Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.613
|
čitano: 4.732.352
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5
Istina kaj Gogy veli. Pa i cuveni Psychonauts 2 koji svi hvale i govore da je GOTY prosle godine se prezentira da je ekskluziva od MS, a eno ga na PS Storeu
PeTak
12 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Zanimljive akvizicije u svijetu igara... Prvo je TakeTwo najavio preuzimanje Zynge, a zatim kao grom iz vedra neba Microsoft preuzimanje Activisiona.

 

Zadnja dva dana Ubisoft osjetno raste, +15% u manje od 48h, očekuje li i njih preuzimanje? Oni su manji zalogaj od TakeTwo-a, mislim da su u rangu 6-7mlrd$.

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Horizon Forbidden West story trailer

Predivno izgleda 

Moj PC  
8 0 hvala 0
3 godine
offline
Sony PlayStation 5

Ako ce Sony ikako uzvratiti, nekako mi jedini na pamet pada Square Enix, FF serijal je ikona PSa

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...

Horizon Forbidden West story trailer

Predivno izgleda 

 Konačno nešto zbog čega je bilo vrijedno nabaviti PS5. 

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
IvanDado kaže...
Istina kaj Gogy veli. Pa i cuveni Psychonauts 2 koji svi hvale i govore da je GOTY prosle godine se prezentira da je ekskluziva od MS, a eno ga na PS Storeu

 To je druga prica. To je kickstarter igra gdje je obecano da ce bit na ps4 između ostalih. Ms je kasnije kupio studio i odlucio da ce postivat to obecanje.

 

Al primjeti da postoji XSX verzija igre sa boljom grafikom dok za PS5 ne postoji.

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Sony PlayStation 5
Dionice Sony pale za jedan dan 20 miljardi dolara, ovo je baš veliki udarac.
Nije mi ovo drago, Sony mi je draži.
BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
4 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Pa ljudi, nije MS lud pa da plati tolike pare pa da makne CoD, Overwatch itd s ogromnog trzista kao sto je PS. Sjetite se kako je prošlo s Bethesdom.
Izlazit ce sve buduće igre na PS, caka ce biti u tom da ces birati hoces platiti 70$ za novi CoD na PS5 ili ga dobiti na Gamepassu. U tom je caka. Pa nije MS lud pa da si puca u nogu. PS je trziste, isto kako Sony stavlja svoje igre na PC zasto? Uz PS Plus imas God Of War besplatno a na PC kosta... Istu stvar hoce MS ali obrbuto. Igra na PCu dio game passa, ili ju plati na PSu.

 Kako mislis proslo s Bethesdom? Starfield, Avowed i TES6 su vec potvrdene PC/XBOX ekskluzive.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MSXhunT3R kaže...
Jeste se raspisali o Xboxu na PS temi.Cilj je postignut.Za dobrim konjem se uvijek praši.Kupujte XSX čim prije jer nećete imat šta igrat osim par ekakluziva i par igara neovisnih studija (dok i njih M$ ne kupi).

 Ti druge optužuješ da su opsjednuti Sonyem i PS brandom a ti pišeš tu o Xboxu i braniš ko da ti je Bill Gates otac 

Šta te dira toliko ova tema? Ako imaš Xbox i ako ti je toliko superirornija platforma, igraj i uživaj. Ne znam zašto te toliko dira PlayStation. Nekome tko ima obje konzole su ovakve rasprave presmiješne.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MarioArt kaže...

vi i dalje o hardveru, apoanta je u gamepassu...  kao sto rece kolega gore.... NECE TI TREBATI konzola/pc/stagod ... imas streaming igre direct na tv, mobitel... microsoft ide all-in u to... skines app za svoj tv, latis pretplatu i evo ti katalog igara pa biraj... ovo je samo prelazna faza dok se to jos malo postela, al evo meni na ipadu to sasvim solidno radi...

 

sta ce se zamarati sa izradom konzola, logitikom, servisima.....

 Nikad streaming neće biti na razini lokalnog igranja. Pogotovo ako je riječ o kompetitvnim igrama gdje je potrebna brza reakcija i minimum input lag. Ja imam doma optiku, probao sam streamati igre direkt preko Xbox Series X koji je spojen žično u ruter. Bilo je igrivo, ali samo u igrama u kojima ne treba brza reakcija. Kompetitivni shooter ili racing igre su još uvijek praktički neigrive preko streaminga bez obzira koliko dobar Internet imaš doma.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5
@amagi Ili FromSoftware
PeTak
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja imam obadvije konzole.I meni je smješno to prepucavanje.Ko djeca u vrtiću.
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
MSXhunT3R kaže...
Ja imam obadvije konzole.I meni je smješno to prepucavanje.Ko djeca u vrtiću.

 

Da nema tog "smiješnog" prepucavanja bila bi ti dosta i samo jedna konzola :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mzopg kaže...

Zanimljive akvizicije u svijetu igara... Prvo je TakeTwo najavio preuzimanje Zynge, a zatim kao grom iz vedra neba Microsoft preuzimanje Activisiona.

 

Zadnja dva dana Ubisoft osjetno raste, +15% u manje od 48h, očekuje li i njih preuzimanje? Oni su manji zalogaj od TakeTwo-a, mislim da su u rangu 6-7mlrd$.

 

Mislim da se na Ubisoft ekipa nakačila baš iz razloga što očekuju tako nešto, odnosno, špekuliraju. Iako je u svijetu biznisa sve moguće, dva velika preuzimanja u tako kratkom roku su vjerujem ipak previše. 

2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da nema ekskluziva,bio bi dosta samo PC.
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Danas je započela nova rasprodaja na PS Storeu.

Takoder zavrsava January Sale.

Hot Deals Sale

Nije nista posebno na popustu, 

netko je bio pitao za SpongBoba, evo ga za 110KN,

AC Odyssey Deluxe 152KN

Lost in Random 110KN

Deal of the week je Spideman GOTY 150KN

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...

Danas je započela nova rasprodaja na PS Storeu.

Takoder zavrsava January Sale.

Hot Deals Sale

Nije nista posebno na popustu, 

netko je bio pitao za SpongBoba, evo ga za 110KN,

AC Odyssey Deluxe 152KN

Lost in Random 110KN

Deal of the week je Spideman GOTY 150KN

 

Thx, ja još uvijek strpljivo čekam da Ratchet&Clank konačno dobiju normalniju cijenu. Rado bi igrao ali najjeftinije je bilo 450 KN a to mi je too much za igru koju se može preći u 10h. Nije da ne mogu kupiti ali jednostavno ne želim.

 

Ghost of Tsushima sam uzeo po punoj cijeni i nije mi žao jer sam utukao već 35-40 sati u nju. Idem na platinu što gotovo nikada ne radim - jednostavno mi je toliko dobra igra.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...

Horizon Forbidden West story trailer

Predivno izgleda 

 

Sori na dupliću, ali samo da komentiram; ovo izgleda kao još jedno remek djelo. Guerilla Games se sa Horizon franšizom stvarno vratio u stilu nakon osrednjeg Killzone 3 i Killzone Shadow Fall. Volio bi da naprave reboot Killzone serijala ali sa estetikom Killzone 2. Definitivno najbolje igra u cijelom serijalu.

 

Jel još netko primijetio da su malo promijenili model Aloy? U prvoj prezentaciji je imala pomalo podbuhlo lice i malo mesnatiju figuru. Sad ima nešto tanje lice i više atletsko tijelo. Kao prava muška svinja, pozdravljam promjenu 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cini se da je Sony i dalje na vrhu usprkos Microsofovoj kupnji.
Sudeci barem po zaradi iz prosle Financijske godine. Bas me zanima koliko se promjenilo prosle godine kad objave rezultate.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Cini se da je Sony i dalje na vrhu usprkos Microsofovoj kupnji.
Sudeci barem po zaradi iz prosle Financijske godine. Bas me zanima koliko se promjenilo prosle godine kad objave rezultate.

 

Dobra kupovina za Microsoft.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.1.2022 20:08 (Bitanga).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit, ja sam na kraju uzeo dirt rally 2.0 goty.
Predobra mi je vožnja pa sam nekako pregrmio to što mora uvijek biti online.
Od 20-ak vožnji jednu mi je na zablokiralo.
Očito je do konekcije. Morao sam ugasiti pa upaliti igru.
Wrc ću pratiti pa se nadam nekoj akciji opet da bude oko 100 kn. Wrc 10 je preskup.

Od tih par need for speed igri na ea play najviše mi se svidio (klincima) rivalas. Ovi noviji ništa.
Gogy7, spužva bob za 110 kn je odlično koliko inače bude.
Najmanja mi zapela za pepu pig, a sad je "samo" 220 kn:)
Morao sam neke svoje igre izbrisati jer dok svima nešto uzmem prostora sve manje.
Kako je krenulo morati ću još uzeti xbox series s ili ps4:)
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit, ja sam na kraju uzeo dirt rally 2.0 goty.
Predobra mi je vožnja pa sam nekako pregrmio to što mora uvijek biti online.
Od 20-ak vožnji jednu mi je na zablokiralo.
Očito je do konekcije. Morao sam ugasiti pa upaliti igru.
Wrc ću pratiti pa se nadam nekoj akciji opet da bude oko 100 kn. Wrc 10 je preskup.

Od tih par need for speed igri na ea play najviše mi se svidio (klincima) rivalas. Ovi noviji ništa.
Gogy7, spužva bob za 110 kn je odlično koliko inače bude.
Najmanja mi zapela za pepu pig, a sad je "samo" 220 kn:)
Morao sam neke svoje igre izbrisati jer dok svima nešto uzmem prostora sve manje.
Kako je krenulo morati ću još uzeti xbox series s ili ps4:)
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ljudi, da li se sjeti tko Burnout serijala? Na PS2 sam odigrao sve nastavke osim jedinice, a kasnije kad je izašlo za PC sam odigrao Paradise. Neki dan sam vidio na storeu Paradise remaster za nekih 40kn i uzeo. Fora je opet zaigrati, iako mi je Paradise bio čak i najgori od svih nastavaka jer mi nije baš legao open world za ovu igru. 

 

Kad bi bar krenuli u razvoj novog Burnouta, a ne bih se požalio i da naprave remaster Burnout 3.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jel igrao tko Ride 4, gledam cime da ubijem vrijeme do GT7?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
snake44 kaže...

Ljudi, da li se sjeti tko Burnout serijala? Na PS2 sam odigrao sve nastavke osim jedinice, a kasnije kad je izašlo za PC sam odigrao Paradise. Neki dan sam vidio na storeu Paradise remaster za nekih 40kn i uzeo. Fora je opet zaigrati, iako mi je Paradise bio čak i najgori od svih nastavaka jer mi nije baš legao open world za ovu igru. 

 

Kad bi bar krenuli u razvoj novog Burnouta, a ne bih se požalio i da naprave remaster Burnout 3.

 Probao i taj paradise preko ea play i nije mi se baš svidio. Ostavio samo NFS Rivals od te njihove ponude.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Igram ga ja, odnosno da se bolje izrazim, ne igram skoro ništa drugo tako mi je dobra. Ali ja sam fan motora i tih stvari pa nisam baš objektivan .

Ako te i malo zanimaju motori i moto utrke nemaš što razmišljati, uzmi. Samo ako već budeš uzimao obavezno uzmi onaj skuplji special edition jer tamo imaš vec sve dlc-eve a ima ih more. Igra je ogromna, ogromno sadržaja, grafa je odlična, 60 fps, igrivost i osjećaj vožnje daleko najbolji od svih moto igri. Milestone ftw

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...

Evo smjestio sam ga.

 I, kakvi su dojmovi? Ima li kakvih neugodnih iznenađena?

 

Meni još nije došao, zagubila se malo pošiljka...ali se javio danas OVERSEAS s porukom da stiže danas,

pa me ne čudi da oni kasne...

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Maddog_HR kaže...
Jel igrao tko Ride 4, gledam cime da ubijem vrijeme do GT7?

 ja sam razmišljao crew 2 uzet, fora mi djeluje vozat se preko amerike. Jel se da to vozat na volanu? Mislim da je gušt, može se i nfs na volanu ali je katastrofa

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
MarioArt kaže...

vi i dalje o hardveru, apoanta je u gamepassu...  kao sto rece kolega gore.... NECE TI TREBATI konzola/pc/stagod ... imas streaming igre direct na tv, mobitel... microsoft ide all-in u to... skines app za svoj tv, latis pretplatu i evo ti katalog igara pa biraj... ovo je samo prelazna faza dok se to jos malo postela, al evo meni na ipadu to sasvim solidno radi...

 

sta ce se zamarati sa izradom konzola, logitikom, servisima.....

 Nikad streaming neće biti na razini lokalnog igranja. Pogotovo ako je riječ o kompetitvnim igrama gdje je potrebna brza reakcija i minimum input lag. Ja imam doma optiku, probao sam streamati igre direkt preko Xbox Series X koji je spojen žično u ruter. Bilo je igrivo, ali samo u igrama u kojima ne treba brza reakcija. Kompetitivni shooter ili racing igre su još uvijek praktički neigrive preko streaminga bez obzira koliko dobar Internet imaš doma.

 Objection! 

 

Nagadjanje ....nije jos, ali to ne znaci da nece biti i da se ne radi na tome.. 

 

samo nek se oni mlate, ako ce to nama igracima donijeti neke benefite... 

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
MEDO11 kaže...
Maddog_HR kaže...
Jel igrao tko Ride 4, gledam cime da ubijem vrijeme do GT7?

 ja sam razmišljao crew 2 uzet, fora mi djeluje vozat se preko amerike. Jel se da to vozat na volanu? Mislim da je gušt, može se i nfs na volanu ali je katastrofa

 

Onak, to je arkadica pa nije kao ove bolje vožnje, probao sam crew 2 s volanom i joystickom za letenje, na PCu, al odustao sam brzo. Kad ima puno prebacivanja između raznih voznih modela pa nije praktično.

Al radilo je ok.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice