Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.613
|
čitano: 4.734.186
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...

Jedan zanimljiv slucaj....

 

Znam da vjerovatno nitko ne moze tocno odgovoriti, ali cisto da cujem misljenja... Tamo gdje bi mogli odgovoriti, ne pada mi na pamet pitati... 

 

Dakle, 11.05 sam uzeo 1 mjesec ps plus pretplate, racunajuci taman, pola 6 mjeseca izlazi, pa cekam da vidim novi plus sto i kako...

 

I tako, klinac igra, i kaze "moramo uzeti pretplatu".... ja kazem, sad za koji dan, svejedno je, ionako je istekla nekidan....

 

Kaze on, nije, imam ja ps plus.... wtf?

 

Ja odem u account, subscriptions, i vidi vraga, ps plus aktivan.

 

Aktivan do 11.07.2022. Kartica nije linkana na account, u walletu ima nekih 14 kn, gledam transakcije - samo kupovina pretplate od 1 mjesec, 11.05, i jos neke sitnice koje je klinac uzimao, free uglavnom. Nema nikakve nadoplate poslije 11.05, niti novaca u walletu da se automatski obnovi.

 

Znaci, da skratim, 11.05 kupljena pretplata od 1 mjesec, sony iz nekog razloga dao pretplatu 2 mjeseca...

 

Neki bug? Neki poklon?

 Nisam siguran ali znam da je jedno vrijeme bilo cesto slicnih situacija sto je raja pisala po redditu, i kako se ispostavilo da je sony nekim povodom nekim korisnicima davao, mislim mjesec, ps plusa.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Neznam stvarno, primjetio sam cisto slucajno, bio sam uvjeren da je istekla...

Pronasao sam i ja da je neki bug kod sonya, ali eto... Svejedno za koji dan stize novi plus....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Imam isti takav slučaj,samo sa pretplatom na godinu dana jer tako je uzimam kad je na popustu,obnovila mi se pretplata za godinu dana...kartica nije linkana,u walletu nula i nista nije naplaceno...ne znam kako i zasto...
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pa šta sam jedini ja platio onda pretplatu :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
4 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa neznam, uvijek uzimam onu karticu i tako obnavljam pretplatu, dakle, nema sanse da je obnovljena placanjem. A u walletu nikad ni nemam neke novce, svakako ne 65kn ili vec koliko je mjesec pretplate...

Tako da, ili je sony nesto pobrkao, ili.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sad kad vam naplati 23eg 😏
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Moze me y......

Ako i uzmem, uzet cu na mjesec dana..... Maksimalno tri, pa ako mi uzmu jedan opet je fer....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
3 nova headseta
2 gaming monitora
Najava idući tjedan

These are the new “INZONE” H-series headsets, with three sets to be revealed next week. The INZONE H3, INZONE H7, and INZONE H9 all come with 360 spatial sound for gaming and are all Discord certified.

One of these 2 monitors will be for 4K gaming at 144Hz, whereas the other will be full HD gaming at 240Hz. Both devices were described as being “perfect for PS5” and have received VRR (HDMI/G-Sync) support and feature low latency (1ms GtG). Sony has also kept HDR in mind (DisplayHDR600 in 4K/144Hz, DisplayHDR400 in FullHD/240Hz) for both monitors.
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.6.2022 22:03 (Gogy7).
Moj PC  
4 0 hvala 3
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Dostupna PS5 verzija za free to play Fall Guys.


Fall Guys PS4 verzija - 14,11GB
Fall Guys PS5 verzija - 3,42GB

 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Dostupna PS5 verzija za free to play Fall Guys.


Fall Guys PS4 verzija - 14,11GB
Fall Guys PS5 verzija - 3,42GB

 

Nedavno sam to probao, mislim da više frustrirajuću igru nisam nikad igrao :-D

Souls igre su mala beba za Fall Guyse :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
gamex1423 kaže...

Dostupna PS5 verzija za free to play Fall Guys.


Fall Guys PS4 verzija - 14,11GB
Fall Guys PS5 verzija - 3,42GB

 

Nedavno sam to probao, mislim da više frustrirajuću igru nisam nikad igrao :-D

Souls igre su mala beba za Fall Guyse :-D

 Haha a meni je bas zabavna i prava "party" igra. Najbolje je kad imas svoju ekipu za squads. Ja je prije jedno dva mjeseca platio 8$ na snizenju a sad postaje free to play, i bar su izbacili nativnu ps5 verziju, iako osim manje velicine ne vidim nista drugo da je unaprijedjeno. Dobio sam free season pass kada sam pokrenuo ps5 verziju.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

 Haha a meni je bas zabavna i prava "party" igra. Najbolje je kad imas svoju ekipu za squads. Ja je prije jedno dva mjeseca platio 8$ na snizenju a sad postaje free to play, i bar su izbacili nativnu ps5 verziju, iako osim manje velicine ne vidim nista drugo da je unaprijedjeno. Dobio sam free season pass kada sam pokrenuo ps5 verziju.

 

Da, to vjerujem da je dobra sprdačina.

Mislim da od 5 partija koje sam igrao, 4 uopće nisam uspio doći do kraja, a petu partiju sam slučajno bio katapultiran na cilj :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zašto mi skida ps4 verziju fall guysa?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Pored znatno manje velicine fall guys ps5 verzija je 4K 60fps i koristi hapticke vibracije, dok je ps4 verzija samo 1080p.

 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sony event
Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da se razumijemo, to je samo event za nove headsete i monitore od Sonya, nije baš direktno vezano za PlayStation brend niti će biti prikazane nikakve igre.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da vezano uz monitore i headsete
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Gdje se nalazi PS Plus Extra ? Ne vidim još uvijek nigdje za uzeti iako je rečeno od 22.06. u Hrvatskoj.

clan sam normalnog PS Plusa

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Alchemist kaže...

Gdje se nalazi PS Plus Extra ? Ne vidim još uvijek nigdje za uzeti iako je rečeno od 22.06. u Hrvatskoj.

clan sam normalnog PS Plusa

 23.06.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rollout krece vec danas i zavrsava sutra. Ovisno o državi. Pricekajte barem do sutra.
Pošto kod nas nije bio podrzan ps now, hoce li itko uzimati premium, sad kad je dostupan u Hrvatskoj?
Meni osobno je bezveze, triali, classics igre i stream ps3 igara mi je premalo za vrh ponude. Extra je puno bolji izbor.
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Iako sam daleko od power usera, Extra se čini najbolja opcija. Rijetko tko će uzimati Premium, bar mi se tako čini za sada po priči.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zasad sam ostao na essential tieru pošto imam gamepass. Vidjet ću kroz par mjeseci koliko često će dodavati nove igre i stare klasike. Ako budu stalno dolazile nove igre onda ću uzeti neki od viših tierova ali zasad je to sve rekla-kazala. Može se dogoditi da ostave sve isto sljedećih pola godine a to bi mi onda bilo bezveze.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

konačno igram Tsushimu (145 dana PS+ mi ostalo prema ovim novim tierima)..dakle kakva igretina.

totalno moj đir, ala moderni Witcher...za sad samo plusevi od mene.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MasterG kaže...

konačno igram Tsushimu (145 dana PS+ mi ostalo prema ovim novim tierima)..dakle kakva igretina.

totalno moj đir, ala moderni Witcher...za sad samo plusevi od mene.

Tsushima je predivna igretina,obavezno uzmi i ekspanziju kad zavrsis.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Rollout krece vec danas i zavrsava sutra. Ovisno o državi. Pricekajte barem do sutra.
Pošto kod nas nije bio podrzan ps now, hoce li itko uzimati premium, sad kad je dostupan u Hrvatskoj?
Meni osobno je bezveze, triali, classics igre i stream ps3 igara mi je premalo za vrh ponude. Extra je puno bolji izbor.

 

Prije PS4 nisam se ni igrao na konzolama, pa me apsolutno nikakva nostalgija ne vuče da bih streamao stare igre koje iz današnje perspektive izgledaju smiješno. Baš me zanima tko će uzeti Premium da bi stvarno igrao te stare igre i završio ih, a ne za desetak minuta zadovoljavanja nostalgije.

 

Jedina koja me eventualno zanima je prvi Red Dead Redemption jer ga nikad nisam igrao, ali nema šanse da samo radi njega uzimam Premium.

 

Za mene će Extra biti sasvim dovoljan.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Koliko naplaćujemo za extra? Još mi nema ništa na konzoli

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ovaj novi ps plus je takva smijurija.
Svaki dan otkrijes da servis napusta neka igra...
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ovaj novi ps plus je takva smijurija.
Svaki dan otkrijes da servis napusta neka igra...

 a puno ćeš izgubiti sa odlaskom Destruction All Starsa iz ps plusa...ionako ga na njuškalu dobiješ za kikiriki

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Danas to sutra mozda Ghost of Tsushima ili bilo koja druga igra.
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Danas to sutra mozda Ghost of Tsushima ili bilo koja druga igra.

 Pa doazit će nove igre, kao i na Gamepassu.

Uzeo premium 190kn, traje do prosinca. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice