Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.613
|
čitano: 4.732.384
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kako je netko napisao u temi Popust, akcije i dobre ponude - Hardver  mislim da je bolje uzet Dualsense u Sancti sa kodom MULTIPLUS-100

Ispadne 449kn, što je koliko vidim ista cijena kao na Extremeu sa dostavom

 

 

 
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da mi je znati tko se u Sonyu sjetio staviti PS Now na popust za crni petak i to samo 1 Mjesec, 3$ ustede mi nista ne znaci 😟 A bas sam mislio uzeti ps now na godinu dana
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Vjeruj mi da sam se i ja razocarao imam u USA i UK racun i ni jedan nema godisnju ps now snizenu...

 

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lars82 kaže...

Kako je netko napisao u temi Popust, akcije i dobre ponude - Hardver  mislim da je bolje uzet Dualsense u Sancti sa kodom MULTIPLUS-100

Ispadne 449kn, što je koliko vidim ista cijena kao na Extremeu sa dostavom

 

 

 Istina, to je bolje. Hvala, naruceno.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Black Friday PS Store Popusti:
AC Valhalla 24$
CoD MW/Cold War 30$
Deathloop 30$
Demon Souls 40$
Doom Eternal 15$
Ghost of Tsushima 40$
Guardians of galaxy 40$
Immortals 20$
Spiderman Miles Morales 30$
Rift Apart/Returnal 50$
RE Village 30$
Sackboy 30$
Last of Us 2 20$
WD Legion 15$

Napravio sam i video, djelim 10$ za svakih 10K pogleda 😄

 Kaj nije Ghost 49$ ? 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
emerik kaže...
Tututuru kaže...
sveupitni kaže...

Kada bi mogle pasti cijene kontrolera odnosno krenuti neki značajniji popusti ? Konzola godinu dana na tržištu, a nisam vidio neku akciju baš....

 Evo ne znam jel ovo smatras znacajnijim popustom, ja cu ga sebi uzet. Playstation® 5 DualSense bežični kontroler, crni | Extreme Digital

 Je li Extreme Digital pouzdan?

Kod njih je obično sve ok ako ne trebaš koristiti jamstvo, tada obično nastupaju problemi i tu muljaju poprilično. Ja sam imao sreće pa sve što sam tamo kupio i dalje radi ok, uredno je isporučeno i relativno brzo je stiglo.

Komunikacija i podrška su im jako čudne, često nema odgovora danima pa onda stigne nekakav polurazumljivi odgovor...

6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Stvarno jeftina Ps pretplata za 12 mj. Inace je bila 330 kn mislim, u svakom sl.naruceno

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Uzeo season pass za valhallu sa kolegom na HR računu umjesto na US gdje smo kupili igru. Je li moguće dobiti povrat novca? 2 Dlc su skinuta, ali ih je nemoguće igrati. Ili ćim je skinuti se gubi pravo na povrat?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mariclius kaže...
Uzeo season pass za valhallu sa kolegom na HR računu umjesto na US gdje smo kupili igru. Je li moguće dobiti povrat novca? 2 Dlc su skinuta, ali ih je nemoguće igrati. Ili ćim je skinuti se gubi pravo na povrat?

 

Downloadom se gubi pravo na refund. Možeš probati, ali mislim da je gotovo.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ako kome treba PS Now za USA ili UK evo vam moji Affiliate Linkovi za CD Keys. Samo 20% popusta, ali bolje ista nego nista. Cekao sam Black Friday ali nista od popusta na Storeu pa sam uzeo na CD Keys i gotovo
PS NOW USA https://bit.ly/PSNow12Months
PS NOW UK https://bit.ly/PSNowUK
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Imate na gamershop.hr ps5 ghost of tsushima directors cut za 334kn.

[url=http://profile.xfire.com/migok2903][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/wow/type/0/migok2903.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo da imate info. Danas odnio ps5 kontroler u dućan od Sancte u Garden mall Dubrava i odobrili mi na licu mjesta zamjenu. Problem je bila gljiva. :)

zvijerka
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
zvijerka kaže...

Evo da imate info. Danas odnio ps5 kontroler u dućan od Sancte u Garden mall Dubrava i odobrili mi na licu mjesta zamjenu. Problem je bila gljiva. :)

 

Više su zamijenili kontrolera nego prodali playki.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
zvijerka kaže...

Evo da imate info. Danas odnio ps5 kontroler u dućan od Sancte u Garden mall Dubrava i odobrili mi na licu mjesta zamjenu. Problem je bila gljiva. :)

 

Više su zamijenili kontrolera nego prodali playki.

 Njih ionak imaju na bacanje, ocito im nije problem

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

ja neznam sto vi radite sa tim đojsticima da vam gljive driftaju.. u zivotu nisam imao niti jedan drift na niti jednom đojstiku a igrao sam od farm simulatora do coda...

battlenet: SUGARfree#21113
Moj PC  
1 4 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
ProTeinZ kaže...

ja neznam sto vi radite sa tim đojsticima da vam gljive driftaju.. u zivotu nisam imao niti jedan drift na niti jednom đojstiku a igrao sam od farm simulatora do coda...

 

A gle, to što ti nisi imao u životu nijedan takav problem ne znači da na novim kontrolerima on ne postoji. Pa nisu kontroleri isti kroz cijeli tvoj život.

Na Nintendo Switchu je to poznat problem već godinama. 3 od 6 joycona doma mi driftaju, na DualSenseu još ne, ali očito se taj problem preselio i na DualSense kontrolere.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Niti ja svi kontroleri mi rade odlicno i jos neigram samo ja nego i klinici. Imam 2 Dualsensa 1. i 2. reviziju i za sada bez problema. DS4 sam imao 4 komada niti sa jednim problem jedino gljive zamjenim kada se izlizu i to je to.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jos jedan 1TB SSD ovaj puta sa Heatsinkom za 124 Eura morate ukljuciti 35% Kupon 

 

2TB verzija je 246 Eura isto na akciji

 

https://www.amazon.de/dp/B093DP3X4H?smid=A3JWKAKR8XB7XF&tag=pepperugc09-21&ascsubtag=1384809409

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.11.2021 10:13 (CroVandal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
ProTeinZ kaže...

ja neznam sto vi radite sa tim đojsticima da vam gljive driftaju.. u zivotu nisam imao niti jedan drift na niti jednom đojstiku a igrao sam od farm simulatora do coda...

 Na ps4 sam u 3.5 godine odigra puno vise igara na 2 DS4 i nikakvih problema. Na ps5 sa Dualsensom nakon nekih 40-50 sati igranja drift. 

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ako uzmem sad PS+ dok je na popustu, a aktualni mi još traje, da li će se novi nastaviti ili će mi početi teći od danas pa ću izgubiti dio vremena od starog?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Azmo kaže...
Ako uzmem sad PS+ dok je na popustu, a aktualni mi još traje, da li će se novi nastaviti ili će mi početi teći od danas pa ću izgubiti dio vremena od starog?

 Azmo

Nastavit će ti se od datuma kad ti stari ističe.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Slaze se jedno na drugo. PS plus se moze kupiti do 15 godina unaprijed tako da nemas brige. 😄
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.11.2021 10:50 (Gogy7).
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
🤣🤣🤣🤣🤣

Jel vrijedi ovaj Spider man Ultimate sa 25% popusta? Ili da čekam još veći popust?
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Na Ekupi je PS365 uz plačanje karticama 270 kn, najniža cijena ikad.

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Wontay kaže...

Na Ekupi je PS365 uz plačanje karticama 270 kn, najniža cijena ikad.

 AAAAA već sam kupio na Store-u.

 

https://www.ekupi.hr/hr/Elektronika/Gaming/Dodaci-za-igra%C4%87e-konzole/PlayStation-Plus-Card-365-Dana/p/EK000245888

 

Zaba kartice još 10% minus.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
to sto ste bacili TD nece vam spasiti đoje 😉
battlenet: SUGARfree#21113
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
ProTeinZ kaže...
to sto ste bacili TD nece vam spasiti đoje 😉

 

Već vidim kako ćeš kukati za par mjeseci ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
jedva cekam 😉
battlenet: SUGARfree#21113
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...
Wontay kaže...

Na Ekupi je PS365 uz plačanje karticama 270 kn, najniža cijena ikad.

 AAAAA već sam kupio na Store-u.

 

https://www.ekupi.hr/hr/Elektronika/Gaming/Dodaci-za-igra%C4%87e-konzole/PlayStation-Plus-Card-365-Dana/p/EK000245888

 

Zaba kartice još 10% minus.

 kupi za jos 1 godinu 

ProTeinZ kaže...
to sto ste bacili TD nece vam spasiti đoje 😉

 nije nitko ni rekao da ce ih spasit, samo se ne slazem s tvojim misljenjem 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice