Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.582
|
čitano: 4.710.975
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Napravite neki azijski račun (npr. Hong Kong)

i uzmite 7 dana besplatno PS+ da možete dodati Judgment pošto je dio ponude PS+ igara za 12. mjesec, ali samo za azijski račun

 

https://twitter.com/PlayStationAsia/status/1466242234320244739

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.12.2021 13:12 (Paladyn).
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MasterOfDisaster kaže...
icek_picek kaže...

ali nije da ih ima 2-3 na njuskalu, pricamo o 70+ konzola. Ne znam kolko se isplati radi upitnih 150 eura zarade kupovat konzolu.

Pa zašto bi uopće kupovao od njih na njuški za 5.000 kn kada ima nova u trgovini sa dvije igre za 5.500 kn.

 Pa ja nikad ne bi tako kupovao novu konzolu, samo opcenito komentiram.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gogogogic kaže...

 Mortal shell je super poklon, a demon souls sam ja sad kupio za 40 $ na bf. Teško da će bit džabe na ovoj generaciji konzola. Niti jedan souls naslov nisu još poklonili.

 

I deamon souls je odmah zamijenio ds3 na 1. mjestu liste najlošijih soulborne naslova kod mene.

 

Sony je vlasnik Demon's Souls IP-a, tako da ga mogu pokloniti kad god žele bez ičijeg dopuštenja. Ista stvar vrijedi za Bloodborne (ali to je već u onoj PS kolekciji).

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Paladyn kaže...

Napravite neki azijski račun (npr. Hong Kong)

i uzmite 7 dana besplatno PS+ da možete dodati Judgment pošto je dio ponude PS+ igara za 12. mjesec, ali samo za azijski račun

 

https://twitter.com/PlayStationAsia/status/1466242234320244739

 

 

Kad istekne 7 dana nemas vise pristup igri. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
amd freak kaže...
Bitanga kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Iznenadilo me kako Ekupi prodaje robu samo na 12 rata (oduvijek su na 24 rata prodavali robu) pa tako i PS5. Divota

 

Da, već dulje vremena tako imaju. Prije su znali prodavati na 24 rate, ali su to onda bile i veće cijene, nešto kako ima svijet-medija.

Ponekad su bile i posebne akcije za 24 rate, ali toga sad više baš i nema u zadnje vrijeme.

 A sad kao imaju male cijene? Jbt ps5 sa dvije igre od koji jedna ne vrijedi ni kune a druga max 400kn po cijeni od 5499 je sve samo ne jeftino. Pljačkaju oni od izlaska konzole...i konstantno dižu cijenu kako njima odgovara.

 

Ne mislim da imaju male cijene i da su prije bile drugačije, nego je bilo još skuplje kad si kupovao na 24 rate.

Trenutno je sve skupo, i svemu su zalihe jako limitirane. Nažalost, tako je. Morat ćemo se opet naučiti živjeti skromnije :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...

 

Sony je vlasnik Demon's Souls IP-a, tako da ga mogu pokloniti kad god žele bez ičijeg dopuštenja. Ista stvar vrijedi za Bloodborne (ali to je već u onoj PS kolekciji).

 

To. Sony je već dijelio orginalni Demons souls u sklopu ps plusa na PS3. Meni je i ta stara verzija iskreno podjednako dobra bila na kraju kao Bloodborne (odigrao sam ga 2018. kad su gasili servere). Doduše nisam još odigrao niti jedan Dark Souls.

7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav

 

kupio sam onaj ps+  još u 3 mjesecu i dobio dvadesetak igara. Sad me zanima hoće li mi te igre vrijediti sve dok imam ps+ aktiviran iako ga produžim ili se to gasi nakon godine dana. Još me zanima što ako mi istekne ps+ i aktiviram ga mjesec dana nakon što mi je istekao hoće li mi igre opet biti dostupne ili ne vrijede više. Žao mi je da mi igre propadnu jer sam dosada igrao samo Astro bot prešao i to je to. Nemam baš više vremene ni volje igrati kao kad sam bio mlađi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sve igre koje dodaš u library, a koje su dobivene besplatno putem PS+ članstva ostaju dostupne sve dok je PS+ pretplata aktivna, neovisno je li pretplata aktivna sada ili za 6 mjeseci.

E sad, ono o čem ti, pretpostavljam, pišeš, je Playstation Collection, 20ak ili tako nešto igara besplatnih za sve kupce Playstationa 5. One bi trebale biti dostupne uvijek, neovisno o PS+ članstvu jer nisu dio PS+, nego zasebne promocije.

Nemam PS5 (još) pa je moguće da sam možda krivo shvatio.
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Sve igre su dostupne dok god imas pretplatu ako istekne onda nemozes vise igrat. Kad se produzi pretplata opet mozes sve igrati.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
4 godine
offline
Sony PlayStation 5

Imaju u instaru PS5 za prednarudzbu...

 

5800kn za jednokratno i 6100kn na rate, ne znam postoji li koja budala da ju kupi za te novce, ali eto da imate informaciju di ih ima za uzet, samo se toplo nadam da nije nitko lud lihvarcinama dat te pare za konzolu koja vrijedi 3800kn (njih u nabavi kosta naravno i manje) te za dvije mega igrice ratchet and clank i destruction allstar

 
3 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

S obzirom da je npr. samo rtx3070 između 9-10k kn + još ostatak kompa, onda ovo ni nije tako strašno, realno..

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Pa nije grafa u playci u rangu kompa sa rtx 3070. Daj nesto relnije...

 

Mislim da je bilo cca 2060/rx5700x

Survivor - eye of the tiger
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mali.kresho kaže...

Imaju u instaru PS5 za prednarudzbu...

 

5800kn za jednokratno i 6100kn na rate, ne znam postoji li koja budala da ju kupi za te novce, ali eto da imate informaciju di ih ima za uzet, samo se toplo nadam da nije nitko lud lihvarcinama dat te pare za konzolu koja vrijedi 3800kn (njih u nabavi kosta naravno i manje) te za dvije mega igrice ratchet and clank i destruction allstar

 

Bez brige, prodat će se sve koje dobiju. 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
metallic kaže...

Pa nije grafa u playci u rangu kompa sa rtx 3070. Daj nesto relnije...

 

Mislim da je bilo cca 2060/rx5700x

 Ma to se tako uopće ne treba uspoređivati...PS4 je imao krš od harvera već day one, onaj jadni AMD procesor i sada prastara grafička iz AMD serije 7000 pa su tamo ipak izašli grafički dragulji od igara poput Red Dead Redemptiona 2 i Last of Us 2.

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
EXIMO kaže...
metallic kaže...

Pa nije grafa u playci u rangu kompa sa rtx 3070. Daj nesto relnije...

 

Mislim da je bilo cca 2060/rx5700x

 Ma to se tako uopće ne treba uspoređivati...PS4 je imao krš od harvera već day one, onaj jadni AMD procesor i sada prastara grafička iz AMD serije 7000 pa su tamo ipak izašli grafički dragulji od igara poput Red Dead Redemptiona 2 i Last of Us 2.

Tocno, al ja sam povuka paralelu zbog cijene. Kad je kolega bacio bombu od 8000kn. Samo grafa... ej

 

Kad ce bit dobro vrime za nabavit ps5 po vama..?

Kad ce onaj mali pro model, ili rev2?

Ocu crnu verziju, bijelu ne priznam.

 

Pozz

Survivor - eye of the tiger
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2021 9:37 (metallic).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ok, i da se uzme u obzir 3060 za 6000 (sa boljim hladnjakom još više), opet je samo grafa skuplja od cijele konzole.

2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
metallic kaže...

 

Kad ce bit dobro vrime za nabavit ps5 po vama..?

Kad ce onaj mali pro model, ili rev2?

Ocu crnu verziju, bijelu ne priznam.

 

Pozz

 Onog trena kada bude golih konzola bez bundlea po MSRP cijenama, 3900 kn za disk verziju i 3000 za digitalnu.

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DuxTm kaže...

Ok, i da se uzme u obzir 3060 za 6000 (sa boljim hladnjakom još više), opet je samo grafa skuplja od cijele konzole.

Cekaj, pa ja ti kazem da imas prebuild komp, izvana normalno cak brand name za 1100€ sa rtx3060.

 

Bilo je vec par puta u dobrim ponudama. PC ima cak dodanu vrijednost.

Survivor - eye of the tiger
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2021 10:30 (metallic).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
1100 eura za PC sa RTX 3060 je po tebi jeftino ili šta? To je 8000 kn za komp sa midrange grafičkom.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
1100 eura za PC sa RTX 3060 je po tebi jeftino ili šta? To je 8000 kn za komp sa midrange grafičkom.

Di ti zivis? Pogledaj koji post citiram gore. Nista nije jeftino al je puno bolja ponuda od same grafe.

Survivor - eye of the tiger
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gdje to ima?
Ja ga kupujem odmah.
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Pp da nismo offtopic.

Survivor - eye of the tiger
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
1100 eura za PC sa RTX 3060 je po tebi jeftino ili šta? To je 8000 kn za komp sa midrange grafičkom.

 

Koji možeš koristiti i za nešto korisno, a ne samo igranje. Da, to je jeftino.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ako koga zanima Sifu, Sony uskoro streamerima salje Sifu Preview Build.
Embargo se dize 15.12. pa ocekujte 30-45 minuta Gameplaya. Ja sam jako zainteresiran za ovu igru.
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
antimadridista kaže...
1100 eura za PC sa RTX 3060 je po tebi jeftino ili šta? To je 8000 kn za komp sa midrange grafičkom.

 

Koji možeš koristiti i za nešto korisno, a ne samo igranje. Da, to je jeftino.

 Pa sam jučer komentirao s kolegama na poslu koliko stvari danas vec mozemo raditi na mobotelima...znaci racunala koristimo daleko manje nego nekada...od komunikacije s klijentima preko ispisa i skeniranja dokumenata, pa cak i manje dorade fotografija...sve preko mobitela...

 

Da ne pričam kako pregledavanje excel tablica bez ikakvih problema također na mobu koristimo...

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
amd freak kaže...
Bitanga kaže...
antimadridista kaže...
1100 eura za PC sa RTX 3060 je po tebi jeftino ili šta? To je 8000 kn za komp sa midrange grafičkom.

 

Koji možeš koristiti i za nešto korisno, a ne samo igranje. Da, to je jeftino.

 Pa sam jučer komentirao s kolegama na poslu koliko stvari danas vec mozemo raditi na mobotelima...znaci racunala koristimo daleko manje nego nekada...od komunikacije s klijentima preko ispisa i skeniranja dokumenata, pa cak i manje dorade fotografija...sve preko mobitela...

 

Da ne pričam kako pregledavanje excel tablica bez ikakvih problema također na mobu koristimo...

 

 

 U biti je smiješno da ih i dalje zovemo "mobiteli", a u stvarnosti su više i od računala, laptopa, konzola, fotića... i onda netko danas izjavi "nedam više od 1500kn za mobitel". Izjava koja je prije 4-5 godina možda i imala smisla, ali danas više jednostavno nema, osim ako osoba stvarno taj uređaj koristi samo za razgovore.

 

Ova tema PC vs Konzola je prožvakana već sto puta, svako malo se vratimo na nju. Konzola je uvijek bila isplativija i uvijek će biti, PC je vječna investicija, imam jedno i drugo pa znam o čemu pričam.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Poanta je da si prije par godina za midrange PC platio puno manje nego danas. Jednostavno nedam 9-10k kn za nešto što će mi za dvije godine već biti zastarjelo.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
amd freak kaže...
znaci racunala koristimo daleko manje nego nekada.

 

 

 Meni računalo zamjenjuje XBOX, PS5, Switch i radi svaki dan prekovremeno.

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
forumaš kaže...
amd freak kaže...
znaci racunala koristimo daleko manje nego nekada.

 

 

 Meni računalo zamjenjuje XBOX, PS5, Switch i radi svaki dan prekovremeno.

 Preko PC-ja igraš PS5 i Switch ekskluzive? ;)

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
icek_picek kaže...
forumaš kaže...
amd freak kaže...
znaci racunala koristimo daleko manje nego nekada.

 

 

 Meni računalo zamjenjuje XBOX, PS5, Switch i radi svaki dan prekovremeno.

 Preko PC-ja igraš PS5 i Switch ekskluzive? ;)

 Sve više sony eskluziva dolazi na PC ili ih je došlo, teško ih je postizati sve odigrati. Switch ekskluzive se masovno igraju na PC-u.

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice