Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.613
|
čitano: 4.734.146
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Moze li se igdje, osim njuskala, nabaviti sama konzola? Disc verzija. Ove u bundleovima em sto su skupe, em sto niti jednu od ovih igara nebi igrao. Mozda fifu jedino

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mislim da nema nigdi, ja sam nakon nekog vrimena odustao od davanja suludih novaca za ps5 i sada imam xsx i 3 godine ultimate, nisam zazalio ni minutu. Cak mi je i draze da sam uzeo xbox jer sve eksluzive sam odigrao na ps4. A cijene xbox igara su smjesne kad uzimas kljuceve iz drugih drzava brazil, argentina
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Može li se ikako hdr regulirati na PS5? Primjerice pokrenem film iz Netflixa ili HBO max-a koji nije hdr a plejka ga diže kao hdr, iako sam stavio opciju da ga pokreće jedino ako je hdr izvor?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tascam kaže...

Može li se ikako hdr regulirati na PS5? Primjerice pokrenem film iz Netflixa ili HBO max-a koji nije hdr a plejka ga diže kao hdr, iako sam stavio opciju da ga pokreće jedino ako je hdr izvor?

Options

Screen and video

Video output

Hdr ON when supported

 

Napravio si ove korake?

 

Edit

Procitaj ovo

 

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.flatpanelshd.com/news.php%3Fsubaction%3Dshowfull%26id%3D1618395778&ved=2ahUKEwiblvDpuuz6AhXtQPEDHcp3AC4QFnoECBsQAQ&usg=AOvVaw02EfKDnS0K8XB4ClcvCa-0

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.10.2022 16:05 (MEGATAMA).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mesomeone kaže...

Moze li se igdje, osim njuskala, nabaviti sama konzola? Disc verzija. Ove u bundleovima em sto su skupe, em sto niti jednu od ovih igara nebi igrao. Mozda fifu jedino

 ima tcom hrpu konzola

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Silent Hill 2 Remake najavljen...



E SAD... to mi je najdraži survival horror i jedna od igara s najboljom atmosferom ikad. Tu je Bloober koji ima iskustva s horrorima, no mislim da bi Frictional napravio bolji posao (Bloober ima dobre ideje loše realizacije) iako ovo je jako nezahvalno i ne znam jel se radujem ili ne. Plus je definitivno što će Yamaokin glazbeni potpis ostati tako da nada postoji. Odgledajte cijeli video za neka iznenađenja.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.10.2022 23:44 (Lovac).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Lovac kaže...

Silent Hill 2 Remake najavljen...



E SAD... to mi je najdraži survival horror i jedna od igara s najboljom atmosferom ikad. Tu je Bloober koji ima iskustva s horrorima, no mislim da bi Frictional napravio bolji posao (Bloober ima dobre ideje loše realizacije) iako ovo je jako nezahvalno i ne znam jel se radujem ili ne. Plus je definitivno što će Yamaokin glazbeni potpis ostati tako da nada postoji. Odgledajte cijeli video za neka iznenađenja.

Isto razmišljanje i ja imam. Plus su definitivno što Yamaoka i Masahiro Ito rade na igri. Minus je... dosta stvari koje SH2 čini posebnom igrom nije primjetno na traileru- fiksirana kamera, glasovi kao da si u snu, čak mi i sam glas Jamesa ne paše nešta, ne znam.

Valjda će oprezno pristupit razvoju igre jer SH2 dotiče jako ozbiljne teme, ali nekako... ne znam, teško je modernizirati takvu igru bez da uzmeš ono po čemu je posebna.

 

Živi bili pa vidili.

Say hello to my little friend
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
Tascam kaže...

Može li se ikako hdr regulirati na PS5? Primjerice pokrenem film iz Netflixa ili HBO max-a koji nije hdr a plejka ga diže kao hdr, iako sam stavio opciju da ga pokreće jedino ako je hdr izvor?

Options

Screen and video

Video output

Hdr ON when supported

 

Napravio si ove korake?

 

Edit

Procitaj ovo

 

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.flatpanelshd.com/news.php%3Fsubaction%3Dshowfull%26id%3D1618395778&ved=2ahUKEwiblvDpuuz6AhXtQPEDHcp3AC4QFnoECBsQAQ&usg=AOvVaw02EfKDnS0K8XB4ClcvCa-0

 Da vidim da to nisu riješili

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

 

 

Gotham Knights Has Problems Beyond 30FPS - DF Tech Review - All Consoles Tested

 

Ovo je jako lose.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni je novost da dolazi FF16 

. Izgleda mi dosta dobro, borba u traileru izgleda jako fluidna, bossovi zanimljivi. Vidjet cemo :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Slijedeće godine dolaze i Spiderman 2 i Wolwerine. Koja ce to godina biti za sony i insomniac.
Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
GoW Ragnarok u 120 fps 😎
Moj PC  
6 0 hvala 5
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
GoW Ragnarok u 120 fps 😎

To je to 💪

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
GoW Ragnarok u 120 fps 😎

 Kako mogu provjeriti je li mi HDMI 2.1? Igrao sam Spiderman Remastered i opcija 120Hz mi je bila ponudjena, je li to to?

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
emerik kaže...
Gogy7 kaže...
GoW Ragnarok u 120 fps 😎

 Kako mogu provjeriti je li mi HDMI 2.1? Igrao sam Spiderman Remastered i opcija 120Hz mi je bila ponudjena, je li to to?

To znaci da podrzava 120hz,koji tv?

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
emerik kaže...
Gogy7 kaže...
GoW Ragnarok u 120 fps 😎

 Kako mogu provjeriti je li mi HDMI 2.1? Igrao sam Spiderman Remastered i opcija 120Hz mi je bila ponudjena, je li to to?

To znaci da podrzava 120hz,koji tv?

 LG C1.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
GoW Ragnarok u 120 fps 😎

 Procitao sam da prvi reviewovi dolaze 3.11. Mi mozemo i nakon tog datuma do dan prije izlaska preorderati?

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Reviewi su dan poslije pocetka preloada. Mozes ju naruciti i skinuti do izlaska 9.11.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
emerik kaže...

 LG C1.

 

Nemaš nikakve brige s njim, najbolji TVi za igranje općenito, pa tako i na 120Hz.

Ako ti se kod paljenja konzole i igre prikazuje ono "The Instant Game Response is launched" to znači i da se pali VRR i ALLM.

Ako ne onda pogledaj jel ti na HDMI portu na TVu upaljeno to, te u opcijama od PS5.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.10.2022 16:36 (Bitanga).
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
emerik kaže...
MEGATAMA kaže...
emerik kaže...
Gogy7 kaže...
GoW Ragnarok u 120 fps 😎

 Kako mogu provjeriti je li mi HDMI 2.1? Igrao sam Spiderman Remastered i opcija 120Hz mi je bila ponudjena, je li to to?

To znaci da podrzava 120hz,koji tv?

 LG C1.

Tvoj tv podrzava skoro pa sve zamislive hdmi 2.1 featurse.

Probaj na spidermanu quality mode uz 120hz i uz VRR tada ti se igra vrti oko 50fps a na max vizualima,ako pricamo o Ps5 verziji naravno.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
emerik kaže...
MEGATAMA kaže...
emerik kaže...
Gogy7 kaže...
GoW Ragnarok u 120 fps 😎

 Kako mogu provjeriti je li mi HDMI 2.1? Igrao sam Spiderman Remastered i opcija 120Hz mi je bila ponudjena, je li to to?

To znaci da podrzava 120hz,koji tv?

 LG C1.

Tvoj tv podrzava skoro pa sve zamislive hdmi 2.1 featurse.

Probaj na spidermanu quality mode uz 120hz i uz VRR tada ti se igra vrti oko 50fps a na max vizualima,ako pricamo o Ps5 verziji naravno.

 Je, sad sam ga pokrenuo i TV kaze da prikazuje 120 fps-a.

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Smijeh,ispada nebitno sto je Sony digao cijenu ispada nebitno sto Microsoft ima xbox series s i gamepass....svi zele Ps5 😄

 

https://wccftech.com/npd-group-playstation-5-is-september-2022s-best-selling-console-due-to-improved-supply/

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.10.2022 18:11 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Smijeh,ispada nebitno sto je Sony digao cijenu ispada nebitno sto Microsoft ima xbox series s i gamepass....svi zele Ps5 😄

 

https://wccftech.com/npd-group-playstation-5-is-september-2022s-best-selling-console-due-to-improved-supply/

Zar nije priča bila da u US neće biti poskupljenja PS5

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
duke3d kaže...
MEGATAMA kaže...

Smijeh,ispada nebitno sto je Sony digao cijenu ispada nebitno sto Microsoft ima xbox series s i gamepass....svi zele Ps5 😄

 

https://wccftech.com/npd-group-playstation-5-is-september-2022s-best-selling-console-due-to-improved-supply/

Zar nije priča bila da u US neće biti poskupljenja PS5

Ne sjecam se vise....moguce da si u pravu.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da, u US nije poskupilo. Samo nama bogatašima.

Bilo bi isto i da je poskupilo. Xbox ovu generaciju tek "nadoknađuje" prošlu. Teško da će ikad biti prodavaniji od PS. Ali s obzirom da je Msoftu glavni cilj dovesti Gamepass na PlayStation, prodajni rezultati nisu ni toliko bitni kao prije.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jednom davno je bila konzola atari, sega the No1. Vidit ces kad pocmu ekskluzive od studija koje je pokupovao microsoft nece biti lako ps-u, a ovaj ultimate preplata je zakon, evo odma prvi dan izlaska igre A plague tale je beplatna. A pogotovo ako se nastavi ova bezobrazna cijena trgovaca za ps. Evo ja sam imao sve konzole ps-a i stvarno sam mislio uzesti ps 5 al eto nisam odma na pocetku tako da sam nedavno uzeo series x za 4100 u ducanu i nije mi ni najmanje zao cak mi je i draze, jer i nove igre su jeftinije kad se uzimaju digitalne iz argentine, brezila.... Uz to meni je lipsa konzola i dosta je manja. Miran sam 3+ godine koliko mi traje ultimate a tada uznem ps5 ako budu cijene normalne pa odigram par ekskluziva koje dotad izadu. Jer davat 7000 kn za konzolu koja kosta 3850 je suludo za mene.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
nike098 kaže...
Jednom davno je bila konzola atari, sega the No1. Vidit ces kad pocmu ekskluzive od studija koje je pokupovao microsoft nece biti lako ps-u, a ovaj ultimate preplata je zakon, evo odma prvi dan izlaska igre A plague tale je beplatna. A pogotovo ako se nastavi ova bezobrazna cijena trgovaca za ps. Evo ja sam imao sve konzole ps-a i stvarno sam mislio uzesti ps 5 al eto nisam odma na pocetku tako da sam nedavno uzeo series x za 4100 u ducanu i nije mi ni najmanje zao cak mi je i draze, jer i nove igre su jeftinije kad se uzimaju digitalne iz argentine, brezila.... Uz to meni je lipsa konzola i dosta je manja. Miran sam 3+ godine koliko mi traje ultimate a tada uznem ps5 ako budu cijene normalne pa odigram par ekskluziva koje dotad izadu. Jer davat 7000 kn za konzolu koja kosta 3850 je suludo za mene.

 

Ajme, šta si ti natipkao.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
nike098 kaže...
Jednom davno je bila konzola atari, sega the No1. Vidit ces kad pocmu ekskluzive od studija koje je pokupovao microsoft nece biti lako ps-u, a ovaj ultimate preplata je zakon, evo odma prvi dan izlaska igre A plague tale je beplatna. A pogotovo ako se nastavi ova bezobrazna cijena trgovaca za ps. Evo ja sam imao sve konzole ps-a i stvarno sam mislio uzesti ps 5 al eto nisam odma na pocetku tako da sam nedavno uzeo series x za 4100 u ducanu i nije mi ni najmanje zao cak mi je i draze, jer i nove igre su jeftinije kad se uzimaju digitalne iz argentine, brezila.... Uz to meni je lipsa konzola i dosta je manja. Miran sam 3+ godine koliko mi traje ultimate a tada uznem ps5 ako budu cijene normalne pa odigram par ekskluziva koje dotad izadu. Jer davat 7000 kn za konzolu koja kosta 3850 je suludo za mene.

 nike098

Ajde sad lipo prodaj taj mali frižider i kupi pravu konzolu PS5.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Neznam kad je ms zadnji put stavio neku igru na game pass prvi dan a da je valjala. Requiem je ok igra, brzo mi je dosadila jer je kopija prvog dijela. Tesko da se koja game pass igra moze usporediti s PS5 Ekskluzivama.
Hallo infinite je bilo najveće razočarenje koje sam doživio u igrama, nikad lošiji fps nisam igrao.
Ovaj novi cod je barem 50 godina ispred. Series S je sasvim dovoljna konzola za odigrati par indie naslova koje MS baci na game pass. Na prste jedne ruke mogu nabrojati day one igre koje sam odigrao na gamepasu zadnjih 12 mj.
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.10.2022 9:52 (Gogy7).
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bas citam za Ragnarok,120fps mod je dinamicna 4k rezolucija....apsolutno fantasticno.

Developeri su izjavili da je igra od pocetka zamisljena kao najbolji moguci ps4 naslov a da su svi ps5 dodaci tek slag na tortu.Sta ce bit kada pokazu iducu igru koju od nule rade za Ps5 mogucnosti.....

Gledao sam malo dojmove za Ragnarok i ekipa ga hvali do neba,tvrde da su najbolji vizuali koje su vidjeli

Moj PC  
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice