Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.742.183
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hery kaže...

Pozz ekipa.

Jedno pitanje... Da li je netko možda reklamirao ps5 gamepad radi drifta nakon isteka 1 god. garancije?

Prošlo doslovno tjedan dana više od 1 godina i gamepad počne driftat :)) 

Ukratko da li je netko pokrenu reklamaciju nakon isteka komercijalne garancije 1 god. , i pozvao se na EU zakonsku garanciju od minimalno 2 godine?

ps5 je kupljen na ekupi .

 

tnx unaprijed 

 2 godine ti je garancija na Dualsense

13 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Hvala svima na odgovorima.

 

Znači bez problema ide zamjena iako je prošlo godinu dana. 

Ni ja nisam iz Zagreba. Ali budem riješio nekako:)

Vi koji ste mjenjali, isto je bio ekupi u pitanju?

 

lp,

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav ekipa. Pitanje vezano za dualsense. Naime, kupio sam kontroler (Crveni) prije par dana i shvatio da je tipka za caputre i options dosta slabija u usporedbi s orginalnim bijelim kontrolerom. Dosta jace trebam stisnut capture button. Zvao sam SD pa mi je čovjek rekao kako je to normalno jer su te nove krenuli radit s većim otporom jer su se dosta kvarili. Nekako mi to malo čudno pa zato pitam da li se netko ovdje susreo s ovakvim problemom. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Hery kaže...

Hvala svima na odgovorima.

 

Znači bez problema ide zamjena iako je prošlo godinu dana. 

Ni ja nisam iz Zagreba. Ali budem riješio nekako:)

Vi koji ste mjenjali, isto je bio ekupi u pitanju?

 

lp,

 

 

 

Ja sam svoju konzolu kupio preko HT-a uz pretplatu, pa sam se javio direkt Santa Domenici, priložio HT račun i sve se riješilo u par dana.

Vjerjatno ti Ekupi sam to riješi kada im se javiš, ako ne probaj preko Sante jer su oni dobavljač za konzole.

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hery kaže...

Hvala svima na odgovorima.

 

Znači bez problema ide zamjena iako je prošlo godinu dana. 

Ni ja nisam iz Zagreba. Ali budem riješio nekako:)

Vi koji ste mjenjali, isto je bio ekupi u pitanju?

 

lp,

 

 

 

SD radi zamjenu kontrolera unutar 2 godine od kupovine.

Kad im se prijavi kvar šalju kurirsku službu da preuzme kontroler, koji je prethodno potrebno zapakirati.

Pokrivaju troškove dostave u oba smjera.  U pravilu rješavaju izuzetno brzo. Najčešće sutradan od prijave dolazi kurirska služba preuzeti neispravan a često u  istom danu od zaprimanja izdaju novi ako servis potvrdi kvar.

U prijavi najbolje odmah navesti kontakt podatke i adresu te priložiti račun.

Prijava se može izvršiti preko weba ovdje, pod vrstom upita odabrati 'reklamacije i servis':

 

Predaj zahtjev – Podrška - Sancta Domenica (zendesk.com)

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.10.2022 15:28 (Maat).
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

O Ovome smo raspravljali prije nekih 2 godine....hoce li Xbox series S stetit ovoj cjeloj generaciji...Microsoft je tada tvrdio NE.

 

https://wccftech.com/rocksteady-dev-calls-xbox-series-s-a-potato-while-defending-gotham-knights-at-30-fps/

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

O Ovome smo raspravljali prije nekih 2 godine....hoce li Xbox series S stetit ovoj cjeloj generaciji...Microsoft je tada tvrdio NE.

 

https://wccftech.com/rocksteady-dev-calls-xbox-series-s-a-potato-while-defending-gotham-knights-at-30-fps/

 Ma dobro malo su i oni cudni. Napravili jedan mod sa 30fps-a na najjacim konzolama. Series S nema veze s tim

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Na stranu što je primjer katastrofa jer su ovi očito nesposobni, doslovno svi smo znali da će Series S kad tad na neki način biti uteg.

Jednostavno nek ne izbace igru za Xbox ekosustav i gotovo ako im je toliki problem.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Prica se da je i sa Plague ista stvar,skinuo sam ga za XsX i pc pa ako je na XsX uistinu 30fps onda je i na Ps5 30fps tako da mi preostaje pc za odigrat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Plague tale nije 30 fps. Ima samo jednu opciju ali ide na 60. Pada na nekih 40-50 u scenama s puno štakora.
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Plague tale nije 30 fps. Ima samo jednu opciju ali ide na 60. Pada na nekih 40-50 u scenama s puno štakora.

Igras ga vec?Na ps5 ili XsX,ima VRR podrsku?

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne igram ali sam cuo od reviewera. Mnoge je zbunila samo jedna postavka pa su pomislili da je i tu 30 fps u pitanju.
Na series S je 45 fps
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.10.2022 17:01 (Gogy7).
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Plague tale nije 30 fps. Ima samo jednu opciju ali ide na 60. Pada na nekih 40-50 u scenama s puno štakora.

 Nazalost nista od 60 fps-a 

 

https://www.reddit.com/r/PS5/comments/y6j3c4/plaques_tales_requiem_confirmed_30fps_40fps_if/

 

https://wccftech.com/a-plague-tale-requiem-analysis-1440p-30fps-next-gen-xbox-series-x-better-than-ps5/

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ne igram ali sam cuo od reviewera. Mnoge je zbunila samo jedna postavka pa su pomislili da je i tu 30 fps u pitanju.
Na series S je 45 fps

 

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ne sumnjam uopce u Insomniac koji se isprofilirao kao najsposobniji dev unutar Sony grupe.

 

https://wccftech.com/spider-man-2-ps5-2023/

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Ne sumnjam uopce u Insomniac koji se isprofilirao kao najsposobniji dev unutar Sony grupe.

 

https://wccftech.com/spider-man-2-ps5-2023/

 

Šta ja znam, sve je to relativno, jedino njihova igra se crasha još uvijek na PS5 :-)

Ali da, igre su im vraški dobre.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

Ne sumnjam uopce u Insomniac koji se isprofilirao kao najsposobniji dev unutar Sony grupe.

 

https://wccftech.com/spider-man-2-ps5-2023/

 

Šta ja znam, sve je to relativno, jedino njihova igra se crasha još uvijek na PS5 :-)

Ali da, igre su im vraški dobre.

Ne znam o cemu se tu radi..mozda ti je ps5 uzrok.

Kcer igra Spiderman remastered a ja Moralesa ovih dana i niti jedno rusenje u podosta sati igre....

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Ne znam o cemu se tu radi..mozda ti je ps5 uzrok.

Kcer igra Spiderman remastered a ja Moralesa ovih dana i niti jedno rusenje u podosta sati igre....

 

Nije, igra je zabagirana, ostale nisu. Nisam jedini s tim problemom u Spidermanu.

Oko sredine igre se često crashala, na početku i na kraju niti jednom. I to uglavnom nakon misije i fast travela u roku par sekundi, nikad u tijeku misije. Da je do konzole crashalo bi se bilo gdje. Vjerojatno vezano nešto s time što radiš između misija.

 

Miles Morales se nije nijednom crashao, a grafički je dosta zahtjevniji.

 

Problem je što igram igru 2-3 godine nakon releasea, a nisu to ni do sada bili ispravili.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.10.2022 13:10 (Bitanga).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sta je Jos uvijek problem s Miles Moralesom? Problem je u Raytracingu ili tako nesto, trebala bi raditi bez problema u performance modeu.
Meni je crashalo konzolu oko 5 puta, nemojte se zezat.
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.10.2022 13:33 (Gogy7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Sta je Jos uvijek problem s Miles Moralesom? Problem je u Raytracingu ili tako nesto, trebala bi raditi bez problema u performance modeu.
Meni je crashalo konzolu oko 5 puta, nemojte se zezat.

 

Miles Morales mi je bio ok. Ali Spiderman Remastered mi se crashao preko 10 puta sigurno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Vise informacija o novom gamepadu, izgleda jako dobro. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

 239 eura

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.10.2022 15:25 (Arnold Šrafncinger).
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Arnold Šrafncinger kaže...

 239 eura

 Skup je, al jbg ovo je zbilja luksuz, nije da ti treba za normalno igranje.

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
emerik kaže...

Vise informacija o novom gamepadu, izgleda jako dobro. 

Ovo izgleda kao transformer,za profi playere reklo bi se.

6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Stigla prednarudzba, iz zelde, day one! 

Sa Dlc-om

 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Arnold Šrafncinger kaže...

 239 eura

 

To je pol cijene Steam Decka :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Za usporedbu Elite je 50 eura manje

 

Mislim, tko voli nek izvoli. Ovo je vise za neke competetive profi gaminge, ne znam kaj bi to nekom normalnom korisniku trebalo uopce. 

 
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Da mi je naci neki razlog i opravdanje da ga kupim. Svidja mi se bas ali igram iskljucivo singleplayer igre i vjerovatno bih ove funkcije koristio samo da ih isprobam. Da je bar malo jeftiniji pa hajd, ali 239 eur je bas ekstremno taman i da igram competitive mp pa da mi stvarno treba.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

O jbt koliko će onda tek koštati VR2?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kakva produkcija......

 

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice