Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 26.327
|
čitano: 5.220.351
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

 Tesko da se radujem remasteru bilo cega. Da je remake pa hajd ali remaster ne mijenja puno a bit ce puna cijena. Vidjeli smo sta bi od remastera gta v za ps5 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2021 17:12 (gamex1423).
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gocc01 kaže...

Zadnjih par dana ne mogu upaliti konzolu nakon kaj ode rest mode. Bežično neće nego na gumb na konzoli nakon čeg mi se pojavi poruka da konzola nije pravilno ugašena. 

Ovo mi se nije nikad prije događalo pa sad mislim da nema veze sa zadnjim updateom? 

 događa mi se to od početka...tako da izbjegavam rest mdoe do daljnjeg...a PS4 nikad nisam gasio praktički.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

 Tesko da se radujem remasteru bilo cega. Da je remake pa hajd ali remaster ne mijenja puno a bit ce puna cijena. Vidjeli smo sta bi od remastera gta v za ps5 

 

ja sam trenutno u fazi da dobijem proljev čim čujem riječ remaster, a ni remake mi nije baš drag. Napravite novi IP gamadi odvratna

16 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
gamex1423 kaže...

 Tesko da se radujem remasteru bilo cega. Da je remake pa hajd ali remaster ne mijenja puno a bit ce puna cijena. Vidjeli smo sta bi od remastera gta v za ps5 

 

ja sam trenutno u fazi da dobijem proljev čim čujem riječ remaster, a ni remake mi nije baš drag. Napravite novi IP gamadi odvratna

 

A pogotovo Remaster igre koja je zaostala u vremenu i prostoru. GTA treba redizajn kompletnog gameplaya, a ne samo remaster.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
gamex1423 kaže...

 Tesko da se radujem remasteru bilo cega. Da je remake pa hajd ali remaster ne mijenja puno a bit ce puna cijena. Vidjeli smo sta bi od remastera gta v za ps5 

 

ja sam trenutno u fazi da dobijem proljev čim čujem riječ remaster, a ni remake mi nije baš drag. Napravite novi IP gamadi odvratna

 Vjeruj da nije do njih nego do igraca/kupaca. Svi mi da smo na njihovoj poziciji i vidimo da se mogu uzeti lahke pare bi isto radje to izbacivali nego ulagali i rizikovali s necim novim. Pa GTA 5 i dalje stalno u najprodavanijim igrama i svakim danom se prodaje kao luda, isto ce biti i sa PS5 verzijom i bilo kojim remake/remaster. Kada ljudi prestanu kupovati te gluposti tad ce i oni prestati praviti.

16 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...
gamex1423 kaže...

Koga zanima od danas je dostupan eFootball 2022 besplatno na store. Ima i neki bonus za PS Plus korisnike.

 

https://store.playstation.com/en-us/product/UP0101-PPSA03074_00-EFOOTBALL0000000/

 

https://store.playstation.com/en-us/product/UP0101-CUSA26997_00-PSPLUS0000000001/

 

Kakvo je taj Playstation Store smeće, a nedavno su ga redizajnirali. Game store jednog od najvećih imena u svijetu gaminga u kojem ne možeš vidjeti ni jedan jedini screenshot ili video clip iz igre. Tragedija. I netko im je to vjerojatno debelo naplatio. 

 

Da ne kažem da baš svaki put kad dođem na site moram se ulogirati, nikad ne zapamti login podatke. 

 

Istina, sajt je teško smetlište. Danas je sve poglupljeno sa responsive dizajnom za mobitele i tablete.

Ali nažalost ni drugi nisu puno bolji, niti Nintendo, niti Windows store, niti Epic, niti Uplay... sve tragedije od storeova.

 

Steam je i dalje top, gdje možeš i podforume za svaku igru vidjeti, i komentare i live streamove. 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Q-Tip kaže...
gamex1423 kaže...

Koga zanima od danas je dostupan eFootball 2022 besplatno na store. Ima i neki bonus za PS Plus korisnike.

 

https://store.playstation.com/en-us/product/UP0101-PPSA03074_00-EFOOTBALL0000000/

 

https://store.playstation.com/en-us/product/UP0101-CUSA26997_00-PSPLUS0000000001/

 

Kakvo je taj Playstation Store smeće, a nedavno su ga redizajnirali. Game store jednog od najvećih imena u svijetu gaminga u kojem ne možeš vidjeti ni jedan jedini screenshot ili video clip iz igre. Tragedija. I netko im je to vjerojatno debelo naplatio. 

 

Da ne kažem da baš svaki put kad dođem na site moram se ulogirati, nikad ne zapamti login podatke. 

 

Istina, sajt je teško smetlište. Danas je sve poglupljeno sa responsive dizajnom za mobitele i tablete.

Ali nažalost ni drugi nisu puno bolji, niti Nintendo, niti Windows store, niti Epic, niti Uplay... sve tragedije od storeova.

 

Steam je i dalje top, gdje možeš i podforume za svaku igru vidjeti, i komentare i live streamove. 

 

 Steam mozda ima najvise opcija ali je meni od svih store i launchera najodvratniji i gledam da ga ne otvaram osim kada moram. Dizajn im je los i zastario, zatrpavaju te stalno nekim reklamama i popustima koji me ne zanimaju a kada trazim neku najjednostavniju postavku moram googlati kako bih je nasao. Totalno nepregledan i tezak za snaci se.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2021 18:04 (gamex1423).
16 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

 Steam mozda ima najvise opcija ali je meni od svih store i launchera najodvratniji i gledam da ga ne otvaram osim kada moram. Dizajn im je los i zastario, zatrpavaju te stalno nekim reklamama i popustima koji me ne zanimaju a kada trazim neku najjednostavniju postavku moram googlati kako bih je nasao.

 

Što je točno zastarjelo u steamovom dizajnu? Kakve reklame?!

Dizajn je praktičan i funkcionalan. Nije sve novo bolje i dobro.

Ovdje bar imaš postavke.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2021 18:37 (Bitanga).
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
BluePoint i službeno dio Playstation Studios obitelji 😄
https://twitter.com/playstation/status/1443591628606689280?s=21
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Q-Tip kaže...
gamex1423 kaže...

Koga zanima od danas je dostupan eFootball 2022 besplatno na store. Ima i neki bonus za PS Plus korisnike.

 

https://store.playstation.com/en-us/product/UP0101-PPSA03074_00-EFOOTBALL0000000/

 

https://store.playstation.com/en-us/product/UP0101-CUSA26997_00-PSPLUS0000000001/

 

Kakvo je taj Playstation Store smeće, a nedavno su ga redizajnirali. Game store jednog od najvećih imena u svijetu gaminga u kojem ne možeš vidjeti ni jedan jedini screenshot ili video clip iz igre. Tragedija. I netko im je to vjerojatno debelo naplatio. 

 

Da ne kažem da baš svaki put kad dođem na site moram se ulogirati, nikad ne zapamti login podatke. 

 

Istina, sajt je teško smetlište. Danas je sve poglupljeno sa responsive dizajnom za mobitele i tablete.

Ali nažalost ni drugi nisu puno bolji, niti Nintendo, niti Windows store, niti Epic, niti Uplay... sve tragedije od storeova.

 

Steam je i dalje top, gdje možeš i podforume za svaku igru vidjeti, i komentare i live streamove. 

 

 

Steam je nedostižan, iako i dalje imaju smeće od video playera koji se svako malo zblesira pa ne radi full screen. Ali što se opcija i mogućnosti tiče, top je. 

 

Što se PS-a tiče, ja shvaćam da je poglupljen zbog mobitela i tableta, ali to i dalje ne objašnjava nevjerojatnu odluku da nijedna igra nema screenshot/video. Kao da idem cipele kupiti, ali ih ne smijem vidjeti, vidim samo cijenu. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
maniti kaže...
NathanDrek kaže...

Jel netko kupio i isprobao na PS5 Crysis Remastered Trilogy...?

 izlazi 15.10

 Is that a no?! 😁 Baš sam štrumf, nisam ni pogledao kad izlazi.

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sigurno si mislio na Crysis Remastered. Prvi nastavak je izasao a druga dva izlaze u sklopu trilogije.
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ili nestaje struje ili krepava napajanje.
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ima li koji mazohist da igra Diablo 2 na konzoli?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Sigurno si mislio na Crysis Remastered. Prvi nastavak je izasao a druga dva izlaze u sklopu trilogije.

 Ne, dobro sam mislio, prolazio sam danas u firmi lager jednog našeg dobavljača i vidio da imaju trilogiju na stanju, zato sam postao upit za dojmove, mislio sam da je to već vani. Pitao sam ih i prema suradnicima šalju 11.10.

4 godine
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tututuru kaže...

Ima li koji mazohist da igra Diablo 2 na konzoli?

 Ja igram tricu, i fakat je igriva, jako zabavno. Dobro su riješili kontrole. Nabavim i dvicu kada bude na akciji.

16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel itko ikada pokušao i uspio kontaktirati support u vezi refunda? Ja jučer cijeli dan bezuspješno pokušavam dobiti agenta putem chata i jedino što dobijem je playstation logo i bijelu pozadinu u browseru...a mail adresu za kontakt u vezi istog ne vidim nigdje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
lobotomac90 kaže...

Jel itko ikada pokušao i uspio kontaktirati support u vezi refunda? Ja jučer cijeli dan bezuspješno pokušavam dobiti agenta putem chata i jedino što dobijem je playstation logo i bijelu pozadinu u browseru...a mail adresu za kontakt u vezi istog ne vidim nigdje.

 

Jesam,

 

Bez problema. Na našem PS Storeu sam išao ovdje:

https://www.playstation.com/en-hr/support/contact-us/

Tu sam na dnu kliknuo na podcrtanu opciju 'Email us'

Pogledaj prema slikama. Nakon toga se otvori ova stranica s automatiziranim obrascem.

https://ps-support.playstation.com/s/?language=en_GB&locale=en-hr

U tom automatiziranom obrascu samo dalje u padajućem izborniku biraš razlog zašto ih kontaktiraš, tu ćeš odabrati refund, pa se otvara slijedeće polje itd...ispuniš sve do kraja, poslije će ti trebati tvoji podaci o accountu i PS Store transakciji. Kad sve ispuniš na kraju će se pojavitit gumb 'Submit' za slanje i to je to.

Čekaš njihov odgovor koji ćeš zaprimiti na mail.

Naravno može se nešto sitno razlikovati adresa/url i izgled ovisno o regiji/državi i odabranom jeziku za PS Store.

Također je bitno da ispunjavaš njihove uvjete za refund, da nije igra downloadana i igrana, da nije prošlo više od 14 dana od kupovine. Ove uvjete govorim napamet po sjećanju, za točne uvjete provjeri baš kod njih što piše.

 

 
 
 
 

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.10.2021 10:51 (Maat).
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
The Touryst je prva 8K igra na PS5.
Igra se interno pokrece u 8K rezoluciji i 60fps te se downscalea na 4K rezoluciju. 😄
PS5 jos uvijek ne podržava 8K output
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Planira tko nabaviti riders republic ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Maat kaže...
lobotomac90 kaže...

Jel itko ikada pokušao i uspio kontaktirati support u vezi refunda? Ja jučer cijeli dan bezuspješno pokušavam dobiti agenta putem chata i jedino što dobijem je playstation logo i bijelu pozadinu u browseru...a mail adresu za kontakt u vezi istog ne vidim nigdje.

 

Jesam,

 

Bez problema. Na našem PS Storeu sam išao ovdje:

https://www.playstation.com/en-hr/support/contact-us/

Tu sam na dnu kliknuo na podcrtanu opciju 'Email us'

Pogledaj prema slikama. Nakon toga se otvori ova stranica s automatiziranim obrascem.

https://ps-support.playstation.com/s/?language=en_GB&locale=en-hr

U tom automatiziranom obrascu samo dalje u padajućem izborniku biraš razlog zašto ih kontaktiraš, tu ćeš odabrati refund, pa se otvara slijedeće polje itd...ispuniš sve do kraja, poslije će ti trebati tvoji podaci o accountu i PS Store transakciji. Kad sve ispuniš na kraju će se pojavitit gumb 'Submit' za slanje i to je to.

Čekaš njihov odgovor koji ćeš zaprimit na mail.

Naravno može se nešto sitno razlikovati adresa/url i izgled ovisno o regiji/državi i odabranom jeziku za PS Store.

Također je bitno da ispunjavaš njihove uvjete za refund, da nije igra downloadana i igrana, da nije prošlo više od 14 dana od kupovine. Ove uvjete govorim napamet po sjećanju, za točne uvjete provjeri baš kod njih što piše.

 

    

 

Uspio, hvala ti. Nisam vidio do sada uopće da ima link "email us".

 

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Pare na walletu vrijede samo za 3mj i 12 mj. Ps now je povezan uz brzine interneta, kako mislis imati ps now u hrvatskoj gdje jos uvijek vecina ljudi ima spor i preskup net.

Pa ne znam da je kod nas internet preskup. Meni 180 kn mjesečno ne izgleda preskupo za flet internet jer mjesečno potrošimo puno više novca na puno gluplje stvari pa se ne žalimo. Što se brzine interneta tiče niti tu nije tragično. U većini gradova dostupna je brza internet veza. Zašto onda svi oni koji imaju pristup brzom internetu pate zbog nekog tko u malom mjestu nema dovoljnu brzinu. Tko nema dovoljnu brzinu neće uzeti pretplatu a tko ima uzet će ako ga interesira. Kažnjavat na ovakav naćin većinu nema smisla iako mislim da ovi razlozi o kojima govoriš nemaju veze s tim. Evo, ja u N Zgb. Imam i kabelski internet i optiku a sada u naselje dolazi i optika za sve do kraja godine. Kabelski internet je prisutan već godinama uz velike brzine koje su i više nego dovoljne za pokretanje usluge pa čak i ovo kaj nude na običnu žicu paricu je dovoljno. Nemoj se zavaravati da je recimo u americi puno bolje. Tamo je infrastruktura isto loša i ovisi od mjesta u kojem živiš a cijene isto nisu pristupačne većini običnih građana. Kćer mi živi u americi i znam da ima osjetno manju brzinu interneta od mene za puno veću cijenu. Mislim da je problem negdje drugdje.

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav, koja je ps store regija trenutno najjeftinija, nisam koristio ps4 zadnjih pola godina, a sad me opet uhvatila volja za igranjem fife 22, pa ako netko zna kako najjeftnije proći. Hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
jakax kaže...

Pozdrav, koja je ps store regija trenutno najjeftinija, nisam koristio ps4 zadnjih pola godina, a sad me opet uhvatila volja za igranjem fife 22, pa ako netko zna kako najjeftnije proći. Hvala unaprijed.

 Osobno koristim americki acc (tamo je Fifa 22 60$). Mislim da su indijski i brazilski store jeftiniji, ali neka to netko drugi potvrdi, nisam upućen u dostupnost PS+ pretplata i gift cardove za te regije.

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Najbolji je US store, indijski je strasno poskupio a brazilski je najjeftiniji ali je tesko kupiti kodove.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
The Touryst je prva 8K igra na PS5.
Igra se interno pokrece u 8K rezoluciji i 60fps te se downscalea na 4K rezoluciju. 😄
PS5 jos uvijek ne podržava 8K output

 Da, sinoc sam gledao DF analizu i super je da su devovi ovo uspjeli iako se radi o relativno jednostavnoj igri. Jos su digli i druge graficke postavke i opet je bez dropova 8K 60 ili 4K 120.

 

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
crorockycro kaže...
jakax kaže...

Pozdrav, koja je ps store regija trenutno najjeftinija, nisam koristio ps4 zadnjih pola godina, a sad me opet uhvatila volja za igranjem fife 22, pa ako netko zna kako najjeftnije proći. Hvala unaprijed.

 Osobno koristim americki acc (tamo je Fifa 22 60$). Mislim da su indijski i brazilski store jeftiniji, ali neka to netko drugi potvrdi, nisam upućen u dostupnost PS+ pretplata i gift cardove za te regije.

 70$ je za ps5, 60$ je za ps4. US je najpovoljniji i najjednostavniji za koristenje, tj. kupovinu bonova.

PSN J_Keziah
2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

PS Gift Card za brazilsku regiju možete kupovati na offgamers

 

https://www.offgamers.com/game-card/consoles/playstation-network-card-br

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice