Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.593
|
čitano: 4.714.780
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

pozdrav svima, da li je moguće dokupiti produženje jamstva za playstation 5 na 3 godine, sancta ga nema u ponudi.

[URL=https://www.speedtest.net/result/12321352167][IMG]https://www.speedtest.net/result/12321352167.png[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Sony PlayStation 5

Uff taman praznici i Mass Effect...

 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MagiMagi kaže...

Evo mene neznalice opet :D

 

Piše da fifa 23 dolazi kao kod. Jel to bitno :D ima li taj kod neki vijek trajanja ili..?

 

Ne zamjerite, ja tehniku kupujem po boji :D

 meni jučer došlo na dvdu u paketu sa GOW ragnarok koji je došao kao kod

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
12 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

https://hr.hisense.com/proizvodi/televizori-i-zvucnici/uhd-tv/55a7500f/20002880

 

ekipica imam ovu telku, kako iz nje izvuć maksimum doživljaja na ps5?

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Sony PlayStation 5

Uštekaš konzolu u HDMI port i upališ game mod ako se ne pali automatski. Najbitnije od svega ti je pokrenuti dobru igru za maksimalni doživljaj.

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ottozje kaže...

https://hr.hisense.com/proizvodi/televizori-i-zvucnici/uhd-tv/55a7500f/20002880

 

ekipica imam ovu telku, kako iz nje izvuć maksimum doživljaja na ps5?

Nazalost nikako,to je ako sam dobro vidio 60hz panel sa hdmi 2.0

Znaci ne mozes iskoristit od Ps5 kako treba...

HDR10

120Hz gaming

40hz gaming

VRR

Vjerovatno niti HGIG,ALLM.....nazalost nista.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

A dobro kaj sad :D

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ottozje kaže...

A dobro kaj sad :D

Da nazalost puni potencijal Ps5 konzole ne mozes iskoristit ali mozes sdr 60fps gaming.

Nemoj palit hdr jer ce ti samo pogorsat sliku posto tv ne moze pravilno prikazat hdr.

16 godina
offline
Sony PlayStation 5

samo je bitno da je 4k telka, sve ostalo se nece ni primjetiti

 

samo uzivajte!

Moj PC  
1 1 hvala 1
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gemmy kaže...

samo je bitno da je 4k telka, sve ostalo se nece ni primjetiti

 

samo uzivajte!

Ovo je apsolutno netocno,kvalitetna HDR implementacija je noc i dan razlika naspram SDRa...ne samo kontrast ili bright higlightsi(naprimjer farovi auta u GT7,odsjaji sunca na karoseriji isl) nego i prikaz boja je vrlo razlicit...imas niz boja u GT7 na karoseriji auta koje u SDRu ne mozes niti vidjet jer su izvan SDR spektra prikaza boja.

120fps gaming u recimo COD naslovima je primjetna razlika u glatkoci izvodjenja i input lagu koji se prepolovi naspram 60hz varijante.VRR je jedan od najvecih napredaka u izvodjenju igar na konzolama i svatko tko ima freesync/gsync monitor zna koliko to znaci kada se ide na unlocked framerate.

 

Naravno mozes ti i bez svega navedenog ali je cinjenica da sve navedeno utjece.

16 godina
offline
Sony PlayStation 5

120 hz samo za pucacine ala cod, 90% ostalih igri nema koristi od toga jer sve igre su 30-60 fpsa

 

HDR je koristna stvar, ali opet nije nikakav deal breaker i vecina ljudi nece primjetit ako je HDR on ili off

 

cak na monitorima od 1080p ili 1440p slika je bomba ako je downscalirana s 4k

 

nemojmo sada gatekeepat igranje na ps5 da treba imat telku od 1k+ eura da se iskoristi potencijal

Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gemmy kaže...

120 hz samo za pucacine ala cod, 90% ostalih igri nema koristi od toga jer sve igre su 30-60 fpsa

 

HDR je koristna stvar, ali opet nije nikakav deal breaker i vecina ljudi nece primjetit ako je HDR on ili off

 

cak na monitorima od 1080p ili 1440p slika je bomba ako je downscalirana s 4k

 

nemojmo sada gatekeepat igranje na ps5 da treba imat telku od 1k+ eura da se iskoristi potencijal

 Ali stvarno si u krivu. Stvarno treba imati telku ala C1 OLED, da bi iskoristio pun potencijal.

Glupo je pričati ako nisi probao.

Dal'ćeš uživati s PS5 na običnom 4k TV-u? Hoćeš, svakako.

Ali kada sam uzeo C1 i vidio pravi HDR, a kasnije i vrr itd neke igre sam odlučio proći još jednom. Stvarno su boje, HDR i sam prikaz OLED panela game changer 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
x360gamer kaže...
Gemmy kaže...

120 hz samo za pucacine ala cod, 90% ostalih igri nema koristi od toga jer sve igre su 30-60 fpsa

 

HDR je koristna stvar, ali opet nije nikakav deal breaker i vecina ljudi nece primjetit ako je HDR on ili off

 

cak na monitorima od 1080p ili 1440p slika je bomba ako je downscalirana s 4k

 

nemojmo sada gatekeepat igranje na ps5 da treba imat telku od 1k+ eura da se iskoristi potencijal

 Ali stvarno si u krivu. Stvarno treba imati telku ala C1 OLED, da bi iskoristio pun potencijal.

Glupo je pričati ako nisi probao.

Dal'ćeš uživati s PS5 na običnom 4k TV-u? Hoćeš, svakako.

Ali kada sam uzeo C1 i vidio pravi HDR, a kasnije i vrr itd neke igre sam odlučio proći još jednom. Stvarno su boje, HDR i sam prikaz OLED panela game changer 

 

Ja sam naprimjer igrao Spidermana na 55'' CX OLEDu na 120Hz. Savršenstvo.

Onda sam probao prebaciti na 60Hz i izgledalo je baš drastično lošije.

Naravno da se primjeti razlika ako je HDR on ili off to je neupitno, razlika je brutalna.

 

No nakon toga sam spojio PS5 na 4k monitor (jer mi je dosadilo čekati red za telku) koji ima samo 60Hz i na njemu je tih 60FPSa izgledalo naoko fluidnije nego 60 FPSa na TVu (vjerojatno zbog manje dijagonale ekrana). I nije uopće izgledalo puno lošije bez HDRa kao što sam očekivao, pogotovo dok direktno ne uspoređuješ, oči se adaptiraju na to što vide.

Je, super je igrati na OLEDu, ali i bez HDRa i na 60Hz je sasvim odlično.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.11.2022 22:23 (Bitanga).
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ottozje kaže...

A dobro kaj sad :D

 Ha nikaj....nek si se ti pohvalio tv-om :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
CROatVU kaže...
Ottozje kaže...

A dobro kaj sad :D

 Ha nikaj....nek si se ti pohvalio tv-om :)

 Budući da me ispala dosta jeftino okej je skroz i ovo hehe

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gemmy kaže...

120 hz samo za pucacine ala cod, 90% ostalih igri nema koristi od toga jer sve igre su 30-60 fpsa

 

HDR je koristna stvar, ali opet nije nikakav deal breaker i vecina ljudi nece primjetit ako je HDR on ili off

 

cak na monitorima od 1080p ili 1440p slika je bomba ako je downscalirana s 4k

 

nemojmo sada gatekeepat igranje na ps5 da treba imat telku od 1k+ eura da se iskoristi potencijal

 Nije istina. Nije samo do fpsa nego do input laga i još brdo stvari. VRR isto tako čini ogromnu razliku u igrama u kojima fps nije najstabilniji. Razlika je ogromna i svatko tko je probao HDMI 2.1 TV će ti to potvrditi.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.11.2022 22:59 (antimadridista).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ottozje kaže...

https://hr.hisense.com/proizvodi/televizori-i-zvucnici/uhd-tv/55a7500f/20002880

 

ekipica imam ovu telku, kako iz nje izvuć maksimum doživljaja na ps5?

 Ottozje

Ma uživat ćeš pusti ove što su dali brdo love za telku.

 

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Svaki tv je dobar ali PS bi se trebao prodavati u paketu sa oledom. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS5 Konsole Sony PlayStation 5 - Standard Edition, 825 GB, 4K, HDR (Mit Laufwerk) + Sackboy: A Big Adventure - [inkl. kostenlosem Upgrade auf PS5] https://amzn.eu/d/iEVOtuv

Odlična ponuda
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
crni83 kaže...
PS5 Konsole Sony PlayStation 5 - Standard Edition, 825 GB, 4K, HDR (Mit Laufwerk) + Sackboy: A Big Adventure - [inkl. kostenlosem Upgrade auf PS5] https://amzn.eu/d/iEVOtuv

Odlična ponuda

 A bilo je puno kupiti novu prije 3 dana s 2 igrice za 5200 

Ništa ljudi, svi koji čekate da padne cijena na 3850, čekajte i dalje.

Već je 5x išla gore, ali da, mora pasti kad tad jel?!

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Wontay kaže...

Svaki tv je dobar ali PS bi se trebao prodavati u paketu sa oledom. 

 

Da, da, samo daj ideje ovim našim retailerima. Već vidim PS5 bundle s pet igara, PS plus pretplatom i OLED televizorom, neće biti konzole ispod 15000 kuna. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Gdje trenutno najjeftinije uzeti ps plus?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

 

ekipa ja uopće nisam upućen u taj vrr, pa me zanima prvo za taj hdmi 2.1., jel to moram kupiti posebno ili sam to dobio uz PS5? Ove godine sam kupio u veljači novi samsungov QLED, tak da vjerujem da ima tu opciju, moram još provjeriti. I na kraju jel mi se isplati to raditi za GoW Ragnarok, jel ta igra ima koristi od toga?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

 

ekipa ja uopće nisam upućen u taj vrr, pa me zanima prvo za taj hdmi 2.1., jel to moram kupiti posebno ili sam to dobio uz PS5? Ove godine sam kupio u veljači novi samsungov QLED, tak da vjerujem da ima tu opciju, moram još provjeriti. I na kraju jel mi se isplati to raditi za GoW Ragnarok, jel ta igra ima koristi od toga?

 HDMI kabel koji ti je došao sa konzolom je 2.1, samo provjeri jel ti TV podržava to. VRR je jako koristan, pogotovo u PS5 ekskluzivama koje imaju odličnu podršku, jer nećeš osjetiti screen tearing i padove fpsa i u perfromance modu ćeš nerijetko imati po 80-90 fpsa u igrama poput God of War ili Spidermanu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.12.2022 8:53 (antimadridista).
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Samo da dam svoj feedback. dakle imam LG LED 50UK6950PLB i PS5 igre su izgledale odlicno. Kada sam prvi put igrao igre u HDRu bilo mi je wow.

 

Vrag mi nije dao mira i vidio sam da se LG C1 55' za black friday prodaje za 6800kn i odlucim ga uzeti. Razlika tj wow faktor mi je trajao svega 1 min jer sam se nakon toga navikao na tu sliku i kvalitetu. Iskreno, mislio sam da ce mi biti puno puno veci skok u tehnologiji. 

Od igara igram samo mw2 i warzone 2, dakle puni potencijal koristim. Za filmove i serije imam netflix, disney i HBO i ne mogu reci da mi je puno bolje gledati sadrzaje.

 

Veci mi je efekt bio kada sam prvi put uzeo LED nego sada s LED-a na OLED. 

 

Da li za mene vrijedi nadoplatiti 2000-3000kn za konkretni model koji sam koristio da bi imao 120HZ TV, mislim da ne. Kazem, za mene. 

 

P.s. prodajem gore navedeni TV 😁😂

 
6 0 hvala 1
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Tako je bilo i meni. Mislio sam da će razlika biti drastičnija, no onda sam vidio PS5 igru na OLED-u i da...je bolje, ali ne toliko da sada kupujem novi tv. 

 

Komentar uzmite sa rezervom jer ja sam jedan od onih gaming heretika koju je totalno svejedno jel se igra vrti na 30 ili 60fps-a. :) 

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...
Wontay kaže...

Svaki tv je dobar ali PS bi se trebao prodavati u paketu sa oledom. 

 

Da, da, samo daj ideje ovim našim retailerima. Već vidim PS5 bundle s pet igara, PS plus pretplatom i OLED televizorom, neće biti konzole ispod 15000 kuna. 

 Misliš ovako nešto : PS5 bundle , TV
 

9 godina
offline
Sony PlayStation 5

 

Slabo se spominje Callisto Protocol, igra izlazi sutra, grafički izgleda vrhunski, al naravno svi valjda čekaju recenzije

 

Jako me zanima igra, podsjeća me na Dead Space

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Naravno kad se navikneš na bolju sliku da ti to postaje pod normalno. Ali probajte koristiti OLED TV godinu dana i onda se vratiti na LED pa će te onda osjetiti razliku. Da ne kažem input lag i ostalo kod HDMI 2.1 TVa u odnosu na starije. Igrom slučaja ja sam bio prisiljen na 2 tjedna igrati na svom starom TV-u nakon više od godinu dana korištenja OLEDa i jednostavno se nisam mogao naviknuti i nije mi bilo jasno kako nisam osjetio taj input lag prije kad sam redovito koristio taj TV. I koliko je slika zapravo lošija. Ali ok, nema svatko osjetljivo oko na te stvari.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

 

Slabo se spominje Callisto Protocol, igra izlazi sutra, grafički izgleda vrhunski, al naravno svi valjda čekaju recenzije

 

Jako me zanima igra, podsjeća me na Dead Space

 Nemam baš takav dojam. Igra je na puno mjesta proglašena jednom od najiščekivanijih ove godine. A i od ekipe je koja je radila Dead Space pa više manje znamo što očekivati. Koliko će finalni proizvod biti dobar vidjet ćemo, ali očekivanja su jako velika. Sigurno ću odigrati, ako kvalitetom bude na tragu prvog DS. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice