Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.742.021
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni je konzola top najviše jer su počeli otključavati fps u sve više igara.

Baš sam jučer nabavio novi Gow i užitak je igrati u 60 + fpsa, samo neka nastave taj trend u što više igara.

 

EDIT: Cansee što se tiče drifta budi bez brige jer će ti zamjeniti Santa domenica bez problema unutar dvije godine.

Meni počeo driftat , poslao im račun iz T coma i joy, poslali mi novi kroz par dana i to je to, jbg tvornički su ih zbagali izgleda pa se to dešava, moguće da su na novijim verzijama to ispravili.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2022 13:30 (lobotomac90).
Moj PC  
4 0 hvala 1
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ima li netko informaciju gdje je trenutno najjeftinije i sigurno kupiti PS Network kartice za nadoplatu US računa? Kolega je par stranica ranije spomenuo Kinguin. Trenutno imaju KINGWIN16 kupon za 16% popusta pa npr. kartice u iznosu od 45 USD ispadnu ~38.59 USD s popustom. Bacio sam oko i na Allkeyshop. Ovo s Kinguina mi se čini kao dobra ponuda, a nisam dosad kupovao pa svaka info dobro dođe. Platio bih Paypalom. Gamivo bih izbjegao (loše prethodno iskustvo) :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2022 13:28 (mata94).
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
lobotomac90 kaže...

Meni je konzola top najviše jer su počeli otključavati fps u sve više igara.

Baš sam jučer nabavio novi Gow i užitak je igrati u 60 + fpsa, samo neka nastave taj trend u što više igara.

 

EDIT: Cansee što se tiče drifta budi bez brige jer će ti zamjeniti Santa domenica bez problema unutar dvije godine.

Meni počeo driftat , poslao im račun iz T coma i joy, poslali mi novi kroz par dana i to je to, jbg tvornički su ih zbagali izgleda pa se to dešava, moguće da su na novijim verzijama to ispravili.

 Mislim da trenutno imamo 60+ fps jer su igre cross-gen i kada budu current gen only biti ce vjerovatno do 60 maksimum.

2 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

 

Moj prvi konkretni dojam oko PS5 je taj da sam vrlo zadovoljan konzolom. Nemam je dugo, igrao sam možda dosad oko 10-12 sati, ali moram priznati da mi se sve jako sviđa. Naravski prvo je brzina pa tišina, dvije velike boljke ps4.

 

Dualsense je baš odličan, super mi leži u ruci, težina odgovara, baš je osjećaj dobar. Samo da me ne zakači taj glupi drift. 

 

Ove pulse 3d sluške su prva liga, super mi je zvuk preko toga. 

 

Definitivno puno veći skok u odnosu na ps4, nego što je ps4 bio u odnosu na ps3. 

 

Razmišljao sam da ću možda odigrati dvije tri igre pa prodati konzolu pa možda opet uzeti za godinu-dvije kad se opet skupi više igara, ali sad mi se čini da ga se neću riješiti. 

 

Odlična konzola, nisam se tome nadao.

 Slicno i kod mene. Na kraju sam toliko zadovoljan da sam uzeo i 2TB za nadogradnju unutarnje memorije.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2022 15:01 (gnautix).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mata94 kaže...

Ima li netko informaciju gdje je trenutno najjeftinije i sigurno kupiti PS Network kartice za nadoplatu US računa? Kolega je par stranica ranije spomenuo Kinguin. Trenutno imaju KINGWIN16 kupon za 16% popusta pa npr. kartice u iznosu od 45 USD ispadnu ~38.59 USD s popustom. Bacio sam oko i na Allkeyshop. Ovo s Kinguina mi se čini kao dobra ponuda, a nisam dosad kupovao pa svaka info dobro dođe. Platio bih Paypalom. Gamivo bih izbjegao (loše prethodno iskustvo) :)

 Volim Kinguin, odlicni su, svojedobno kupovao keyeve tam, nemas brige!

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
lobotomac90 kaže...

Meni je konzola top najviše jer su počeli otključavati fps u sve više igara.

Baš sam jučer nabavio novi Gow i užitak je igrati u 60 + fpsa, samo neka nastave taj trend u što više igara.

 

EDIT: Cansee što se tiče drifta budi bez brige jer će ti zamjeniti Santa domenica bez problema unutar dvije godine.

Meni počeo driftat , poslao im račun iz T coma i joy, poslali mi novi kroz par dana i to je to, jbg tvornički su ih zbagali izgleda pa se to dešava, moguće da su na novijim verzijama to ispravili.

 Mislim da trenutno imamo 60+ fps jer su igre cross-gen i kada budu current gen only biti ce vjerovatno do 60 maksimum.

Ne nuzno jer vec sada stizu FSR 2.0 naslovi na konzole a i Sony interno razvija svoju AI verziju DLSSa.

Dobar pokazatelj ce nam bit Spiderman 2 jer se razvija samo za Ps5 a igra je open world i ima raytrace te cemo tu vidjet koliko daleko oni mogu pogurat Ps5 hardver.

 

Sony interno uz taj svoj DLSS razvija i "tech" za ubrzanje raytracea pa bi to zajedno itekako moglo ubrzat buduce nextgen naslove.

 

Additionally, the patent tech could easily apply to 2D-screen PS5 games as well, letting the PS5 upscale the resolution of games in real-time without sacrificing their performance either. GamesRadar notes that the language of the patent suggests it is similar to Nvidia’s Deep Learning Super Sampling (DLSS) tech, used to improve image resolution in Nvidia graphics cards on PCs in real-time. This would bring a similar solution to the PlayStation console.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2022 15:51 (MEGATAMA).
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
BorgMater kaže...
mata94 kaže...

Ima li netko informaciju gdje je trenutno najjeftinije i sigurno kupiti PS Network kartice za nadoplatu US računa? Kolega je par stranica ranije spomenuo Kinguin. Trenutno imaju KINGWIN16 kupon za 16% popusta pa npr. kartice u iznosu od 45 USD ispadnu ~38.59 USD s popustom. Bacio sam oko i na Allkeyshop. Ovo s Kinguina mi se čini kao dobra ponuda, a nisam dosad kupovao pa svaka info dobro dođe. Platio bih Paypalom. Gamivo bih izbjegao (loše prethodno iskustvo) :)

 Volim Kinguin, odlicni su, svojedobno kupovao keyeve tam, nemas brige!

 Ja isto. Jedini problem je bio što nisu revolut kartice prolazile tj skine pa mi odbije kupovinu, no preko paypala sve ide bez problema.

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Chronosus kaže...
Tututuru kaže...

 146 mjesecno. Al nebitna je tarifa, kad je bez ugovorne obveze.

 

Ne znam kak si to dobio, al meni kaže 265kn uz tarifu M (165kn/mj), 230kn uz tarifu flat (229kn/mj).

 Nemam pojma. Rekla mi je ta operaterka, a i na racunu pise da imam 1500 kn popusta, valjda jer san 2 godine bija kod njih. Takoder tarifa je ta od 165 kn, al i tu je popust i placam 148 kn, ne 146 kako sam napisa i jos su mi nadodali 60 GB, prije sam ima 20 GB. Tocna cifra je 4760 kn, kako pise i na slici.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2022 16:40 (Tututuru).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
markma kaže...
BorgMater kaže...
mata94 kaže...

Ima li netko informaciju gdje je trenutno najjeftinije i sigurno kupiti PS Network kartice za nadoplatu US računa? Kolega je par stranica ranije spomenuo Kinguin. Trenutno imaju KINGWIN16 kupon za 16% popusta pa npr. kartice u iznosu od 45 USD ispadnu ~38.59 USD s popustom. Bacio sam oko i na Allkeyshop. Ovo s Kinguina mi se čini kao dobra ponuda, a nisam dosad kupovao pa svaka info dobro dođe. Platio bih Paypalom. Gamivo bih izbjegao (loše prethodno iskustvo) :)

 Volim Kinguin, odlicni su, svojedobno kupovao keyeve tam, nemas brige!

 Ja isto. Jedini problem je bio što nisu revolut kartice prolazile tj skine pa mi odbije kupovinu, no preko paypala sve ide bez problema.

Hvala na informacijama. Napravio sam račun na Kinguinu i probao kupiti kupon PS card od 10 USD. Koristeći KINGWIN16 kupon cijena je 8.72, ali kod checkouta s HR adresom i odabranom opcijom "Outside EU" se svakako nadodaju service i payment fee pa ispadne 10.43 ukupno. Prema tome mi je bolje na Amazonu kupiti za 10 USD, ne? Nije ništa drugačije ni kada pokušam s US adresom. Propuštam nešto kako smanjiti cijenu na Kinguinu ili? Vidio sam par stranica ranije da je kolega chorba69 spominjao Kinguin (link na poruku) pa sam mislio da će za 10 USD card konačna cijena biti manja od 10 USD. :) 

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Usa psn bonove imaš i na G2A, tamo sam ja svaki put kupovao kad sam trebao, uvijek je malo manja cifra na kraju nego je inače bon. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav.

 

jel sigurna stranica za kupovinu igara: instant-gaming.com

 

Mozda bi kupio Horizon Forbidden West

 

Imam hrvatski acount

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa te usluge i funkcioniraju tako da se potpisuju ugovori na određeno vrijeme. Ne mogu oni eto samo tako odlučiti da zadrže sve igre za vijeke vijekova, tu se plaća velika lova studijima.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
eurupa kaže...

Pozdrav.

 

jel sigurna stranica za kupovinu igara: instant-gaming.com

 

Mozda bi kupio Horizon Forbidden West

 

Imam hrvatski acount

 

Hvala

 

Sigurna je, kupujem tamo redovito, ali samo za PC/steam i par puta sam kupio bon za Nintendo eShop.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
gamex1423 kaže...
lobotomac90 kaže...

Meni je konzola top najviše jer su počeli otključavati fps u sve više igara.

Baš sam jučer nabavio novi Gow i užitak je igrati u 60 + fpsa, samo neka nastave taj trend u što više igara.

 

EDIT: Cansee što se tiče drifta budi bez brige jer će ti zamjeniti Santa domenica bez problema unutar dvije godine.

Meni počeo driftat , poslao im račun iz T coma i joy, poslali mi novi kroz par dana i to je to, jbg tvornički su ih zbagali izgleda pa se to dešava, moguće da su na novijim verzijama to ispravili.

 Mislim da trenutno imamo 60+ fps jer su igre cross-gen i kada budu current gen only biti ce vjerovatno do 60 maksimum.

Ne nuzno jer vec sada stizu FSR 2.0 naslovi na konzole a i Sony interno razvija svoju AI verziju DLSSa.

Dobar pokazatelj ce nam bit Spiderman 2 jer se razvija samo za Ps5 a igra je open world i ima raytrace te cemo tu vidjet koliko daleko oni mogu pogurat Ps5 hardver.

 

Sony interno uz taj svoj DLSS razvija i "tech" za ubrzanje raytracea pa bi to zajedno itekako moglo ubrzat buduce nextgen naslove.

 

Additionally, the patent tech could easily apply to 2D-screen PS5 games as well, letting the PS5 upscale the resolution of games in real-time without sacrificing their performance either. GamesRadar notes that the language of the patent suggests it is similar to Nvidia’s Deep Learning Super Sampling (DLSS) tech, used to improve image resolution in Nvidia graphics cards on PCs in real-time. This would bring a similar solution to the PlayStation console.

 Super, pogotovo za FSR 2.0 koji je vec tu. Ovo drugo je patent i firme poput sony stalno patentiraju nesto, sto ne znaci da sve to i izadje u javnost, a i ako izade moze to potrajati jos godinama.

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
MEGATAMA kaže...
gamex1423 kaže...
lobotomac90 kaže...

Meni je konzola top najviše jer su počeli otključavati fps u sve više igara.

Baš sam jučer nabavio novi Gow i užitak je igrati u 60 + fpsa, samo neka nastave taj trend u što više igara.

 

EDIT: Cansee što se tiče drifta budi bez brige jer će ti zamjeniti Santa domenica bez problema unutar dvije godine.

Meni počeo driftat , poslao im račun iz T coma i joy, poslali mi novi kroz par dana i to je to, jbg tvornički su ih zbagali izgleda pa se to dešava, moguće da su na novijim verzijama to ispravili.

 Mislim da trenutno imamo 60+ fps jer su igre cross-gen i kada budu current gen only biti ce vjerovatno do 60 maksimum.

Ne nuzno jer vec sada stizu FSR 2.0 naslovi na konzole a i Sony interno razvija svoju AI verziju DLSSa.

Dobar pokazatelj ce nam bit Spiderman 2 jer se razvija samo za Ps5 a igra je open world i ima raytrace te cemo tu vidjet koliko daleko oni mogu pogurat Ps5 hardver.

 

Sony interno uz taj svoj DLSS razvija i "tech" za ubrzanje raytracea pa bi to zajedno itekako moglo ubrzat buduce nextgen naslove.

 

Additionally, the patent tech could easily apply to 2D-screen PS5 games as well, letting the PS5 upscale the resolution of games in real-time without sacrificing their performance either. GamesRadar notes that the language of the patent suggests it is similar to Nvidia’s Deep Learning Super Sampling (DLSS) tech, used to improve image resolution in Nvidia graphics cards on PCs in real-time. This would bring a similar solution to the PlayStation console.

 Super, pogotovo za FSR 2.0 koji je vec tu. Ovo drugo je patent i firme poput sony stalno patentiraju nesto, sto ne znaci da sve to i izadje u javnost, a i ako izade moze to potrajati jos godinama.

Naravno,ali cisto sumnjam da ce ulozit u razvoj svog DLSSa,patentirat ga i onda sve stavit u ladicu.

Taj tech ce im znacit cuda i za njihov Ps Vr2 kao sto je navedeno na par portala koji su pokrili ovu vijest.

Takodjer sto se tice raytracea,niti jedan drugi izdavac ne ulaze toliko u taj tech pa je izgledno da ce i to sto razvijaju da ubrzaju raytrace  iskoristit u konacnici.

Nije Sonyu ovo prvi put da razvijaju specificna rijesenja za ubrzanje izvodjenja 3d grafike,efekata itd na njihovim konzolama.

Sa tom praksom su krenuli jos na Ps1.

Microsoft cak ima dedicirani hardver za ubrzavanje AI na XsX samo je pitanje dali oni razvijaju svoj inhouse tech ili ce se oslonit samo na FSR 2.

Kako god,vidio sam jos od rtx2080 koliko DLSS moze "ubrzat" izvodjenje tojest framerate i sve sto sam napisao je win win za krajnjeg korisnika kada se realizira.

10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Koji disk se najbolje isplati za proširiti memoriju 1Tb

 

Kod nas u Hrvatskoj.

 

Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Play Station 5
Trenutno sam na ps extra.
Izlazi mi 29.11.
Do 28.11. Traje popust na sve ps+ pretplate.
Kako da sada za 300 kn kupim ps essential?!
Znači, želim downgrade.
Vidim da mogu kupiti za 200 više ponovno ps extra, ali želim samo essential.
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ps plus ponuda traje do 29.11. Do 9 ujutro… tako meni pise na Storeu.
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Na hrvatskom ne.
2 godine
offline
Sony PlayStation 5

Moze li netko tko je kupio C chassis u zadnje vrijeme potvrditi da nije dobio CFI-1116A verziju nego noviju CFI-12xxxA verziju. B chassis bi trebala biti ova CFI1116, a C valjda novija sa dvojkom u broju modela. Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja sam ju kupio u Chipoteci.CFI-1216A
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gnautix kaže...

Moze li netko tko je kupio C chassis u zadnje vrijeme potvrditi da nije dobio CFI-1116A verziju nego noviju CFI-12xxxA verziju. B chassis bi trebala biti ova CFI1116, a C valjda novija sa dvojkom u broju modela. Hvala

 Kod mene je ova druga verzija koju si naveo, ps5 sa grafikom GoW.

2 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tututuru kaže...
gnautix kaže...

Moze li netko tko je kupio C chassis u zadnje vrijeme potvrditi da nije dobio CFI-1116A verziju nego noviju CFI-12xxxA verziju. B chassis bi trebala biti ova CFI1116, a C valjda novija sa dvojkom u broju modela. Hvala

 Kod mene je ova druga verzija koju si naveo, ps5 sa grafikom GoW.

 Hvala obojici! Narucio s Bazzara na kojoj pise C chassis pa me strah da nije stara slucajno (jer na jednom drugom listingu pise C isto a u opisu 1116A), pretpostavljam da nasi puno copy pasteaju pa tko zna vise... Ako bude 1116 ipak vratit cu je. 

2 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5

U pravilu B je 1116, C je 1216 (novija revizija, malo tisa, hladnija i nesto manje W zahtijeva)

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav svima. Produzujemo ugovor sa A1 i mislimo se kupiti ps5 djeci za pod bor. Sad imaju ps4 500gb star 4 godine koji je jako.glasan dok radi

 

djeca su sinovi od 14 i 8 godina i kcer od 11. Sinovi ce bit prezadovoljni poklonom jer zicaju fifu za ps4, nemaju pojma da razmatramo ps5.

Ali kci igra samo minecraft, a kažu nema ga baš za ps5 ali paše ovaj od četvorke- ali mi nemamo disc verziju nego smo ga kupili u ps storeu? Ne želimo kupiti tako skupi poklon a da nema igrice za nju... i hoće onu igricu just dance za ps4, spominje da se za tu mora kupit i poseban kontroler? Jel.isto vrijedi i za ps5?

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.11.2022 22:46 (MagiMagi).
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
MagiMagi kaže...

Pozdrav svima. Produzujemo ugovor sa A1 i mislimo se kupiti ps5 djeci za pod bor. Sad imaju ps4 500gb star 4 godine koji je jako.glasan dok radi

 

djeca su sinovi od 14 i 8 godina i kcer od 11. Sinovi ce bit prezadovoljni poklonom jer zicaju fifu za ps4, nemaju pojma da razmatramo ps5.

Ali kci igra samo minecraft, a kažu nema ga baš za ps5 ali paše ovaj od četvorke- ali mi nemamo disc verziju nego smo ga kupili u ps storeu? Ne želimo kupiti tako skupi poklon a da nema igrice za nju... i hoće onu igricu just dance za ps4, spominje da se za tu mora kupit i poseban kontroler? Jel.isto vrijedi i za ps5?

 

 

 

 Minecraft samo skinete na PS5 s istog racuna gdje je kupljen na PS4, radit ce normalno. Just dance ima 2022 verzija za PS5, 180 kuna na eKupi. Navodno se igra preko smartphonea neki dio/sve, nemam pojma jer nisam nikada igrao. Medutim, A1 ponuda je definitivno najbolja ponuda za uzeti PS5 tko je u mogucnosti. Obavezno iskoristite ako ionako produzujete.

2 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5

I to ne samo Minecraft, sve PS4 igrice rade na PS5, digitalne ili sa CD-a. To je prakticki bolja verzija PS4, mozete prodati PS4 cim ga kupite, nema neku svrhu.

12 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Kad smo već kod A1 ponude za plejku, zna li netko koja je verzija i sama inačica modela plejke?

 

Ako podržava CD-e, ima li interne memorije ovdje i da li je moguće kupiti igricu i putem storea?

 

Kolika je sama garancija plejke i džojstika, gdje to reklamirati ako dođe do nekih problema?

 

Koliko je CD verzija bučnija od digitalne?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ottozje kaže...

Kad smo već kod A1 ponude za plejku, zna li netko koja je verzija i sama inačica modela plejke?

 

Ako podržava CD-e, ima li interne memorije ovdje i da li je moguće kupiti igricu i putem storea?

 

Kolika je sama garancija plejke i džojstika, gdje to reklamirati ako dođe do nekih problema?

 

Koliko je CD verzija bučnija od digitalne?

Jamstvo za ove kupljene preko A1 je 24 mjeseca, pitao sam ih.

Koja je verzija ne znam, ali imaš tu na bugu par oglasa, kolege prodaju baš te kupljene preko A1 pa ih možeš i tamo pitati, ako ovdje nitko ne odgovori.

 

Ovo za internu memoriju te nisam shvatio, a za kupovinu igre preko storea naravno da je moguće.

 

CD verzija je nešto bučnija, ali to je samo dok se koristi CD, e sad koliko je to bučno je upitno, prve verzije su bile dosta bučnije, ali mislim da se to sredilo sa novijim verzijama firmwarea, ali neka me kolege slobodno isprave.

2 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ottozje kaže...

Kad smo već kod A1 ponude za plejku, zna li netko koja je verzija i sama inačica modela plejke?

 

Ako podržava CD-e, ima li interne memorije ovdje i da li je moguće kupiti igricu i putem storea?

 

Kolika je sama garancija plejke i džojstika, gdje to reklamirati ako dođe do nekih problema?

 

Koliko je CD verzija bučnija od digitalne?

 Mislim da je CFI-1116A ali nisam siguran

Ima 800gb, naravno da moze

Pretpostavljam Sancta, kao i svaki PS5 u drzavi

Minimalno, ako igras digitalno na oba onda su jednako tihe

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice