Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.576
|
čitano: 4.707.213
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

bok,

 

evo gledam mozda klincima uzet ps5.. ima sad na ekupi za 5200 sa ps+ i dvije igre.. jel to ok ponuda? 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
balbazor kaže...

bok,

 

evo gledam mozda klincima uzet ps5.. ima sad na ekupi za 5200 sa ps+ i dvije igre.. jel to ok ponuda? 

 

ako će igrati obje igre onda je i ok, jebiga sad su takve cijene, al možda bolje potražit neku ponudu gdje ima 2 kotrolera ako je više klinaca u pitanju?

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nije, ali nemaš puno izbora. Eventualno Njuškalo.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ja sam dao 5179 kn u sancti prije koji tjedan. Da je super ponuda nije, s obzirom da je dostupno odmah je li-la. Sve što je uključeno u bundle je računato sa full MPC. Ako ti se neda čekati popust ili opčenito hoće li biti ps5 na zalihi, uzmi i rješi se muka. 

#fsb
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

je vise je klinaca.. pa kad dodam kontroler i igre koji bi oni.. khmm

 

jos jedno mozda glupo pitanje.. sad navise igraju lego serijal na kompu.. vidim da ima dosta tih lego igrara na ps now, ali da hrv nije podrzana. se moze to zaobici kako?

 

thnx!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gladni kaže...
Pozdrav, gdje kupujete bonove za Indijski psn?

Moze i na pp ako ne smije ovdje.

Zivili...

 Amazon.in dostava unutar dva sata na email. Samo klasika moraš si staviti neku indijsku adresu. 43,53 kn za 500

7 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

balbazor -Ja sam uzeo prije par dana na ekupi digital ps5, godina dana ps plus i daljinski 4000 kn

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.10.2021 12:13 (vuki696).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
balbazor kaže...

je vise je klinaca.. pa kad dodam kontroler i igre koji bi oni.. khmm

 

jos jedno mozda glupo pitanje.. sad navise igraju lego serijal na kompu.. vidim da ima dosta tih lego igrara na ps now, ali da hrv nije podrzana. se moze to zaobici kako?

 

thnx!

 Ps now nije podržan u hr, a sad dali se može preko vpn-a skombinirati, vjerojatno može, samo neznam hoće li vrijediti ps+ voucher us ps5 kaj se dobije jer je samo za hrvatski ps acc.
PS+ radi normalno

#fsb
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
balbazor kaže...

je vise je klinaca.. pa kad dodam kontroler i igre koji bi oni.. khmm

 

jos jedno mozda glupo pitanje.. sad navise igraju lego serijal na kompu.. vidim da ima dosta tih lego igrara na ps now, ali da hrv nije podrzana. se moze to zaobici kako?

 

thnx!

Otvoriš account na ps storu od jedne od podržanih zemalja i radit će ti. Ja osbno sam otvarao na UK storu zato što su tamo podržane Revolut kartice, pase mogao trial non stop aktivirati. 

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ovaj Hell Let Loose sa ps plusa ima dobar koncept i nije standardna pucacina, medjutim igra je uzasno optimirana. FPS pada, ima trzanja stalno, draw distance je uzasno mal i tako tih stvari dosta koje kvare igrivost. Nadam se da ce poraditi na tim stvarima pa da joj ponovo dam sansu.

 
2 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Baš mislio pitati kako je optimiziran Hell Let Loose. Tnx.


Nabrijao se na igru ,  pogotovo sad kad je ovakvo vrijeme vani , gledam video i jedva čekam da downloadam kad dođem doma.

 

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...
balbazor kaže...

je vise je klinaca.. pa kad dodam kontroler i igre koji bi oni.. khmm

 

jos jedno mozda glupo pitanje.. sad navise igraju lego serijal na kompu.. vidim da ima dosta tih lego igrara na ps now, ali da hrv nije podrzana. se moze to zaobici kako?

 

thnx!

Otvoriš account na ps storu od jedne od podržanih zemalja i radit će ti. Ja osbno sam otvarao na UK storu zato što su tamo podržane Revolut kartice, pase mogao trial non stop aktivirati. 

 Potpis, imam UK account i PS Now radi bez problema.

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Mogu li s istim accountom u isto vrijeme igrati igre na PS4 i PS5? Kupujem PS5, a PS4 bih ostavio burazu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Ovaj Hell Let Loose sa ps plusa ima dobar koncept i nije standardna pucacina, medjutim igra je uzasno optimirana. FPS pada, ima trzanja stalno, draw distance je uzasno mal i tako tih stvari dosta koje kvare igrivost. Nadam se da ce poraditi na tim stvarima pa da joj ponovo dam sansu.

Meni je fenomenalno kad naides na squad koji zna kaj radi i komunicira. Danas sam odigrao 1h u dahu. 

 

Jedino sta mene smeta je ciljanje na vecim udaljenostima. Malo je clunky. 

 


Igra ko igra, fenomenalno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

jel se meni cini ili cjene opet divljaju ili opet nema konzola

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav,

 

ima li tko problema s upgradeom far cry 6 ps4 disc verzije na ps 5? Svaku igru sam do sad normalno upgrejdao a ovu ne mogu nit mi nudi. Imam FC 6 yara edition 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zna li se hoce li GTA Trilogy biti dostupan na disku ili samo digital?
PeTak
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
redragonNG kaže...

jel se meni cini ili cjene opet divljaju ili opet nema konzola

 Pa ocekuj sad kak idemo prema 12. mjesecu da ce potraznja bit sve veca.

Trebali ste po ljeti kupovat

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
IvanDado kaže...
Zna li se hoce li GTA Trilogy biti dostupan na disku ili samo digital?

 za sada nije navedeno ali se nadamo kako će biti oboje kao i svaka "obična" igra..

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni to smrdi da ce bit sve tri igre u paketu za 60$ i ne ocekujem nist specijalno.

 

Ak nam daju one jadne android verzije preskacem ovo.

San andreas meni jos uvijek najbolje izgleda na PS2

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

Meni to smrdi da ce bit sve tri igre u paketu za 60$ i ne ocekujem nist specijalno.

 

Ak nam daju one jadne android verzije preskacem ovo.

San andreas meni jos uvijek najbolje izgleda na PS2

 Stavi OVO (isti mod ima i Vice City) prije nego su makli...

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Je li itko, u RH, uspio kupiti jedan od preporučenih SSD-a za PS5 koji imaju u sebi heatsink?

 

Znači, varijanta plug and play: dućan-dobar dan- ssd- hvala i gotovo.. Naknadna dodrkavanja, cekanja iz vana me ne zanimaju

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

Meni to smrdi da ce bit sve tri igre u paketu za 60$ i ne ocekujem nist specijalno.

 

Ak nam daju one jadne android verzije preskacem ovo.

San andreas meni jos uvijek najbolje izgleda na PS2

 War Drum Studio nema veze s ovime.. Ruffian Games radi na ovome, njih je Rockstar kupio u 10 mj. prošle godine

 

Rade na ovoj '' novoj '' trilogiji od početka 2019 godine

LP
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

Meni to smrdi da ce bit sve tri igre u paketu za 60$ i ne ocekujem nist specijalno.

 

Ak nam daju one jadne android verzije preskacem ovo.

San andreas meni jos uvijek najbolje izgleda na PS2

 

i ja isto to mislim. Osim toga nama koji smo prešli ne treba baš remaster, a mlađe generacije su danas toliko navikle na masu qol poboljšanja u igrama koje te stare igre jednostavno nisu imale, tak da ne znam baš da će imat strpljenja za to

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da li netko mozda koristi mis i tipkovnicu na PS5 za igrice tipa Call Of Duty i slicno? Zanima me da li je to priblizno igranju kao na PC, i ako koristi, da kaze odma koji mis i tipkovnicu koristi. Nesta me nece bas te pucacine sa kontrolerom, pa reko mozda bi mi pomoglo da uzmem mis i tipkovnicu :)

 

Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.10.2021 17:22 (bero666).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
Santana kaže...

Meni to smrdi da ce bit sve tri igre u paketu za 60$ i ne ocekujem nist specijalno.

 

Ak nam daju one jadne android verzije preskacem ovo.

San andreas meni jos uvijek najbolje izgleda na PS2

 

i ja isto to mislim. Osim toga nama koji smo prešli ne treba baš remaster, a mlađe generacije su danas toliko navikle na masu qol poboljšanja u igrama koje te stare igre jednostavno nisu imale, tak da ne znam baš da će imat strpljenja za to

 Rockstar je nakon odlaska ključnih ljudi otisao u totalnu bananu. 

Ja razumijem da tuku astronomsku lovu na temelju (meni osobno) retardiranog Onlinea, ali ovo je postalo presmiješno kaj rade.

 

Studio, koji nikada nije radio remastere, vec isključivo nove naslove od kojih je većina imala instant-classic status, sada se uhvatio u recikliranje igrica starih 20 godina, kada cijeli gamerski svijet (vec gro vremena) ocekuje najavu GTA 6.

 

Kao što je napisao kolega: koliko je ustvari ljudima to zanimljivo? Mi stariji gameri smo to odavno prošli nekoliko puta i sada da ponovno dajem lovu za nešto što sam odigrao kao tinejđer? A realno iz današnje perspektive izgleda zaqrac?

Mislim da je bitanga davno napisao nešto tipa: igrica mi je u jako lijepom sjećanju i zašto bi sada to kvario?

Što nam zaista novog mogu ponuditi? Apsolutno ništa..zero

Novija ekipa igra Fortnite, COD i sl i apsolutno im puca za tu "staru ragu" što je apsolutno u redu.

 

Ista stvar i s GTA V... Imaš igricu staru 8 god, cijelo vrijeme se kunu u Proširene i Poboljšane gluposti i onda u traileru ne prikažeš doslovno ništa i još sve odgodiš, jer eto..nismo se stigli u 8 god pripremiti se za next (odnosno sada već, current gen) konzole.

 

A da su unazad 2-3 god pokazali 20-30 sek trailera GTA 6, pa čak stalno odgađali i izmotavali, nitko im niš ne bi rekao.. Većina bi rekla, nije bed, slozite igricu kak spada i sve 5

 

 

 

 

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa piše na stranici da će neće biti samo jednostavan remaster sa boljom grafikom nego će biti i gameplay poboljšanja. Neće sigurno biti ona android verzija od prije par godina jer da jest, nebi to toliko hajpali. Ne očekujem sad kompletan remake igre iz temelja tipa Mafia od prošle godine, ali ne vjerujem ni da će biti samo običan remaster bez promjena.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...

 Rockstar je nakon odlaska ključnih ljudi otisao u totalnu bananu. 

Ja razumijem da tuku astronomsku lovu na temelju (meni osobno) retardiranog Onlinea, ali ovo je postalo presmiješno kaj rade.

 

Studio, koji nikada nije radio remastere, vec isključivo nove naslove od kojih je većina imala instant-classic status, sada se uhvatio u recikliranje igrica starih 20 godina, kada cijeli gamerski svijet (vec gro vremena) ocekuje najavu GTA 6.

 

Kao što je napisao kolega: koliko je ustvari ljudima to zanimljivo? Mi stariji gameri smo to odavno prošli nekoliko puta i sada da ponovno dajem lovu za nešto što sam odigrao kao tinejđer? A realno iz današnje perspektive izgleda zaqrac?

Mislim da je bitanga davno napisao nešto tipa: igrica mi je u jako lijepom sjećanju i zašto bi sada to kvario?

Što nam zaista novog mogu ponuditi? Apsolutno ništa..zero

Novija ekipa igra Fortnite, COD i sl i apsolutno im puca za tu "staru ragu" što je apsolutno u redu.

 

Ista stvar i s GTA V... Imaš igricu staru 8 god, cijelo vrijeme se kunu u Proširene i Poboljšane gluposti i onda u traileru ne prikažeš doslovno ništa i još sve odgodiš, jer eto..nismo se stigli u 8 god pripremiti se za next (odnosno sada već, current gen) konzole.

 

A da su unazad 2-3 god pokazali 20-30 sek trailera GTA 6, pa čak stalno odgađali i izmotavali, nitko im niš ne bi rekao.. Većina bi rekla, nije bed, slozite igricu kak spada i sve 5

 

 

 

 

 Kad je GTA V izašao Ps4 je bio next gen konzola, a ne 5 To ti sve govori. Najgora stvar od svega je što su za cijelu prošlu generaciju konzola (7 godina!!) izbacili samo jednu igricu (RDR2) i to je to. Teška reciklaža, katastrofa, žalosno što većina firmi danas gura taj online, battle royal, pay 2 win gluposti i zarađuju isključivo na klincima kojim roditelji kupuju skinove i ne znam ti ni ja šta. Rockstar mi je bio najdraži studio što se tiče igrica, ali ovo stvarno prelazi svaku mjeru. Tuga, jad i čemer...

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pričajte vi sta hoćete al ako će Rockstar izbacivati igre sa toliko razrađenim svijetovima, pričom i posvećenosti detaljima kao u RDR 2 i GTA 5, onda mi nije problem to što ne izbacuju igre svakih 2 godine. U moru Ubisofta, EA i sličnih koji samo štancaju iste proizvode svake godine, jedan Rockstar dobro dođe. Nisu više igre toliko jednostavne kao u doba PS2 pa da mogu izbacivati 3 GTA igre u 4 godine razmaka. Sad igrači od Rockstara traže nešto više jer su oni majstori zanata što se tiče open world igara. A ako želiš kvalitetu, onda moraš i čekati.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
8 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pozdrav. Molim za odgovor na jedno pitanje. Moram li se registrirati na Hrvatsku regiju ako zelim da (pojedine) igre imaju prijevod na Hrvatski?
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice