Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.618
|
čitano: 4.740.102
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
AC Valhalla je ogromna i predivna igra.
Lako mozete utuci preko 120h. Prica je jako repetitivna jer se svodi na istu stvar za svaku pokrajinu.
Meni je Gameplay bio dobar.
Moj PC  
3 1 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Meni je valhalla sjela bolje od odyssey. Valhallu sam presao na ps5 i imao oko 110 sati, dok sam odyssey odustao nakon 10-15, najvise zbog lose izvedbe combata gdje su protivnici doslovno spuzve i to sto te uvijek napada 100 protivnika. Mozda joj se vratim opet sad na ps5 s 60fps, svidjele su mi se okoline, iako ne volim previse brodom igrati.

 

Ghost of Tsushima meni ima toliko slican gameplay kao AC igre, samo sa manje penjanja a boljim combatom. Uzivao sam i u Valhalli ali mi je Ghost draza i bolja igra.

 

U Odysseyu su bili super talenti, i nekad si ih morao kombinirati baš zato što su napadi puno neprijatelja zahtjevali da se možeš dobro nahealati, razvaliti nekog niz liticu, razbit mu shield block i sl. Često sam ih mijenjao kako mi je zatrebalo u borbi.

Čak su i arrow talenti bili odlični i često sam ih koristio u masovnim bitkama.

 

U Valhalli sam igrao sa dual kopljima i jedini talenti koje sam koristio su poison, i onaj skok da razvališ lika. Od svih onih ostalih talenata nisam našao niti jedan koristan odnosno nije mi ni trebao.

Od arrow talenata glavni je ona vatrena strijela da razbiješ milijon zidova koji eksplodiraju od vatre iz nekog razloga.

 

U Odysseyu sam naveliko koristio parry block, u Valhalli niti jednom.

 

A o borbama sa mitskim bićima u Odysseyu da ni ne pričamo, skroz druga dimenzija nego ovo u Valhalli. No, tu mi je dobar bio onaj Asgard dio sa bogovima.

 

Sve tri su mi vrhunske igre vrijedne tih novaca. I Origins i Odyssey i Valhalla. No da, postoje neke razlike. 

Osobno su mi vikinška i grčka tematika svakako zanimljivije više od egipatske ili japanske, no to ne znači da nekom nije obrnuto.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
gamex1423 kaže...

Meni je valhalla sjela bolje od odyssey. Valhallu sam presao na ps5 i imao oko 110 sati, dok sam odyssey odustao nakon 10-15, najvise zbog lose izvedbe combata gdje su protivnici doslovno spuzve i to sto te uvijek napada 100 protivnika. Mozda joj se vratim opet sad na ps5 s 60fps, svidjele su mi se okoline, iako ne volim previse brodom igrati.

 

Ghost of Tsushima meni ima toliko slican gameplay kao AC igre, samo sa manje penjanja a boljim combatom. Uzivao sam i u Valhalli ali mi je Ghost draza i bolja igra.

 

U Odysseyu su bili super talenti, i nekad si ih morao kombinirati baš zato što su napadi puno neprijatelja zahtjevali da se možeš dobro nahealati, razvaliti nekog niz liticu, razbit mu shield block i sl. Često sam ih mijenjao kako mi je zatrebalo u borbi.

Čak su i arrow talenti bili odlični i često sam ih koristio u masovnim bitkama.

 

U Valhalli sam igrao sa dual kopljima i jedini talenti koje sam koristio su poison, i onaj skok da razvališ lika. Od svih onih ostalih talenata nisam našao niti jedan koristan odnosno nije mi ni trebao.

Od arrow talenata glavni je ona vatrena strijela da razbiješ milijon zidova koji eksplodiraju od vatre iz nekog razloga.

 

U Odysseyu sam naveliko koristio parry block, u Valhalli niti jednom.

 

A o borbama sa mitskim bićima u Odysseyu da ni ne pričamo, skroz druga dimenzija nego ovo u Valhalli. No, tu mi je dobar bio onaj Asgard dio sa bogovima.

 

Sve tri su mi vrhunske igre vrijedne tih novaca. I Origins i Odyssey i Valhalla. No da, postoje neke razlike. 

Osobno su mi vikinška i grčka tematika svakako zanimljivije više od egipatske ili japanske, no to ne znači da nekom nije obrnuto.

 talenit? wtf...koju sam ja igru igrao, uopće se tog ne sjećam haha XD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MasterG kaže...

 talenit? wtf...koju sam ja igru igrao, uopće se tog ne sjećam haha XD

 

Ma mislim na one Abilities.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
MasterG kaže...

 talenit? wtf...koju sam ja igru igrao, uopće se tog ne sjećam haha XD

 

Ma mislim na one Abilities.

 ahaaa...to mi već zvoni u glavi.-..nešto :)

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MasterG kaže...
Bitanga kaže...
MasterG kaže...

 talenit? wtf...koju sam ja igru igrao, uopće se tog ne sjećam haha XD

 

Ma mislim na one Abilities.

 ahaaa...to mi već zvoni u glavi.-..nešto :)

 
Ispričavam se što sam te zbunio krivom terminologijom.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ghost Of Tsushima mi je vrhunska igra, a AC Valhalla mi izgleda super dok ne vidim super zastarijelu i dosadnu borbu.

Neusporedivo već sam par puta htio kupiti AC Valhalla, ali svaki put odustanem. 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Imate na gamivo kodove od 10$ za 9,35$ jos ukucate kod GHOST i dobijete dodatno 25% popusta. Kod vazi za kupovinu do 10 EURA a ima i kod WICH za 10%. Napomena, uvijek kupujte u incognito/private nacinu u pretrazivacu ili nakon kupovine brisite kolacice jer vam stranica dize cijene ako vam spreme kolacice :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.10.2021 10:23 (gamex1423).
 
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Ja sam Valhallu odigrao cijelu, 135h sa oba expansiona. Svakako da igra vrijedi $30.

Ghost of Tsushima mi je dosadio nakon 10h. Ne kažem da je loša igra, al može bit ne znam kak dobra - ako mi gameplay nije zarazno zanimljiv onda dalje ne igram.

 

Sistem borbe u Valhalli mi je istina lošiji nego u Odysseyu (koji mi je do sad i dalje najbolji AC). Kad igraš sa dual kopljima sve postane preglupo i lagano.

 

Dok sam Valhallu preklinjao da završi i tražio shortcute kako da dovršim jebenu priču, da ne moram otvarati novi teritorij, Ghost of Tsushima mi je najugodnije iznenađenje u valjda zadnjih deset godina.

 

Predivna igra, s odličnom i izazovnom borbom, vrlo dobrom pričom i sjajnim ugođajem. 

 

Preko 120 sati sam utukao i krenuo New Game+ što nisam napravio nikad, otkad je svijeta. I to sam NG+ pokrenuo s japanskim dijalozima, da ugođaj bude potpun.

 

Ništa u igri nije dosadno raditi, za razliku od Valhalle gdje sam se razbolio od dosade nakon par desetaka sati. Nije Valhalla loša igra, daleko od toga, ali Ubisoft treba nešto novo, već su dosadili i bogu i vragu s reciklažom istih sistema.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Imate na gamivo kodove od 10$ za 9,35$ jos ukucate kod GHOST i dobijete dodatno 25% popusta. Kod vazi za kupovinu do 10 EURA a ima i kod WICH za 10%. Napomena, uvijek kupujte u incognito/private nacinu u pretrazivacu ili nakon kupovine brisite kolacice jer vam stranica dize cijene ako vam spreme kolacice :)

 Ček ovo je 50 dolara kartica za kupnju na US Storeu??

https://www.gamivo.com/product/playstation-network-card-psn-50-usd-us

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Neda mi koristiti GHOST vise puta? Obrisao sam kolačiće ali džabe kad se moras logirati
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Neda mi koristiti GHOST vise puta? Obrisao sam kolačiće ali džabe kad se moras logirati

 Da Ghost se moze samo jednom. Ja cak probao s drugog acca ali im je sistem raspoznao pa blokirali drugu transakciju :)

 

Ima isto i kod dracula koji vrati 15% na balance, a witch smanji cijenu za 10%. Na gamivo cesto bude ovih kupona i cak ako vam nesto stoji pola sata ili sat u kosarici dodje mail s nekim manjim kodom. Samo pazite na te kolacice jer meni jucer izbacuje 12.5$ kod sto je kod drugih 9.5$ sve dok nisam obrisao kolacice.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
EXIMO kaže...
gamex1423 kaže...

Imate na gamivo kodove od 10$ za 9,35$ jos ukucate kod GHOST i dobijete dodatno 25% popusta. Kod vazi za kupovinu do 10 EURA a ima i kod WICH za 10%. Napomena, uvijek kupujte u incognito/private nacinu u pretrazivacu ili nakon kupovine brisite kolacice jer vam stranica dize cijene ako vam spreme kolacice :)

 Ček ovo je 50 dolara kartica za kupnju na US Storeu??

https://www.gamivo.com/product/playstation-network-card-psn-50-usd-us

 Jeste, samo pazi da ti cijenu ne prikazuje u eurima pa u vrhu sajta mozes prebacit na dolare. Zna pocesto biti kod od 75$ za oko 60$ :)

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nije u vrhu već ispod.

 

Zanima me samo jel preko devizne plaćati bolje u eurima ili dolarima?

Jer radi duplu konverziju koliko kužim.

Znači odaberem eure?

 

Ili mogu i sa karticom tekućeg?

 

 

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Strelok kaže...

Nije u vrhu već ispod.

 

Zanima me samo jel preko devizne plaćati bolje u eurima ili dolarima?

Jer radi duplu konverziju koliko kužim.

Znači odaberem eure?

 

Ili mogu i sa karticom tekućeg?

 

 

 Znam samo da ako placas preko paypala uvijek odaberi da platis u stranoj valuti i nemoj da ti paypal radi konverziju. Odaberi da banka konvertuje i na svakoj transakciji ces osjetno manje placati.

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Koristi li tko Samsung g7 monitor za igranje na plejci 5? Konkretno me zanima 32 inča verzija, vidim da daje output u 4k  (uspscale sa 1440p) i po dojmovima sa neta vidim kako jako dobro to funckionira, HDR mu je isto dobar pa mi se čini kao dobra odluka za ps 5.... ali me zanima ima li netko od vas sa ovog podforuma spojen navedeni monitor sa ps 5 i kakvi su dojmovi?

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.11.2021 11:58 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav ako je netko zainteresiran a nema osvojen trofej iz Modern Warfare iz 2019 godine , a skuplja trofeje neka se javi pa da se skupe 4 osobe i da imamo iz igre 100 %

 

Trofej : LIBERATION 🏆

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.11.2021 19:57 (Rondo9).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Novi from Software IP Claymore dolazi 2024/2025
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Novi from Software IP Claymore dolazi 2024/2025

 

Znači, ima ime i otprilike release window za cca 3-4 godine. Cool vijest :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.11.2021 22:30 (Bitanga).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Novi from Software IP Claymore dolazi 2024/2025

 

Odakle to?

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sorry Ispada da je False, netko objavio sliku i pravi se pametan a ja fan FS pa se odmah obradovao
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Sorry Ispada da je False, netko objavio sliku i pravi se pametan a ja fan FS pa se odmah obradovao

 

ma nema frke, to zapravo uopće nije nerealno. Sasvim je realno očekivati da im je trenutno u preprodukciji neki novi IP i taman bi mogao izaći 3 godina nakon Elden Ringa.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
U prosjeku,njima i treba po 3 godine +- da završe igru.
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

dal koristite u postavkama ps5 performance mod ili resolution ili na default i dal se onda u igri moze odabrat koji zelis

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ovisi sto volis.
Performance mode je 60fps dynamic resolution
Quality ili resolution mode je 30 fps native 4K ili upscale 4k
Mozes odabrati u igri ali preporuka je odabrati u postavkama konzole
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.11.2021 11:43 (Gogy7).
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

dal recimo onda fifa koja nema mogucnost u igri izabrati mod bude losije izgledala ako je konzola na performance a ne resolution

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Joky007 kaže...

dal koristite u postavkama ps5 performance mod ili resolution ili na default i dal se onda u igri moze odabrat koji zelis

 Ako se dobro sjecam performance mode u Ps5 izborniku je da omogucis podrsku za 120hz.

Ispravite me ako sam u krivu.

16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Možemo li ikada očekivati punu podršku za 1440p?

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Joky007 kaže...

dal recimo onda fifa koja nema mogucnost u igri izabrati mod bude losije izgledala ako je konzola na performance a ne resolution

 Ne. Tiče se samo onih igara koje imaju 120Hz mod. Ili bilo kakav performance mod.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.11.2021 13:08 (antimadridista).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
Joky007 kaže...

dal koristite u postavkama ps5 performance mod ili resolution ili na default i dal se onda u igri moze odabrat koji zelis

 Ako se dobro sjecam performance mode u Ps5 izborniku je da omogucis podrsku za 120hz.

Ispravite me ako sam u krivu.

 Ne.

Performance mode u izborniku postavka PS5 je da po DEFAULTU omogućiš veći frame rate u igrama koje to omogućuju/podržavaju.

 

120Hz je posebna opcija ispod.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice