Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.618
|
čitano: 4.739.081
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav,

 

situacija sljedeća, grmilo je, PS5 ostao spojen i kak je grom lupio negdje blizu izgleda da mi se PS5 spržio jel više ne radi.. da li to garancija pokriva ili sam u banani?

LP
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Visa sila poput udara groma je uvijek izuzeta iz garancije. Ali uvijek mozes provjeriti uvijete garancije.
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.8.2022 8:32 (greysaint0).
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
zabbax21 kaže...

Pozdrav,

 

situacija sljedeća, grmilo je, PS5 ostao spojen i kak je grom lupio negdje blizu izgleda da mi se PS5 spržio jel više ne radi.. da li to garancija pokriva ili sam u banani?

 jesi probao ga uključiti u neku drugu utičnicu, možda je samo utičnica u pitanju

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
zabbax21 kaže...

Pozdrav,

 

situacija sljedeća, grmilo je, PS5 ostao spojen i kak je grom lupio negdje blizu izgleda da mi se PS5 spržio jel više ne radi.. da li to garancija pokriva ili sam u banani?

Jamstvo ne pokriva, ali ako nije bio direktan udar onda je jako teško ustanoviti uzrok prestanka rada. Što znači, pričekaj mjesec dva da svi zaborave na tu grmljavinu i onda prijavi kvar i pravi se blesav, jedno popodne si ga upalio i on se sam od sebe ugasio i više ne radi. Ukoliko se baš fizički ne vidi da je spržen teško će servis to ustanoviti bez detaljne dijagnostike, a to gotovo nitko ne radi jer zahtijeva puno vremena i opremu koju većina servisa nema.

 

Moralno loš savjet, ali preživiti će Sony jednu reklamaciju više. 

 

Savjet za ubuduće, prenaponske zaštite se mogu nabaviti već od 70kn, pa investiraj u jednu i spoji svu tehniku na nju. Neće zaštititi od direktnog udara, ali hoće od svih manjih i daljih udara.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ivanjino96 kaže...
Robert_84 kaže...

PSN dvosmjerna aktivacija.

 

Vidim da Sony forsira dvosmjernu aktivaciju.... kako smo vani imamo par racuna radi dlc kopovine, sada nas PSN pita za potvrdu putem telefonskoga broja...

 

nije problem broje je unesen, no SMS jednostavno ne stize il stigne sa 2 dana zakasnjenja, dali je itko ovdje imao slicno iskustvo? ako stigne uopce....

 Ja imam slozeno preko google autentifikator i sve radi super

 nisam vidio da ima ta opcija, no problem je sto kao sto sam rekao imam po 2 racuna... jedan hrvatski koji nam je glavni i jedan njemacki gdje uzimamo dlc... imamo i druge racune...

 

sad nemam vise nikakvih opcija za spajanje jer mi trazi tu dvosmjernu verifikaciju a poruka dode sa danom zakasnjenja ili ne dode

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Izgleda da The Last of Us remake ima "unlocked framerate" opciju u performance modu s kojim bi igra mogla doći 120 fps
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jarvan kaže...

Žena me davi za neki "ples" sa motion kontrolerom.

Vidim da ima samo Just Dance igra ... a to govno je 100 eura +.

 

Jel ima neka alternativa il se moram isprsit za ženu i klince?

 i mene isto. zanima me ako je netko proučio kako se upravlja sa time?  navodno da ps5 kamera nije podržana pa moraš držat mobitel u ruci dok plešeš?

11 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
mariclius kaže...
100 eura? Na njuškalo vidim da ima novo 349 kn za PS5.
Novo, iz trgovine. Kad dosadi prodaš.
Just dance 2021 je 249 kn.
Sat media dućan.

 Gledao sam PS Store.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
evo upravo igram..nisam primjetio nikakav pad fpsa..javim ako bude
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
The Last of us part 1 nece imati trofeje vezane uz tezinu igre 🤗
Igra toliko ocito cilja na novu generaciju ljudi pa ih ne zeli uvrijediti svojom tezinom.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ekipa ima tko iskustva sa platinumshop.hu

Stranica je Mađarska a dosta su povoljne cijene ps5 pa me zanima zna li tko za pouzdanost iste te da li dostavljaju u HR?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Playstation VR2 potvrden za pocetak 2023 😃
Moj PC  
1 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kolko se sjećam Grounded + si mogao glitchat težinu,tj.prebacit na Easy a igra misli da igraš na Grounded +.
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Napokon prosirio ssd u Ps5 🥂

Moj PC  
7 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gdje si uzeo i koja je cijena?
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Gdje si uzeo i koja je cijena?

 ai mene zanima...vidim da ih ima vani po 100 eura koliko hoces..jedino kod nasih nista iapod 1100 ili 1200kn..

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa naruci izvanka, ja sve narucujem iz vanka od robe do tehnike, samo jos hranu nisam😁, al da sam blizu neke granice i hranu bi vanka uzima jer kodnas je sve 20-30 posto skuplje
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2022 17:37 (nike098).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2022 17:44 (Bitanga).
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Gdje si uzeo i koja je cijena?

Mediamarkt 209eu

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

 Zasto im je razlika na 2TB modelu izmedju ovog bez i sa heatsinkom citavih 60 eura?

 

Pa bolje daleko uzeti bez heatsink i kupiti odvojeno univerzalni heatsink za 10ak eura.

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

 Ma na 1tb sam mislio...promaknulo mi da je 2tb uzeo.

 

Btw to kad uzimate iz Njemačke kako funkcionira s dostavom u HR? Kod narudžbe daje i izračun poštarine ili?

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

 

 Zasto im je razlika na 2TB modelu izmedju ovog bez i sa heatsinkom citavih 60 eura?

 

Pa bolje daleko uzeti bez heatsink i kupiti odvojeno univerzalni heatsink za 10ak eura.

 

Vjerojatno zato što se većina ljudi neće zajebavati s tim i kupi official testirani komplet s garancijom za koji znaju da je testiran u PS5.

Zašto ljudi kupe igru za 650kn? :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2022 17:59 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
amd freak kaže...

 

Di ima 2TB po 100€? da naručim 10 komada odmah.

 Ma na 1tb sam mislio...promaknulo mi da je 2tb uzeo.

 

Btw to kad uzimate iz Njemačke kako funkcionira s dostavom u HR? Kod narudžbe daje i izračun poštarine ili?

 

Ja uglavnom naručujem s amazona preko mailboxde.com. Većinu stvari ionako ne šalju u HR.

Poštarina do njih je ili besplatna ili par eura, a od njih do HR platim 10ak eura GLS (ima i jeftinijih, al GLS mi je ok i brz je).

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2022 17:57 (Bitanga).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dualsense Edge Pro Controler
Moj PC  
5 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Dualsense Edge Pro Controler

 

sad kad sam vidio taj kontroler otišao sam odmah na twitch da malo bacim oko na taj gamescom ONL, kad ono stvarno ništa nisu pokazali, pa jel to stvarno takva suša da se nema šta ni prikazati u sred 2022., valjda će biti nešto na ostatku showa

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Gamescom pressica je bila za mene zivo smece,nista sta mogu rec ovo je igra ps5 generacije....nista ni blizu impresivno kao recimo Horizon...

Sve to nekako djeluje kao nekakva polu indie produkcija i ocito se mora cekat na Sony da izda nove blockbustere od 200 milijuna dolara da mozemo rec...da to je nextgen igra.

 

Sto se tice ovog ssda od 2tb moram rec da ni to nije bas nesto prostora....imam 35 igara u ps5 verziji i ako ih sve instaliram tesko da ce ostat sta prostora,za sad sam instalirao 20 a ostale drzim na vanjskom HDDu koji sam koristio uz Ps Pro.

Nekome ce ovo bit....sta moras imat sve instalirano....

Uz Ps Pro i Xbox one X sam imao po 6 terabajta hdda pa nisam morao razmisljat o slobodnom prostoru pa mi je instaliranje svake igre ostalo u navici.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Gamescom pressica je bila za mene zivo smece,nista sta mogu rec ovo je igra ps5 generacije....nista ni blizu impresivno kao recimo Horizon...

Sve to nekako djeluje kao nekakva polu indie produkcija i ocito se mora cekat na Sony da izda nove blockbustere od 200 milijuna dolara da mozemo rec...da to je nextgen igra.

 

Sto se tice ovog ssda od 2tb moram rec da ni to nije bas nesto prostora....imam 35 igara u ps5 verziji i ako ih sve instaliram tesko da ce ostat sta prostora,za sad sam instalirao 20 a ostale drzim na vanjskom HDDu koji sam koristio uz Ps Pro.

Nekome ce ovo bit....sta moras imat sve instalirano....

Uz Ps Pro i Xbox one X sam imao po 6 terabajta hdda pa nisam morao razmisljat o slobodnom prostoru pa mi je instaliranje svake igre ostalo u navici.

 

 

 

35 igara bi trebalo moći stati na 2.6 TB diska.

 

Ali, to je ono što smo pričali... gotovo nijedna igra ne iskorištava punu brzinu NVMe-a, a Sony je zabranio igranje sa externog HDDa sa čim 99% igara ne bi imalo nikakvih problema.

To je nama naša borba dala :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
22 mjeseca
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav ekipa, kupio sam Ps5 konzolu prije 1 mjesec, digital edition 825 GB, medjutim imam instaliranu jednu igru COD WARZONE zauzima 110 gb, i ostalo mi jos slobodno 400 GB, zna li neko u cemu je problem, gdje su tolike gige razlike, kako rijesiti to.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bila je ona opcija da snima svaki put kada dobijes trofej.

Ili nesto si capturao a da nisi ni skuzio. Pogledaj disk space sta ti navise zauzima
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

Gamescom pressica je bila za mene zivo smece,nista sta mogu rec ovo je igra ps5 generacije....nista ni blizu impresivno kao recimo Horizon...

Sve to nekako djeluje kao nekakva polu indie produkcija i ocito se mora cekat na Sony da izda nove blockbustere od 200 milijuna dolara da mozemo rec...da to je nextgen igra.

 

Sto se tice ovog ssda od 2tb moram rec da ni to nije bas nesto prostora....imam 35 igara u ps5 verziji i ako ih sve instaliram tesko da ce ostat sta prostora,za sad sam instalirao 20 a ostale drzim na vanjskom HDDu koji sam koristio uz Ps Pro.

Nekome ce ovo bit....sta moras imat sve instalirano....

Uz Ps Pro i Xbox one X sam imao po 6 terabajta hdda pa nisam morao razmisljat o slobodnom prostoru pa mi je instaliranje svake igre ostalo u navici.

 

 

 

35 igara bi trebalo moći stati na 2.6 TB diska.

 

Ali, to je ono što smo pričali... gotovo nijedna igra ne iskorištava punu brzinu NVMe-a, a Sony je zabranio igranje sa externog HDDa sa čim 99% igara ne bi imalo nikakvih problema.

To je nama naša borba dala :-)

Ako racunam i unutarnji ssd konzole onda stane,referirao sam se na 2TB koje sam dodao.

 

Skinuo sam AC Valhalla sa ps+ pretplate cisto da vidim kako izgleda i kako se vrti u Ps5 verziji jer nisam planirao igrat od pocetka posto imam 50 sati u PC verziji.....kako sam se iznenadio kad sam vidio da i Ps5 verzija povlaci save poziciju od PCa ❤️

 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice