Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.596
|
čitano: 4.716.519
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

sve igre na istu foru.loše

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 mjeseci
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Helldrivers 2 je bio leakan prije 2 godine koji je danas najavljen na PlayStation Showcase

 

God of War PC, Helldrivers 2 and other games leaked by Geforce Now, but Nvidia says it's "speculative"

 

PlayStation Showcase je bio katastrofa iako je bilo dobrih najava npr. Dragon's Dogma 2, Metal Gear Solid Delta: Snake Eater

 

Glupo je sto je PS5 obavezan za ovo, ali ovo izgleda potpuno glupo jer uopce nisu trebali ovo najaviti. Ako ne poprave input lag onda se ovo ne isplati uzimati

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.5.2023 23:56 (Spellcaster).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Spider-man 2 izgleda brutalno, osvjetljenje, nove mehanike, priča....
Svaka cast insomniacu.

S druge strane sam razocaran jer su predstavili ps remote device, praktički backbone s ekranom i kostat ce sigurno 200€+.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Stavili su AC Mirage na store za pre order po cijeni od 379kn za PS5.

Čini mi se ko neki zajeb...
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.5.2023 0:14 (lars82).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Nije greška, igra je manja(spekuliraju cca 15h main storya) i stoga je cijena takva.

Imate i u sancti uz multiplus karticu na -20% (ispadne 40.24 eur / 303.19 kn)

 

https://www.sancta-domenica.hr/assassins-creed-mirage-ps5-preorder.html

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Očekivao sam možda malo više od prezentacije, bar što se tiče Sonyevih 1st party ekskluziva. Novi Spiderman izgleda jako dobro i čini se donosi dosta novih stvari u gameplayu. Ali sve u svemu ima tu jako dobrih igara koje su prikazane, Alan Wake 2 izgleda obećavajuće.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Dosta mlako za najvažniji Showcase ove godine. Ipak sam očekivao nešto za što dosad nismo znali. Spiderman me čak ugodno iznenadio jer su prikazani set pieceovi bili jako zabavni i sigurno će biti GOTY na PS5, ali ostaje za vidjeti bude li i dalje open world dio isti kao u prvom. Gameplay wise izgleda praktički isto, ali nije su tu ni moglo ne znam što izmisliti. Pretpostavljam da će u open worldu biti moguće skakati između dva lika, a u storyu će biti predodređeno. Očekujem i da povremeno imamo oba lika usred borbe ko npr u Arkham Knightu. I naravno Miles i Peter će se sukobiti u nekom trenu. 

 

Od ostalog, definitivno ću odigrati Ghostrunner 2 i Talos 2, ali vjerojatno oboje na PC-u. Talos 2 zvuči dobro na papiru, nadam se da će ponoviti uspjeh prvog dijela.

 

VR dio je najviše razočarao jer nije prikazano ništa što bi me navelo da razmislim o kupnji. RE4 je isti vrag ko i ostala dva, plus neki generički military FPS. Loše. 

 

Onaj Handheald da je PS5deck bi me interesirao 100%, ali ovako praktički 0%. I ne očekujem da će koštati manje od 299$ što ju čini DOA.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Uh, Spiderman je nešto nevjerojatno, dosta novih ideja ima. Jedva čekam da bude na akciji.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Uh, Spiderman je nešto nevjerojatno, dosta novih ideja ima. Jedva čekam da bude na akciji.

 

Jedva čekam novi set ruksaka za skupiti i novi fotić za slikanje svih zgrada. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Helldrivers 2 OMG život ponovo ima smisla 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Presica me je ubila sa prvih 40 minuta indie smeca,cast par izuzetaka koji su mi izgledali spektakl.

Sveukupno mozda 5 od 10 za prezentaciju.

Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Presica me je ubila sa prvih 40 minuta indie smeca,cast par izuzetaka koji su mi izgledali spektakl.

Sveukupno mozda 5 od 10 za prezentaciju.

 

Toliko negativnosti...

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Znači idućih nekoliko godina igrate indijanske platform smeća, AAigre koje izlaze na game pass a ovdje će se prodavati po 70 eura i interaktvini film spiderman 2 QTE fest.
Pokušao sam biti rezerviran u komentaru i mislim da sam uspio.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.5.2023 9:40 (forumaš).
Moj PC  
1 8 hvala 0
10 mjeseci
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Jesen 2023.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.5.2023 11:27 (Spellcaster).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pretpostavljam da Flonky cuva par velikih naslova za Summer Fest...valjda.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 mjeseci
offline
Re: Sony PlayStation 5
forumaš kaže...
Znači idućih nekoliko godina igrate indijanske platform smeća, AAigre koje izlaze na game pass a ovdje će se prodavati po 70 eura i interaktvini film spiderman 2 QTE fest.
Pokušao sam biti rezerviran u komentaru i mislim da sam uspio.

 Misliš svi ih igraju jer osim final fantasy may cry i spider-mana 2 sve igre su multiplatform.

 

 

Slaba prezentacija, nakon 2 i pol godine "next gena" očekivalo se puno više.

6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Od sonyeve prezentacije nisam puno očekivao tako da nisam ni ostao razočaran. Sve u svemu, dosta slabo. Mene eventualno zanima Alan Wake 2. Na kraju dana, zahvalan sam gaming industriji jer zbog skromnog izbora igara više ne trošim toliko novaca na igre, pa ostane novaca i za druge stvari. 

 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

Od sonyeve prezentacije nisam puno očekivao tako da nisam ni ostao razočaran. Sve u svemu, dosta slabo. Mene eventualno zanima Alan Wake 2. Na kraju dana, zahvalan sam gaming industriji jer zbog skromnog izbora igara više ne trošim toliko novaca na igre, pa ostane novaca i za druge stvari. 

 

Hehe, točno to.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 mjeseci
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Usporedba Spider-Man 2 i Spider-Man Remastered PS5

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.5.2023 15:05 (Spellcaster).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Problem je također i u leakovima koji se u današnje vrijeme uvijek dogode prije samih prezentacija. Prije skoro svake prezentacije zna se praktički sve. Recimo za primjer, Metal Gear Solid 3 remake koji je jučer najavljen je ogromna stvar, ali je leakan danima prije prezentacije i onda kad je prikazan na prezentaciji to nema više nikakav wow efekt.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Problem je također i u leakovima koji se u današnje vrijeme uvijek dogode prije samih prezentacija. Prije skoro svake prezentacije zna se praktički sve. Recimo za primjer, Metal Gear Solid 3 remake koji je jučer najavljen je ogromna stvar, ali je leakan danima prije prezentacije i onda kad je prikazan na prezentaciji to nema više nikakav wow efekt.

 To mi reci

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Spellcaster kaže...

Jesen 2023.

 

 

Ako netko nije pogledao trailere, ja bih preporucio da niti ne gleda jer mislim da su neke stvari bezveze spoilali.

Ne znam zasto je bilo potrebno pokazati da ce se Peter spojiti sa simbiotom? Prije trailera nisam uopce razmisljao o toj mogucnosti, a sad vec u glavi slazem teorije o prici, potencijalnim borbama itd. Uglavnom bilo bi mi draze da ga nisam pogledao.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
emerik kaže...
Spellcaster kaže...

Jesen 2023.

 

 

Ako netko nije pogledao trailere, ja bih preporucio da niti ne gleda jer mislim da su neke stvari bezveze spoilali.

Ne znam zasto je bilo potrebno pokazati da ce se Peter spojiti sa simbiotom? Prije trailera nisam uopce razmisljao o toj mogucnosti, a sad vec u glavi slazem teorije o prici, potencijalnim borbama itd. Uglavnom bilo bi mi draze da ga nisam pogledao.

 Pa da su izbacili SM igru sa Venomom a da ne bude spider-venom kojeg mozemo koristiti ne bih je ni nabavio iz protesta :D

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
emerik kaže...
Spellcaster kaže...

Jesen 2023.

 

 

Ako netko nije pogledao trailere, ja bih preporucio da niti ne gleda jer mislim da su neke stvari bezveze spoilali.

Ne znam zasto je bilo potrebno pokazati da ce se Peter spojiti sa simbiotom? Prije trailera nisam uopce razmisljao o toj mogucnosti, a sad vec u glavi slazem teorije o prici, potencijalnim borbama itd. Uglavnom bilo bi mi draze da ga nisam pogledao.

 Znači postigli su željeni efekt

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
emerik kaže...
Spellcaster kaže...

Jesen 2023.

 

 

Ako netko nije pogledao trailere, ja bih preporucio da niti ne gleda jer mislim da su neke stvari bezveze spoilali.

Ne znam zasto je bilo potrebno pokazati da ce se Peter spojiti sa simbiotom? Prije trailera nisam uopce razmisljao o toj mogucnosti, a sad vec u glavi slazem teorije o prici, potencijalnim borbama itd. Uglavnom bilo bi mi draze da ga nisam pogledao.

 Pa da su izbacili SM igru sa Venomom a da ne bude spider-venom kojeg mozemo koristiti ne bih je ni nabavio iz protesta :D

 Pa dobro, ali mogao je skociti ili na Milesa ili Petera...

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Padobranac...

Sta nije neki silent hill najavljen, sad nekako, ove godine, nesto...?
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Padobranac...

Sta nije neki silent hill najavljen, sad nekako, ove godine, nesto...?

 Silent Hill 2 remake najavljen krajem prošle godine. Nadao sam se i tome potajno da će pokazati u ovom showcaseu ali ništa od toga. I čudno mi je da nije prikazan TLoU multiplayer. To su svi očekivali.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
emerik kaže...
Spellcaster kaže...

Jesen 2023.

 

 

Ako netko nije pogledao trailere, ja bih preporucio da niti ne gleda jer mislim da su neke stvari bezveze spoilali.

Ne znam zasto je bilo potrebno pokazati da ce se Peter spojiti sa simbiotom? Prije trailera nisam uopce razmisljao o toj mogucnosti, a sad vec u glavi slazem teorije o prici, potencijalnim borbama itd. Uglavnom bilo bi mi draze da ga nisam pogledao.

 

Da, ja sam pogledao pa mi je poslije bilo žao.

Mogli su pokazati neke samo šorice i forice, a ne cijelu misiju u pol igre.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

PS5 je usao u svoju trecu godinu kada konzole tradicionalno dobiju najvise igara i hardver bude iskoristen kako treba.

Mi se tek sad rijesavamo crossgena,velika tojest ogromna stvar je da sad igre na konzolama u globalu krecu sa minimalnih 60fps pa sve do 120fps a izmedju dobijemo unlockani fps uz VRR.

Sto se tice performansi konzole nikad nisu nudile ovako puno ali ja sam iskreno ocekivao da ce sinoc prikazat sve ono sto Sonyevi interni studiji rade...gdje je nestao ND.....sta je sa Ghost of Tshushima 2.....Half Alyx za VR2....nula bodova.

Spiderman 2 ce bit odlican ali mi vizualno ne djeluje kao velik skok naspram jedinice koja je "nativno" ps4 igra,doduse vidi se da je interakcija i fizika na visem nivou ali....

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
forumaš kaže...
Znači idućih nekoliko godina igrate indijanske platform smeća, AAigre koje izlaze na game pass a ovdje će se prodavati po 70 eura i interaktvini film spiderman 2 QTE fest.
Pokušao sam biti rezerviran u komentaru i mislim da sam uspio.

 forumaš

Ahahah ti si stvarno ne možeš pomoći da nešto negativno ne kažeš o plejki.

Živio rođo. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice