Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 26.288
|
čitano: 5.216.039
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

 

Vidim i u SD se može prednaručiti, bez mogućnosti obročnog plaćanja naravno. 

 Bez brige, kada starta prodaja početkom 11 mjeseca konzola ide na 849 eura i bit će je tada moguće kupiti na rate. Sada im nije interesantno po ovoj cijenini prodavati na rate. Prava prodaja kreće kada ubace na 36 rata ali za 50 eura više. Isplativije im je a mi se od te ponude ne znamo obraniti.

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lobotomac90 kaže...
doktor1 kaže...

Za svoj PS5 disk star 4 mjeseca ću dobit 450 eura, (već riješeno), dobio od žene za rođendan disk drive koji će biti za PRO, tako da ću još nadoplatit 350 eura i imam PRO.

A i da dam više ne opterećujem se. Vidim da se internet više opterećuje kada netko odluči kupit nešto, kao da se toj osobi uzima iz džepa.

 

Fino ćeš nekog oderati onda s obzirom da se novi Slim modeli sa čitačem nađu za 500 eura.

Ja svoj da idem sada prodavati, zadnja revizija fat verzije sa čitačem, još godinu dana pod garancijom, sumnjam da bih dobio više od 350-400 eura da ga prodajem bez dodataka.

Nisam stekao dojam da se netko opterećuje, nego neki ljudi imaju stav da neće pasti na marketing velikih korporacija kao što je Sony pa manično izvaliti za preorder koju god cifru oni stavili.

Za skoro 100% veću cijenu od base modela očekujem toliko bolju i izvedbu, a ne ovo što su najavili, no vidjet ćemo kada izađe kako će sve to izgledati, a valjda ćete i vi koji kupite podjeliti s nama partibrejkerima dojmove 

 

Ja ću oderati nekog za 450 eura za PS5 Slim sa diskom star četiri mjeseca, a ti u svom postu spominješ 400 eura za svoj FAT model? Kako to?

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Imaš kod svijet medija za uzeti na rate Ps5 pro ako te zanima još ;)

 

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
doktor1 kaže...
lobotomac90 kaže...
doktor1 kaže...

Za svoj PS5 disk star 4 mjeseca ću dobit 450 eura, (već riješeno), dobio od žene za rođendan disk drive koji će biti za PRO, tako da ću još nadoplatit 350 eura i imam PRO.

A i da dam više ne opterećujem se. Vidim da se internet više opterećuje kada netko odluči kupit nešto, kao da se toj osobi uzima iz džepa.

 

Fino ćeš nekog oderati onda s obzirom da se novi Slim modeli sa čitačem nađu za 500 eura.

Ja svoj da idem sada prodavati, zadnja revizija fat verzije sa čitačem, još godinu dana pod garancijom, sumnjam da bih dobio više od 350-400 eura da ga prodajem bez dodataka.

Nisam stekao dojam da se netko opterećuje, nego neki ljudi imaju stav da neće pasti na marketing velikih korporacija kao što je Sony pa manično izvaliti za preorder koju god cifru oni stavili.

Za skoro 100% veću cijenu od base modela očekujem toliko bolju i izvedbu, a ne ovo što su najavili, no vidjet ćemo kada izađe kako će sve to izgledati, a valjda ćete i vi koji kupite podjeliti s nama partibrejkerima dojmove 

 

Ja ću oderati nekog za 450 eura za PS5 Slim sa diskom star četiri mjeseca, a ti u svom postu spominješ 400 eura za svoj FAT model? Kako to?

 

Prva stvar da ja svoj ne prodajem, a druga stvar je da sam napisao da sumnjam da bi dobio više od 350-400 da ga prodajem, a ne da bih ga prodao za 400.

Ja bih uvijek prije dao 50 eura više za novo, druga stvar da je razlika 100-150 eura.

Btw moj fat puni krajem godine tek godinu dana, pa ne znam sad koliko više love vrijedi tvoj slim , a da ne spominjem još zujanje na koje su se pojedinci i na ovom forumu žalili  kod slim modela 

Poruka je uređivana zadnji put jučer u 20:53 (lobotomac90).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja sam danas shvatio da vjerojatno više nikad neću igrati igre sa diska. Zaželio se odigrati opet Ghost of Tsushima nakon što su najavili novu igru, stavim disk unutra i instalacija i kopiranje traje pola sata.

S obzirom da imam 1 Gbit Internet, da sam tu istu igru kupio digitalno igrao bi ju za manje od 10 minuta. Nisam dugo nešto pokrenuo sa diska pa sam i zaboravio koliko je sporo. Za nekoga tko ima spor internet ok, ali opet moraš skidati update.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put jučer u 21:52 (antimadridista).
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Ja sam danas shvatio da vjerojatno više nikad neću igrati igre sa diska. Zaželio se odigrati opet Ghost of Tsushima nakon što su najavili novu igru, stavim disk unutra i instalacija i kopiranje traje pola sata.

S obzirom da imam 1 Gbit Internet, da sam tu istu igru kupio digitalno igrao bi ju za manje od 10 minuta. Nisam dugo nešto pokrenuo sa diska pa sam i zaboravio koliko je sporo. Za nekoga tko ima spor internet ok, ali opet moraš skidati update.

Da, ali digitalne igre ne možeš mijenjati. Ok, jasno mi je da neki čuvaju igre za kolekciju, ali i u tom slučaju mi se čini da je fizički disk bolji od digitalne verzije.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa je, nisam rekao da nema prednosti ali ja recimo nisam kolekcionar. A igre i ako ih kupim na disku ne mijenjam nego ostavim sve što kupim.
Isto tako je konzola valjda pet puta glasnija kad je disk unutra. Baš preglasno bude, bar na launch modelu koji imam.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bas... ja i na ps4 i na ps5 ne znam da li sam par puta ubacio koju blue ray igru...

Sve kupujem na nasem ili na indijskom ps storeu...

 

A da se jos natezem sa zamjenama na njuskalu/marketplaceu... gubljenje vremena i zivciranje.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice