5, receiver i maxtv spojeno na telku i sve troje upravljam sa daljinskim od TVa preko HDMIa.

Al ono, velim, za PS5 mi ne treba.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ja sam isto nedavno prešao sa full hd 75hz na 2k 144hz/165hz. Super je za gaming tako. Osjeti se razlika.

Svakako preporuka za taj prelazak.

Kolega, kakav je taj Odissey G5 sa Ips-om od Samsunga? To je isto 2k 144hz/165hz?

Jel ti zamara oči taj monitor? Nemaš glavobolje, bolove u očima od njega tj.zbog njega?

Kakav je po pitanju bleeda i glowa? Uz ovaj Dell dvoj razmatrao sam i taj Samsung...

Ja imam Dell S2721DGFA i kažu neki da im izaziva takve tegobe i bolove jer kao titra monitor u nekim okolnostima pa izaziva te glavobolje i bolove u očima.

Nadam se da se nisam zajebo pri odabiru monitora.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2022 21:03 (Audi1989).
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Probao Fortnite(sin ga igra) na Ps5 da vidim novi Unreal 5.1 engine,dodali su Lumen,Nanite itd i igra je uistinu jako jako ljepa za takvu vrstu igre...vizualno bih ovako mogao zamislit nextgen World of Warcraft.

Igra je lock 60fps uz sav taj tech 🥂

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Audi1989 kaže...

Ja sam isto nedavno prešao sa full hd 75hz na 2k 144hz/165hz. Super je za gaming tako. Osjeti se razlika.

Svakako preporuka za taj prelazak.

Kolega, kakav je taj Odissey G5 sa Ips-om od Samsunga? To je isto 2k 144hz/165hz?

Jel ti zamara oči taj monitor? Nemaš glavobolje, bolove u očima od njega tj.zbog njega?

Kakav je po pitanju bleeda i glowa? Uz ovaj Dell dvoj razmatrao sam i taj Samsung...

Ja imam Dell S2721DGFA i kažu neki da im izaziva takve tegobe i bolove jer kao titra monitor u nekim okolnostima pa izaziva te glavobolje i bolove u očima.

Nadam se da se nisam zajebo pri odabiru monitora.

 https://www.sancta-domenica.hr/monitor-27-samsung-odyssey-27ag500-qhd-16-9.html?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

Imao sam prije ovog 5g stari Acer sa IPS matricom. Trazio sam nesto sa IPS panelom i bas naletio na akciju u SDu. Uzeo model sa linka. 


Monitor je meni odlican. Boje su fenomenalne na njemu nakon ustimavanja. 
Nemam nikakve glavobolje niti bolove u ocima. Znao sam ih imati na starom Aceru. Cak i cura kaze da joj je ovo nebo i zemlja razlika naspram Acera. 

 

Za sada sve pohvale za monitor.

 

Jos se tu i tamo igram sa postavkama na monitoru. Ima ''brzo biranje'' postavki pa si lako to sve postimas. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga, isprobao i evo radi odlično.
Ni na kraj pameti mi nije bilo da se tako nešto može.
Sad moji mogu gledati HBO Max i YouTube bez da maltretiraju kontrolere🙂
Hvala puno👍
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Meni taj fortnite opet izgleda isto.
Lose kao da igram wow pred 20 godina
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ne znam kakav je shop al najeftiniji PS5 bundle 4700kn sa Unchartedom. Imaju trgovinu u Budimpešti, dostava piše 600 forinti šta bi bilo 12 kuna pa mi je to jedino čudno al možda ima još koji korak za međunarodnu dostavu. 

 

https://platinumshop.hu/termek/sony-playstation-5-ps5-cfi-1116a-uncharted-legacy-of-thieves-collection

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Evo stigao nam PS5 danas, i konzum kartica 500 kn (hvala još jednom!) I da, GoW došao kod, a fifa je na disku. Sad još strpljenja do Božića, jedva čekamo vidjet im face, mislim da će mlađi vrištati🤣 zadnjih dana su jako umilni i zicaju fifu, nba, GoW...🤣

 

 

 
9 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MagiMagi kaže...

Evo stigao nam PS5 danas, i konzum kartica 500 kn (hvala još jednom!) I da, GoW došao kod, a fifa je na disku. Sad još strpljenja do Božića, jedva čekamo vidjet im face, mislim da će mlađi vrištati🤣 zadnjih dana su jako umilni i zicaju fifu, nba, GoW...🤣

 

 

Jadna dica, imaju PS5 u kući, a moraju čekat 20 dana da skuže.

Nasilje u porodici.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zlostavljanje, cisto...

Samog sebe, lako za djecu :)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nova igra od lika koji je radio Zelde u Nintendu,izgleda nevjerovatno....Unreal 5 engine

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pari malo ženskasta igra 

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Returnal je top. Mislim da davno ovakav challenge nisam imao. Iz jedno 18og puta (umiranje pa ispocetka) sam presao na drugi biom. Top top top
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ako tko treba returnal, novi u celofanu, pm.
Može zamjena za horizon
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
duke3d kaže...
MagiMagi kaže...

Evo stigao nam PS5 danas, i konzum kartica 500 kn (hvala još jednom!) I da, GoW došao kod, a fifa je na disku. Sad još strpljenja do Božića, jedva čekamo vidjet im face, mislim da će mlađi vrištati🤣 zadnjih dana su jako umilni i zicaju fifu, nba, GoW...🤣

 

 

Jadna dica, imaju PS5 u kući, a moraju čekat 20 dana da skuže.

Nasilje u porodici.

 Hahahhahah i meni je skoro žao ali... kad smo im ps4 kupili pod bor prije 4 godine bilo je iznenađenje samo takvo i imamo super video za uspomenu. Do Božića muž treba izmijeniti police uz tv da stane sve ovo... to ćemo objasniti maminom inspiracijom za preuređenje🤣

 

masa ih se već prodaje, što kompleta, što igrica ali su cijene igrica baš niske pa nećemo prodati nijednu. Spidermana npr imaju od četvorke i prošli su ga ali radije ću ga pokloniti nekom nego prodati za 150. Ovaj horizon nemam pojma šta je, valjda će im se svidjeti. Gran turismo možda muža privoli da počne igrat🤣

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Zanimljiva informacija, došao u poslovnicu, dogovorio pretplatu i plejku i još ono neko povezivanje u mozaik, ok 159kn net nakraju, i kažem, dobro, znaci prvih 6 mjeseci je 1kn na pretplatu net? Kaže gopsodin, ne to je bilo samo za BF, otvorim net, odem na njihovu stranicu, odaberem uslugu i imam 10kn popusta na uslugu i 6mjeseci za 1kn, gleda on, nije mu jasno, zove nadređenog. Da, to vam je preko našeg neta, ja vam to ne smijem dati jer dobijem otkaz, u poslovnicama nemate 6 mjeseci za 1kn ako ugovarate uslugu. Ošli doma, ugovorili uslugu preko neta, dobili za 1kn 6mjeseci i za 169kn net narednih 18 mjeseci + 150kn PS(doduše ne znam da li mogu odmah platiti jednokratno plejku kada donesu pa da je 5124 umjesto 5200, al ok). Tko je tu lud i gdje je logika ugovoriti onda u poslovnici a ne preko neta, nije mi jasno.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Fallen87 kaže...

Zanimljiva informacija, došao u poslovnicu, dogovorio pretplatu i plejku i još ono neko povezivanje u mozaik, ok 159kn net nakraju, i kažem, dobro, znaci prvih 6 mjeseci je 1kn na pretplatu net? Kaže gopsodin, ne to je bilo samo za BF, otvorim net, odem na njihovu stranicu, odaberem uslugu i imam 10kn popusta na uslugu i 6mjeseci za 1kn, gleda on, nije mu jasno, zove nadređenog. Da, to vam je preko našeg neta, ja vam to ne smijem dati jer dobijem otkaz, u poslovnicama nemate 6 mjeseci za 1kn ako ugovarate uslugu. Ošli doma, ugovorili uslugu preko neta, dobili za 1kn 6mjeseci i za 169kn net narednih 18 mjeseci + 150kn PS(doduše ne znam da li mogu odmah platiti jednokratno plejku kada donesu pa da je 5124 umjesto 5200, al ok). Tko je tu lud i gdje je logika ugovoriti onda u poslovnici a ne preko neta, nije mi jasno.

 A da, znam za te njihove šeme, i drugi operateri to rade. i mi.smo nešto tako imali. Valjda da nas nauce/natjeraju da kupujemo online više a poslovnice ostavimo penzicima🤣

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
x360gamer kaže...
Ako tko treba returnal, novi u celofanu, pm.
Može zamjena za horizon

 cijena?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice