Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.613
|
čitano: 4.733.511
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zato sto ljudi kupuju takve igre bez obzira na stanje.
I onda ljudi pljuju po EA, po NFT i mikrotranzakcijama.
Pljuju a kupuju svake godine, ima hrpa ljudi koji kupuju samo Fifu i nba svake godine a za igre kao Sekiro, Ghost of Tsushima i ostale kupuju kad padne ispod 20$. Hrpa ljudi. Ista stvar i s CoD BF taborom, kupit ce svaku igru neovisno o tom u kakvom je stanju. Jer nemaju sto drugo igrati.
Ja da sam EA i slicni ja bi ih isto muzao svake godine, sve dok se prodaje.
Fifa zaraduje dovoljno para da s lakocom moze biti Free to play ali ne, plati lijepo 70$.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Zato sto ljudi kupuju takve igre bez obzira na stanje.
I onda ljudi pljuju po EA, po NFT i mikrotranzakcijama.
Pljuju a kupuju svake godine, ima hrpa ljudi koji kupuju samo Fifu i nba svake godine a za igre kao Sekiro, Ghost of Tsushima i ostale kupuju kad padne ispod 20$. Hrpa ljudi. Ista stvar i s CoD BF taborom, kupit ce svaku igru neovisno o tom u kakvom je stanju. Jer nemaju sto drugo igrati.
Ja da sam EA i slicni ja bi ih isto muzao svake godine, sve dok se prodaje.
Fifa zaraduje dovoljno para da s lakocom moze biti Free to play ali ne, plati lijepo 70$.

Naravno da kupujem kad su 20$, sigurno nedam 60$ za igru koju cu jednom proc i stavit sa strane. 

Fifu ako ne uzimam po pola, ne uzimam nikako. To je proizvod koji vrijedi 20$, pa ni toliko. 

 

Sad ja ne znam tko tu koga muze? Ceka se nova nogometna igra od strane studija koji je okupio ljude iz EA Sportsa i nekadasnjih pro igraca. Budemo vidjeli kaj ce bit od toga. Nogomet kao najpopularniji sport na svijetu donosi takve prodajne rezultate. 

Sigurno necu kupit TGA, ako me boli dzon za golf.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
online
Sony PlayStation 5

I World of Warcraft s lakoćom može biti free to play na osnovi mikrotransakcija i prodaje expansiona, plus što imaju još i druge igre sa likovima iz istog svijeta (Hearthstone, Heroes of the storm) koje također zarađuju.

Ali ne, ipak postoji mjesečna pretplata. Nekom je takva igra i sa hrpom problema ipak najdraža igra koja postoji, bilo zbog nostalgije, bilo jer frendovi igraju, bilo jer te ne zanima ništa drugo.

 

Meni su sportske igre dosadne, ali razumijem da netko svake godine kupi takvu igru i igra ju iako možda niti ne koristi mikrotransakcije ili neke druge "pohlepne mehanike".

Više me smetaju one retardirane mehanike na mobile igrama gdje imaš živote ili moraš čekat neko predugačko vrijeme da ti se nešto napuni/sagradi - ili moraš platit coinse, po 800kn najskuplji paket, ali "isplati se" dugoročno ;-) No i za to postoji publika, pa zato to i rade. Ili oni koji plate tisuće dolara da imaju "nešto" u Star Citizenu.

 

Tbh, ne znam koju igru bih uopće ikome preporučio iz prošle godine, a da je dobra i kvalitetna. Ja i dalje igram samo Hitmana 3 i smeće od Warzonea s frendovima jer je dobra zabava.

Zaključak je: treba ljudima uzet novce, ako nećeš ti netko će drugi.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.1.2022 11:23 (Bitanga).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
It takes two. Igra je super, zabavna, inovativna, jeftina. Traje dosta dugo oko 10h, i probaj ju igrati s nekim.
Toliko razlicitih mehanika, toliko stilova, mini igara itd.
Igra je izasla s cijenom od 40$ i nudila besplatan pristup bilo kom tko igra s tobom. Takve stvari treba poticati i hvaliti. Definitivno igra godine i jedna od najboljih coop igara ikada.
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
It takes two. Igra je super, zabavna, inovativna, jeftina. Traje dosta dugo oko 10h, i probaj ju igrati s nekim.
Toliko razlicitih mehanika, toliko stilova, mini igara itd.
Igra je izasla s cijenom od 40$ i nudila besplatan pristup bilo kom tko igra s tobom. Takve stvari treba poticati i hvaliti. Definitivno igra godine i jedna od najboljih coop igara ikada.

 

Htio sam kupit da odigram sa ženom, al frend mi je rekao da je on igrao s curom i da su se tak popičkarali da sam odustao. :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
A tek da probas Overcooked... Mislim da bi dobio tavom po glavi i sam kuhao par tjedana 😄
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Uradio sam svoj prvi preorder, iako inace to ne radim ali za Horizon znam svakako da cu je 100% igrati prvi dan. Uzeo sam PS4 verziju jer je 60$ a rekli su da ce biti besplatan upgrade na ps5 verziju, samo su glupo uradili na store, nigdje nema nikakvih naznaka i imaju odvojeno PS4, PS5 i deluxe verzija, valjda da se sto vise raja upeca na 70 i 80$ :)

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Sony povlači PS Now gift cards iz prodaje. Početak kraja za PS Now

 

Rekao bi da je ovo priprema za najavu i launch Project Spartacus. Glasine su spominjale proljeće ove godine ako se dobro sjećam.

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Probao s curom It takes two. Meni brutalna igra, cura ne kuži kako duplo skočiti ili usmjeriti lika da hoda u određenom smjeru. Ajde nekako smo to prošli, nije mi gušt igrati s nekim tko tako loše igra. Igramo i Overcoocked2. Nakon par početnih levela je otišla plakati u sobu od kritika. Kasnije je krenulo malo bolje.... Dan danas kada krene igrati traži gdje je X na gamepadu kada ga treba stisnuti........

#fsb
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
A tek da probas Overcooked... Mislim da bi dobio tavom po glavi i sam kuhao par tjedana 😄

Koje je to vristanje od igre. Kad se popickaras oko paradajz sosa koji gori na drugoj strani kuhinje, vrh. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
sveupitni kaže...

Probao s curom It takes two. Meni brutalna igra, cura ne kuži kako duplo skočiti ili usmjeriti lika da hoda u određenom smjeru. Ajde nekako smo to prošli, nije mi gušt igrati s nekim tko tako loše igra. Igramo i Overcoocked2. Nakon par početnih levela je otišla plakati u sobu od kritika. Kasnije je krenulo malo bolje.... Dan danas kada krene igrati traži gdje je X na gamepadu kada ga treba stisnuti........

 Ovaj overcooked je zabavan, medjutim nakon sto se prodje 10-ak levela igra postane toliko teska da i meni kao gejmeru koji bez problema igra returnal ili demons souls bude previse pa sam i odustao. Pogotovo kada se igra s nekim ko je manje iskusan, ali realno i meni su leveli postali daleko tezi nego bi trebali biti da bude zabavno.

8 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Uradio sam svoj prvi preorder, iako inace to ne radim ali za Horizon znam svakako da cu je 100% igrati prvi dan. Uzeo sam PS4 verziju jer je 60$ a rekli su da ce biti besplatan upgrade na ps5 verziju, samo su glupo uradili na store, nigdje nema nikakvih naznaka i imaju odvojeno PS4, PS5 i deluxe verzija, valjda da se sto vise raja upeca na 70 i 80$ :)

 Di si procitao da ce biti besplatan upgrade za ps5? Nekako mi se cini previse nategnuto, onda bi svi uzimali verziju za ps4

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Horizon je službeno zadnja playstation ekskuluziva koja nudi free upgrade. GT7 i God Of War Ragnarok ce biti 10$ za upgrade na ps5 verziju.
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
GT7 se i ne isplati kupovat PS4 izdanje
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Horizon je službeno zadnja playstation ekskuluziva koja nudi free upgrade. GT7 i God Of War Ragnarok ce biti 10$ za upgrade na ps5 verziju.

 Iako to za koju godinu nece bit uopce bitno ti upgrade, al se nadam da ce ih Xbox ove generacije dobro stisnut jer kad jedan preuzme dominaciju postane bahat

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...
gamex1423 kaže...

Uradio sam svoj prvi preorder, iako inace to ne radim ali za Horizon znam svakako da cu je 100% igrati prvi dan. Uzeo sam PS4 verziju jer je 60$ a rekli su da ce biti besplatan upgrade na ps5 verziju, samo su glupo uradili na store, nigdje nema nikakvih naznaka i imaju odvojeno PS4, PS5 i deluxe verzija, valjda da se sto vise raja upeca na 70 i 80$ :)

 Di si procitao da ce biti besplatan upgrade za ps5? Nekako mi se cini previse nategnuto, onda bi svi uzimali verziju za ps4

 Da, zvanicno je.

 

https://blog.playstation.com/2021/09/04/pre-order-horizon-forbidden-west-now-collectors-and-digital-deluxe-editions-detailed/

 

 

Horizon je trebala biti launch igra a za takve su obecali free upgrade. Medjutim kako je odgodjena htjeli su naplatit dodatno i to ne normalnim nacinom nego je bilo 60$ iskljucivo ps4 verzija bez mogucnosti upgrade pa cak i uz doplatu, 70$ iskljucivo ps5 verzija bez ps4 verzije a 80$ obe verzije.

 

Nakon dosta pljuvanja po netu od strane svih sony je povukao rep i objavio taj blog post kako su pogrijesili te da ce biti free upgrade za sve ps4 verzije. Dodatno su potvrdili da ce ubuduce svaka ps4 verzija imati mogucnost upgrade na ps5 uz 10$ doplate, umjesto ovog nenormalnog sistema kakvog su pokusali progurati.

 

Vidis da su hinje pa namjerno ostavili na store sve kako jest bez naznake o tom besplatnom upgrade kako bi sto vise raje iz neznanja platilo skuplje ps5 verziju bez razloga :)

 

Kao sto kolega Santana napisa kroz koju godinu vise nece ni biti tih upgrade kad budu samo ps5 igre, ali ostaje na tome da ce sony igre biti 70$ a vjerovatno ce dosta i drugih izdavaca jedva docekati.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.1.2022 17:30 (gamex1423).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa i Xbox 1st party igre su 70€ ako ih kupuješ u dućanu i nemaš Gamepass. Nije samo Sony.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Square Enix igre na PCu takoder. FF7 je 70€ na epicu
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Square Enix igre na PCu takoder. FF7 je 70€ na epicu

 Ma samo nek budu ja 70 eura jednostavno ne zelim dat. Bit ce popusta

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
sveupitni kaže...

Probao s curom It takes two. Meni brutalna igra, cura ne kuži kako duplo skočiti ili usmjeriti lika da hoda u određenom smjeru. Ajde nekako smo to prošli, nije mi gušt igrati s nekim tko tako loše igra. Igramo i Overcoocked2. Nakon par početnih levela je otišla plakati u sobu od kritika. Kasnije je krenulo malo bolje.... Dan danas kada krene igrati traži gdje je X na gamepadu kada ga treba stisnuti........

 sveupitni

Nađi novu curu.

Šalim se.

Oćito joj nije zanimljivo i igra na silu. 

2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zašto ne?PS5 ionako nije dostupan u trgovinama.Tu i tamo bude po 5.500kn sa škart igrama u bundleu,i to moraš potrefit vrijeme kad je dostupan u trgovini.Online ga je nemoguće kupit.
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

 

Tbh, ne znam koju igru bih uopće ikome preporučio iz prošle godine, a da je dobra i kvalitetna. Ja i dalje igram samo Hitmana 3 i smeće od Warzonea s frendovima jer je dobra zabava.

Zaključak je: treba ljudima uzet novce, ako nećeš ti netko će drugi.

 Ja razmišljam evo već pet minuta i ne mogu nijednu preporučiti. A Warzone sam prestao igrati kako je izašla nova mapa koja mi se nikako ne sviđa. 

 

Valjda će ova godina biti bolja. 

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Izgleda brutalno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Izgleda brutalno, ali ne mogu ne primjetiti da su svi auti iz GT Sporta i da je AI nepostojeći. A dobro, igrat će se online. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kako da na Dirt5 igraju 2 igrača offline splitscreen?

 

Čitao sam da se treba prijaviti s dva accounta na konzoli, no nije mi jasno moraju li biti baš 2 zasebna accounta ili ja mogu igrati na svom, a drugi kontroler se prijavi kao guest? Uopće ne uspijevam 

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...
Bitanga kaže...

 

Tbh, ne znam koju igru bih uopće ikome preporučio iz prošle godine, a da je dobra i kvalitetna. Ja i dalje igram samo Hitmana 3 i smeće od Warzonea s frendovima jer je dobra zabava.

Zaključak je: treba ljudima uzet novce, ako nećeš ti netko će drugi.

 Ja razmišljam evo već pet minuta i ne mogu nijednu preporučiti. A Warzone sam prestao igrati kako je izašla nova mapa koja mi se nikako ne sviđa. 

 

Valjda će ova godina biti bolja. 

 

Vidiš, a nama je igra još bolja otkako je izašla nova mapa, jer nema snajpanja prek pol mape i među zgradama iz svih smjerova nego se drugačije igra, više combat na otvorenom što nam super odgovara.

Plus igramo samo mod sa Vanguard oružjima pa nema heartbeata i thermal visiona. No da, igra je teško smeće generalno, zabagirana hrpa sranja.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
MSXhunT3R kaže...
Zašto ne?PS5 ionako nije dostupan u trgovinama.Tu i tamo bude po 5.500kn sa škart igrama u bundleu,i to moraš potrefit vrijeme kad je dostupan u trgovini.Online ga je nemoguće kupit.

 Zato sto je razvijan za PS5 i pucaju na 4k@60 na PS5 i ne znam kako ce se vrtit na PS4. Ne vidim sta konkretno donosi za $69 na PS4 da nema GT Sport za $19 sada. A vjv ce i GT Sport uletit u PS Plus za dzabe uskoro.

6 godina
offline
Sony PlayStation 5

ha da

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.1.2022 11:26 (CROatVU).
 
0 17 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
CROatVU kaže...

Hi, jeste cicije hihi...ja za sniper elite 5 delux dam i 1000 kn ako treba.  TLOUS 3 ili kako vec... ili Ghost of Tshushima part II..............mislim, ako nemate para jebiga......igrajte tetris na telefonu jebote. Ko vas sta pita!?

Cijene su takve kakve jesu, izbor igrica.....,pretplata..... kao i svega ostalog....snadjite se ljudi....playstation 5 za 3800, 4700, 6800 .....a jebiga...ne kukajte. Samo morate biti...... u pravo vrijeme .....na pravom mjestu !

Mislim razglabate ali.....povraća mi se ...hihihihih...

 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nek si ti nama reklo... 

Ja imam para za ovo, ja si mogu kupit kaj god hocu ja ovo ja ono. 

Bolje da si šutil. 

Moj PC  
8 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice