Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 26.327
|
čitano: 5.220.343
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Postoji li mogućnost prebaciti save game ps5 verzije igre na ps4 verziju, na ps 5 konzoli? Konkretno me zanima za Dirt 5 jer sam prešao verziju za ps5, obrisao i instalirao ps4 verziju, ali mi ne prepoznaje progres kao ni trofeje...

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

tlou 2 ? Ne znam ja ju imam odavno.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lobotomac90 kaže...

Postoji li mogućnost prebaciti save game ps5 verzije igre na ps4 verziju, na ps 5 konzoli? Konkretno me zanima za Dirt 5 jer sam prešao verziju za ps5, obrisao i instalirao ps4 verziju, ali mi ne prepoznaje progres kao ni trofeje...

 to su dvije razlicite igre razlicitoga CUSA broja tako da nije moguce

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

 

PS plus je stvarno totalno govno. To sam uzeo na godinu dana i tih 320-330 kn mi je možda i najgluplje bačen novac, barem što se tiče gaminga. To možda paše ljudima koji nikad ne kupuju igre, nego samo čekaju šta će biti preko ps plusa (ako ima takvih), al nama koji kupimo igru kad ju hoćemo igrati nama to nema smisla uzeti, osim za multiplayer, a da ne pričam kakva je to pljačka. 

 

I ne bi gamadi palo na pamet da ti kada kupiš ps plus omoguće sve igre koje su dosad izašle u tom okviru, nego samo one koje su za taj mjesec kad si prvi put uzeo, dok gamepass daje toliko igara da ih ne stigneš odigrati ni da ti plaćaju za to. Također da im barem padne napamet da ljudima koji već imaju igre koja je izašla besplatno za taj mjesec daju u izbor nekoliko drugih igara ili tako nešto. 

 

Nažalost imaju neke fantastične singleplayer ekskluzive, inače ne bi ni sekunde razmišljao o PS5, Xbox bi mi bio no brainer samo takav.

Moj PC  
11 1 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Oprostiš jedan mjesec gluposti, pa drugi i misliš nisu neki novci, bude nešto naišlo kad već moraš imati pretplatu.

Sada mjesecima nema ničega što vrijedi skinuti. Sramotno. 

 
5 0 hvala 0
16 godina
online
Sony PlayStation 5

Pa nemojte produljiti pretplatu drugi put i stvar riješena. Postoje i druge platforme.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
12 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Robert_84 kaže...
lobotomac90 kaže...

Postoji li mogućnost prebaciti save game ps5 verzije igre na ps4 verziju, na ps 5 konzoli? Konkretno me zanima za Dirt 5 jer sam prešao verziju za ps5, obrisao i instalirao ps4 verziju, ali mi ne prepoznaje progres kao ni trofeje...

 to su dvije razlicite igre razlicitoga CUSA broja tako da nije moguce

 

I mislio sam, šugavi Codemasters je ograničio šeranje DLC-a za Dirt 5 na ps 5, dok recimo verzija za ps 4 se bez problema šera na drugi account. A ja kupio na US account igru, prešao na svom accountu na kojemu se inače igram, maltane 100% završio igru i optimistično kupim DLC da dobijem platinu kad ono mauna, a dao pare. Codemasters i Sony 

PS: a za pretplatu da ne pričam kakav je cirkus, nisam niti jednu igru odigrao putem pretplate, imam ju samo da mogu online peglat s ekipom kada mi dođe...doduše aktivirao sam ju na spomenutom US accountu za nekih dvjestotinjak kuna pa i nije tako strašno, ali opet plaćaš da bi igrao online ono što si platio već.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2021 8:20 (lobotomac90).
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja sam uzeo 2 godine ps plus kad je bio 25$ na CDKeys. Za tih 50$ sam vec dobio par igara koje sam igrao i bile su ok. Sony sad puno ulaže u PSNow pa je i za očekivati malo losije igre a bolje na ps Nowu.
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Da nije potrebna za multiplayer nebih je ni imao.

EDIT: gogy nek malo i uloze u uredenje plus-a.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2021 8:57 (mAa+_).
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Koga zanima od danas je dostupan eFootball 2022 besplatno na store. Ima i neki bonus za PS Plus korisnike.

 

https://store.playstation.com/en-us/product/UP0101-PPSA03074_00-EFOOTBALL0000000/

 

https://store.playstation.com/en-us/product/UP0101-CUSA26997_00-PSPLUS0000000001/

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2021 8:49 (gamex1423).
 
1 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Pa nemojte produljiti pretplatu drugi put i stvar riješena. Postoje i druge platforme.

 

Tako je, to mi je i plan

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

I meni su bezveze igre prosla 3 mjeseca, ali prije tog je bilo dobrih igara i skoro svaki mjesec sam bar jednu odigrao. Obzirom da plus uzmem za max 30$ a cesto i ispod, samo zbog tih igara, meni se ipak isplati taman da jednu-dvije igre odigram a bude ih vise.

 
2 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS Plus je ok 50 mil a PS Now oko 3 mil korisnika, zele dici ps now na barem 10 mil
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Po meni se isplatilo sa samo Control što su ga dali na PS+.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel netko kupio i isprobao na PS5 Crysis Remastered Trilogy, kakav je feel? Mislim da je Crytek izjavio da neće biti novog izdanja baš rađenog za PS5, pa ak je ovo solidno da uzmem.

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa da frajeri dopuste da svima bude dostupan ps now, sigurno bi jednog dana dostigli 10 milijuna korisnika, a ne da se moram jebati s accountima preko ebaya jer mi uplata ne prolazi na mojem us acc iako imam pare na walletu
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2021 10:21 (foofajter).
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Nije direktno vezano za temu ali sam upravo naletio na info da za XH90 novi FW, koji je trenutno pusten samo u kini, napokon donosi VRR i ALLM :) Nadam se da ce doci i do nas jer u EU nemamo cak ni zadnji US update koji donosi android 10.

 

SONY China Service-BRAVIA平板电视机系统软件更新(针对2020年BRAVIA的X9000HX9088HX9100H系列的相关机型)

 

Google Translate and this is what it says......

 

And provide the following advantages:

l Improvement:

-Upgrade the Android system version to Android 10

-Adopt the new version of the main user interface

-Support VRR function

-Support ALLM function

-Added "Mobile Link" application function:

It can be realized by installing the corresponding APP on the mobile phone.

For specific operations, please refer to the instructions in the "Mobile Link" application on the TV side

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2021 11:30 (gamex1423).
 
3 0 hvala 3
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pare na walletu vrijede samo za 3mj i 12 mj. Ps now je povezan uz brzine interneta, kako mislis imati ps now u hrvatskoj gdje jos uvijek vecina ljudi ima spor i preskup net.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

negdje sam citao da se mogu skinuti igre sa ps now, sad me ispravi ako grijesim

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Nije direktno vezano za temu ali sam upravo naletio na info da za XH90 novi FW, koji je trenutno pusten samo u kini, napokon donosi VRR i ALLM :) Nadam se da ce doci i do nas jer u EU nemamo cak ni zadnji US update koji donosi android 10.

 

SONY China Service-BRAVIA平板电视机系统软件更新(针对2020年BRAVIA的X9000HX9088HX9100H系列的相关机型)

 

Google Translate and this is what it says......

 

And provide the following advantages:

l Improvement:

-Upgrade the Android system version to Android 10

-Adopt the new version of the main user interface

-Support VRR function

-Support ALLM function

-Added "Mobile Link" application function:

It can be realized by installing the corresponding APP on the mobile phone.

For specific operations, please refer to the instructions in the "Mobile Link" application on the TV side

Ovo mi je svakako dan uljepšalo. 

3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
@steedvd PS4 igre se mogu skinut ili streamat, a ove starije samo streamat.

@Gogy jbg onda tak nećemo nikad dobit psnow. Ja sam na selu pa opet imam optiku 200/50, ali imam sreće kaj imamo lokalnog operatera, inače vjerojatno ne bi nikad doživjeli od ht-a ili vipa da nam uvedu optiku
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2021 12:33 (foofajter).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
NathanDrek kaže...

Jel netko kupio i isprobao na PS5 Crysis Remastered Trilogy, kakav je feel? Mislim da je Crytek izjavio da neće biti novog izdanja baš rađenog za PS5, pa ak je ovo solidno da uzmem.

 izlazi 15.10

3 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Tko prvi njegova "djevojka".

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2021 14:07 (mAa+_).
 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Tko prvi njegova "djevojka".

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Tko prvi njegova "djevojka".

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Sony PlayStation 5

Bit prvi je dobro, al triput je triput!

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
9 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

hehe, nesto me izbacilo kad sam postao i refresham bug i

ode u spam. 

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Probao eFootball..u kratkim crtama- hebeni očaj od igrice..Kaj su oni radili cijelo vrijeme da mi je samo znati

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Zadnjih par dana ne mogu upaliti konzolu nakon kaj ode rest mode. Bežično neće nego na gumb na konzoli nakon čeg mi se pojavi poruka da konzola nije pravilno ugašena. 

Ovo mi se nije nikad prije događalo pa sad mislim da nema veze sa zadnjim updateom? 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Koga zanima od danas je dostupan eFootball 2022 besplatno na store. Ima i neki bonus za PS Plus korisnike.

 

https://store.playstation.com/en-us/product/UP0101-PPSA03074_00-EFOOTBALL0000000/

 

https://store.playstation.com/en-us/product/UP0101-CUSA26997_00-PSPLUS0000000001/

 

Kakvo je taj Playstation Store smeće, a nedavno su ga redizajnirali. Game store jednog od najvećih imena u svijetu gaminga u kojem ne možeš vidjeti ni jedan jedini screenshot ili video clip iz igre. Tragedija. I netko im je to vjerojatno debelo naplatio. 

 

Da ne kažem da baš svaki put kad dođem na site moram se ulogirati, nikad ne zapamti login podatke. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice