Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.617
|
čitano: 4.736.843
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Na kojem ekranu igraš? Ako imaš ekran koji je HDMI 2.1 onda traži neki bolji HDMI kabel, u protivnom gubiš sve funkcije koje nudi HDMI 2.1. Ako imaš neki jeftiniji TV/monitor bez HDMi 2.1 onda ti neće biti toliko važno i bilo koji kabel će ti biti ok, samo nemoj uzimati baš one šrot kabele za 5 kn.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

pa vidio sam u linku neki hdmi 2.1 5m 158kn jel bi to bilo ok onda?

6 godina
offline
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sebi sam kupio ovakav kabel, samo 2m, povezao ps5 sa oled c1...kabel odličan...full bandwith iskorišten

 

https://www.links.hr/hr/kabel-delock-hdmi-m-na-hdmi-m-48-gbps-8k-60-hz-1m-200600451

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Samo napomena, s obzirom da se traži kabel veće duljine (5m) bilo bi mudro uzeti certificiran kabel koji će provjereno raditi kako treba. Necertificirani kabeli će možda na kraćim duljinama i raditi dobro ali kod kabela veće duljine su skoro pa garantirani problemi kod sadržaja visokog bandwitha (npr 8k60 ili 4k60/120 s HDRom). Kupovina necertificiranog kabela bi mogla predstavljati gubitak ako se nakon toga ponovo bude morao kupovati kabel jer se na ovom povremeno gubi slika, ekran zacrni i slično... 

Od certificiranih ima svega i svačega, ne mora se uzimati najskuplji mislim da onaj što sam ja naveo nije preskupo za tu duljinu...

Naravno, sve navedeno vrijedi ako TV podržava HDMI 2.1. Možda čak i ako ne podržava a planira se u skorije vrijeme mijenjati TV za neki koji će podržavati.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.5.2022 10:41 (Maat).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

https://www.amazon.de/dp/B08S7DXPJJ/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_E9G90KMT2CH2QY460P32?th=1

 

Ja sam uzeo ovaj od 5m i koristim ga par mjeseci, nikakvih problema nisam imao. Registruje TV sve kao i sa kratkim što je došao uz konzolu. Imam TV sa 2.1 hdmi utorom.

PSN J_Keziah
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.5.2022 11:24 (LordSnow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
EA Info:
Dead Space Remake Siječanj 27 2023
STAR WARS Jedi: Survivor je ime nove igre, najava uskoro
Moj PC  
1 0 hvala 4
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
EA Info:
Dead Space Remake Siječanj 27 2023
STAR WARS Jedi: Survivor je ime nove igre, najava uskoro

 

jedi survivor, odmah po imenu vidim genijalnu originalnost, sigurno će biti nešto potpuno novo, npr. neki lijevi jedi je preživio order 66 pa se pridružio rebelsima pa pratimo njegove avanture. Evo ne mogu spavati od iščekivanja

 

Jebeš mi sve, hadezeovski uhljebi su Japanci naspram disneyevih pisaca/scenarista, ti ljudi dobivaju plaću za drkanje kite, doslovno. Pa to je najbolji posao na svijetu.

 

A da ne pričamo da je i originalna ideja zapravo ukradena iz nekih drugih priča, ali ajde bilo je stvarno remekdjela u SW opusu, ali ovo u zadnje vrijeme je sramota.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Živo me zanima kako će uspjeti uništiti Dead Space.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Možda budemo igrali kao Jedi koji sudjeluje u showu Survivor i po skrivečki koristi force kako bi sjebao druge natjecatelje i pobijedio.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jedi je na selu
Savrseni jedi
Gospodin jedi
Vecera za 5 sa jedijem
Jedi kuha
Masked jedi

Bes mi sve ako to nebi bilo zanimljivije.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
7 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Neko napise moguce ime nove igre i vec je pljujete i hejtate bez da znamo bilo sta o njoj 

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
To ti je oprezni optimizam, i sala.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Neko napise moguce ime nove igre i vec je pljujete i hejtate bez da znamo bilo sta o njoj 

 

Prvi se nadam da sam u krivu, ali sumnjam

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne treba čak pisati ni ime. Dovoljno je da piše EA.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
U Santa Domenici 20% popusta do 12 rata uz promo kod ARENA-20 u periodu od 13.5. do 16.5.2022.
Moj PC  
6 0 hvala 6
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav, da li je netko uzimao PS5 s eKupi. Još mi nekako imaju najbolji bundle PlayStation 5 + Uncharted: Legacy of Thieves Collection PS5 + Marvel's Spider-Man: Miles Morales PS5 + Ghost of Tsushima Director’s Cut. Pa me zanima koliko brzo dostave. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
@nex987 Meni je doslo za 2 dana.
Gale
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.5.2022 13:45 (Legasus).
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

ja sam uzimao ali sam isao pokupiti osobno

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
U Santa Domenici 20% popusta do 12 rata uz promo kod ARENA-20 u periodu od 13.5. do 16.5.2022.

 Kolko vidim danas više nije valjan :(

Jooj što nisam ranije pročito ovo.

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Developer za SW je Respawn Entertainment, trebalo bi biti dobro.

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sviđa mi se ovaj ps+ extra. Zanima me samo ako trenutno imam godinu i pol članstva hoću li moći napraviti upgrade na extra da dodam još novaca ili da mi smanji članstvo na npr godinu dana pa imam extra razinu

#fsb
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Koliko sam shvatio, rekli su da će se moći napraviti upgrade i da će se plaćati razlika u novcu između osnovnog tiera i onoga na koji želiš upgradeati.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

To bi bilo pošteno od njih. Nadam se da će tako biti. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
5$ X Broj mjeseci koji ti preostaje.
Službeno potvrđeno
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ovaj PS+ extra izgleda čist ok ako ponuda ostane takva cijelo vrijeme. Spiderman MM, Returnal, Ghost of Tsushima, Demon Souls. To još nisam igrao. Možda bih ponovno Red dead 2, Uncharted 4, God of War.

Svakako se isplati uzeti na recimo 6 mjeseci da se to odigra.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rekli su da ce micati i dodavati nove igre. Nadam se da nece maknuti First party igre nakon 3 mjeseca
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Neznam, onako na prvu, "poletio" sam s dojmom citajuci popis igara, no kad malo razmislim, osim u slucaju najvise pretplate, ovo sto nude je deja vu, i iako ima interesantnih stvari, vecinom su to igre koje se mogu jako jeftino nabaviti....

Neznam.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice