Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.596
|
čitano: 4.716.118
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Robert_84 kaže...
hummer0 kaže...
Gogy7 kaže...
Ne mozes spremiti ps5 save na usb, samo na ps plus, novi feature na PS5. Pricali smo o tome na izlasku konzole

 Hm nisam to registrirao. 

 usb se moze koristit za trajnu pohranu, al ne dok se igra u biti se usb koristi za kopiranje save pozicije sa konzole na konzolu, samo je problem sto puno save pozicija bude corrupted... 

 

 

Nije moguće.

 

Jedini način da save gamese staviš na HDD ili USB je kreiranje backupa u postavkama.

 

Kao da konzolu prodaješ ili ide na servis.

Možeš i igre uz to da ih ponovno ne skidaš.

 

Klasik kopiranje je ukinuto radi forsiranja PS Plusa.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Strelok kaže...
Robert_84 kaže...
hummer0 kaže...
Gogy7 kaže...
Ne mozes spremiti ps5 save na usb, samo na ps plus, novi feature na PS5. Pricali smo o tome na izlasku konzole

 Hm nisam to registrirao. 

 usb se moze koristit za trajnu pohranu, al ne dok se igra u biti se usb koristi za kopiranje save pozicije sa konzole na konzolu, samo je problem sto puno save pozicija bude corrupted... 

 

 

Nije moguće.

 

Jedini način da save gamese staviš na HDD ili USB je kreiranje backupa u postavkama.

 

Kao da konzolu prodaješ ili ide na servis.

Možeš i igre uz to da ih ponovno ne skidaš.

 

Klasik kopiranje je ukinuto radi forsiranja PS Plusa.

 ti si upravo potvrdio sto sam napisao, mozes koristit USB za pohranu... kad na njega kopiras ne moras odmah save kopirat na drugi ps, 

 

ovaj korak sam radio u zadnje 3-4 godine 5-6 puta jer imam od svih konzola duple izmedu mene i sina... a i prije koji dan jer je necak poslao PS4 gen 1 pa sam prebacivao save pozicije na PS4pro...

 

no problem je sto je dosta save pozicija corrupted file 

 

ukratko kao sto si napisao PSN Plus je najpouzdaniji nacin pohrane, i transfera save pozicija.

 

mislim da je na raspolaganju 1GB prostora online 

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.1.2022 10:02 (Robert_84).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dosta ljudi vec igra Horizon Forbidden West pa se cuvajte Spoilera.
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Dosta ljudi vec igra Horizon Forbidden West pa se cuvajte Spoilera.

 Da, ja sam do sad vidio samo 2 screenshota. Volio bih vidjeti neki video od gameplay-a, ali necu sebi spoilati previse. Desavalo se i ranije sa nekim igrama da se na cipovanim konzolama pojavi prije zvanicnog izlaska igre.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Dosta ljudi vec igra Horizon Forbidden West pa se cuvajte Spoilera.

 

Što su procurili review primjerci?

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.1.2022 13:36 (greysaint0).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kakve cipovane konzole?

Ili je preview izdanje, ili je neka od faza testiranja......
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Sony PlayStation 5

Pise da su igrali na PS4 "jailbreak"  konzoli , mozda taj early build igre cak i sheraju preko torrenta ili slicno 

 

An early Horizon Forbidden West PlayStation 4 build has leaked online, weeks ahead of the game's worldwide launch.The early build, which has been accessed via a new PS4 firmware 9.00 jailbreak, apparently features all of the content of the final game, only missing select assets. Footage from the build also emerged online, but it has since been removed. A couple of off-screen screenshots are still available, however, and you can check them out below.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.1.2022 13:44 (Sarevok).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pricekajte State of Play u Veljači, Sony ce pokazati gameplay prije izlaska.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja se nadam da će pogurati release date za HFW u strahu od spoilera. Nešto slično se desilo sa TLOU2 ako se dobro sjećam. Vjerojatno je igra već sada 99,9% spremna. Ili neka pogurnu digitalni release a fizički neka ide kasnije. Pretpostavljam da se igre umnažaju bar par tjedana prije release date-a.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Kakve cipovane konzole?

Ili je preview izdanje, ili je neka od faza testiranja......

 Imao sam prije cipovane konzole i znalo se desiti da komplet igra procuri na internetu prije zvanicnog izlaska, pa se cesto na cipovanim konzolama moze i igrati.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sve 5, posto sam pretpostavio da govorimo o ps5 verziji igre, zato sam i pitao, jer sam pretpostavio da ps5 keks jos nije javno dostupan.....

Sto se ps4 tice, ako se dobro sjecam, kad je prvi hzd izasao, finalna verija igre je zahtjevala drugaciji firmware nego ti neki early acess, tako da nije bio igriv na jailbreakanim firmwareima, sto je kasnije dovelo do onog ruskog "trika" koji je ipak omogucio da radi i na nizem fw nego sto igra sluzbeno zahtjeva....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

 zauvijek ili je to neki kratki deal?

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zauvijek..
10 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Jel to rimac sredio?

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rekao bi prije da pored Fortnitea i Apex-a, je PUBG pao u zaborav pa se nadaju oziviti igru na ovaj nacin.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...
Rekao bi prije da pored Fortnitea i Apex-a, je PUBG pao u zaborav pa se nadaju oziviti igru na ovaj nacin.

 

PubG je igra za hardcore brijače, ne čudi da ga malo ljudi igra pokraj drugih mainstream battle royale igara.

Većina ljudi se ionako razočara kada ga prvi put pokrene.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Top 5 najprodavanijih igara u 2021:
Nba 22, Cod Vanguard, Spiderman Miles Morales, NFL 22 i BF 2042
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Top 5 najprodavanijih igara u 2021:
Nba 22, Cod Vanguard, Spiderman Miles Morales, NFL 22 i BF 2042

 Tim redom?

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

God of War PC verzija leti.

 

Najbolja i ultimativna verzija igre. 

 

 

Sad čekamo najavu Tsushime, Gran Turisma 7 i Horizon 2 koji do kraja 2022. idu na PC.

 

Sony je prepoznao odlično tržište i prilike, ekskluzive više nemaju smisla, prošlo vrijeme.

 

 

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da tim redom… nba 22 je najprodavanija ps5 igra na ps storeu u Americi
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Strelok kaže...

God of War PC verzija leti.

 

Najbolja i ultimativna verzija igre. 

 

 

Sad čekamo najavu Tsushime, Gran Turisma 7 i Horizon 2 koji do kraja 2022. idu na PC.

 

Sony je prepoznao odlično tržište i prilike, ekskluzive više nemaju smisla, prošlo vrijeme.

 

 

 Da, a GoW i podrzava FSR od AMDa...sto je dobar znak za PS5 i igre koje dolaze.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Strelok kaže...

God of War PC verzija leti.

 

Najbolja i ultimativna verzija igre. 

 

 

Sad čekamo najavu Tsushime, Gran Turisma 7 i Horizon 2 koji do kraja 2022. idu na PC.

 

Sony je prepoznao odlično tržište i prilike, ekskluzive više nemaju smisla, prošlo vrijeme.

 

 

 

Konačno su skužili da je bolje da prodaju igre ljudima koji imaju PCe nego da ne prodaju igre ljudima koji nemaju PS.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Sony PlayStation 5
PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Top 5 najprodavanijih igara u 2021:
Nba 22, Cod Vanguard, Spiderman Miles Morales, NFL 22 i BF 2042

 

Ovo je užasno, pa nije ni čudo da i dalje izlaze sve te glupe igre svake godine kad ih idioti kupuju ko vruće kifle. Od tih 5 igara jedino je Spiderman ok

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
Gogy7 kaže...
Top 5 najprodavanijih igara u 2021:
Nba 22, Cod Vanguard, Spiderman Miles Morales, NFL 22 i BF 2042

 

Ovo je užasno, pa nije ni čudo da i dalje izlaze sve te glupe igre svake godine kad ih idioti kupuju ko vruće kifle. Od tih 5 igara jedino je Spiderman ok

 
Meni su isto glupe, no glup mi je i Spidermen. Ne pada mi na pamet to igrati pokraj igara koje mene zanimaju. No ne bih rekao da su ljudi koji ih kupuju idioti, jer to onda nema granicu. Treba to ljepše sročiti... to su igre koje zanimaju većinu zemaljske populacije, a činjenica je da u toj većini ima i dosta idiota.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sony povlači PS Now gift cards iz prodaje. Početak kraja za PS Now
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Cansee kaže...
Gogy7 kaže...
Top 5 najprodavanijih igara u 2021:
Nba 22, Cod Vanguard, Spiderman Miles Morales, NFL 22 i BF 2042

 

Ovo je užasno, pa nije ni čudo da i dalje izlaze sve te glupe igre svake godine kad ih idioti kupuju ko vruće kifle. Od tih 5 igara jedino je Spiderman ok

 
Meni su isto glupe, no glup mi je i Spidermen. Ne pada mi na pamet to igrati pokraj igara koje mene zanimaju. No ne bih rekao da su ljudi koji ih kupuju idioti, jer to onda nema granicu. Treba to ljepše sročiti... to su igre koje zanimaju većinu zemaljske populacije, a činjenica je da u toj većini ima i dosta idiota.

 

ma ne mislim da su glupe u svojoj osnovi, nego jer ih izbacuju bugovite, raspadnute, nedovršene, pune pohlepnih mehanika i tako svake godine. Spiderman je barem bio završena igra kad je izašao.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
Bitanga kaže...
Cansee kaže...
Gogy7 kaže...
Top 5 najprodavanijih igara u 2021:
Nba 22, Cod Vanguard, Spiderman Miles Morales, NFL 22 i BF 2042

 

Ovo je užasno, pa nije ni čudo da i dalje izlaze sve te glupe igre svake godine kad ih idioti kupuju ko vruće kifle. Od tih 5 igara jedino je Spiderman ok

 
Meni su isto glupe, no glup mi je i Spidermen. Ne pada mi na pamet to igrati pokraj igara koje mene zanimaju. No ne bih rekao da su ljudi koji ih kupuju idioti, jer to onda nema granicu. Treba to ljepše sročiti... to su igre koje zanimaju većinu zemaljske populacije, a činjenica je da u toj većini ima i dosta idiota.

 

ma ne mislim da su glupe u svojoj osnovi, nego jer ih izbacuju bugovite, raspadnute, nedovršene, pune pohlepnih mehanika i tako svake godine. Spiderman je barem bio završena igra kad je izašao.

 

Draže su mi igre s pohlepnim mehanikama jer je veća vjerojatnost da će imati dugotrajni support i da će to biti bolje za igrače na duge staze. Naravno, ima i iznimaka, ali generalno igra koja izađe se više nikad ne dograđuje ako nema neku potrebu zadržati igrače, nego se developeri fokusiraju na novu igru. Draže mi je igrati manje igara u kojima sam dobar dulje vremena nego da kupim i odigram hrpu njih i deinstaliram ih. Još više para tako potrošiš.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.1.2022 9:24 (Bitanga).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Cansee kaže...
Bitanga kaže...
Cansee kaže...
Gogy7 kaže...
Top 5 najprodavanijih igara u 2021:
Nba 22, Cod Vanguard, Spiderman Miles Morales, NFL 22 i BF 2042

 

Ovo je užasno, pa nije ni čudo da i dalje izlaze sve te glupe igre svake godine kad ih idioti kupuju ko vruće kifle. Od tih 5 igara jedino je Spiderman ok

 
Meni su isto glupe, no glup mi je i Spidermen. Ne pada mi na pamet to igrati pokraj igara koje mene zanimaju. No ne bih rekao da su ljudi koji ih kupuju idioti, jer to onda nema granicu. Treba to ljepše sročiti... to su igre koje zanimaju većinu zemaljske populacije, a činjenica je da u toj većini ima i dosta idiota.

 

ma ne mislim da su glupe u svojoj osnovi, nego jer ih izbacuju bugovite, raspadnute, nedovršene, pune pohlepnih mehanika i tako svake godine. Spiderman je barem bio završena igra kad je izašao.

 

Draže su mi igre s pohlepnim mehanikama jer je veća vjerojatnost da će imati dugotrajni support i da će to biti bolje za igrače na duge staze. Naravno, ima i iznimaka, ali generalno igra koja izađe se više nikad ne dograđuje ako nema neku potrebu zadržati igrače, nego se developeri fokusiraju na novu igru. Draže mi je igrati manje igara u kojima sam dobar dulje vremena nego da kupim i odigram hrpu njih i deinstaliram ih. Još više para tako potrošiš.

 

pričamo sad o nekim različitim stvarima, ja isto volim igrati manje igara, volim i pronaći super igru koju ću igrati godinama, ali baš ove navedene igre (nba, cod, nfl) izlaze kao na traci svake godine, bez inovacija, bugovite, a to ispadnu najprodavanije igre. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice