Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.613
|
čitano: 4.730.437
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Moze li mi itko potvrditi dali je nioh 2 na ps plusu obicna ili remaster verzija koja nudi 120 fps. To sto oni napisu ps4/ps5 verzija ne znaci nista

 Remaster sa 120fps

2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Supply se popravio, tako da je to dobar znak. Nedavno su rekli da je proizvodnja skocila 400%. Sad kad oni skalperi sto leze na 5+kom krenu panicno prodavati.. Vec ima par primjeraka za 5200. Valjda cemo vidjeti stabiliziranje cijena na oko 4.5t do iza Nove. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.11.2022 19:47 (Godfrey).
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gemmy kaže...

ima ih po trgovinama koliko oces

svaka ih ima raspolozive

 

samo su cijene prave bozicne (scalperske)

 

 

Mozda u Hr ali u De nema niti u jednoj trgovini tipa Mediamarkt,Saturn,Gamestop....

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Mozda u Hr ali u De nema niti u jednoj trgovini tipa Mediamarkt,Saturn,Gamestop....

 

Sreća pa smo u većina u HR.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nek se ustabililo, taman bih mogao staro za novo.
 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Sony PlayStation 5

Bas sad isprobao Nioh2 i mogu reci da mi se jako svidja igra. Jedine igre koje sam prije ove igrao tog tipa su Demon Souls(presao 4 bossa i odustao) te Bloodborne(nisam zavrsio niti prvog bossa) i Nioh mi se svidja jer je isto izazovan, ali jednostavniji od ove druge dvije igre. Ima puno slicnih elemenata sa Demon Soulsima, ali isto tako i ima nekih dodatnih mehanika koje mi se dosta svidjaju, tipa razni stanceovi. Odigrao sam tek sat-dva, ali mi se zbilja dopala, a i setting mi je zanimljiv. Definitivna preporuka za one koji su odustali od drugih souls-like igara jer su im preteske.

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
emerik kaže...

Bas sad isprobao Nioh2 i mogu reci da mi se jako svidja igra. Jedine igre koje sam prije ove igrao tog tipa su Demon Souls(presao 4 bossa i odustao) te Bloodborne(nisam zavrsio niti prvog bossa) i Nioh mi se svidja jer je isto izazovan, ali jednostavniji od ove druge dvije igre. Ima puno slicnih elemenata sa Demon Soulsima, ali isto tako i ima nekih dodatnih mehanika koje mi se dosta svidjaju, tipa razni stanceovi. Odigrao sam tek sat-dva, ali mi se zbilja dopala, a i setting mi je zanimljiv. Definitivna preporuka za one koji su odustali od drugih souls-like igara jer su im preteske.

I Nioh je tezak kasnije.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
emerik kaže...

Bas sad isprobao Nioh2 i mogu reci da mi se jako svidja igra. Jedine igre koje sam prije ove igrao tog tipa su Demon Souls(presao 4 bossa i odustao) te Bloodborne(nisam zavrsio niti prvog bossa) i Nioh mi se svidja jer je isto izazovan, ali jednostavniji od ove druge dvije igre. Ima puno slicnih elemenata sa Demon Soulsima, ali isto tako i ima nekih dodatnih mehanika koje mi se dosta svidjaju, tipa razni stanceovi. Odigrao sam tek sat-dva, ali mi se zbilja dopala, a i setting mi je zanimljiv. Definitivna preporuka za one koji su odustali od drugih souls-like igara jer su im preteske.

 meni totalna suprotnost, igra mi je super i zabavna, ali mi se cini teza nego souls igre, odigrao sam BB, DS, Elden i sekiro i mogu reci da me ova najvise muci na pocetku.

 

mozda dok ne pohvatam mehaniku borbe bolje xd

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

I Nioh je tezak kasnije.

 

Marcek555 kaže...

 meni totalna suprotnost, igra mi je super i zabavna, ali mi se cini teza nego souls igre, odigrao sam BB, DS, Elden i sekiro i mogu reci da me ova najvise muci na pocetku.

 

mozda dok ne pohvatam mehaniku borbe bolje xd

Onda sam malo preuranio sa zakljuckom izgleda :D

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Pitaj brata u de

2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mora on naglasiti da je u Njemačkoj,nek se zna u svakome postu.
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
EA Play 1 Mjesec 8kn
https://store.playstation.com/en-hr/product/EP5679-CUSA15082_00-EAAINTROPROMO1MO

Ako ste kupili GoW Ragnarok, mozete ga poceti skidati, reviewi sutra.
Moj PC  
3 0 hvala 4
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
EA Play 1 Mjesec 8kn
https://store.playstation.com/en-hr/product/EP5679-CUSA15082_00-EAAINTROPROMO1MO

Ako ste kupili GoW Ragnarok, mozete ga poceti skidati, reviewi sutra.

 

točnije sutra u 17 h po našem vremenu. Konačno igra kojoj se baš radujem i zbog koje bi počeo gledati kupnju ps5, ali vidit ćemo još kako će se stvari razvijati

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
EA Play 1 Mjesec 8kn
https://store.playstation.com/en-hr/product/EP5679-CUSA15082_00-EAAINTROPROMO1MO

Ako ste kupili GoW Ragnarok, mozete ga poceti skidati, reviewi sutra.

 EA svako malo daje popust na EA Play, ali cak i za 8kn me uopce ne interesira. BF su unistili, a FIFA je isto smece svake godine. Kaj drugo uopce mogu igrati? NFS-ovi su bili besplatni u zadnjih par mjeseci, Mass Effect smo odigrali prije 10 godina na PC-u, doslovno nis ne nude.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
emerik kaže...
Gogy7 kaže...
EA Play 1 Mjesec 8kn
https://store.playstation.com/en-hr/product/EP5679-CUSA15082_00-EAAINTROPROMO1MO

Ako ste kupili GoW Ragnarok, mozete ga poceti skidati, reviewi sutra.

 EA svako malo daje popust na EA Play, ali cak i za 8kn me uopce ne interesira. BF su unistili, a FIFA je isto smece svake godine. Kaj drugo uopce mogu igrati? NFS-ovi su bili besplatni u zadnjih par mjeseci, Mass Effect smo odigrali prije 10 godina na PC-u, doslovno nis ne nude.

 

Ja sam i deinstalirao sa PCa Origin/EA launcher ili kako se već zove. Nisam ga pokrenuo par godina.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja imam taj EA Play u sklopu Gamepassa na Xboxu već 2 godine i mislim da osim Mass Effect remastera nisam skinuo nito jednu igru u te 2 godine. Ovako na papiru izgleda super, par eura mjesečno za sve EA igre ali njihova ponuda igara je za plakati.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PlayStation VR2 launches February 22, 2023, with pre-orders starting November 15.

Details at PlayStation Blog: play.st/3TWHGb1
Moj PC  
1 0 hvala 3
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
PlayStation VR2 launches February 22, 2023, with pre-orders starting November 15.

Details at PlayStation Blog: play.st/3TWHGb1

 Preskupo mi je to, skuplje nego sama PS5 konzola MSRP., a to je dodatak konzoli. Ok, hardver je super ali mi je preriskantno dati tolike pare za nešto što nisam siguran hoće mi se svidjeti. Puno ljudi koji su kupili prvi PSVR kaže da im skuplja prašinu.

 

Iskreno očekivao sam cijenu 450 eura, ili 500 max.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.11.2022 14:08 (antimadridista).
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jao baš gledam, bundle s Horizon Call of the Wild još 50 eura gore.

Station za punjenje tih vr kontrolera još 50 eura.

 

Za 650 eura je sve to moglo bit u bundleu i još bi bilo jebeno preskupo.

 

Hard skip

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.11.2022 14:22 (Maat).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Gogy7 kaže...
PlayStation VR2 launches February 22, 2023, with pre-orders starting November 15.

Details at PlayStation Blog: play.st/3TWHGb1

 Preskupo mi je to, skuplje nego sama PS5 konzola MSRP., a to je dodatak konzoli. Ok, hardver je super ali mi je preriskantno dati tolike pare za nešto što nisam siguran hoće mi se svidjeti. Puno ljudi koji su kupili prvi PSVR kaže da im skuplja prašinu.

 

Iskreno očekivao sam cijenu 450 eura, ili 500 max.

Ja sam ocekivao da bi to moglo ic blize 1000eu nego 500eu,ponajvise radi cijena ostalih naprednijih VR headseta na trzistu.

Sa VR nemam apsolutno nikakvog iskustva osim 5 minuta demoa na nekakvom VRu u devedesetima ili tako nesto i 2-10 minuta na cini mi se prvom Oculusu sa nekakvim nezanimljivim demo prikazom.

Vrijeme je za leap of faith....i mogu se samo nadat da ce me odusevit :)

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mozete ugrabiti Destroy all Humans Multiplayer igru za svega 2kn
https://store.playstation.com/en-hr/concept/10004750/
Moj PC  
1 0 hvala 2
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Uzimam Day1 kako sam i PSVR.

 

Btw prednarudžbe počinju 15. studenog. a stiže 22.2.2023. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.11.2022 18:24 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Sony PlayStation 5

 

jel amazon ima onu zaštitu za kupce kao što je imao ebay? ako da onda se možda i treba probati

 

ali mene muči što napravit ako treba napravit reklamaciju, ili na konzolu ili na kontroler, što onda, gdje da onda idem?

 

11 godina
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Opis situacije.

Imam playstation 4 , i moj brat također. stavio sam njegovu konzolu kao primarnu, on moju. On igra igre koje sam ja kupio , ja igram igre koje je on kupio. Radi super. E sad pitanje. kupio bih sinu konzolu da ima u svojoj sobi. kako da podesim ako je uopče moguče da i na toj novoj konzoli se može igrati sve igre i sa mog i sa bratovog accounta i da radi i online koji plača moj brat ? konzola moja i ta nova od sina NIKADA nebi bile upaljne u isto vrijeme. brat nije na istoj adresi

Moj PC  
0 8 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Mozete ugrabiti Destroy all Humans Multiplayer igru za svega 2kn
https://store.playstation.com/en-hr/concept/10004750/

 Na US store samo 0,02$, tako da kupujem svakako jer vidim ima split screen 

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ko čeka...

Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Stavi oba Accounta na sinovu konzolu pa nek stavi ko primarnu onu koju vise voli i gdje su bolje igre, a kad hoce igrati s drugog accounta nek stavi taj drugi account ko primarnu konzolu.
11 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Stavi oba Accounta na sinovu konzolu pa nek stavi ko primarnu onu koju vise voli i gdje su bolje igre, a kad hoce igrati s drugog accounta nek stavi taj drugi account ko primarnu konzolu.

 Buraz plaća ps+ pretplatu. Tako da ako želi igrati online mora staviti njegovu kao primarnu jel tako? Jel može tako to ? Jel može burazova biti primarna i na mojoj konzoli i sinovoj? Hvala unaprijed ,ako ne znaš nije bitno, već si puno pomogao. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice