Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.575
|
čitano: 4.701.935
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
x18x05x kaže...
CROatVU kaže...

Hi, jeste cicije hihi...ja za sniper elite 5 delux dam i 1000 kn ako treba.  TLOUS 3 ili kako vec... ili Ghost of Tshushima part II..............mislim, ako nemate para jebiga......igrajte tetris na telefonu jebote. Ko vas sta pita!?

Cijene su takve kakve jesu, izbor igrica.....,pretplata..... kao i svega ostalog....snadjite se ljudi....playstation 5 za 3800, 4700, 6800 .....a jebiga...ne kukajte. Samo morate biti...... u pravo vrijeme .....na pravom mjestu !

Mislim razglabate ali.....povraća mi se ...hihihihih...

 

 Bože sačuvaj nas od ovakvih. 

6 godina
offline
Sony PlayStation 5

on je to rekao a dosta njih tako i misli u današnje vrijeme, nažalost

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
mithrandir.online kaže...

Kako da na Dirt5 igraju 2 igrača offline splitscreen?

 

Čitao sam da se treba prijaviti s dva accounta na konzoli, no nije mi jasno moraju li biti baš 2 zasebna accounta ili ja mogu igrati na svom, a drugi kontroler se prijavi kao guest? Uopće ne uspijevam 

 Samo upali drugi kontroler na drugom useru/accountu i kada si u igri npr u career mislim da stisnes options tipku, pise uglavnom i pojavi se opcija za split screen.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Udes sa drugim kontrolerom u guest ili drugi account. (Najbolje prije pokretanja igre jer nekad ne detektira) i onda stisneš touchpad iznad gljiva, najveću tipku na gamepadu prije nego odaberete stazu.
Kill or be killed!
12 godina
offline
Sony PlayStation 5 - SSD

Pozdrav ekipa,

 

na amazonu imate super ssd za "jeftine pare". Kod nas za taj iznos nema ništa pametno,

a ovaj ssd je brutala, među najboljima pa tko si hoće ubost dodatni TB za 133€ (150€ s dostavom), navali dok ima.

 

 

https://www.amazon.de/dp/B093DP3X4H?tag=vandover-21&linkCode=osi&th=1

 

Ja upravo piknuo 1 pa se veslim idućem tjednu:)

 

pozz

 
4 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5 - SSD
dragutin985 kaže...

Pozdrav ekipa,

 

na amazonu imate super ssd za "jeftine pare". Kod nas za taj iznos nema ništa pametno,

a ovaj ssd je brutala, među najboljima pa tko si hoće ubost dodatni TB za 133€ (150€ s dostavom), navali dok ima.

 

 

https://www.amazon.de/dp/B093DP3X4H?tag=vandover-21&linkCode=osi&th=1

 

Ja upravo piknuo 1 pa se veslim idućem tjednu:)

 

pozz

 to ide u ps5?

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5 - SSD
dragutin985 kaže...

Pozdrav ekipa,

 

na amazonu imate super ssd za "jeftine pare". Kod nas za taj iznos nema ništa pametno,

a ovaj ssd je brutala, među najboljima pa tko si hoće ubost dodatni TB za 133€ (150€ s dostavom), navali dok ima.

 

 

https://www.amazon.de/dp/B093DP3X4H?tag=vandover-21&linkCode=osi&th=1

 

Ja upravo piknuo 1 pa se veslim idućem tjednu:)

 

pozz

 Ima u prosjeku 6000 mb/s u read speed, trebao bi biti dovoljno dobar za ps5.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.1.2022 12:21 (x18x05x).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5 - SSD
amd freak kaže...
dragutin985 kaže...

Pozdrav ekipa,

 

na amazonu imate super ssd za "jeftine pare". Kod nas za taj iznos nema ništa pametno,

a ovaj ssd je brutala, među najboljima pa tko si hoće ubost dodatni TB za 133€ (150€ s dostavom), navali dok ima.

 

 

https://www.amazon.de/dp/B093DP3X4H?tag=vandover-21&linkCode=osi&th=1

 

Ja upravo piknuo 1 pa se veslim idućem tjednu:)

 

pozz

 to ide u ps5?

 Ide ide, čak ga i reklamiraju pa ps5 compatible...citao sam neke recenzije i ispada da je samo firecuda 530 brža od njega. To je inače najjeftiniji ps5 ssd, a sad je jos i 30% na akciji...

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...
sveupitni kaže...

Probao s curom It takes two. Meni brutalna igra, cura ne kuži kako duplo skočiti ili usmjeriti lika da hoda u određenom smjeru. Ajde nekako smo to prošli, nije mi gušt igrati s nekim tko tako loše igra. Igramo i Overcoocked2. Nakon par početnih levela je otišla plakati u sobu od kritika. Kasnije je krenulo malo bolje.... Dan danas kada krene igrati traži gdje je X na gamepadu kada ga treba stisnuti........

 sveupitni

Nađi novu curu.

Šalim se.

Oćito joj nije zanimljivo i igra na silu. 

 ma što je najgore ona hoće da igramo, ali joj nejde baš :/

Kasniji leveli budu fakat teški i izazovni... Nema tu gušta i opuštenog igranja za što sam primarno i kupio igru. Kad me pita jel hoćemo igrati "kuhanje" radje ugasim ps 

#fsb
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

Izgleda brutalno, ali ne mogu ne primjetiti da su svi auti iz GT Sporta i da je AI nepostojeći. A dobro, igrat će se online. 

 

od prvog videa izgleda kao gt sport sa career modom...

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5 - SSD
dragutin985 kaže...

Pozdrav ekipa,

 

na amazonu imate super ssd za "jeftine pare". Kod nas za taj iznos nema ništa pametno,

a ovaj ssd je brutala, među najboljima pa tko si hoće ubost dodatni TB za 133€ (150€ s dostavom), navali dok ima.

 

 

https://www.amazon.de/dp/B093DP3X4H?tag=vandover-21&linkCode=osi&th=1

 

Ja upravo piknuo 1 pa se veslim idućem tjednu:)

 

pozz

 Hvala.

Kupio sam iako mi realno ne treba bacio si me u trošak, al neka se nađe.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tako je morao izgledat GT Sport u startu.A ne kasnije su nadodali kupove zbog kritika.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MSXhunT3R kaže...
Tako je morao izgledat GT Sport u startu.A ne kasnije su nadodali kupove zbog kritika.

 

i tako je online utrkivanje najbolji dio, ai nedaje ni djelić uzbuđenja koje daje online, bar meni...

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5 - SSD
dragutin985 kaže...

Pozdrav ekipa,

 

na amazonu imate super ssd za "jeftine pare". Kod nas za taj iznos nema ništa pametno,

a ovaj ssd je brutala, među najboljima pa tko si hoće ubost dodatni TB za 133€ (150€ s dostavom), navali dok ima.

 

 

https://www.amazon.de/dp/B093DP3X4H?tag=vandover-21&linkCode=osi&th=1

 

Ja upravo piknuo 1 pa se veslim idućem tjednu:)

 

pozz

 

Dobra cijena, al čisto da znate bio je i jeftiniji (124 eur) prije dva mjeseca na Amazonu. Svako malo ga stave na akciju.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
GT Sport nikad nije bi bio zamišljen kao "tradicionalna" GT igra, i to se najavljivalo i prije samog izlaska. Igra je od prvog dana razvoja bila orijentirana na online komponentu. Kasnije jer su se ljudi bunili (neznam ni ja zašto jer je najvaljeno od početka kakva će igra biti) dodali su tih par offline kupova čisto reda radi. Ali to i dalje nije punokrvno GT offline iskustvo kao u starijim igrama. GT7 će to biti.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Mislim da mi je od igranja FPS omekanijo R2 trigger . Bf2042 uglavnom.....

 

Se još kome to dogodilo, to ide pod garanciju ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nick_Diamond kaže...

Mislim da mi je od igranja FPS omekanijo R2 trigger . Bf2042 uglavnom.....

 

Se još kome to dogodilo, to ide pod garanciju ?

 Vjerojatno je dual sense postao mono sense, svakako ide pod garanciju.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ili nonsense
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kada nosim na reklamaciju Dualsense koji je dosao u kutiji sa PS5, samo donesem racun? Nema nikakve "zavrzlame" tu? 

Jel pod.normalno dobijem bijeli kao zamjenu ili mogu nadoplatit za neki u boji? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Tek sam jučer prvi put počeo Metro Exodus i oduševila me atmosfera u igri. Ono što mi se posebno sviđa je to što kad si u opasnosti, nije stvar kao u drugim igrama da stišneš pauzu, healaš se i onda se vratiš i pobiješ sve redom. Ovdje je sve u realtimeu, za craftanje medkita i svega ostalog moraš biti pripremljen unaprijed. 

 

Grafički je igra fantastična, a posebno što se tiče kontrsta između tamnijih i svijetlijih dijelova. Svi izvori svijetla izgledaju čudesno dobro, gotovo fotorealistično u HDR-u. Sigurno jedna od boljih HDR implementacija što sam vidio u igrama.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Šteta što su glasovna gluma i dijalozi toliko loše napisani i snimljeni da je meni to gotovo uništilo cjelokupnu atmosferu. To su dosta bolje odradili u DLCovima, pogotov Sam Story, koji je daleko najbolji dio cijele igre.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne zanima me nit 0,01% online utrkivanje.
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Glupo pitanje, ali...

Dakle, imam 2 usera na ps5....

Jedan ima psn account i ps plus, drugi user nema nista, ali normalno igra igre iz ps+ kolekcije....

E sad.... Bio je aktiviran trial ps plusa, danas je istekao, ja naravno zaboravio kupiti bon za plus... Obisao sve sto radi sad - nema.....

E sad, zanima me.... Ako ja na ovog drugog usera napravim novi psn account, i uzmem novi 14 dana trial, dali je to neko krsenje necega, da necu zaraditi ban ili nesta...

Klinac zapeo da igra, ne moze cekati ponedeljak......

Jbg, iskoristavanje sistema, znam, ali eto.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Samo stavi ovaj Account sto ima ps plus kao primarni i trebali bi oba moći igrati
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ma nema trenutno ni jedan jer je istekao......

Izgleda da ce morati cekati ponedeljak ;)
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Sta ne kupis plus online?

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Igrao svasta u zadnje vrijeme,FH5 i Halo Infinite na XsX,Paper Mario na Switchu,ponesto na PCu i sad evo malo probao opet Demons Souls na Ps5 i duboko zaglavio u trecem prolazu igre 🤣🤣🤣

 

Stvarno je remek remek djelo,vizualno i u 2022 medju 3 najljepse igre danasnjice ❤

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Glupo pitanje, ali...

Dakle, imam 2 usera na ps5....

Jedan ima psn account i ps plus, drugi user nema nista, ali normalno igra igre iz ps+ kolekcije....

E sad.... Bio je aktiviran trial ps plusa, danas je istekao, ja naravno zaboravio kupiti bon za plus... Obisao sve sto radi sad - nema.....

E sad, zanima me.... Ako ja na ovog drugog usera napravim novi psn account, i uzmem novi 14 dana trial, dali je to neko krsenje necega, da necu zaraditi ban ili nesta...

Klinac zapeo da igra, ne moze cekati ponedeljak......

Jbg, iskoristavanje sistema, znam, ali eto.....

Probaj Tisak ako imas hr account.

Online ako imas us. 

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pegaz2507 kaže...

Nek si ti nama reklo... 

Ja imam para za ovo, ja si mogu kupit kaj god hocu ja ovo ja ono. 

Bolje da si šutil. 

 A Jeb... vise ne moš iskreno ništ ni reč , odma se neki drkadžij. (fakin)  siromah .....uvrijedi.....

Pegaz2507.....sta trebas ??? kupit cu ti ja samo nemoj kukati vise .......hahahah

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.1.2022 0:56 (CROatVU).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
CROatVU kaže...
Pegaz2507 kaže...

Nek si ti nama reklo... 

Ja imam para za ovo, ja si mogu kupit kaj god hocu ja ovo ja ono. 

Bolje da si šutil. 

 A Jeb... vise ne moš iskreno ništ ni reč , odma se neki drkadžij. (fakin)  siromah .....uvrijedi.....

Pegaz2507.....sta trebas ??? kupit cu ti ja samo nemoj kukati vise .......hahahah

 Istice mi PS Plus... aj jedan kod za siromaha.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice