Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.593
|
čitano: 4.714.676
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

Kakav odvratni prasnjavi svinjac ste napravili od ove teme,98% postova je cviljenje i kukanje kako vas ps5 maltretira kako nemate sta igrat na njemu itd itd.

Pa svatko normalan bi se rijesio takve situacije,ps5 na njuskalo i miran zivot.

 

Tuzno je da upletena ekipa ne moze skuzit niti onaj bazni sarkazam kojim obogacujem postove namjenjene navedenima 🙃

 

Bitanga,tvoji postovi u ovoj temi su u globalu kukanje...to sto ti radis je kao da si kupio gace sa bodljama pa places mjesecima da te pikaju ali ih ne zelis skinut......

Prodaj ps5,blokiraj sam sebi ulazak u bilo kakve playstation related teme i zivot bi ti se trebao popravit a onima koji uistinu zele sudjelovat u temi neces zgadit svaki ulazak u istu,hvala 🥂

 

Otkad znam za sebe forumi i služe za rasprave i kukanje, te savjete onima koji kukaju.

A zašto si ti ovdje?

 

Ne budem prodao PS5, imam ga samo da smijem ovdje legitimno komentirati.

A gle radi sto zelis,steta je sto onemogucavas ikakvu normalnu raspravu u ovoj temi.

 

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Playstation Plus Extra Igre za Kolovoz

Bugsnax
Dead by Daylight
Everspace
Metro Exodus
Monopoly Madness
Monopoly Plus
Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands
Trials of Mana
Uno
Yakuza 0
Yakuza Kiwami
Yakuza Kiwami 2

Od sveg ovog prokletog konstantnog trolanja Ps5 teme nisam ni vidio ovaj post.

Sve ok ali gdje su Ps klasici,njih ce naknadno objavit ili ih nece bit uopce?

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Dobro ekipa jel se možemo držat ps5 tema i problematike oko iste.

Nama ostalima je puna kapa više da se par pojedinaca prepucava kroz 3 stranice teme jer jedni druge ne podržavate (ovdje možda i molba moderatorima da krenu s brisanjem postova, ukoliko još postoji takva aktivna rola na ovom forumu).

 

Stranicu i pol prepucavanja, a meni još nitko nije odgovoril na pitanje oko psn pretplate s njuškala :)

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

Kakav odvratni prasnjavi svinjac ste napravili od ove teme,98% postova je cviljenje i kukanje kako vas ps5 maltretira kako nemate sta igrat na njemu itd itd.

Pa svatko normalan bi se rijesio takve situacije,ps5 na njuskalo i miran zivot.

 

Tuzno je da upletena ekipa ne moze skuzit niti onaj bazni sarkazam kojim obogacujem postove namjenjene navedenima 🙃

 

Bitanga,tvoji postovi u ovoj temi su u globalu kukanje...to sto ti radis je kao da si kupio gace sa bodljama pa places mjesecima da te pikaju ali ih ne zelis skinut......

Prodaj ps5,blokiraj sam sebi ulazak u bilo kakve playstation related teme i zivot bi ti se trebao popravit a onima koji uistinu zele sudjelovat u temi neces zgadit svaki ulazak u istu,hvala 🥂

 

Otkad znam za sebe forumi i služe za rasprave i kukanje, te savjete onima koji kukaju.

A zašto si ti ovdje?

 

Ne budem prodao PS5, imam ga samo da smijem ovdje legitimno komentirati.

A gle radi sto zelis,steta je sto onemogucavas ikakvu normalnu raspravu u ovoj temi.

 

 MEGATAMA

Jesi li ti prometni policajac ili admin pa usmjeravaš raspravu ili samo bacaš sarkazme?

 

sinkee  

uvijek je moguća prevara, ali i ja sam preko njuškala prodao svoju pretplatu od 1 g. koju sam dobio uz konzolu za 320 kn (mislim) jer sam već imao pretplatu od prije.

Najbolje bi bilo da si iz istog grada kao prodavač pa odma ukucaš i vidiš jel radi.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.8.2022 11:33 (hummer0).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

A gle radi sto zelis,steta je sto onemogucavas ikakvu normalnu raspravu u ovoj temi.

 

 

Ako u temi koja se zove "Sony PlayStation 5" rasprava o dizajnu i lošim materijalima nije normalna rasprava, onda što jest?

Oni koji određuju o čemu će se pisati i koje teme su bitne, a koje nisu su upravo oni koji "onemogućavaju normalnu raspravu".

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.8.2022 11:33 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

 Zar ti uopste imas PS5? Koliko sam upratio koristis Xbox a redovno ovdje udjes da napises istu stvar?

 A šta će mi kad nema igara ?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
gamex1423 kaže...

 Zar ti uopste imas PS5? Koliko sam upratio koristis Xbox a redovno ovdje udjes da napises istu stvar?

 A šta će mi kad nema igara ?

 Jel, ps5 nema a xbox ima? Sta je fazon onda trolat na ovoj temi? 

 

Ne mogu da vjerujem da ljudi mogu biti toliki fanboyi komada plastike.

 

P.S. imao sam sve generacije konzola i nikad se nisam naigrao igara i uzivao kao ove generacije. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.8.2022 13:45 (gamex1423).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

 

P.S. imao sam sve generacije konzola i nikad se nisam naigrao igara i uzivao kao ove generacije. 

 

A sad malo pretjeruješ, pa valjda smo se svi više naigrali igara kad je prošla generacija bila aktualna.

Tad sam ih kupio valjda 50, a na novoj generaciji sam kupio tek 5-6 u 2 godine. Možda je tebi tek sad špica, to je isto ok :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.8.2022 13:51 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

 Jel, ps5 nema a xbox ima? Sta je fazon onda trolat na ovoj temi? 

 

Ne mogu da vjerujem da ljudi mogu biti toliki fanboyi komada plastike.

 

P.S. imao sam sve generacije konzola i nikad se nisam naigrao igara i uzivao kao ove generacije. 

 Pa nema ih ni na Xboxu, čemu radiš dramu od obične zezancije? Činjenica je da smo u ožujku dobili Elden Ring i nakon toga praktički ništa. Ajd srećom će valjda God of War 2 izaći pa ću napokon imati pravi razlog za kupiti konzolu, ali dosad srednja žalost.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
gamex1423 kaže...

 Jel, ps5 nema a xbox ima? Sta je fazon onda trolat na ovoj temi? 

 

Ne mogu da vjerujem da ljudi mogu biti toliki fanboyi komada plastike.

 

P.S. imao sam sve generacije konzola i nikad se nisam naigrao igara i uzivao kao ove generacije. 

 Pa nema ih ni na Xboxu, čemu radiš dramu od obične zezancije? Činjenica je da smo u ožujku dobili Elden Ring i nakon toga praktički ništa. Ajd srećom će valjda God of War 2 izaći pa ću napokon imati pravi razlog za kupiti konzolu, ali dosad srednja žalost.

 Dobro, to se slazem, stvarno nakon horizon i Elden ring nije nista izaslo vrijedno spomena. Ali onako mi zasmeta kad neko cesto trola na isti fazon, a pogotovo mi smeta fanboyizam. Ali opet sam se bas naigrao igara finih i evo imam backlog jos dobrih igara, iako je vecina cros gen ili cak last gen igre sa next gen update, ali ne fali mi igara i opcenito sam zadovoljan sto napokon imamo tihu ps konzolu, brzi loading i tih 60fps.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
gamex1423 kaže...

 

P.S. imao sam sve generacije konzola i nikad se nisam naigrao igara i uzivao kao ove generacije. 

 

A sad malo pretjeruješ, pa valjda smo se svi više naigrali igara kad je prošla generacija bila aktualna.

Tad sam ih kupio valjda 50, a na novoj generaciji sam kupio tek 5-6 u 2 godine. Možda je tebi tek sad špica, to je isto ok :-)

 Dobro, nisam nikad imao novu generaciju konzole na samom pocetku, uvijek sam tek na pola zivotnog vijeka ili pred kraj nabavljao. Ovo je prva koju sam odmah uzeo i prvi put da imam plus i sve te zezancije, dosta koristim i game sharing sa rajom pa tako da uvijek imam sta igrati a malo trosim na igre skroz.

Ranije sam imao cipovane konzole ali trenutno mi je daleko bolje ovako a i plus sam u mogucnosti tako da vise ne bih ni pomislio na cipovanje.

Kako sam nabavio ps5 odigrao sam bas puno igara i npr. na ps4 sam imao samo jednu platinu dok ovdje vec imam 16.


EDIT: Raja kuka sto se raspravlja par stranica o nekim sporednim stvarima kao ogrebotinama na plastici i kako zatrpavamo temu pa se bitne stvari ne vide, medjutim ja svaki dan provjeravam temu i dugo vremena je bila "zamrla" skoro niko nista nije ni pisao pa se ovako bar aktivira i pise umjesto da stoji mrtva :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.8.2022 16:58 (gamex1423).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS5 dobiva Nativne Disney+ i Spotify Aplikacije
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
PS5 dobiva Nativne Disney+ i Spotify Aplikacije

 

Šta ne postoji to oduvijek, pa čak i na daljinskom su buttoni.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Gogy7 kaže...
PS5 dobiva Nativne Disney+ i Spotify Aplikacije

 

Šta ne postoji to oduvijek, pa čak i na daljinskom su buttoni.

 Mozda su bile PS4 app pa sad izbacuju nativne za PS5, iako iskreno ne znam koje prednosti tu mogu biti za obicne app.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

 Mozda su bile PS4 app pa sad izbacuju nativne za PS5, iako iskreno ne znam koje prednosti tu mogu biti za obicne app.

 

Da, moguće to... pitanje je dal ima uopće razlike osim u tome što će biti PS5 na ikonici.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

EDIT: Raja kuka sto se raspravlja par stranica o nekim sporednim stvarima kao ogrebotinama na plastici i kako zatrpavamo temu pa se bitne stvari ne vide, medjutim ja svaki dan provjeravam temu i dugo vremena je bila "zamrla" skoro niko nista nije ni pisao pa se ovako bar aktivira i pise umjesto da stoji mrtva :)

 

Ma pusti, nervira ih kad otvore temu pa onda imaju tri stranice za pročitati i ne vide Gogyeve vijesti :-)

Ali su zato svi odmah uskočili u diskusiju ne bi li pomogli da se tema čim prije raščisti od prašine, da se ne osjete izostavljeni :-P

 

I volio bih vidjeti koje su to njima bitne stvari.

 

Tu smo svi jer nas zanima tehnologija, igre, i raspravljamo o svemu što se tiče PS5. Nit je sve bajno, nit je sve loše.

Ali je činjenica da je danas u puno boljem stanju nego što je bila na releaseu, softver se poboljšava, radi dobro ono što treba raditi. Sigurno su i naše kritike pomogle :-P

 

---

 

BTW, nedavno sam složio 5.0 surround (subwoofer mi ne treba zasad jer imam dovoljno dobre front speakere). Imao sam do sad samo stereo godinama spojen na receiver.

Playka je spojena u LG CX, a on je spojen s receivereom sa eARC kabelom. I malo sam se igrao Horizon i GT7 u surroundu. Da ne kažete kako me nikad ništa ne oduševi, evo oduševilo me kako je to full jednostavno na konzoli i kako dobro radi, samo od sebe bez ikakvih podešavanja. I baš fino pomaže u igrama, 7.1 bi bilo još bolje, al ako mislim ostat oženjen morat će pričekati još malo :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Gogy7 kaže...
PS5 dobiva Nativne Disney+ i Spotify Aplikacije

 

Šta ne postoji to oduvijek, pa čak i na daljinskom su buttoni.

 

Dosad su bile u PS4 compatibility modu, navodno su imale neke probleme i bugove, pa sad s nativnim PS5 aplikacijama to više ne bi trebao biti slučaj. 

 

Osobno ih ne koristim jer mi nema smisla paliti konzolu za ono što imam nativno na Android TV-u, ali nekome će valjda koristiti.

 

Bitanga kaže...

 

BTW, nedavno sam složio 5.0 surround (subwoofer mi ne treba zasad jer imam dovoljno dobre front speakere). Imao sam do sad samo stereo godinama spojen na receiver.

Playka je spojena u LG CX, a on je spojen s receivereom sa eARC kabelom. I malo sam se igrao Horizon i GT7 u surroundu. Da ne kažete kako me nikad ništa ne oduševi, evo oduševilo me kako je to full jednostavno na konzoli i kako dobro radi, samo od sebe bez ikakvih podešavanja. I baš fino pomaže u igrama, 7.1 bi bilo još bolje, al ako mislim ostat oženjen morat će pričekati još malo :-D

 

Ja nisam išao toliko daleko, ali uzeo sam Sonyjev soundbar s Dolby Atmosom, integriranim subwooferom i simuliranim 7.1 surroundom. Znam da nije kao real thing i kao pravi surround, ali i ovo što sam dobio je meni vrh vrhova. Volim plug and play rješenja, ne da mi se zajebavati s razvlačenjem zvučnika po sobi.

 

Soundbar spojen eARC-om s televizorom, a konzola u HDMI IN na soundbaru. Sad nalazim nove zvukove u igrama koje nisam dosad čuo. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...
Bitanga kaže...
Gogy7 kaže...
PS5 dobiva Nativne Disney+ i Spotify Aplikacije

 

Šta ne postoji to oduvijek, pa čak i na daljinskom su buttoni.

 

Dosad su bile u PS4 compatibility modu, navodno su imale neke probleme i bugove, pa sad s nativnim PS5 aplikacijama to više ne bi trebao biti slučaj. 

 

Osobno ih ne koristim jer mi nema smisla paliti konzolu za ono što imam nativno na Android TV-u, ali nekome će valjda koristiti.

 

Bitanga kaže...

 

BTW, nedavno sam složio 5.0 surround (subwoofer mi ne treba zasad jer imam dovoljno dobre front speakere). Imao sam do sad samo stereo godinama spojen na receiver.

Playka je spojena u LG CX, a on je spojen s receivereom sa eARC kabelom. I malo sam se igrao Horizon i GT7 u surroundu. Da ne kažete kako me nikad ništa ne oduševi, evo oduševilo me kako je to full jednostavno na konzoli i kako dobro radi, samo od sebe bez ikakvih podešavanja. I baš fino pomaže u igrama, 7.1 bi bilo još bolje, al ako mislim ostat oženjen morat će pričekati još malo :-D

 

Ja nisam išao toliko daleko, ali uzeo sam Sonyjev soundbar s Dolby Atmosom, integriranim subwooferom i simuliranim 7.1 surroundom. Znam da nije kao real thing i kao pravi surround, ali i ovo što sam dobio je meni vrh vrhova. Volim plug and play rješenja, ne da mi se zajebavati s razvlačenjem zvučnika po sobi.

 

Soundbar spojen eARC-om s televizorom, a konzola u HDMI IN na soundbaru. Sad nalazim nove zvukove u igrama koje nisam dosad čuo. 

 

Da, ja isto, ne bih nikad streamao sa playke, eventualno je korisno nekome tko ima spojeno na monitor. Jer danas svi 4k HDR TVi na kojima ćeš vjerojatno i igrati PS5 imaju smart tv aplikacije.

Jednom sam to koristio kad smo nosili PS4 na more pa su klinci mogli streamat i crtiće :-)

 

Ma odustao sam od soundbara. Skoro sam kupio neki bolji Samsungov sa bežičnim surround zvučnicima i subwooferom, al to je skuplje nego da složim realthing. Plus još ovisiš o njegovim mušicama i potencijalno crkne nešto nakon par godina pa ih sve možeš bacit u smeće jer je propriatary tehnologija uglavnom. Ovako jednom kad kupiš dobre zvučnike imaš ih desetljećima, eventualno promijeniš receiver kako se mijenjaju tehnologije.

Baš nedavno mi je baš crkao jedan soundbar u spavaćoj sobi (dobro dosta godina je i izdržao, ali duplo manje od Pioneer receivera u dnevnoj koji još uvijek radi iako ga od nedavno više ne koristim), pa sam cijeli komplet bacio u smeće. Zato sam ipak odlučio za dnevnu kupit novi Denon receiver koji podržava sve nove tehnologije (čak i VRR iako mi je to nebitno jer mi je sve spojeno direkt u TV) i još 3 zvučnika.

No da, i dobar soundbar je bolji nego loš stereo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.8.2022 10:48 (Bitanga).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Veceras oko 21h je THQ Nordic Showcase, no info jedne igre je vec na internetu.

Radi se o Alone in the Dark Remakeu za PS5 koji izlazi slijedeće godine.
Nisam igrao navedenu igru, no ako netko je, neka kaze nesto vise.

https://imgur.com/a/3eVtC6x
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Veceras oko 21h je THQ Nordic Showcase, no info jedne igre je vec na internetu.

Radi se o Alone in the Dark Remakeu za PS5 koji izlazi slijedeće godine.
Nisam igrao navedenu igru, no ako netko je, neka kaze nesto vise.

https://imgur.com/a/3eVtC6x

Igra na koju sam kao klinac potrošio sate i sate, izvrsna horor avantura, ujedno i počeci 3Da u PC svijetu tako da je sve to još bilo u povojima, ali priča i likovi su bili super. Sada prema slikama već vidim da su likovi previše fensi u brendiranoj robici, staru igru je obilježio i specifičan izgled likova koji su više izgledali kao da su ispali iz Burtonovog svijeta. Dan danas kad pomislim na tu igru čujem škripu vrata i šuljanje čudovišta. 

 

Vidim sad da je i 2008 na PCu izašao nekakav remake koji izgleda kao ovaj najavljeni na PS5.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Veceras oko 21h je THQ Nordic Showcase, no info jedne igre je vec na internetu.

Radi se o Alone in the Dark Remakeu za PS5 koji izlazi slijedeće godine.
Nisam igrao navedenu igru, no ako netko je, neka kaze nesto vise.

https://imgur.com/a/3eVtC6x

 

Ja sam igrao, ali me se nikad nije dojmilo, niti mi je ostalo u nekom pamćenju. Čak i za ono doba kad je 3D bio u počecima, kretanje u toj igri i kutovi gledanja bili su tako loši da sam se više borio s igrom nego što sam u njoj uživao.

 

Ne znam iskreno zašto ta igra ima legendarni status, ali eto... imat će svoju publiku, ne sumnjam.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Q-Tip kaže...
Bitanga kaže...
Gogy7 kaže...
PS5 dobiva Nativne Disney+ i Spotify Aplikacije

 

Šta ne postoji to oduvijek, pa čak i na daljinskom su buttoni.

 

Dosad su bile u PS4 compatibility modu, navodno su imale neke probleme i bugove, pa sad s nativnim PS5 aplikacijama to više ne bi trebao biti slučaj. 

 

Osobno ih ne koristim jer mi nema smisla paliti konzolu za ono što imam nativno na Android TV-u, ali nekome će valjda koristiti.

 

Bitanga kaže...

 

BTW, nedavno sam složio 5.0 surround (subwoofer mi ne treba zasad jer imam dovoljno dobre front speakere). Imao sam do sad samo stereo godinama spojen na receiver.

Playka je spojena u LG CX, a on je spojen s receivereom sa eARC kabelom. I malo sam se igrao Horizon i GT7 u surroundu. Da ne kažete kako me nikad ništa ne oduševi, evo oduševilo me kako je to full jednostavno na konzoli i kako dobro radi, samo od sebe bez ikakvih podešavanja. I baš fino pomaže u igrama, 7.1 bi bilo još bolje, al ako mislim ostat oženjen morat će pričekati još malo :-D

 

Ja nisam išao toliko daleko, ali uzeo sam Sonyjev soundbar s Dolby Atmosom, integriranim subwooferom i simuliranim 7.1 surroundom. Znam da nije kao real thing i kao pravi surround, ali i ovo što sam dobio je meni vrh vrhova. Volim plug and play rješenja, ne da mi se zajebavati s razvlačenjem zvučnika po sobi.

 

Soundbar spojen eARC-om s televizorom, a konzola u HDMI IN na soundbaru. Sad nalazim nove zvukove u igrama koje nisam dosad čuo. 

 

Da, ja isto, ne bih nikad streamao sa playke, eventualno je korisno nekome tko ima spojeno na monitor. Jer danas svi 4k HDR TVi na kojima ćeš vjerojatno i igrati PS5 imaju smart tv aplikacije.

Jednom sam to koristio kad smo nosili PS4 na more pa su klinci mogli streamat i crtiće :-)

 

Ma odustao sam od soundbara. Skoro sam kupio neki bolji Samsungov sa bežičnim surround zvučnicima i subwooferom, al to je skuplje nego da složim realthing. Plus još ovisiš o njegovim mušicama i potencijalno crkne nešto nakon par godina pa ih sve možeš bacit u smeće jer je propriatary tehnologija uglavnom. Ovako jednom kad kupiš dobre zvučnike imaš ih desetljećima, eventualno promijeniš receiver kako se mijenjaju tehnologije.

Baš nedavno mi je baš crkao jedan soundbar u spavaćoj sobi (dobro dosta godina je i izdržao, ali duplo manje od Pioneer receivera u dnevnoj koji još uvijek radi iako ga od nedavno više ne koristim), pa sam cijeli komplet bacio u smeće. Zato sam ipak odlučio za dnevnu kupit novi Denon receiver koji podržava sve nove tehnologije (čak i VRR iako mi je to nebitno jer mi je sve spojeno direkt u TV) i još 3 zvučnika.

No da, i dobar soundbar je bolji nego loš stereo.

 

Svjestan sam da dobre zvučnike imam desetljećima i da je neusporedivo sa soundbarom, ali jednostavno nisam toliki audiofil da ispalim neki veći novac za to. Meni je dovoljno da je zvuk korektan i da fino udara, što sa soundbarom dobivam.

 

Jer ako uzimam zvučnike to nisu samo zvučnici, tu treba i dobro pojačalo, pa cijena raste u nebo. I još treba sve razvući po sobi ako je neki surround. Nema u meni toliko volje i života. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
4 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Gigabyte M27Q da li postoji neki bolji monitor od ovoga u ovom cjenovnom rangu?  

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Aitd odlicna avantura, dio sarma i horrora su upravo imali cudni likovi, kretanje, kutevi kamere i slicno.

Kako ce to prenjeti u ps5 eru, vidjet cemo, ako zadrze sve ono sto je original ucinio odlicnim....

Zamjerka, ako se dobro sjecam, igra je jako kratka....mislim da sam je progutao u jednom danu, mozda cak i za jedno popodne, davno je to bilo.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ima li u HR bilo koji dućan u kojem se može naručiti obični PS5 blue ray bez ijedne igre?

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sumnjam da ima toga. Zelda mozda? Iako ne vjerujem da se negdje i vani moze kupiti,samo plejka bez igara.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Odgoden je Hogwarts Legacy za 10. Veljace 2023.
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Odgoden je Hogwarts Legacy za 10. Veljace 2023.

 Ako i dalje ne koriste UE5...onda cemu uopce izbacit...bas amaterizam

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Odgoden je Hogwarts Legacy za 10. Veljace 2023.

 a ta igra dolazi na sve konzole ?

Ja sam mislio da je ekskluziva, sony ju je bas puno reklamirao.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne samo to, nego izlazi u 2023. na PS4 koji je tada 9 god star skoro...


Po meni je trebalo igru slozit kao freemium (Fortnite), i dodavat sadrzaj, mijenjat sezone kroz povijest knjiga, a engine upgradeat cim prije.

Ovako na UE4 bas nema nikakvog smisla - na Ps5 i xsx ne donosi nista
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice