Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.595
|
čitano: 4.715.879
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Jos mi traje garancija. Jel moguce otici u SD i traziti novi? Ili mora na servis...? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
antimadridista kaže...
Smece2 kaže...
antimadridista kaže...

Dying Light 2 size: 60 GB on PC, 72GB on Xbox, 32.5 GB on PS5.

 Xbox series X 34-35gb je velik, gledao jucer na store-u...

 https://gamerant.com/dying-light-2-xbox-series-x-ps5-file-size-double/

 24.8gb u De verziji.....sad ili fale teksture visoke rezolucije ili su bolesno komprimirali sve a ps5 hardver je dovoljno brz u dekompresiji dok XsX i pc nisu....vise naginjem na stranu da nesto fali Ps5 verziji,nadam se da sam u krivu.

 Njemacka verzija je zesce cenzurirana tak iz tog razloga i manja velicina.

5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

imam samsung ru65 i par sekundi mu treba da se upali...

 

doduše samsungovo govno zajebava sve, ako nije samsung.

 

ako tv palim na tipku, gasi mi iskon tv, gasi mi xiaomi mi box i sl...

 

zato tv palim na tipke plus i minus pa se ne jebem sa ovim.

 

stari ima samsung tv i njemu prilikom paljenja upali iskontv, ali nakon što ga sam prvo ugasi pa upali...

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lussinho kaže...

Jos mi traje garancija. Jel moguce otici u SD i traziti novi? Ili mora na servis...? 

Servis zasigurno,to je model iz 2020.

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
kign kaže...
MEGATAMA kaže...
antimadridista kaže...
Smece2 kaže...
antimadridista kaže...

Dying Light 2 size: 60 GB on PC, 72GB on Xbox, 32.5 GB on PS5.

 Xbox series X 34-35gb je velik, gledao jucer na store-u...

 https://gamerant.com/dying-light-2-xbox-series-x-ps5-file-size-double/

 24.8gb u De verziji.....sad ili fale teksture visoke rezolucije ili su bolesno komprimirali sve a ps5 hardver je dovoljno brz u dekompresiji dok XsX i pc nisu....vise naginjem na stranu da nesto fali Ps5 verziji,nadam se da sam u krivu.

 Njemacka verzija je zesce cenzurirana tak iz tog razloga i manja velicina.

 Od kuda ti taj info?

12 godina
offline
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Podsjetnik za upgrade path Uncharted: Legacy of Thieves. Ako imate kupljenu jednu od igara (Uncharted 4 ili Lost Legacy) upgrade košta 10€ i sa upgradeom se dobiju obje igre u kompletu upgradeane za PS5 hardver. Izlazi 28. ovog mjeseca.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.1.2022 21:12 (antimadridista).
Moj PC  
2 0 hvala 4
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Koji lopovi...
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Podsjetnik za upgrade path Uncharted: Legacy of Thieves. Ako imate kupljenu jednu od igara (Uncharted 4 ili Lost Legacy) upgrade košta 10€ i sa upgradeom se dobiju obje igre u kompletu upgradeane za PS5 hardver. Izlazi 28. ovog mjeseca.

Imam obadvije na disku,upgrade je 60fps?

11 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav 

 

Zanima me jeli netko ima Samsung TV 4k i kakve postavke slike koristi za PS5 ?

Hvala 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Koji lopovi...

 Za mene koji ima i odigrao je samo Uncharted 4 a ne i Lost Legacy, ovo je super. Za 10 eura dobijem ekstra igru koju nisam igrao i Uncharted 4 PS5 verziju.

 

@Megatama - da, 4k60 je upgrade

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.1.2022 22:37 (antimadridista).
10 godina
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5
A ako imamo Uncharted 4 preko PS plusa?
PeTak
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Damir22 kaže...
Koji lopovi...

 Za mene koji ima i odigrao je samo Uncharted 4 a ne i Lost Legacy, ovo je super. Za 10 eura dobijem ekstra igru koju nisam igrao i Uncharted 4 PS5 verziju.

 

@Megatama - da, 4k60 je upgrade

Pa 10eu je nista tako da nebi trebao bit problem za upgrade.....

10 godina
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5
Imam ja 43" Qled 60 i doslovno koristim defaultne postavke, to jest, presalta mi TV na game mod automatski kod PS5 i meni izgleda sve odlicno. Nisam imao potrebe ista dirati.
PeTak
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
IvanDado kaže...
A ako imamo Uncharted 4 preko PS plusa?

 

Naravno da ne vrijedi.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
10 godina
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5
Onda kupit polovni uncharted 4 ili lost legacy ispod 100kn i upgrejdat za 10 eura na novi. Ovo od 380kn si mogu nabit.
PeTak
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vidim hrpu igara na popustu za sutra.
Rift Apart, Demons souls, AC Valhalla, Last of Us 2, Vanguard, Battlefield 2042, RE Village, Ghost of Tsushima DC
Moj PC  
3 0 hvala 5
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

 
2 1 hvala 2
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Vidim hrpu igara na popustu za sutra.
Rift Apart, Demons souls, AC Valhalla, Last of Us 2, Vanguard, Battlefield 2042, RE Village, Ghost of Tsushima DC

 Sve osim boldanog se isplati

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

 

Izgleda fantastično. Gledao sam da li da uzmem ovo ili Elden Ring sljedeći mjesec ali Horizon apsolutno pobjeđuje. Prva igra je bila nevjerojatno lijepa za PS4 igru, ovo izgleda nestvarno dobro. U HZD su dosta falile facijalne animacije i bilo je još par sitnica koje su pomalo iritirale (npr. loading times kod fast travela) ali nastavak ima sve što je nedostajalo u prvom dijelu i zahvaljujući SSD-u, loadinga uopće više nema.

 

Elden Ring, što više videa gledam, to mi ga se manje kupuje. Da su ga nazvali Dark Souls 4 ne bi uopće fulali. From Software je dosta osvježio formulu sa Sekirom i Bloodborne ali ova "čista" Souls formula već postaje pomalo dosadna. Uz to, grafički izgleda dosta slabašno ali dobro, From Soft nikada nije radio grafički snažne (niti dobro optimizirane) igre - još uvijek se sjećam slideshowa pod nazivom Blight Town. Iskreno, pošto je Sony vlasnik Demon's Souls i Bloodborne IP-eva, nadam se da će Bluepoint raditi nastavke jer su odradili fantastičan posao sa Demon's Souls remake-om.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja sam igrao Elden ring i nije me oduševio. Cak su i input promjenili, idem pokupiti item kad ono lik skoči.
Mene je smetalo sto bossovi nemaju pose, dok meni završi animacija napada, boss me stigne udariti 2 puta.
Ovo je cista souls igra.
Open world da mozes sve pretrcati ili se uzaludno boriti protiv desetak neprijatelja uzduz glavnog puta.
Vise mi pase linearnost.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...
gamex1423 kaže...

 

Izgleda fantastično. Gledao sam da li da uzmem ovo ili Elden Ring sljedeći mjesec ali Horizon apsolutno pobjeđuje. Prva igra je bila nevjerojatno lijepa za PS4 igru, ovo izgleda nestvarno dobro. U HZD su dosta falile facijalne animacije i bilo je još par sitnica koje su pomalo iritirale (npr. loading times kod fast travela) ali nastavak ima sve što je nedostajalo u prvom dijelu i zahvaljujući SSD-u, loadinga uopće više nema.

 

Elden Ring, što više videa gledam, to mi ga se manje kupuje. Da su ga nazvali Dark Souls 4 ne bi uopće fulali. From Software je dosta osvježio formulu sa Sekirom i Bloodborne ali ova "čista" Souls formula već postaje pomalo dosadna. Uz to, grafički izgleda dosta slabašno ali dobro, From Soft nikada nije radio grafički snažne (niti dobro optimizirane) igre - još uvijek se sjećam slideshowa pod nazivom Blight Town. Iskreno, pošto je Sony vlasnik Demon's Souls i Bloodborne IP-eva, nadam se da će Bluepoint raditi nastavke jer su odradili fantastičan posao sa Demon's Souls remake-om.

 Ja nisam dugo kupio neku igru ali horizon sam vec uradio preorder, i elden ring sam probao i meni se svidio tako da cu i njega uzeti. Samo vjerovatno ne bas odmah jer izlaze u 7 dana pa nema smisla obe igrati u istom periodu.

Ali horizon i gow ragnarok su dvije igre koje najvise cekam i radujem.

 

Taman sam nedavno poceo ponovo gow 2018 kako bih uzeo platinu.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Što znaci da je model iz 2020? 

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Vidim hrpu igara na popustu za sutra.
Rift Apart, Demons souls, AC Valhalla, Last of Us 2, Vanguard, Battlefield 2042, RE Village, Ghost of Tsushima DC

 

Na kojem storeu? Za sad nema ništa na US nit našem.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Btw, kakva imate iskustva sa servisom? Jeste vodili svoj ps5 na servis zbog necega, a garancija vam jos traje?

 

Meni evo cijelo jutro i dalje prikazuje da HDMI nema signala i da provjerim vezu... Nekada uspijem nakon pola sata restartanja, iskljucivanja i ukljucivanja ga pokrenuti, ali danas nista... 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
lussinho kaže...

Btw, kakva imate iskustva sa servisom? Jeste vodili svoj ps5 na servis zbog necega, a garancija vam jos traje?

 

Meni evo cijelo jutro i dalje prikazuje da HDMI nema signala i da provjerim vezu... Nekada uspijem nakon pola sata restartanja, iskljucivanja i ukljucivanja ga pokrenuti, ali danas nista... 

 Ako ti je garancijja kod ovlastenog servisa, sancte, onda nemas brige. Ja sam slao 2 dualsense na servis zbog drifta, i dobio 2 nova u roku od nekoliko dana sa produzenom garancijom na njih. Konzoli je istekla garancija jer sam je uzeo na datumu izlaska.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

jesi probao NOVI hdmi kabel možda? možda je do njega a ne konzole

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Jesam, promijenio 3 hdmi kabela, 3 televizora i uvijek isto... 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Na Japanskom, izgleda da se radi o Big in Japan Saleu, ona prvo dode u japan pa poslije na ostale. Tako je bilo i prošle godine
14 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ovo mi cijelo vrijeme piše... 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice