Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.576
|
čitano: 4.706.966
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Ma da, to mi je preskupo, mislio sam da se moze to naci malo jeftinije. Vidim kada se iz vana narucuje neki su uzimali za oko 120 Eura, to bi vec bilo OK ali onda je problem ako bilo sta ne valja nemoguce garanciju iskoristiti.

Za 120eu 2tb nvme 4.0 sa heatsinkom??

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
gamex1423 kaže...

Ma da, to mi je preskupo, mislio sam da se moze to naci malo jeftinije. Vidim kada se iz vana narucuje neki su uzimali za oko 120 Eura, to bi vec bilo OK ali onda je problem ako bilo sta ne valja nemoguce garanciju iskoristiti.

Za 120eu 2tb nvme 4.0 sa heatsinkom??

 Ne 2TB, 1TB, nezz jel dodje heatsink ili ne.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

1TB se moze naci ako je na akciji za tu cijenu 2TB nemoguce.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
21 mjesec
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav ekipa,

 

nakon 10 godina na PC-u presao sam na konzolu PS5 Digital Edition. Potrebna mi je mala pomoc i par savjeta ako je moguce.
Naime igrat cu na monitoru od racunara i ponekad na TV-U.


- Ako mozete da predlozite koju su slusalice najbolje za PS5, gledao sam ove PS5 PULSE 3D na snizenju 60e, da li su one najbolje za konzolu ili preporucujete neke druge.

 

-I koji bi ste mi miš i tastaturu predlozili za konzolu, da to bude sve kompaktibilno i da ide bez laga u igrici, posto nisam bas navikao igrati igre tipa COD-a da igram na kontroleru.

 

-I koja se tretno pretplata najvise isplati za uzeti, u pitanju je Njemacka regija, ali vidim ovih dana su izasle neke pretplate pa ako moze savjet vezano i za to.

Unaprijed hvala i veliki pozdrav za sve

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
ps_gamer kaže...

Pozdrav ekipa,

 

nakon 10 godina na PC-u presao sam na konzolu PS5 Digital Edition. Potrebna mi je mala pomoc i par savjeta ako je moguce.
Naime igrat cu na monitoru od racunara i ponekad na TV-U.


- Ako mozete da predlozite koju su slusalice najbolje za PS5, gledao sam ove PS5 PULSE 3D na snizenju 60e, da li su one najbolje za konzolu ili preporucujete neke druge.

 

-I koji bi ste mi miš i tastaturu predlozili za konzolu, da to bude sve kompaktibilno i da ide bez laga u igrici, posto nisam bas navikao igrati igre tipa COD-a da igram na kontroleru.

 

-I koja se tretno pretplata najvise isplati za uzeti, u pitanju je Njemacka regija, ali vidim ovih dana su izasle neke pretplate pa ako moze savjet vezano i za to.

Unaprijed hvala i veliki pozdrav za sve

 ps_gamer

Bilo koje slušalice će ti pasati jer ih priključiš samo u kontroler. Pogotovo ako ih imaš već od PC-a

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Ma da, to mi je preskupo, mislio sam da se moze to naci malo jeftinije. Vidim kada se iz vana narucuje neki su uzimali za oko 120 Eura, to bi vec bilo OK ali onda je problem ako bilo sta ne valja nemoguce garanciju iskoristiti.

 može se naći na akciji. na amazonu sam prije cca mjesec kupio Samsungov 980PRO od 1TB za 135 eura, sa heatsinkom

 

2 TB nema šanse, najjeftinije što sam našao je bio oko 210-220eura

12 godina
online
Sony PlayStation 5

Skinuo jučer i po prvi put krenuo igrati Death Stranding Director's Cut. *ebote kakva igra, pravi grafički tour de force i meni zasad najljepša next gen igra. Kojima je iza igre pa je priča po očekivanjima totalni mindfuck (na najbolji mogući način), no atmosfera u igri, muzika i voice acting, su nešto perfektno. Da sam znao da je igra takva kupio bi je odavno.

 

Kad je igra startala i kad sam vidio koliko ima detaljan open world pao sam na dupe. Probao sam neke grafički impresivne next gen igre  (Demon's Souls, Ratchet&Clank, itd.) ali niti jedna mi se ne može mjeriti sa Death Stranding. Ratchet&Clank izgleda vrhunski ali nema toliko detaljne svjetove. Uz to, igra ima vjerojatno daleko najbolju implementaciju HDR-a koju sam ikada vidio.

 

Svaka čast Kojimi i njegovoj ekipi, već dugo nisam upalio igru koja me oduševila od prve sekunde (zadnja je bila Ghost of Tsushima od koje se nisam mogao odljepiti).

 

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Seagate FireCuda 530 NVMe SSD 1 TB, M.2 PCIe Gen4 × 4 NVMe 1.4, up to 7,000 Mbps, 3D TLC-NAND, 640 TBW, 1.8 million hours of MTBF, 3-year Rescue Service, model no.: ZP1000GM3A023 https://amzn.eu/d/bJzPlZr

Ja sam uzeo ocaj ssd
Brz je do jaja
Prezadovoljan
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pardon
Nije ocaj vec ovaj ssd
Tipkam na mobitelu
Ssd je zakon
Btw dolazi sa kucistem za hladenje
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mislim da je samsung bolji izbor i 50 eura manje isto sa heatsinkom
https://rb.gy/ar1spm
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

PlayStation 5 slim

 

Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PSVR2
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
PSVR2

 Znao sam ja da ti radis za sony, ili ti je ujak tamo pa preko njega? 

 

 

 

Danas bi mogla doci najava za GoW Ragnarok za august, i Cory Balrog je potvrdio na svom twitteru da igra nije odgodjena za narednu godinu.

 

cory barlog on Twitter: "@aaron2588 because its not." / Twitter

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.6.2022 6:11 (gamex1423).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Spominje se Studeni, tesko da ce izaci u kolovozu.
4 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Razer Barracuda X. Bežične, kompatibilne sa svim konzolama, baterija odlična. Uzeo sam ih osobno prije jedno 3 tjedna, 2 put punio, a vjeruj mi, igram mnogo. Svaka preporuka!

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Drago127 kaže...

PlayStation 5 slim

 

 Pohvale čovjeku, samo čini mi se da je sustav hlađenja napajanja veći nego cijeli PS5 

#fsb
21 mjesec
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ekipa,

Da li za PS5 striktno mora da bude TV ili monitor sa HDMI 2.1 ulazom da bi se dobio maskimum od konzole, ili moze i samo 4K bez 2.1 HDMI ulaza?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
sveupitni kaže...
Drago127 kaže...

PlayStation 5 slim

 

 Pohvale čovjeku, samo čini mi se da je sustav hlađenja napajanja veći nego cijeli PS5 

 Ali je i pretjerao sa hlađenjem

Taj brick bi mogo bit duplo manji

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
sveupitni kaže...
Drago127 kaže...

PlayStation 5 slim

 

 Pohvale čovjeku, samo čini mi se da je sustav hlađenja napajanja veći nego cijeli PS5 

 i skuplji

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

 Ali je i pretjerao sa hlađenjem

Taj brick bi mogo bit duplo manji

 Al je i lijepo temperature smanjio. Baš sam uživao u videu.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
vrinho kaže...
Santana kaže...

 Ali je i pretjerao sa hlađenjem

Taj brick bi mogo bit duplo manji

 Al je i lijepo temperature smanjio. Baš sam uživao u videu.

 ma super je sve kaj radi, gledam ga vec godinama

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

To je vjerovatno isti video sto je prvo bio sa thumbnailom gdje je lijevo slika te modifikovane konzole a desno on sa nekom grimasom i cudjenjem kao da je vidio svemirca. Cim vidim takve thumbnaile i clickbaite odmah odaberem na yt da mi vise ne preporucuje taj kanal i izbjegavam ih maksimalno. Vidio sam po redditu da su ga sirili pa dosta raje se na isto zalilo, pa je izgleda promjenio thumbnail.


Dao mi drug Gran Turismo 7 da odigram, inace nisam neki poseban ljubitelj utrkivanja u zadnje vrijeme, a pogotovo nikada nisam volio simulacije, i igrao sam samo arkade. Mislio sam da cu je samo probati i da necu vise igrati, medjutim igra me odusevila i sve sto vise igram to mi je bolja i zabavnija, pa preporucujem svima da probaju :)

 
2 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
ps_gamer kaže...

Ekipa,

Da li za PS5 striktno mora da bude TV ili monitor sa HDMI 2.1 ulazom da bi se dobio maskimum od konzole, ili moze i samo 4K bez 2.1 HDMI ulaza?

 

Može i bez 2.1 ali onda nećeš imati VRR, ALLM, i 4K@120Hz. Može se naravno i bez toga ali je iskustvo ugodnije.

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Šta je umrla grupa već, a nije ni 2 godine od izlaska PS5?

Ili ste svi uzeli Extra sub pa rokate po cijele dane? :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Šta je umrla grupa već, a nije ni 2 godine od izlaska PS5?

Ili ste svi uzeli Extra sub pa rokate po cijele dane? :-)

 

Osim ako nisi preskočio PS4 generaciju ili tek sad došao do PS5, na Extra se nema baš nešto previše za igrati. Ja trenutno derem Returnal (ili bolje rečeno, Returnal dere mene s obzirom na to kako mi ide) ali osim toga, ima još svega 1-2 igre koje mislim igrati.  Moram vidjeti kakvi će biti mjesečni update-i ali zasad mi se čini da bi se mogao spustiti na Essential.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...

 

Osim ako nisi preskočio PS4 generaciju ili tek sad došao do PS5, na Extra se nema baš nešto previše za igrati. Ja trenutno derem Returnal (ili bolje rečeno, Returnal dere mene s obzirom na to kako mi ide) ali osim toga, ima još svega 1-2 igre koje mislim igrati.  Moram vidjeti kakvi će biti mjesečni update-i ali zasad mi se čini da bi se mogao spustiti na Essential.

 

Ma da, slažem se. Mene poprilično izdeprimira dok vidim da je većina igara i dalje sa PS4 oznakom.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
greysaint0 kaže...

 

Osim ako nisi preskočio PS4 generaciju ili tek sad došao do PS5, na Extra se nema baš nešto previše za igrati. Ja trenutno derem Returnal (ili bolje rečeno, Returnal dere mene s obzirom na to kako mi ide) ali osim toga, ima još svega 1-2 igre koje mislim igrati.  Moram vidjeti kakvi će biti mjesečni update-i ali zasad mi se čini da bi se mogao spustiti na Essential.

 

Ma da, slažem se. Mene poprilično izdeprimira dok vidim da je većina igara i dalje sa PS4 oznakom.

A sad zamisli da kao ja imas rtx3080 i kupis igru za nju a ta ista igra se vrti i na gtx1050...strasna tragedija.

Zasto o zasto ta igra nije radjena od nule za moju rtx3080 i samo za nju....jako sam deprimiran.

Pojeo sam cokoladu...i pojest cu jos jednu...jer sam deprimiran.

 

 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

A sad zamisli da kao ja imas rtx3080 i kupis igru za nju a ta ista igra se vrti i na gtx1050...strasna tragedija.

Zasto o zasto ta igra nije radjena od nule za moju rtx3080 i samo za nju....jako sam deprimiran.

Pojeo sam cokoladu...i pojest cu jos jednu...jer sam deprimiran.

 

 

 

Glupa ti je usporedba jer na PCu igre gotovo nikad nemaju zaključane grafičke opcije ili FPS. Dok na PS4 imaju sve od navedenog.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

A sad zamisli da kao ja imas rtx3080 i kupis igru za nju a ta ista igra se vrti i na gtx1050...strasna tragedija.

Zasto o zasto ta igra nije radjena od nule za moju rtx3080 i samo za nju....jako sam deprimiran.

Pojeo sam cokoladu...i pojest cu jos jednu...jer sam deprimiran.

 

 

 

Glupa ti je usporedba jer na PCu igre gotovo nikad nemaju zaključane grafičke opcije ili FPS. Dok na PS4 imaju sve od navedenog.

 

Pojedi i ti cokoladu dvije,depra  nestaje kao jutarnja magla na suncu....

 

Kad te ulovi depra radi ps4 oznakice dali se to manifestira i kao fizicka bol(naprimjer stigme)ili ti samo udara na psihu?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice