Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.591
|
čitano: 4.714.144
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sluzbeno je najavljen Dead Space Remake 😄
Igru radi EA Motive, bit ce dostupna na Next gen konzolama uključujući i Xbox Series S (?!).
Remake od temelja, s poboljšanim audiom, vizualima, likovima i gameplayem. Rađen u Frostbite engineu.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
I vjerojatno microtransakcije ko iz trojke
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Gdje je najpovoljnije uzeti ps plus 12mje

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Na CDKeys, ali ja bih pricekao.
Sad je 40$, zna biti ispod 30$
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
I vjerojatno microtransakcije ko iz trojke

 Potvrđeno nema mikrotransakcija

https://www.ign.com/articles/dead-space-remake-no-microtransactions

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.7.2021 2:16 (antimadridista).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Na CDKeys, ali ja bih pricekao.
Sad je 40$, zna biti ispod 30$

 Dali ima veze za koju zemlju kupujem?

Ako da koje?

Dali trebam nesto posebno sa acc napraviti onda

3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kupuješ za zemlju za koju imaš izrađen account. Na cd keys nećeš naći hr acc, već US, UK, Brazil…
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kupio ps5 bluray verziju od kolege forumaša. Extra zadovoljan. Plejku ne čujem, kontroler extra. Malo se moram naviknuti na novi meni, ali sve u svemu prezadovoljan. Jedino što se igra samo astro i rayman, ne daju djeca druge igre:)
Imam jedan problem, ali u vezi profila. Imao sam koliko se sjećam 2 profila na onu caku da mi je na HR samo dodana točkica u ime mejla. E, sad nema šanse da dodam onaj US profil gdje mi je i PS+. Ostalih 4 šta djelim sa kolegama sam uspio bez problema. Šta sad? Naziv mejla znam, ali lozinka mi ne prolazi. Može pomoć?
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mariclius kaže...
Kupio ps5 bluray verziju od kolege forumaša. Extra zadovoljan. Plejku ne čujem, kontroler extra. Malo se moram naviknuti na novi meni, ali sve u svemu prezadovoljan. Jedino što se igra samo astro i rayman, ne daju djeca druge igre:)
Imam jedan problem, ali u vezi profila. Imao sam koliko se sjećam 2 profila na onu caku da mi je na HR samo dodana točkica u ime mejla. E, sad nema šanse da dodam onaj US profil gdje mi je i PS+. Ostalih 4 šta djelim sa kolegama sam uspio bez problema. Šta sad? Naziv mejla znam, ali lozinka mi ne prolazi. Može pomoć?

 Upisuješ očito krivu lozinku, provjeri na web stranici

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ma nešto sam gadno zeznuo. Koliko se sjećam US profil je bio npr acopetrovic@, a HR acopetrovic.@ Razlika je samo ta točka. U Hr profil sam uspio ući, ali ovaj drugi nema šanse. Šteta par igri i ps+ čini mi se do 12 mj.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

 hahah, ajmo iskesirat taman pred vikend + express dostava i belaja :D

10 godina
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Sluzbeno je najavljen Dead Space Remake 😄
Igru radi EA Motive, bit ce dostupna na Next gen konzolama uključujući i Xbox Series S (?!).
Remake od temelja, s poboljšanim audiom, vizualima, likovima i gameplayem. Rađen u Frostbite engineu.

 Cemu upitnik pored xbox series s? Ta konzola se vodi kao next gen takodjer i sve nove igre ce se izbavivati i za nju.

PeTak
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Izašao Shadow of the Tomb Raider update. Sada je 4k 60 fps na PS5. Igra je bila besplatna na PS+ tako da je većina ima u libraryu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
6 0 hvala 4
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zato sto je puno slabija od PS5 i XSeX, ako se moze pokretati na Series S zasto ju ne izbace za ps4 pro.
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Zato sto je puno slabija od PS5 i XSeX, ako se moze pokretati na Series S zasto ju ne izbace za ps4 pro.

 pa moguce zbog slabog procesora

series s procesor je daleko jaci

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
10 godina
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5

Oprosti, ali mislim da ne znas kaj govoris. Xbox Series S je jaci od Xbox One X konzole, a Xbox One X je jaci komad hw od PS4 Proa. Xbox Series S JE slabiji od Series X i PS5, ali se vodi kao next gen konzola od Microsofta i nece biti zakinuta kod novih igara. 

PeTak
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nitko nije ni uspoređivao sa One X.

Series S je grafički jako slab u odnosu na X. Može nju Msoft voditi kako god želi, ali u jednom trenutku će morati biti preslaba za next gen naslove.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
IvanDado kaže...

Oprosti, ali mislim da ne znas kaj govoris. Xbox Series S je jaci od Xbox One X konzole, a Xbox One X je jaci komad hw od PS4 Proa. Xbox Series S JE slabiji od Series X i PS5, ali se vodi kao next gen konzola od Microsofta i nece biti zakinuta kod novih igara. 

 jednostavno ne smije bit, ak netko hoce napravit igru za xbox series x mora radit i na series s

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ma znam ja da je SeS ima jaci procesor od ps4 pro. Ali, graficka snaga im je jednaka. Ne vidim razloga zasto nebi radila igra na ps4 pro ako ju SeS moze pogoniti s slabijom grafickom snagom. Ako mogu Horizon 2, GoW2, GT7 na ps4 pro vjeruj moze i ovo.
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ma znam ja da je SeS ima jaci procesor od ps4 pro. Ali, graficka snaga im je jednaka. Ne vidim razloga zasto nebi radila igra na ps4 pro ako ju SeS moze pogoniti s slabijom grafickom snagom. Ako mogu Horizon 2, GoW2, GT7 na ps4 pro vjeruj moze i ovo.

 Ma naravno da moze, pa witcher 3 radi na nintendo switch

 

al gledaj kad tad ce napustit developeri stare konzole iako je moguce za njih jos radit portove

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ma nije im ni grafika ista, ovo je kompletno nova tehnologija, RDNA 2 podrzavat ce i FSR i DirectML za grafiku, ovo su kruske i jabuke, nisu bitni ni teraflopsi jer je brzi XSS GPu sa 4 nego li X1X sa 6.

CPU razlika ogromna ,SSD je recimo 40 puta brzi, ma duga prica.

 

Long story short:

 

PS4pro is 8th gen, Series S is 9th gen. The Series S has the same processor as the Series X. It's designed to provide the same experience as the X just at a lower resolution. To compare the Series S to the PS4pro is severely undervaluing the Xbox and overvaluing the PlayStation.

 

 

 

 

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...
IvanDado kaže...

Oprosti, ali mislim da ne znas kaj govoris. Xbox Series S je jaci od Xbox One X konzole, a Xbox One X je jaci komad hw od PS4 Proa. Xbox Series S JE slabiji od Series X i PS5, ali se vodi kao next gen konzola od Microsofta i nece biti zakinuta kod novih igara. 

 jednostavno ne smije bit, ak netko hoce napravit igru za xbox series x mora radit i na series s

 Pa upravo to, nece se igre prestati raditi za Series S za 3 god ili nesto dok za 8th gen hoce. Kao sto je Joe rekao, Xbox Series S je 9th gen konzola i uopce nije za podcijenit. Usporedjivati Pro sa Series S je suludo jer obicni One X je jaci od Ps4 Proa, a kamoli Series S.

PeTak
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Konzola nečujna naspram pro i slim. Nakon 6,7 sati rada u dnevnom za puknuti unutra, (samo ventilator) mislio sam da će biti full topla, a ono ništa. Jedva mlaka na jednoj strani. Brzina učitavanja igri top, milina. Skinuo odyssey i nešto malo bolje izgleda od ps4 slim, ali ni nema nikakav update za ps5. I onda dok nisam probao days gone. Extra, izgleda. Sad opet moram kupiti valhallu, a i ghost of tsushimu. Čini mi se da je days gone 4k/60 fps, barem tako extra izgleda pa mi se osladilo to:)
Kontroler mi je odličan i samo se nadam da će dugo potrajati. Jedino mi taj meni ili sučelje kako već malo zbrkano. Valjda dok se ne naviknem na neke stvari. Jedva skužio kako ugasiti ps5:)
Šteta što sam izvisio za jedan profil. Ode mi ps+, brdo ps+ igara i svi sejvovi. To mi je najgore što sam bio odsseyu puno prošao i još neke igre i sad sve ispočetka.
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Konzola nečujna naspram pro i slim. Nakon 6,7 sati rada u dnevnom za puknuti unutra, (samo ventilator) mislio sam da će biti full topla, a ono ništa. Jedva mlaka na jednoj strani. Brzina učitavanja igri top, milina. Skinuo odyssey i nešto malo bolje izgleda od ps4 slim, ali ni nema nikakav update za ps5. I onda dok nisam probao days gone. Extra, izgleda. Sad opet moram kupiti valhallu, a i ghost of tsushimu. Čini mi se da je days gone 4k/60 fps, barem tako extra izgleda pa mi se osladilo to:)
Kontroler mi je odličan i samo se nadam da će dugo potrajati. Jedino mi taj meni ili sučelje kako već malo zbrkano. Valjda dok se ne naviknem na neke stvari. Jedva skužio kako ugasiti ps5:)
Šteta što sam izvisio za jedan profil. Ode mi ps+, brdo ps+ igara i svi sejvovi. To mi je najgore što sam bio odsseyu puno prošao i još neke igre i sad sve ispočetka.
Moj PC  
0 1 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Dosta loša ponuda za 8. mjesec

 

No, nečijom greškom lista poklon igara za kolovoz procurila je ni više ni manje nego na službenoj stranici PlayStationa. Pa je za pretpostaviti da u pitanju nije glasina nego stvarna informacija.

Igre koje će pretplatnici moći dobiti jesu sljedeće:

  • Hunter’s Arena: Legends (PS5)
  • Plants vs Zombies: Battle for Neighborville (PS4/PS5)
  • Tennis world Tour 2 (PS4/PS5)

 

https://www.hcl.hr/vijest/ps-plus-8-2021-174382/

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ne pratim ovu temu toliko pozorno, ali ipak malo preletim, imam neki osjećaj da se dosta govori o garancijama za PS5, popravcima, i neispravnim kontrolerima. 

 

Jel to stvarno tako ili sam ja stekao krivi dojam? 

Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ova Hunters arena bi mogla bit ok igra. 

 

Ja cekam BF 2042. 

 

EDIT: Tko govori? Jedan lik je spomenuo da mu je PS5 prdnuo i mozda 5 ljudi sa driftom. Odlaze konzole ko na traci. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.7.2021 11:07 (SimeKZ).
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice