Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.613
|
čitano: 4.731.186
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

A koja je alternativa? Ja sam se opet vratio Warzonu jer sam vidio da su vratili onu malu Resurgance mapu. To mi je dovoljno za sada. 

 

Kad smo već kod Warzonea. Kaže PlayStation izvještaj da sam prošle godine igrao cca 850 sati, od toga 300 otišlo na Warzone. :) 

 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Kako uopste uspijete otvoriti onaj wrapup? Meni link ne radi nikako i vidim po netu da nisam jedini.

Ranije su slali na mail, ne znam zasto i sad tako ne rade.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Jel to podatak od danas? Ili?

Jer onaj tko igra i prati Warzone zna u kakvom je stanju igra danas, a u kakvom je bila prije mjesec dva ili pola godine.

Nažalost, uvijek će biti igrača koji će igrati i teško smeće od igre, no većina drugih obično prelazi na alternative.

 

 Nije od danas naravno, star je par mjeseci. Sumnjam da se išta promijenilo po tom pitanju.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...
Bitanga kaže...

Jel to podatak od danas? Ili?

Jer onaj tko igra i prati Warzone zna u kakvom je stanju igra danas, a u kakvom je bila prije mjesec dva ili pola godine.

Nažalost, uvijek će biti igrača koji će igrati i teško smeće od igre, no većina drugih obično prelazi na alternative.

 

 Nije od danas naravno, star je par mjeseci. Sumnjam da se išta promijenilo po tom pitanju.

 

Ne možeš ljude vječno musti, pogotovo kad je igra sve gora i sa sve više bugova. Doći će nešto novo. Nadao sam se boljem Battlefieldu, al i oni su napravili sranje.

Naravno uvijek ima junkija koji će kupovati skinove i igrati i dalje.

 

Nemoj me krivo shvatiti, igrao sam jako puno Warzone s frendovima jer je zabavno, ali stanje u kojem je igra trenutno, pogotovo jer mijenjaju modove non stop (nedavno su maknuli quadse, pa nismo nas četvorica mogli igrati svi... pa su skroz maknuli vanguard mod koji smo igrali...). A o bugovima da i ne pričam (nestaju teksture, nestaju gunovi, krampus fijasko)... ne znam stvarno što im je u glavama. Već dugo nisam u nekoj igri vidio toliko krivih poteza.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Kako uopste uspijete otvoriti onaj wrapup? Meni link ne radi nikako i vidim po netu da nisam jedini.

Ranije su slali na mail, ne znam zasto i sad tako ne rade.

 Ja sam izgubio živce, moram 20 puta popuniti captchu koji miš ne može do sira. Popizdi* i odustao. 

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nije dugo trajalo veselje sa dirt rally. Lijeva gljiva mi je počela driftati. Odjednom me izbaci sa staze i uvijek na lijevo. Provjerio i u meni kad ideš lijevo, desno preskače. Može se igrati, ali samo čekaš kad će te izbaciti. Plejka je kupljena u informark. Kako ste to vi rješavali?
Nazvao sam Santa Domenica, kažu može slanje poštom, a kažu da mogu donijeti pa ide odmah zamjena. Morati ću u Rijeku. To mi je najbliže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Uvijek koristite zvučnu captchu.
Ima samo 3 koraka i puno je brža.
Kome se da 20 puta tražiti misa i sir
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Uvijek koristite zvučnu captchu.
Ima samo 3 koraka i puno je brža.
Kome se da 20 puta tražiti misa i sir

Dokle ide ljudska glupost sa tim stavljanjem takvih captchi?! 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
x18x05x kaže...
Gogy7 kaže...
Uvijek koristite zvučnu captchu.
Ima samo 3 koraka i puno je brža.
Kome se da 20 puta tražiti misa i sir

Dokle ide ljudska glupost sa tim stavljanjem takvih captchi?! 

 Jebote idem se jucer logirati preko browsera na svoj PS US account da vidim onaj sažetak godine i traži me da 20 puta odaberem sliku gdje miš ne može do sira. 20 PUTA!!

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
EXIMO kaže...
x18x05x kaže...
Gogy7 kaže...
Uvijek koristite zvučnu captchu.
Ima samo 3 koraka i puno je brža.
Kome se da 20 puta tražiti misa i sir

Dokle ide ljudska glupost sa tim stavljanjem takvih captchi?! 

 Jebote idem se jucer logirati preko browsera na svoj PS US account da vidim onaj sažetak godine i traži me da 20 puta odaberem sliku gdje miš ne može do sira. 20 PUTA!!

 Meni je tražilo 6 puta. Ajde nije problem 6 puta, nakon 6 pokaže da je 6/20. Mah zajebi to.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Pa koji kurac jebote, kakva je to jebena retardacija??

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
EXIMO kaže...

Pa koji kurac jebote, kakva je to jebena retardacija??

 To se zove sex. 

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Nemoj me krivo shvatiti, igrao sam jako puno Warzone s frendovima jer je zabavno, ali stanje u kojem je igra trenutno, pogotovo jer mijenjaju modove non stop (nedavno su maknuli quadse, pa nismo nas četvorica mogli igrati svi... pa su skroz maknuli vanguard mod koji smo igrali...). A o bugovima da i ne pričam (nestaju teksture, nestaju gunovi, krampus fijasko)... ne znam stvarno što im je u glavama. Već dugo nisam u nekoj igri vidio toliko krivih poteza.

 

Kužim te. Istu stvar su napravili u MW2, navodno je multiplayer neigriv već tjednima.

 

Activision je generalno u banani. Hrpa ljudi im odlazi zbog tih svih skandala sa zloostavljanjem na radnom mjestu, otpustili su navodno hrpu QA testera (reklo bi se "vidi se"). Mislim da je cijela kompanija izgubila nit. To se vidi i na vrijednosti dionica koje su u padu od svih tih skandala - zato je Microsoft i uletio i kupio ih sada kada im je pala vrijednost.

 

Meni je osobno AB nebitna kompanija - kupio sam COD Vanguard i nakon mjesec dana požalio, mogao sam i na pametnije stvari potrošiti lovu (zasvrbilo me igranje multiplayera pa sam se nakon par tjedana prisjetio zašto sam prestao igrati multiplayer shootere).

 

Srećom sljedeći mjesec sam se ispravio pa sam kupio ovo remek djelo pod nazivom Ghost of Tsushima. Upravo sam završio igru i pod nenormalnim sam dojmom koliko je dobra. Već jako dugo nisam igrao toliko dobru igru. Pred platinom sam (svega druga na PS5, nemam običaj platinirati stvari) jer mi je bilo jednostavno gušt rješavati cijelu mapu.

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Vjerojatno je netko spomenuo, ali EA Play je $5, i ima Mass Effect remastere...isplati se uzet samo radi toga vec. Stvarno remek djelo od trilogije

 
4 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...
Bitanga kaže...

Nemoj me krivo shvatiti, igrao sam jako puno Warzone s frendovima jer je zabavno, ali stanje u kojem je igra trenutno, pogotovo jer mijenjaju modove non stop (nedavno su maknuli quadse, pa nismo nas četvorica mogli igrati svi... pa su skroz maknuli vanguard mod koji smo igrali...). A o bugovima da i ne pričam (nestaju teksture, nestaju gunovi, krampus fijasko)... ne znam stvarno što im je u glavama. Već dugo nisam u nekoj igri vidio toliko krivih poteza.

 

Kužim te. Istu stvar su napravili u MW2, navodno je multiplayer neigriv već tjednima.

 

Activision je generalno u banani. Hrpa ljudi im odlazi zbog tih svih skandala sa zloostavljanjem na radnom mjestu, otpustili su navodno hrpu QA testera (reklo bi se "vidi se"). Mislim da je cijela kompanija izgubila nit. To se vidi i na vrijednosti dionica koje su u padu od svih tih skandala - zato je Microsoft i uletio i kupio ih sada kada im je pala vrijednost.

 

Meni je osobno AB nebitna kompanija - kupio sam COD Vanguard i nakon mjesec dana požalio, mogao sam i na pametnije stvari potrošiti lovu (zasvrbilo me igranje multiplayera pa sam se nakon par tjedana prisjetio zašto sam prestao igrati multiplayer shootere).

 

Srećom sljedeći mjesec sam se ispravio pa sam kupio ovo remek djelo pod nazivom Ghost of Tsushima. Upravo sam završio igru i pod nenormalnim sam dojmom koliko je dobra. Već jako dugo nisam igrao toliko dobru igru. Pred platinom sam (svega druga na PS5, nemam običaj platinirati stvari) jer mi je bilo jednostavno gušt rješavati cijelu mapu.

 

Ja jučer prešao Iki Island misije,sada lagano prolazim po mapi da završim što više, iako sumnjam da ću imati volje za platinu, jer mi uvijek dosadi repetitivnost u igarama pa prestanem igratnakon prelaska...Ali igra je remek djelo! Tsushima ii Horizon Zero Dawn su mi dvije najbolje igre otvorenog tipa definitivno.

Sada planiram probati Legends mode malo jer ga do sada nisam isprobao,a ono što sam pročitao po pitanju istog je dosta pozitivno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.1.2022 22:14 (lobotomac90).
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Trebao bih pomoć od ekipe koja je kupovala PS Plus na Gamivu. Pokušao sam uzeti US godišnju pretplatu. Kreirao sam račun na Gamivu s mailom koji ću koristiti za PS Plus account na PS Storeu. Ubacio sam pretplatu u košaricu, išao na checkout i tamo odabrao "Outside EU" (radi manjeg iznosa). Za plaćanje sam odabrao PayPal s HR karticom (mail je različit od onog s kojim sam kreirao Gamivo račun).

Kartica mi je terećena za iznos preplate, ali na Gamivu sam dobio poruku da je plaćanje odbijeno i da račun neće biti terećen.

 

Koji bi bio razlog? To što sam u Europi i odabrao "Outside EU" na checkoutu? Ako odaberem HR, trebalo bi proći? Ili ga "muče" HR podaci vezani uz PayPal račun?

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Odgovorio si sam sebi.Nisi van EU nikako.Ne vjerujem da bi ti to prošlo nit sa VPN-om.Vide da ti je kartica iz HR makar je spojena na Paypal.
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Odgovorio si sam sebi.Nisi van EU nikako.Ne vjerujem da bi ti to prošlo nit sa VPN-om.Vide da ti je kartica iz HR makar je spojena na Paypal.
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nije mi sad prošlo ni s odabranom HR. Možda se i PayPal podaci (email, ime) trebaju poklapati s onima na Gamivo računu.

 

EDIT: prošlo je kada sam odabrao direktno plaćanje karticom umjesto PayPalom. Moguće da Gamivo uspoređuje PayPal podatke s onima iz Gamivo računa pa je tu negdje nastao "problem".

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.1.2022 12:24 (mata94).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mariclius kaže...
Nije dugo trajalo veselje sa dirt rally. Lijeva gljiva mi je počela driftati. Odjednom me izbaci sa staze i uvijek na lijevo. Provjerio i u meni kad ideš lijevo, desno preskače. Može se igrati, ali samo čekaš kad će te izbaciti. Plejka je kupljena u informark. Kako ste to vi rješavali?
Nazvao sam Santa Domenica, kažu može slanje poštom, a kažu da mogu donijeti pa ide odmah zamjena. Morati ću u Rijeku. To mi je najbliže.

 Ja sam mjenjao joystick par dana nakon kupnje(produženje A1) u Sancti CCO East. Nešto je u joysticku "kliketalo" od početka i zamjenili su ga bez problema. Čak kad sam došao tamo nije proizvodio taj zvuk, ali su ga uredno zamjenili. Imao sam i video snimljen, ali nije ih previše zanimalo. Odmah zamjena. Svaka čast. Baš me ugodno iznenadilo i pohvala Sancti. Nadam se da će i Vama zamjeniti bez pogovora.

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.1.2022 21:47 (BoomerCRO).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Smece2 kaže...
antimadridista kaže...

Dying Light 2 size: 60 GB on PC, 72GB on Xbox, 32.5 GB on PS5.

 Xbox series X 34-35gb je velik, gledao jucer na store-u...

 https://gamerant.com/dying-light-2-xbox-series-x-ps5-file-size-double/

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav ljudi. 

 

Svaki puta kada palim plejku mi piše da nema signala i da provjerim kabelsku vezu. Kada izvadim hdmi i opet ukljucim onda proradi. Kupio sam i novi hdmi i novu telku i sve isto.. ocito je neka greška s plejkom. Skriveni su mi inace kablovi i nemam zivaca stalno cupat i stavljat. 

 

Da li se kome to dešava? Što mi je ciniti? Garancija jos traje... 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Smece2 kaže...
antimadridista kaže...

Dying Light 2 size: 60 GB on PC, 72GB on Xbox, 32.5 GB on PS5.

 Xbox series X 34-35gb je velik, gledao jucer na store-u...

 https://gamerant.com/dying-light-2-xbox-series-x-ps5-file-size-double/

 24.8gb u De verziji.....sad ili fale teksture visoke rezolucije ili su bolesno komprimirali sve a ps5 hardver je dovoljno brz u dekompresiji dok XsX i pc nisu....vise naginjem na stranu da nesto fali Ps5 verziji,nadam se da sam u krivu.

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lussinho kaže...

Pozdrav ljudi. 

 

Svaki puta kada palim plejku mi piše da nema signala i da provjerim kabelsku vezu. Kada izvadim hdmi i opet ukljucim onda proradi. Kupio sam i novi hdmi i novu telku i sve isto.. ocito je neka greška s plejkom. Skriveni su mi inace kablovi i nemam zivaca stalno cupat i stavljat. 

 

Da li se kome to dešava? Što mi je ciniti? Garancija jos traje... 

Koji tv?

5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

sačekaj koju sekundu, upalit će se...

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DL2 ce imati 3 moda, jedan ima RT tako da sumnjam u nisku kvalitetu.
Treba pričekati. Tako je bilo i sa FC6 pa nas je prvi dan docekao ogromni update.
14 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ma čekam i nista se ne desava. Tek kad izvadim i stavim opet hdmi. 

 

Tv je samsung qe65q95t

 

Probao sam na 3 tv-a i 3 hdmi... i uvijek ista greska. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lussinho kaže...

Ma čekam i nista se ne desava. Tek kad izvadim i stavim opet hdmi. 

 

Tv je samsung qe65q95t

 

Probao sam na 3 tv-a i 3 hdmi... i uvijek ista greska. 

 Koji su ostali televizori na kojima si probao?

Ja sam imao taj problem na Q90R ali ako se dobro sjecam bilo je dovoljno prebacit na drugi izvor pa vratit na taj gdje je Ps5.

U pocetku sam kao i ti istekavao hdmi pa vracao,to ti ne u pitanju hdmi 2.1 bug ako se dobro sjecam ali to je vec trebalo bit pokrpano na raznoraznim uredjajima.

Mozda ne u tvom slucaju nesto bas sa ps5 iako zvuci kao problem koji je imala hrpa nas....

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ostali su bili sony i isto samsung, oni niti nemaju 2.1 hdmi. Stalno istu grešku javlja... 

Bas me frustrira i ne znam kako to riješiti. 

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lussinho kaže...

Ostali su bili sony i isto samsung, oni niti nemaju 2.1 hdmi. Stalno istu grešku javlja... 

Bas me frustrira i ne znam kako to riješiti. 

Da ovo je nesto drugo u pitanju a ti si doslovno eliminirao sve moguce probleme kroz 3 televizora i druge kablove.

Cini se nazalost servis konzole.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice