Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.593
|
čitano: 4.714.606
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gt sport i gt 7 su online igre postale.
Zavrsis sp u 20h i ostatak bi trebao biti online.

Oboje sam kupio samo radi offline igre i nakon tjedan dva prestao igrat, kod su se stariji igrali dugo vremena.

Jos ovo s mtx i bijednim nagradama, nece vise vidjet preordera od mene
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Prešao sam Ghost of Tsushima DC i mogu samo reći, KAKVA IGRA ! Vizualno je fakat top... Dvoumim se dali mi je bio draži God of War ili GOT
Stoga mali poll, koji je vaš favorit

12 GOT
7 GOW
#fsb
Moj PC  
8 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gemmy kaže...
Gt sport i gt 7 su online igre postale.
Zavrsis sp u 20h i ostatak bi trebao biti online.

Oboje sam kupio samo radi offline igre i nakon tjedan dva prestao igrat, kod su se stariji igrali dugo vremena.

Jos ovo s mtx i bijednim nagradama, nece vise vidjet preordera od mene

 Ja ne kuzim zasto ikad radis  preorder. Pa nije da ce nestat robe pa da moras cim prije ugrabit.

 

Stariji su se grindali dugo vremena dok ne nabavis neki OP auto i sa njih laganini prolazis vecinu utrka koje mozes. Tipa Suzuki Escudo u GT2.
Dok sam bio klinac to mi je bilo vrh, ali danas nebi proveo te sate vozeci dosadne utrke protiv lošeg AI-a

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
16 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
sveupitni kaže...

Prešao sam Ghost of Tsushima DC i mogu samo reći, KAKVA IGRA ! Vizualno je fakat top... Dvoumim se dali mi je bio draži God of War ili GOT
Stoga mali poll, koji je vaš favorit

 Na prvu mi je GoT bio bolji, no nakon recimo 10 sati ta se prednost prebacila na GoW koji mi je ukupno bolja igra. GoT ima nevjerojatni art, Japan, al mi je kao igra postao kao zadnja 3 AC-a bez Ubisoft storeova i sl. gluposti. Znači onako, jako dobra igra koja mi je ipak postala zamor. S druge strane GoW me sve više privlačio kako sam odmicao. Obje treba odigrati. GoW preporuke i za jedan prelaz na PC-u, Flawless Widescreen i odmak od Kratosovih leđa čuda radi po pitanju dinamike borbe.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Evo aktivan je program za US racune.

 

https://www.playstation.com/en-us/playstation-stars/

 


EDIT: Kupio NFS Remaster za 3,99$, snizen sa 39,99$ i dobio 40 poena u app. Steta, nedavno kupio ragnarok za 70$, ne znam mogu li kako refund za digitalni preorder pa da opet kupim da se uracunaju bodovi. Takodjer steta sto ne racuna ranie trofeje za level nego tek od trenutka registracije na program.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2022 15:41 (gamex1423).
 
2 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Evo aktivan je program za US racune.

 

https://www.playstation.com/en-us/playstation-stars/

 


EDIT: Kupio NFS Remaster za 3,99$, snizen sa 39,99$ i dobio 40 poena u app. Steta, nedavno kupio ragnarok za 70$, ne znam mogu li kako refund za digitalni preorder pa da opet kupim da se uracunaju bodovi. Takodjer steta sto ne racuna ranie trofeje za level nego tek od trenutka registracije na program.

 

Ma najbolje da ti odmah da $200 bodova za sve prethodne aktivnosti kroz 10 godina :-)

Već i to forsiranje mobilne aplikacije je ekstra iritantno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
gamex1423 kaže...

Evo aktivan je program za US racune.

 

https://www.playstation.com/en-us/playstation-stars/

 


EDIT: Kupio NFS Remaster za 3,99$, snizen sa 39,99$ i dobio 40 poena u app. Steta, nedavno kupio ragnarok za 70$, ne znam mogu li kako refund za digitalni preorder pa da opet kupim da se uracunaju bodovi. Takodjer steta sto ne racuna ranie trofeje za level nego tek od trenutka registracije na program.

 

Ma najbolje da ti odmah da $200 bodova za sve prethodne aktivnosti kroz 10 godina :-)

Već i to forsiranje mobilne aplikacije je ekstra iritantno.

 Sad cu ja refundirati gow preorder pa ga ponovo uplatiti, vrijedi za 700 poena  Jeste glupo sto je samo preko app, al pretpostavljam da ce biti i na samoj konzoli.

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sony je potvrdio da će neke PlayStation igre lansirati na PC istovremeno kad i na konzolama...ostale 12 mjeseci exclusive...za cijenu konzole RTX3070...1080...1440...4K...biraš...i onako je Gameplay najbitniji
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
HCMAA kaže...
Sony je potvrdio da će neke PlayStation igre lansirati na PC istovremeno kad i na konzolama...ostale 12 mjeseci exclusive...za cijenu konzole RTX3070...1080...1440...4K...biraš...i onako je Gameplay najbitniji

 

Eno, na Humble Bundle Choice sam kupio jučer Deathloop za Steam plus još par blesavih igara za $8.

Na PSNu bez akcije košta 529kn... kako da ne.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Evo ipak ne trebam cancelovat preorder :)

 
2 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Netherwind kaže...
Santana kaže...

Pravi remake moze. Daj mi MGS 1-3 remake.

 Uff i ja bih dao lijevo jaje za to. Ali bojim se, gameplay jednostavno neće sjesti novim generacijama, i te remakove bi kupovali samo mi fanovi. Jedino da naprave nešto kao sa FF7, totalna promjena gameplaya.

 Sigurno bi tak nekaj napravili.

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Silent hill, anyone....?

Kad smo kod rimejkova/novih nastavaka..... Vrijedi barem jednog jajeta...
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
HCMAA kaže...
Sony je potvrdio da će neke PlayStation igre lansirati na PC istovremeno kad i na konzolama...ostale 12 mjeseci exclusive...za cijenu konzole RTX3070...1080...1440...4K...biraš...i onako je Gameplay najbitniji

 

Eno, na Humble Bundle Choice sam kupio jučer Deathloop za Steam plus još par blesavih igara za $8.

Na PSNu bez akcije košta 529kn... kako da ne.

 

Na ps+ pretplati i na passu je free.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

 

Na ps+ pretplati i na passu je free.

 

Pa nije free ako moraš platiti pretplatu.

Uglavnom, užasno mi je glupa igra, sad sam igrao 1h i ugasio.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

 

Na ps+ pretplati i na passu je free.

 

Pa nije free ako moraš platiti pretplatu.

Uglavnom, užasno mi je glupa igra, sad sam igrao 1h i ugasio.

Ovdje u De na disku je nova mislim 30eu u Gamestopu za PS5 i XsX a rabljena 10+ eura.

Ja sam igrao dosta duze od tebe Ps5 verziju kad sam ju kupio ali sam presao na nesto drugo,morat cu ju zavrsit jednom.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

 

Na ps+ pretplati i na passu je free.

 

Pa nije free ako moraš platiti pretplatu.

Uglavnom, užasno mi je glupa igra, sad sam igrao 1h i ugasio.

 Ahahahahah opis igre.

Užasno glupa hahahahah. 

Bitanga legenda.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...

 Ahahahahah opis igre.

Užasno glupa hahahahah. 

Bitanga legenda.

 

Ubio bih se da sam dao 529 kn za to :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS⭐️
-Ne treba otkazati preorder
-Svaki 1$ je 10 bodova
-Treba 5000 bodova za 20$ gift card
-Izazovi su dosta nejasni i treba im dosta vremena da ucitaju napredak
-Osvajanjem trofeja dizemo level
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
PS⭐️
-Ne treba otkazati preorder
-Svaki 1$ je 10 bodova
-Treba 5000 bodova za 20$ gift card
-Izazovi su dosta nejasni i treba im dosta vremena da ucitaju napredak
-Osvajanjem trofeja dizemo level

 

To su sve gluposti, za par kuna popusta. Tako i nintendo ima godinama. Uštedio sam 100kn možda do sad.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
hummer0 kaže...

 Ahahahahah opis igre.

Užasno glupa hahahahah. 

Bitanga legenda.

 

Ubio bih se da sam dao 529 kn za to :-)

 

Ja sam dao 300 kad je bila na sniženju, ali nisam požalio. Ne znam zašto ti je točno glupa, ali iskreno rečeno ja sam u prvih nekoliko sati bio izgubljen dok nisam pohvatao konce kako sve funkcionira. Sat vremena mi se čini premalo za neku konkretnu ocjenu.

 

Da su mogli napraviti bolji posao s tom formulom, vjerojatno su mogli, ali i ovako je meni jedna od boljih igara zadnjih godina. I inače sam fan Arkanea, valjda mi odgovara njihov stil, tako da mi je ovo samo nastavak onog što su započeli s Dishonored i Prey.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...
Bitanga kaže...
hummer0 kaže...

 Ahahahahah opis igre.

Užasno glupa hahahahah. 

Bitanga legenda.

 

Ubio bih se da sam dao 529 kn za to :-)

 

Ja sam dao 300 kad je bila na sniženju, ali nisam požalio. Ne znam zašto ti je točno glupa, ali iskreno rečeno ja sam u prvih nekoliko sati bio izgubljen dok nisam pohvatao konce kako sve funkcionira. Sat vremena mi se čini premalo za neku konkretnu ocjenu.

 

Da su mogli napraviti bolji posao s tom formulom, vjerojatno su mogli, ali i ovako je meni jedna od boljih igara zadnjih godina. I inače sam fan Arkanea, valjda mi odgovara njihov stil, tako da mi je ovo samo nastavak onog što su započeli s Dishonored i Prey.

 
Ma znao sam da mi neće odgovarati jer sam gledao prije već youtube gameplay (zato nisam ni htio iskeširati puno love), a niti mi nikad nije sjeo Dishonored serijal. Ali reko idem probati. Priča se čini ok i zabavna, ali takav gameplay mi još od Dishonoreda nikako ne paše u FPS. Nakon Spidermana ovo mi je teška dosada.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Upravo sam otkrio ovu igru


Izgleda mi kao mjesavina Dark Soulsa i Immortals/Kena. I kosta svega 35$.
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
antimadridista kaže...
Izgleda da je samo meni prenapuhana ta prica o Sonyu i nedovoljnom broju igara. Od izlaska PS5 (zadnje 2 godine) izaslo je najmanje 5 top Sony ekskluziva. Jel to malen broj? Horizon, GT7, Ratchet, Miles Morlaes (ajde ovo nek
ne prodje kao full igra jer je kratka, ali isto top), sve redom kvalitetne igre ali se iz nekog razloga u internetskim krugovima zanemaruju te igre. Nije mi jasan razlog tomu iskreno. Jel to zato sto su te igre dostupne i na PS4? Ako je to razlog onda je to po meni glupo, kao da to umanjuje kvalitetu igre. Evo sad dolazi i novi God of War. Ne kuzim tu paranoju o nedostatku igara.

 

Returnal... Da, malen je to broj. Sve to zajedno odigraš u mjesec dana izuzev Returnal i GT7.

No, to su sve vrlo zahtjevne igre za razvoj s ogromnom produkcijom.

 

Problem je što u zadnje vrijeme nema niti manje zahtjevnih igara, niti na ostalim platformama. Ništa pametno ne izlazi, eno sutra reciklaža od Overwatcha 2. Uskoro reciklaža od Call of Dutya. Onda nova expanzija WoW-a, opet reciklaža :-)

Novi PS5 bundleovi sa FIFA23 kao glavnom igrom (ono, daj nemoj me zajebavat).

 

Danima već gledam šta bih igrao na PCu, i ništa nema. Steam topsellers su: SteamDeck, Counter Strike, FIFA 23, NFS Heat, Cyberpunk 2077 i AC Odyssey :-D

Nedavno sam igrao Dyson Sphere Program, još je early access i ulupao sam u njega skoro 60h prije nego mi je postao prenaporan i gubljenje vremena.

Na kraju se stalno vraćam Hitmanu.

Ma de tragedija što želim odigrati sve je Early Access pa nema smisla, reko idem probati Iron Harvest koliko može biti loša igra kad ono, voice over ženska ne zna pričati nego urla a oni kao parni mackovi aje majko mila. Podsjetilo me na Peacemakera kad oni neonacisti gledaju kao na monitoru i simiju se "look at him he moves like spaz".  Kao da imaju epileptični napad. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

 

Na ps+ pretplati i na passu je free.

 

Pa nije free ako moraš platiti pretplatu.

Uglavnom, užasno mi je glupa igra, sad sam igrao 1h i ugasio.

 Tako i ja nekako. Skinuo ju preko Game Passa, isao igrat, tako glup AI vec dugo nisam vidio. Uzmes neko oruzje, napravis buku, stanes iza nekog zaklona, svi dotrce k tebi i skidas ih k'o glinene golubove. Ne treba se uopce trudit suljat

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Upravo sam otkrio ovu igru


Izgleda mi kao mjesavina Dark Soulsa i Immortals/Kena. I kosta svega 35$.

 Hvala ti Gogy, ovo mi je prošlo ispod radara, svakako će se odigrati.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Arnold Šrafncinger kaže...

 Tako i ja nekako. Skinuo ju preko Game Passa, isao igrat, tako glup AI vec dugo nisam vidio. Uzmes neko oruzje, napravis buku, stanes iza nekog zaklona, svi dotrce k tebi i skidas ih k'o glinene golubove. Ne treba se uopce trudit suljat

 

Hehe da, točno to sam i ja primjetio. Prvo svi stoje na mjestu kao ukopani, a onda doleću sa svih strana.

Sa mišem ih samo skidam headshotovima. Single bullet to the head, sa uzijem. Valjda ima i jačih protivnika, ali nisam dovoljno dugo igrao da vidim jel to baš tako zamišljeno :-)

A stealth mi je glup isto kao i u Dishonoredu. FPS stealth jednostavno ne funkcionira.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.10.2022 17:26 (Bitanga).
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Igrao sam ju 52 sata i meni je igra fenomenalna. Pravi izazov je Julianna koja nije pogonjena sa AI nego igraš protiv živog protivnika. Kasnije ti radiš isto protiv likova koji prolaze priču.

Po meni jebeno dobra igra.

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
forumaš kaže...

Igrao sam ju 52 sata i meni je igra fenomenalna. Pravi izazov je Julianna koja nije pogonjena sa AI nego igraš protiv živog protivnika. Kasnije ti radiš isto protiv likova koji prolaze priču.

Po meni jebeno dobra igra.

 

 

Mogli su onda napravit igru samo takvu, 1 vs 1 multiplayer i izbacit ovo ostalo :-P

 

No, nema veze, premalo sam ionako igrao, ne paše mi, igrat ću nešto drugo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.10.2022 20:59 (Bitanga).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Fora je da ju možeš izbjegavati ak pređeš cijeli nivo stelth...i ne podigneš alarme. Ili napraviš kaos pa te ubije netko tko nije AI pa ideš iz početka...sve ovisi na koga naletiš.

Također dok te netko stvarno kara sa snajperom, napucava te i AI pa je opet zanimljivo. Uglavnom recezenti su mahom hvalili na sva usta kao igru godine. Igra je drugačija od od igara koje igramo non stop.

Također priča je zbilja super, atmosfera i dr.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Budimo realni, Deathloop je bio u konversejšenu za igru godine prvenstveno zato jer je ta godina bila za zaborav.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 1 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice