Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.596
|
čitano: 4.716.275
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Poanta je da si prije par godina za midrange PC platio puno manje nego danas. Jednostavno nedam 9-10k kn za nešto što će mi za dvije godine već biti zastarjelo.

Istom logikom je PS4 kostao manje. Dobio bi ih 2 komada za ovu danasnju glupost od cijene.

 

Danas da kupis PC; toliko je jak da ce trajat godinama.

 

To sto kod PC_ja prije izadje novi jaci HW, ne znaci da tvoj nije relevantan. Al treba pametno odabrat, nije lako.

 

Lp

Survivor - eye of the tiger
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2021 14:03 (metallic).
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ljudi se i dalje sasvim solidno igraju na gtx 1060 6 gb koja je izašla prije pet godina i bila je srednje jaka grafa. Današnje srednje jake grafe podržavaju DLSS koji će dodatno produžiti aktualnost.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
icek_picek kaže...
forumaš kaže...
amd freak kaže...
znaci racunala koristimo daleko manje nego nekada.

 

 

 Meni računalo zamjenjuje XBOX, PS5, Switch i radi svaki dan prekovremeno.

 Preko PC-ja igraš PS5 i Switch ekskluzive? ;)

 

za switch nemam blage veze, ali valjda je i vrapcu na grani jasno da Sony ekskluzive postaju stvar prošlosti. Osim toga, kako si ti njega bocnuo za ekskluzive, tako se isto tebe može za PC igre koje nisu dostupne konzolama. 

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Kaj bi ga bocnuo, samo pitam. Meni tako svejedno ko se na čemu igra, smiješno mi je šta opće ljudi uspoređuju PC i konzole kad jedno s drugim veze nemaju, ali svakom je ono na čemu on igra najbolje i svi drugi su budale.

 

Šta znači da su ekskluzive stvar prošlosti, na PC je God of War došao kolko godina nakon originalnog izlaska na PS-u?

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Svaki put kad bi kupovao gaming PC sam padao na ovakve priče. Uvijek je bila "neka nova tehnologija" zbog koje će mi baš ovaj put komponente dulje vrijeme biti relevantne nego prije. Ali na kraju izađu igre koje su nikako optimizirane jer velika većina kopija se proda na konzolama i na njima je glavni fokus.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Treba razlikovati Exkluzive od PC portova. Igre ce i dalje biti privremene exkluzive. Nece jos skoro ps5 igre dolaziti day one na pc. Treba pričekati dosta vremena da stignu na pc
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Treba razlikovati Exkluzive od PC portova. Igre ce i dalje biti privremene exkluzive. Nece jos skoro ps5 igre dolaziti day one na pc. Treba pričekati dosta vremena da stignu na pc

 Pričekati nije problem kad imaš hrpu igara za odigrati. 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Poanta je da si prije par godina za midrange PC platio puno manje nego danas. Jednostavno nedam 9-10k kn za nešto što će mi za dvije godine već biti zastarjelo.

 

Pa naravno da ako ti ne treba nećeš dati novce za to.

 

Ja imam računalo spojeno na 2 monitora doma, na poslu laptop dockan i spojen isto na dva monitora. To ne možeš ni sa mobitelom ni konzolom trenutno. A vjerojatno nećeš nikad ni moći jer nema smisla.

Ali ja sam takve struke da mi je računalo alat za posao, a ne samo za entertainment. 

No, nije uopće stvar ILI/ILI, možeš imati i oboje. Ni klinci danas ne mogu školu završiti bez računala. Klinac u prvom srednje već ima crtanje u CAD programima. Komp ti svejedno treba, pa se onda može uzeti i malo moćniji.

 

Nedavno sam za iPad tražio neki dobar program za simulaciju električnih i elektroničkih krugova pa nisam našao ništa zadovoljavajuće. Ima nešto, al sve je to ofrlje, ni blizu profi alatima za tu svrhu koji postoje na Windowsima. Ako i nađeš neki profi app na mobilnim platformama, npr Shap3d za 3D modeliranje, onda te deru sa bolesno skupom pretplatom da ju jednostavno ne možeš plaćati. A na PCu ima i free alternativa, a ako ni to nije dobro, bar možeš nešto piratsko instalirati za svoj hobi.

 

Kad će mobiteli biti dovoljno jaki da će moći sve što i današnji PCi, i pri tome ne mislim samo na computational power, nego i na dostupnost svih aplikacija koje danas imamo na računalima, onda ćemo svi furati samo mobitele i dockati ih po potrebi gdje treba. To će svakako biti dobra stvar i jedva čekam. Bilo bi pregenijalno imati moćnu zvijer stalno sa sobom u džepu i moći se uštekati bilo gdje u dock sa monitorom i periferijama. No za sad je to sve teško sranje, osim DEX-a nema ništa pošteno, a i DEX je full ograničen po puno parametara. Naravno, ide to nabolje, ali presporo.

 

A evo i gaming primjer - igram Call of Duty s ekipom, snimam u pozadini i kad zginem izrežem neki zanimljivi dio, uploadam na youtube i zašeram im link odmah na Viber da se smijemo dok čekamo iduću partiju, a u isto vrijeme gledam što igraju dalje dok sam ja mrtav.

Ili opalim Alt-Tab pa dok čekam drugu partiju mogu raditi bilo što drugo, sa mišem i tipkovnicom kao čovjek.

 

BTW, PC ekskluzive nitko ne spominje?

 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2021 16:27 (Bitanga).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
antimadridista kaže...
Poanta je da si prije par godina za midrange PC platio puno manje nego danas. Jednostavno nedam 9-10k kn za nešto što će mi za dvije godine već biti zastarjelo.

 

Pa naravno da ako ti ne treba nećeš dati novce za to.

 

Ja imam računalo spojeno na 2 monitora doma, na poslu laptop dockan i spojen isto na dva monitora. To ne možeš ni sa mobitelom ni konzolom trenutno. A vjerojatno nećeš nikad ni moći jer nema smisla.

Ali ja sam takve struke da mi je računalo alat za posao, a ne samo za entertainment. 

No, nije uopće stvar ILI/ILI, možeš imati i oboje. Ni klinci danas ne mogu školu završiti bez računala. Klinac u prvom srednje već ima crtanje u CAD programima. Komp ti svejedno treba, pa se onda može uzeti i malo moćniji.

 

Nedavno sam za iPad tražio neki dobar program za simulaciju električnih i elektroničkih krugova pa nisam našao ništa zadovoljavajuće. Ima nešto, al sve je to ofrlje, ni blizu profi alatima za tu svrhu koji postoje na Windowsima. Ako i nađeš neki profi app na mobilnim platformama, npr Shap3d za 3D modeliranje, onda te deru sa bolesno skupom pretplatom da ju jednostavno ne možeš plaćati. A na PCu ima i free alternativa, a ako ni to nije dobro, bar možeš nešto piratsko instalirati za svoj hobi.

 

Kada će mobiteli biti dovoljno jaki da će moći sve što i današnji PCi, i pri tome ne mislim samo na computational power, nego i na dostupnost svih aplikacija koje danas imamo na računalima, onda ćemo svi furati samo mobitele i dockati ih po potrebi gdje treba. To će svakako biti dobra stvar i jedva čekam. Bilo bi pregenijalno imati moćnu zvijer stalno sa sobom u džepu i moći se uštekati bilo gdje u dock sa monitorom i periferijama. No za sad je to sve teško sranje, osim DEX-a nema ništa pošteno, a i DEX je full ograničen po puno parametara. Naravno, ide to nabolje, ali presporo.

 

A evo i gaming primjer - igram Call of Duty s ekipom, snimam u pozadini i kad zginem izrežem neki zanimljivi dio, uploadam na youtube i zašeram im link odmah na Viber da se smijemo dok čekamo iduću partiju, a u isto vrijeme gledam što igraju dalje dok sam ja mrtav.

Ili opalim Alt-Tab pa dok čekam drugu partiju mogu raditi bilo što drugo, sa mišem i tipkovnicom kao čovjek.

 

BTW, PC ekskluzive nitko ne spominje?

 

 

 Pa ja sam spomenuo da jedina igra koju igram trenutno je PC ekskluziva AOE 4 :)
I onda se sjetim kak sam rasturao Age of Empires 2 na PS2 https://www.youtube.com/watch?v=hYgztwl-e8U  
Daj si zamisli tu kombinaciju :D

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...
Bitanga kaže...
antimadridista kaže...
Poanta je da si prije par godina za midrange PC platio puno manje nego danas. Jednostavno nedam 9-10k kn za nešto što će mi za dvije godine već biti zastarjelo.

 

Pa naravno da ako ti ne treba nećeš dati novce za to.

 

Ja imam računalo spojeno na 2 monitora doma, na poslu laptop dockan i spojen isto na dva monitora. To ne možeš ni sa mobitelom ni konzolom trenutno. A vjerojatno nećeš nikad ni moći jer nema smisla.

Ali ja sam takve struke da mi je računalo alat za posao, a ne samo za entertainment. 

No, nije uopće stvar ILI/ILI, možeš imati i oboje. Ni klinci danas ne mogu školu završiti bez računala. Klinac u prvom srednje već ima crtanje u CAD programima. Komp ti svejedno treba, pa se onda može uzeti i malo moćniji.

 

Nedavno sam za iPad tražio neki dobar program za simulaciju električnih i elektroničkih krugova pa nisam našao ništa zadovoljavajuće. Ima nešto, al sve je to ofrlje, ni blizu profi alatima za tu svrhu koji postoje na Windowsima. Ako i nađeš neki profi app na mobilnim platformama, npr Shap3d za 3D modeliranje, onda te deru sa bolesno skupom pretplatom da ju jednostavno ne možeš plaćati. A na PCu ima i free alternativa, a ako ni to nije dobro, bar možeš nešto piratsko instalirati za svoj hobi.

 

Kada će mobiteli biti dovoljno jaki da će moći sve što i današnji PCi, i pri tome ne mislim samo na computational power, nego i na dostupnost svih aplikacija koje danas imamo na računalima, onda ćemo svi furati samo mobitele i dockati ih po potrebi gdje treba. To će svakako biti dobra stvar i jedva čekam. Bilo bi pregenijalno imati moćnu zvijer stalno sa sobom u džepu i moći se uštekati bilo gdje u dock sa monitorom i periferijama. No za sad je to sve teško sranje, osim DEX-a nema ništa pošteno, a i DEX je full ograničen po puno parametara. Naravno, ide to nabolje, ali presporo.

 

A evo i gaming primjer - igram Call of Duty s ekipom, snimam u pozadini i kad zginem izrežem neki zanimljivi dio, uploadam na youtube i zašeram im link odmah na Viber da se smijemo dok čekamo iduću partiju, a u isto vrijeme gledam što igraju dalje dok sam ja mrtav.

Ili opalim Alt-Tab pa dok čekam drugu partiju mogu raditi bilo što drugo, sa mišem i tipkovnicom kao čovjek.

 

BTW, PC ekskluzive nitko ne spominje?

 

 

 Pa ja sam spomenuo da jedina igra koju igram trenutno je PC ekskluziva AOE 4 :)
I onda se sjetim kak sam rasturao Age of Empires 2 na PS2 https://www.youtube.com/watch?v=hYgztwl-e8U  
Daj si zamisli tu kombinaciju :D

 

Jesi, istina!

Jel dobra? Baš planiram kupiti ovaj mjesec, ak će biti uskoro neka akcija (ili neki key negdje). Prošli mjesec sam se istrošio na Forzu Horizon 5 pa mi je dosadila nakon tjedan dana.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Suska se o spajanju PS Plus i PS now u jednu pretplatu.
- available on PS4/5, expected this Spring
- will merge PS+ and Now
- Tier 1: PS+ benefits
- Tier 2: access to PS4 and select PS5 games
- Tier 3: access to classic library
- Sony is also investing more heavily into cloud gaming
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Uvijek neki PC-jaši dolaze tu u temu i sole pamet kako je PC broj jedan.

Većina nas ima i konzole i PC i sve ima svoju funkciju, a naravno ovisi i o korisniku.

Ja recimo odigram neke ekskluzive i većinu vremena igram PES2021 sa kumom online.

Realno to sam mogao i na PS4, ali morao sam kupiti PS5 i ne pada mi na pamet soliti tu pamet ljudima da je PC broj jedan ili PS5.

Who cares? 

Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MSXhunT3R kaže...
Gdje to ima?
Ja ga kupujem odmah.

 Evo i to 3060ti

 

https://www.csl-computer.com/pc-csl-speed-4604-core-i5.html

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Jesi, istina!

Jel dobra? Baš planiram kupiti ovaj mjesec, ak će biti uskoro neka akcija (ili neki key negdje). Prošli mjesec sam se istrošio na Forzu Horizon 5 pa mi je dosadila nakon tjedan dana.

 

Ja sam uzeo Gamepass za PC, prevario Microsoft da sam Britanac i to je to. Forza i AOE 4 su tamo, a sve za 1 funtu tri mjeseca, nisi se ni trebao istrošiti. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Zanimljive vijesti... 

 

 

https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-12-03/playstation-plans-new-service-to-take-on-xbox-game-pass

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2021 19:43 (Q-Tip).
Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Evo da pohvalim support do kojeg je teško doći, ali kad se uspije sve se brzo riješi. Od prijave problema do riješenja u manje od 48h. Skroz solidno vrijeme. 

 
2 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Santana kaže...
Bitanga kaže...
antimadridista kaže...
Poanta je da si prije par godina za midrange PC platio puno manje nego danas. Jednostavno nedam 9-10k kn za nešto što će mi za dvije godine već biti zastarjelo.

 

Pa naravno da ako ti ne treba nećeš dati novce za to.

 

Ja imam računalo spojeno na 2 monitora doma, na poslu laptop dockan i spojen isto na dva monitora. To ne možeš ni sa mobitelom ni konzolom trenutno. A vjerojatno nećeš nikad ni moći jer nema smisla.

Ali ja sam takve struke da mi je računalo alat za posao, a ne samo za entertainment. 

No, nije uopće stvar ILI/ILI, možeš imati i oboje. Ni klinci danas ne mogu školu završiti bez računala. Klinac u prvom srednje već ima crtanje u CAD programima. Komp ti svejedno treba, pa se onda može uzeti i malo moćniji.

 

Nedavno sam za iPad tražio neki dobar program za simulaciju električnih i elektroničkih krugova pa nisam našao ništa zadovoljavajuće. Ima nešto, al sve je to ofrlje, ni blizu profi alatima za tu svrhu koji postoje na Windowsima. Ako i nađeš neki profi app na mobilnim platformama, npr Shap3d za 3D modeliranje, onda te deru sa bolesno skupom pretplatom da ju jednostavno ne možeš plaćati. A na PCu ima i free alternativa, a ako ni to nije dobro, bar možeš nešto piratsko instalirati za svoj hobi.

 

Kada će mobiteli biti dovoljno jaki da će moći sve što i današnji PCi, i pri tome ne mislim samo na computational power, nego i na dostupnost svih aplikacija koje danas imamo na računalima, onda ćemo svi furati samo mobitele i dockati ih po potrebi gdje treba. To će svakako biti dobra stvar i jedva čekam. Bilo bi pregenijalno imati moćnu zvijer stalno sa sobom u džepu i moći se uštekati bilo gdje u dock sa monitorom i periferijama. No za sad je to sve teško sranje, osim DEX-a nema ništa pošteno, a i DEX je full ograničen po puno parametara. Naravno, ide to nabolje, ali presporo.

 

A evo i gaming primjer - igram Call of Duty s ekipom, snimam u pozadini i kad zginem izrežem neki zanimljivi dio, uploadam na youtube i zašeram im link odmah na Viber da se smijemo dok čekamo iduću partiju, a u isto vrijeme gledam što igraju dalje dok sam ja mrtav.

Ili opalim Alt-Tab pa dok čekam drugu partiju mogu raditi bilo što drugo, sa mišem i tipkovnicom kao čovjek.

 

BTW, PC ekskluzive nitko ne spominje?

 

 

 Pa ja sam spomenuo da jedina igra koju igram trenutno je PC ekskluziva AOE 4 :)
I onda se sjetim kak sam rasturao Age of Empires 2 na PS2 https://www.youtube.com/watch?v=hYgztwl-e8U  
Daj si zamisli tu kombinaciju :D

 

Jesi, istina!

Jel dobra? Baš planiram kupiti ovaj mjesec, ak će biti uskoro neka akcija (ili neki key negdje). Prošli mjesec sam se istrošio na Forzu Horizon 5 pa mi je dosadila nakon tjedan dana.

 Pa meni je. Nije neka revolucija, al su mi nacije dost zanimljive i razlicite koje su dali u igri, no ne stignem puno igrat pa ti nemrem bas rec dal dosadi ili ne. Ak se drzis samo single player igranja ne vjerujem da ce te bas dugo drzat.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...
Bitanga kaže...

Jesi, istina!

Jel dobra? Baš planiram kupiti ovaj mjesec, ak će biti uskoro neka akcija (ili neki key negdje). Prošli mjesec sam se istrošio na Forzu Horizon 5 pa mi je dosadila nakon tjedan dana.

 

Ja sam uzeo Gamepass za PC, prevario Microsoft da sam Britanac i to je to. Forza i AOE 4 su tamo, a sve za 1 funtu tri mjeseca, nisi se ni trebao istrošiti. 

 

Ma neće mi se s tim zajebavati jer ili moram mijenjati sa svojim accountom regiju, a to me strah pošto imam office 365 pa da se nešto ne sjebe (MS je mutav jako sa accountima), ili bih morao kreirati drugi windows account pa se s njim ulogiravati u windowse, a to ne želim.

No, kupio sam na Steamu da mogu i klinci igrat na svojim kompovima, nije bed.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Sony PlayStation 5
PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Igre su vec duze vremena vani i sony mora nekako na njima zaraditi sa obzirom da su za ps plus besplatne bile.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
CroVandal kaže...

Igre su vec duze vremena vani i sony mora nekako na njima zaraditi sa obzirom da su za ps plus besplatne bile.

 

Konačno im je došlo iz dupeta da će lakše zaraditi na igrama nego na hardveru kojeg ne mogu isporučiti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
metallic kaže...
antimadridista kaže...
Poanta je da si prije par godina za midrange PC platio puno manje nego danas. Jednostavno nedam 9-10k kn za nešto što će mi za dvije godine već biti zastarjelo.

Istom logikom je PS4 kostao manje. Dobio bi ih 2 komada za ovu danasnju glupost od cijene.

 

Danas da kupis PC; toliko je jak da ce trajat godinama.

 

To sto kod PC_ja prije izadje novi jaci HW, ne znaci da tvoj nije relevantan. Al treba pametno odabrat, nije lako.

 

Lp

Budalastina od posta,mogao sam svoju polovnu rtx3080 prodat za 1850eu...kad si prije mogao prodat polovnu grafu za toliko a platio sam ju 1000eu pri izlasku.

Poanta je da pc nikad nije bio nepovoljniji za gaming,sto se tice toga da ces ga imat godinama...neces,vram vec postaje upitan po kolicini nazalost.

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.12.2021 14:18 (MEGATAMA).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

 Propustio si, stalno se piše o tome. Zakupili studio da mogu portati igre na PC i to će sada raditi kontinuirano. Biti će vremenske ekskluzive.

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ovako imam par pitanja. Nabavio sam PS5, a do sada sam imao PS4 Pro, e sad me zanima da li da čekam do utorka prebacivanje na PS5 i da pokupim ove PS+ igre što dolaze ili ih mogu pokupiti i na PS5, makar su igre za PS4, ne bi baš htio propustiti Mortal Shell.

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.12.2021 14:02 (MasterOfDisaster).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ako se tako nastavi i nebude uopce vise pravih ekskluziva moglo bi se vratiti da je PC opet broj 1. Problem je kod PS 5 kad se scalpa nenormalno na stranu ljudi koji su prijavljeni ali privatno ljudi kupuju kad dodu u priliku da dalje prodaju pogotovo u Njemackoj recimo svi imaju botove na mobitelima koji jave kad su konzole na zalihama i u 5 min je sve rasprodano od toga 90 posto se dalje preprodaje. Ja sam imao 2 konzole 1 kupio u Mediamarkt u drugu u Saturnu za svaki slucaj sam narucio 2 da mi neotkazu kao sto jesu prije. Jednu od tih sam prodao za 3h za 700e preko oglasnika. Znaci ljudi kupuji i po tim cijenama isti kao i graficke koje se jos vise scalpaju...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MasterOfDisaster kaže...

Ovako imam par pitanja. Nabavio sam PS5, a do sada sam imao PS4 Pro, e sad me zanima da li da čekam do utorka prebacivanje na PS5 i da pokupim ove PS+ igre što dolaze ili ih mogu pokupiti i na PS5, makar su igre za PS4, ne bi baš htio propustiti Mortal Shell.

 Mozes sve pokupiti sa ps5

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Q-Tip kaže...
Bitanga kaže...

Jesi, istina!

Jel dobra? Baš planiram kupiti ovaj mjesec, ak će biti uskoro neka akcija (ili neki key negdje). Prošli mjesec sam se istrošio na Forzu Horizon 5 pa mi je dosadila nakon tjedan dana.

 

Ja sam uzeo Gamepass za PC, prevario Microsoft da sam Britanac i to je to. Forza i AOE 4 su tamo, a sve za 1 funtu tri mjeseca, nisi se ni trebao istrošiti. 

 

Ma neće mi se s tim zajebavati jer ili moram mijenjati sa svojim accountom regiju, a to me strah pošto imam office 365 pa da se nešto ne sjebe (MS je mutav jako sa accountima), ili bih morao kreirati drugi windows account pa se s njim ulogiravati u windowse, a to ne želim.

No, kupio sam na Steamu da mogu i klinci igrat na svojim kompovima, nije bed.

Nemaš problema s tim. Samo će ti javiti u MS Storu da su ti različiti accounti. Ja koristim bratov Austrijski account za Gamepass.

14 godina
offline
Re: Sony Play Station 5
Odigrao sam GoT sada na PS5.
Iako PS4 verzija, drago mi je da sam ju odigrao na novijoj konzoli, pošto je sada u 4k i 60 fpsa.
Postoji i PS5 verzija koja nije toliko grafički vidljivo bolja (po čitanju i gledanju na yt), ali je najveća prednost haptic i instant loading (dok je sada trajao 3-4 sekunde, što je također ništa - pretpostavljam da je to isto radi PS5 i patcha?).
Ukratko, oduševljen igrom, pričom i gameplayom općenito. Kontrole i sve vrhunsko.
Uz HZD i Uncharted 4, meni osobno, definitivno broj 1 igra. Naravno, spidey, GoW, Days Gone... Sve su to vrhunske igre radi kojih sam kupio Sony.. ali ove 3 su me baš ostavile paf.. a bez da sam išta od njih očekivao.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ekipa jel puno dat 200kn za polovni Assassins Creed Valhallu(200 sa postarinom)? Isplati li se?
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lukaXXkralj kaže...
Ekipa jel puno dat 200kn za polovni Assassins Creed Valhallu(200 sa postarinom)? Isplati li se?

 https://www.sancta-domenica.hr/gaming/igre/assassins-s-creed-valhalla-standard-edition-ps4.html

 

https://www.sancta-domenica.hr/assassins-s-creed-valhalla-standard-edition-ps5.html

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice