Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.583
|
čitano: 4.711.808
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lukaXXkralj kaže...

Razmišljam da uzmem Metro Exodus:Gold Edition za 145kn na PS storu.

Problem je šta popust vridi do 24/6,a par dana nakon toga je objava za free igre za July na PS+,pa šta ako baš stave Metro Exodus pa bacim bezveze 140kn hmmm

 

 

Ako ti se igra odmah sad, kupi.

Ako kalkuliraš se obično zajebeš. Nema tu pravog odgovora.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sad i mene svrbi Metro Exodus. Odigrao sam ga na PC preko Gforce Now. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Bas igram pocetni dio Metro Exodusa i izgleda fenomenalno i za sada niti jedan frejm drop ispod 60fps.

Dual sennse je odlicno implementiran,3d zvuk cu probat navece sa slusalicama.

Sad mi je jedini problem sto sam nedavno prosao ovu novu verziju na pcu i krenuo ekspanzije  a na Ps5 moram sve isponova...ili na XsX ako nastavim tu verziju jer sam isto na pocetku igre.

 MEGATAMA 

Da su mi tvoji problemi da se naspavam.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.6.2021 18:02 (hummer0).
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lukaXXkralj kaže...

Razmišljam da uzmem Metro Exodus:Gold Edition za 145kn na PS storu.

Problem je šta popust vridi do 24/6,a par dana nakon toga je objava za free igre za July na PS+,pa šta ako baš stave Metro Exodus pa bacim bezveze 140kn hmmm

 

 Pa ako se možeš strpiti s igranjem možeš je kupiti prije prestanka popusta na zadnji ili predzadnji dan ali je nemoj downloadati ni igrati. Onda pričekaj par dana da objave nove igre za PS+. Ako ne bude Metro onda je sve u redu. Ako ipak jedna od ps+ igara bude i Metro Exodus samo preko automatiziranog web obrasca zatraži otkazivanje kupovine i povrat sredstava. Ne bi smjelo biti nikakvih problema. Bio sam u toj situaciji s igrom Control i bez problema su mi u roku dan-dva odgovorili na zahtjev potvrdno i vratili sredstva a igru sam ponovo uzeo preko PS+. Mislim da imaš pravo na refund u roku 14 dana od kupovine ako nisi downloadao ni igrao igru. Ne moraš se s nikim posebno raspravljati, proces za otkazivanje kupovine i povrat sredstava je automatiziran.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.6.2021 21:55 (Maat).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Prica se da ce iduci mjesec tijekom PS Experience Eventa biti najavljen datum izlaska Horizon Forbidden West-a (30.11.2021) i da ce biti govora o PSVR2.
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Dosao u Volgu u Exodusu i niti jedan frejm drop....na pc verziji tu sam morao prilagodjavat postavke jer na 4k maxu uz dlss quality(1440p) nisam vise imao 60fps pa znam da je to prvi dio igre gdje je zahtijevnije po gpu.

Strasno je sta ove konzole rade i to bez dlss ili SR

Moj PC  
4 1 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Dosao u Volgu u Exodusu i niti jedan frejm drop....na pc verziji tu sam morao prilagodjavat postavke jer na 4k maxu uz dlss quality(1440p) nisam vise imao 60fps pa znam da je to prvi dio igre gdje je zahtijevnije po gpu.

Strasno je sta ove konzole rade i to bez dlss ili SR

 

Pa nije stvar u hardveru nego u softveru. A ovdje ni ne znaš na kojoj rezoluciji renderira :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

Dosao u Volgu u Exodusu i niti jedan frejm drop....na pc verziji tu sam morao prilagodjavat postavke jer na 4k maxu uz dlss quality(1440p) nisam vise imao 60fps pa znam da je to prvi dio igre gdje je zahtijevnije po gpu.

Strasno je sta ove konzole rade i to bez dlss ili SR

 

Pa nije stvar u hardveru nego u softveru. A ovdje ni ne znaš na kojoj rezoluciji renderira :-)

Prosjecna reza na konzolama je 1600-1700p.

 

3 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Sutra tokom dana završavam Ratcheta pa ako ima zainteresiranih nek se jave preko pp.

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav, koristi tko 3D Pulse? Premišljam između njih i HyperX Cloud II wireless, makar mi 3D Pulse estetskih izgleda nekako - jeftino...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Imperijas kaže...

Pozdrav, koristi tko 3D Pulse? Premišljam između njih i HyperX Cloud II wireless, makar mi 3D Pulse estetskih izgleda nekako - jeftino...

 

Pa da, to i mene odbija od njih. Doduše i jesu jeftine.

Ja izbjegavam općenito slušalice koje nemaju i 3.5mm connector, razlika u kvaliteti zvuka između wireless i wired je i dalje jako velika, a i bit će potencijalno dugotrajnije. 

Koliko vidim HyperX Cloud II Wireless nema 3.5mm jack, a Pulse 3D ima. 

 

Osobno koristim HyperX Cloud Flight za wireless sessione, stariji model koji je i wired i wireless, bez surround gluparija.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mene je šokiralo kaj mi ps5 ne prepoznaje xm4 slušalice koje su im flagship…

Wtf sony
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
HAL kaže...
Mene je šokiralo kaj mi ps5 ne prepoznaje xm4 slušalice koje su im flagship…

Wtf sony

 

Tbh, za to bi im trebalo spičit neku kolektivnu tužbu.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Imperijas kaže...

Pozdrav, koristi tko 3D Pulse? Premišljam između njih i HyperX Cloud II wireless, makar mi 3D Pulse estetskih izgleda nekako - jeftino...

 Ja sam imao Cloud 2 ali nisu bile bezicne, njih sam prodao i nabavio Pulse 3D. Ove Cloud imaju daleko kvalitetniju izradu i mrvu bolji zvuk sto se tice basova. Sa Pulse 3D sam zadovoljan i nije mi zao sto sam izgubio na kvalitetu izrade jer sam za istu cijenu dobio super bezicne slusalice koje mogu koristiti na PS5 i PC.

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Žalosno je koliko su te korporacije postale pohlepne, prodaješ slušalice koje koštaju skoro kao konzola i onda ne rade na konzoli, jer uz njih izbaciš model koji je puno lošiji.

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Zato kažem, žičane slušalice su i dalje top topova. Upikneš u kontroler, mobitel, tablet, pojačalo, PC, gdje god, i radi kako treba i ne treba planirati punjenje (pogotovo ako imaš klince).

Sve te moderne kerefeke su lijepe i krasne, ali su bolesno skupe i na kraju imaš više problema nego koristi.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja svoje xm4 spajam zicom na ps5 i xsx gamepad i sve radi fantasticno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
HAL kaže...
Žalosno je koliko su te korporacije postale pohlepne, prodaješ slušalice koje koštaju skoro kao konzola i onda ne rade na konzoli, jer uz njih izbaciš model koji je puno lošiji.

Mislim da nije stvar pohlepe nego je firma lose srukturirana i ne iskoristavaju svoj ekosistem.

LoL acc THCJoshi
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jonja kaže...
HAL kaže...
Žalosno je koliko su te korporacije postale pohlepne, prodaješ slušalice koje koštaju skoro kao konzola i onda ne rade na konzoli, jer uz njih izbaciš model koji je puno lošiji.

Mislim da nije stvar pohlepe nego je firma lose srukturirana i ne iskoristavaju svoj ekosistem.

 Pa ako ima BT slusalice i BT konzolu onda bi to trebalo raditi u svim kombinacijama na svim uredjajima. Zna se sto je BT standard, zato i postoji. Ali Sony to blokira.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Sony Play Station 5
Kakav je cyberpunk na PS5?
Znam da je sada vraćen i na store i da izlaze patchevi.
Imam novog zapakiranog za PS4, ali ne volim (čitaj: nemam vremena) tako duge igre.
Dal možda zanima nekoga ili da se mijenjamo (novi Ratchet prednost)?
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony Play Station 5
x360gamer kaže...
Kakav je cyberpunk na PS5?
Znam da je sada vraćen i na store i da izlaze patchevi.
Imam novog zapakiranog za PS4, ali ne volim (čitaj: nemam vremena) tako duge igre.
Dal možda zanima nekoga ili da se mijenjamo (novi Ratchet prednost)?

 Bolji je bio pri samom izlasku jer su azuriranjima spustili jos vise grafiku da bi na PS4 radio bolje a na PS5 sada cak ima fps dropove a ranije ih nije bilo.

3 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Može li se igra prebaciti s jednog PS5 na drugi, da se ne skida dvaput. Npr. da prebacim igre na eksterni HDD ili na USB?

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Spojiš bilo koje bežične sa telkom prek BT i sve radi normalno...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja sam kupio ovaj sa amazon.de, nisam primjetio da radi losije od ovoga sta dobijes sa plejkom.
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Netko je pisao da ako oba spojiš na istu mrežu imaš opciju prebacivanja podataka. Ne znam samo prebacuje li sve ili se može odabrati pojedinačna igra.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ak uzmem sad na US storeu Metro Gold edition za 19$ onda imam taj update za PS5? 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
user2206 kaže...

Može li se igra prebaciti s jednog PS5 na drugi, da se ne skida dvaput. Npr. da prebacim igre na eksterni HDD ili na USB?

 Zna netko?

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Naravno da možeš ako se radi o istom accountu. PS4 igre cak mozes igrati direktno preko USBa a PS5 igru moras prebaciti na konzolu da bi igrao.
9 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

jel može mala pomoć oko izbora Tv za PS5,  bitno je samo za ps5 i igranje nije bitno nista niti jel smart itd .....(naravno da je ali kužite po

 

Zanima me veličina 48"-50"  , 120Hz, HDR , što bolji respons time itd....

 

vjerovatno bolje pozanjete ovu temu od mene  

 

dali je dobar izbor :

https://www.samsung.com/hr/tvs/uhd-4k-tv/au9000-crystal-uhd-4k-smart-tv-2021-50-inch-ue50au9072uxxh/

 

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice