Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.613
|
čitano: 4.734.910
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
PS Plus Essential Igre za Studeni

LEGO Harry Potter Collection
Nioh 2
Heavenly Bodies

Na Ps4 dolazi Nioh 2 a na Ps5 remaster verzija koja podrzava 120fps,to ce bit uzitak igrat sa niskim input lagom.

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kako se cini Sony ulaze velik trud da ubrza Raytrace izvodjenje na Ps5.

Za ovaj dio koji radi Mark Cerny sam znao i da je Sony to patentirao ali ne sjecam se da sam vidio ove informacije da sony priprema AI super resolution tojest u biti njihovu varijantu DLSSa za Ps5.

 

 

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.techradar.com/news/sony-appears-to-have-big-plans-for-ray-tracing-on-ps5&ved=2ahUKEwif7I-igf_6AhX4YPEDHc09D2sQFnoECDIQAQ&usg=AOvVaw14LN-9fyeLe4FnWIVk0t49

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Moram nadoplatiti 260kn da bih aktivirao PS plus extra za preostala 232 dana. Koji bon moram kupit? Nadoplatit wallet ili novu pretplatu za 400kn pa nju aktivirati? 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mislim da mozes preko walleta.
Gledaj Gamivo i njihovu smart pretplatu.
Ja sam sad kupovao bonove za MW2, Ragnarok i za giveaway 60$.
Uključio sam Smart za 2€ i dobio sam nazad oko 20-30$ plus 50$ bonove sam platio puno manje od 50$.
Kasnije samo ugasim Smart i gotovo.
Nisam imao problema s nijednim kodom
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Imam našu pretplatu. Moram onda kod nas kupit valjda ili? 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kod nas bi ti trebalo moci preko kartice
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ovaj novi cod me odusevio. Inace nisam neki ljubitelj ali dao mi drug da odigram i nisam vidio bolju grafiku do sad, uz to svaki objekat iz okruzenja ima bolesno uradjene animacije, fiziku i destrukciju kada se pogodit pa navise vremena provodim gadjajuci gluposti neke :D Misije su mi bas zabavne a igra uz to sve leti kako 4K 60fps tako i u 1440p 120fps.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Ovaj novi cod me odusevio. Inace nisam neki ljubitelj ali dao mi drug da odigram i nisam vidio bolju grafiku do sad, uz to svaki objekat iz okruzenja ima bolesno uradjene animacije, fiziku i destrukciju kada se pogodit pa navise vremena provodim gadjajuci gluposti neke :D Misije su mi bas zabavne a igra uz to sve leti kako 4K 60fps tako i u 1440p 120fps.

Slažem se, ja sam anit nešto za takve igre na plejki ali ajme kako je dobra. 

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...
gamex1423 kaže...

Ovaj novi cod me odusevio. Inace nisam neki ljubitelj ali dao mi drug da odigram i nisam vidio bolju grafiku do sad, uz to svaki objekat iz okruzenja ima bolesno uradjene animacije, fiziku i destrukciju kada se pogodit pa navise vremena provodim gadjajuci gluposti neke :D Misije su mi bas zabavne a igra uz to sve leti kako 4K 60fps tako i u 1440p 120fps.

Slažem se, ja sam anit nešto za takve igre na plejki ali ajme kako je dobra. 

 Igrate COD na joysticku ili tipkovnica+miš?

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Ovaj novi cod me odusevio. Inace nisam neki ljubitelj ali dao mi drug da odigram i nisam vidio bolju grafiku do sad, uz to svaki objekat iz okruzenja ima bolesno uradjene animacije, fiziku i destrukciju kada se pogodit pa navise vremena provodim gadjajuci gluposti neke :D Misije su mi bas zabavne a igra uz to sve leti kako 4K 60fps tako i u 1440p 120fps.

Ja igram MP black ops na XsX i Vanguard na Ps5 oboje u 120fps,uzitak je tako igrat.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
snake44 kaže...
Gajotres kaže...
gamex1423 kaže...

Ovaj novi cod me odusevio. Inace nisam neki ljubitelj ali dao mi drug da odigram i nisam vidio bolju grafiku do sad, uz to svaki objekat iz okruzenja ima bolesno uradjene animacije, fiziku i destrukciju kada se pogodit pa navise vremena provodim gadjajuci gluposti neke :D Misije su mi bas zabavne a igra uz to sve leti kako 4K 60fps tako i u 1440p 120fps.

Slažem se, ja sam anit nešto za takve igre na plejki ali ajme kako je dobra. 

 Igrate COD na joysticku ili tipkovnica+miš?

 Sve igram na kontroleru jer su mi tipkovnica + mis neudobni bez obzira kako postavio a i kako cijeli zivot vecinom igram samo na kontroleru onda kad sta upalim npr na PC preko tipkovnice i misa nikako se ne mogu snaci i igram 10 puta gore nego s kontrolerom.

16 godina
online
Sony PlayStation 5

ja bi volio da mogu igrat vise igri na gamepadu, ali mi se tesko priviknut s 20g igranja na m+t

 

prvi put kada sam igrao horizon sam htio izbrisat igru jer nikkako nisam mogao neke bestije rijesit s preciznim ciljanjem pogoditi neki dio u par sekundi. ali se prilagodio koliko toliko, i u igrama s jakim autoaimom mi je ok.

ali pucacine na gamepadu jednostavno ni ne pokusavam

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gemmy kaže...

ja bi volio da mogu igrat vise igri na gamepadu, ali mi se tesko priviknut s 20g igranja na m+t

 

prvi put kada sam igrao horizon sam htio izbrisat igru jer nikkako nisam mogao neke bestije rijesit s preciznim ciljanjem pogoditi neki dio u par sekundi. ali se prilagodio koliko toliko, i u igrama s jakim autoaimom mi je ok.

ali pucacine na gamepadu jednostavno ni ne pokusavam

 Eh pa tesko se prebaciti nakon toliko vremena. To je isto meni problem sa tipkovnicom i misem, ustvari nije mis problem se navici ali na tipkovnicu ne mogu nikako.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gemmy kaže...

ja bi volio da mogu igrat vise igri na gamepadu, ali mi se tesko priviknut s 20g igranja na m+t

 

prvi put kada sam igrao horizon sam htio izbrisat igru jer nikkako nisam mogao neke bestije rijesit s preciznim ciljanjem pogoditi neki dio u par sekundi. ali se prilagodio koliko toliko, i u igrama s jakim autoaimom mi je ok.

ali pucacine na gamepadu jednostavno ni ne pokusavam

Tu je fix gyro-aiming, savjetujem ti da isprobaš kolikogod se čudno činilo, msm da čak i Forbidden West ima nativno podržan gyroaim na PS5. Navikneš se za nekih 15-20 min, onda se nemoš vratit gljivicama.

Osobno, za takve open-world pucačine iz trećeg lica, kontroller + motion aiming mi je draži od M+K.

 

Gljivice za bilokakvo precizno nišanjene smo trebali ostaviti u prošlosti prije 20 godina, al šta je tu je.

Say hello to my little friend
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Krunoo7 kaže...
Gemmy kaže...

ja bi volio da mogu igrat vise igri na gamepadu, ali mi se tesko priviknut s 20g igranja na m+t

 

prvi put kada sam igrao horizon sam htio izbrisat igru jer nikkako nisam mogao neke bestije rijesit s preciznim ciljanjem pogoditi neki dio u par sekundi. ali se prilagodio koliko toliko, i u igrama s jakim autoaimom mi je ok.

ali pucacine na gamepadu jednostavno ni ne pokusavam

Tu je fix gyro-aiming, savjetujem ti da isprobaš kolikogod se čudno činilo, msm da čak i Forbidden West ima nativno podržan gyroaim na PS5. Navikneš se za nekih 15-20 min, onda se nemoš vratit gljivicama.

Osobno, za takve open-world pucačine iz trećeg lica, kontroller + motion aiming mi je draži od M+K.

 

Gljivice za bilokakvo precizno nišanjene smo trebali ostaviti u prošlosti prije 20 godina, al šta je tu je.

 Dosta novih igara sad dolazi sa gyro aiming pa mi je bas cudno da cod to nema. Medjutim nisam jos vidio niti u jednoj igri tu funkciju a da je bila namijenjena da se u potpunosti njome nisani, nego je optimalno tako da se gljivicama vrse dalji/veci pokreti a onda uz gyro aiming preciziras, sto je u kombinaciji bas super nacin.

16 godina
online
Sony PlayStation 5

nisam znao za ovo bas cu probat na novom horizonu kad pocnem igrat

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

koje slusalice preporucujete za ps5? Kontam uzeti ova njihove pulse 3d ali ne znam jel vrijedi 200km? Ili za te pare mogu nesta bolje dobiti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

DangerousB

Ja ih imam meni su odlične.

Ispočetka su mi malo bile čudne(kako leže oko ušiju), ali sad sam se navikao.

Nema kabla pa je praktično iako je i ako kabel uštekaš u kontroler ok.

P.S. ja sam kupio polovne pa su bile jeftinije, a u super stanju jer su bile ne korištene.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.10.2022 22:56 (hummer0).
2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav ekipa. 
Imam prijatelja koji je kupio PS5, no malo je sokiran cijenom igara na storeu. Pa rekoh da piram vas jel ima nekakva stranica s koje uzimate digitalne kodove za jeftinije? Dakako, da se mogu iskoristiti u Hrvatskoj. 
Unaprijed hvala za prijedloge i savjete. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.10.2022 11:29 (Godfrey).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Godfrey kaže...

Pozdrav ekipa. 
Imam prijatelja koji je kupio PS5, no malp je sokiran cijenom igrica na storeu. Pa rekoh da piram vas jel ima neka stranica s koje uzimate digitalne kodove za jeftinije? Dakako, da se mogu iskoristiti u Hrvatskoj. 
unaprijed hvala za prijedloge i savjete. 

 Uf, jako teško da će ikaj jeftinijeg ulovit za HR regiju (ekipa dosta kupuje prek US il brazilskih storova, al imaju i accove u tim regijama).

Sugeriram da (ukoliko ima blueray verziju) da gleda na njuškalu i fb marketplaceu.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Godfrey kaže...

Pozdrav ekipa. 
Imam prijatelja koji je kupio PS5, no malp je sokiran cijenom igrica na storeu. Pa rekoh da piram vas jel ima neka stranica s koje uzimate digitalne kodove za jeftinije? Dakako, da se mogu iskoristiti u Hrvatskoj. 
unaprijed hvala za prijedloge i savjete. 

 

Pa svaki mjesec konstantno idu akcije, 40, 50, 60 posto. Jedan sale završi, drugi počinje, nekad ih je i dva istovremeno. Još ako je novi na konzoli, tim bolje, neka uzme PS Plus Extra i ima brdo toga za odigrati.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Hvala na odgovorima. 

A kakva je Sonyjeva politika ako napravi novi PS racun na recimo Argentinu ili Brazil? Onda bi mogao uzimati jeftinije kodove (uz vpn preko browsera)? Mada, pretpostavljam da se onda niti jezik sucelja ne moze staviti engleski, pa ne znam na sto bi to licilo... 

 

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Koliko znam Sony ne dozvoljava takve egzibicije, ali za sada gleda svima kroz prste. Ja godinama imam USA account i 80% igara sam tamo kupio bez ikakvih problema ili sankcija. No to je bilo u vrijeme kada dolar nije bio toliko jak, sada je vjerojatnije bolje se prebaciti na Brazil ili Argentinu. Što se tiče jezika, prilično sam siguran da na svim igrama možeš promijeniti jezik. 

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bero666 kaže...

Da li netko mozda koristi mis i tipkovnicu na PS5 za igrice tipa Call Of Duty i slicno? Zanima me da li je to priblizno igranju kao na PC, i ako koristi, da kaze odma koji mis i tipkovnicu koristi. Nesta me nece bas te pucacine sa kontrolerom, pa reko mozda bi mi pomoglo da uzmem mis i tipkovnicu :)

 

Hvala.

 vidim dosta postova unazad na ovu temu ali nema nekog pametnog odgovora. Ima li tko dobru preporuku za tipkovnicu i miš za ps5? Evo ti moje sreće, imam Logitech G915 tipkovnicu, kao njihova najbolja gaming tipkovnica i neće da se spoji sa ps5. Dobio i potvrdu od logitech supporta da za sad nije moguće.... Miš MX Master sam uspio spojiti...

18 mjeseci
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav

 

Koliko vidim spremaju se novi bundle paketi sa GOW igrom i sl.

S obzirom da se puno pricalo o revizijama 2 i 3 te sto dobroga/losega donose zapitao sam se kako znati da li su nadolazece konzole V3 ili ove V2 koje su u opticaju vec godinu dana ?

 

Da li te V3 verzije ostaju samo za Japan/Australiju ili uskoro dolaze u Europu ? Ili su vec stigle ?

Kako uopce provjeriti na temelju informacija na game shoppvima o kojoj reviziji se radi ?

Svi stave oznaku "B chasis" ali koliko sam skuzio B chasis je i ova 3. revizija 

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.10.2022 23:28 (Animator).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Jedno loše iskustvo i moj propust s web trgovinom "SPACENET" koji po povljnijim cijenama prodaju PS+ i igrice ... uzeo preko njih pretplatu i na kraju ne dobijem pretplatu nego nečiji shareani account s kojeg mogu skidati igrice ... opravdavaju se igrom rijeći KOD i NALOG, kao u ponudi stoji da dobivate NALOG a ne KOD za aktivaciju ... u svakom slučaju da bi to radilo treba dodavati account na svoju konzolu što neću napraviti.
Tek toliko da se zna ako netko mislili proći "jeftijije"

Moj PC  
1 1 hvala 1
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Srpska posla

 
5 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Moze li mi itko potvrditi dali je nioh 2 na ps plusu obicna ili remaster verzija koja nudi 120 fps. To sto oni napisu ps4/ps5 verzija ne znaci nista
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Moze li mi itko potvrditi dali je nioh 2 na ps plusu obicna ili remaster verzija koja nudi 120 fps. To sto oni napisu ps4/ps5 verzija ne znaci nista

Bio je podatak da je u pitanju 120fps ali ne sjecam se dali sam stavio obdje samo info ili i link.

 

In other news....dok god nema konzola na policama trgovina...nula bodova.

Xbox Series X mozes kupit gdje god pozelis po 499eu.

 

https://wccftech.com/ps5-sales-surpass-25-million/

16 godina
online
Sony PlayStation 5

ima ih po trgovinama koliko oces

svaka ih ima raspolozive

 

samo su cijene prave bozicne (scalperske)

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice