Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.593
|
čitano: 4.715.270
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Da, i ja sam stvarno zadovoljan do sada kada vidim sta nude igre. Iskreno, nisam se nadao da ce nam 60fps postati standard, a pogotovo ne uz RT efekte i slicne stvari :) Mogu misliti kakve ce igre biti za 2-3 godine....

Mene licno privlaci ona Forspoken i ona mi se cini kao prava next gen igra, ali vidjet cemo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.4.2021 9:03 (gamex1423).
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Metro Exodus Rated For PS5 and Xbox Series, Runs at 4K/60 FPS With Ray-Tracing (twistedvoxel.com)

 

Dobro je pa ga nisam odigrao, a tu je, jucer skinuo na eksterni HDD u nadi da ce uskoro PS5 update.

 

 

“The next gen consoles will benefit from dramatically reduced loading times thanks to our use of their SSD storage optimizations, boast 4K texture packs, and a range of platform specific features including spatial audio and controller latency improvements on Xbox, and support for the haptic features of the PlayStation 5 Dual Sense controller – anyone who’s frantically tried to pump up the pressure on their Tikhar in the middle of a pitched battle will be able to imagine the kind of thing we’re aiming for!”


Moram se pohvaliti, na PS4 sam ukupno imao samo 1 platinu, dok na ps5 i novom acc imam ih vec 4 

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.4.2021 20:26 (gamex1423).
 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Da, i ja sam stvarno zadovoljan do sada kada vidim sta nude igre. Iskreno, nisam se nadao da ce nam 60fps postati standard, a pogotovo ne uz RT efekte i slicne stvari :) Mogu misliti kakve ce igre biti za 2-3 godine....

Mene licno privlaci ona Forsaken i ona mi se cini kao prava next gen igra, ali vidjet cemo.

Koja je to Forsaken?

Mozda mislis na Forspoken os SquareEnixa?

10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Koliko mogu imati accounta na konzoli istovremeno? Pošto sam strolan na kupnju brazilskog accounta (jebeš 17€) hoću aktivirat neki normalan account di neću morat napikavat pa da slučajno pogodim gdje kliknut da se nešto napravi a i kupnja kartica je jednostavnija. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
gamex1423 kaže...

Da, i ja sam stvarno zadovoljan do sada kada vidim sta nude igre. Iskreno, nisam se nadao da ce nam 60fps postati standard, a pogotovo ne uz RT efekte i slicne stvari :) Mogu misliti kakve ce igre biti za 2-3 godine....

Mene licno privlaci ona Forsaken i ona mi se cini kao prava next gen igra, ali vidjet cemo.

Koja je to Forsaken?

Mozda mislis na Forspoken os SquareEnixa?

 Da, mislio sam na Forspoken.

@gocc01 16

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.4.2021 9:03 (gamex1423).
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ekipa samo da se javim iako možda većina vas zna,nakon zadnjeg update-a konzola mi radi na 120hz na mom monitoru dok prije toga nisam nikako mogao to ostvariti.Prepostavljam da većina vas ima 144hz monitor 1080p ili 1440p rezoluciju pa ako niste probali na svom monitoru probajte sada.Iako je meni 1440p monitor uredno mi radi na 1080p 120hz i to na ulazu Hdmi 1.4.Prepostavljam da većina to vas zna ili je barem probala nakon zadnjega update-a ali ja sam to tek otkrio jučera da napokon radi na 120hz :) Pozz

Moj PC  
4 0 hvala 2
9 godina
online
Sony PlayStation 5

Lost Soul Aside prikazan nakon nekoliko godina tišine, baš mi igra izgleda dobro

 

 

potvrđeno za PS5, koliko vidim čak je ekskluziva

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Stize novi update, u ovom slučaju, stara dobra klasika :)

 

https://www.vg247.com/2021/04/27/ps5-firmware-update-april-21-01-03-10-00-03-00/

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Metro Exodus Rated For PS5 and Xbox Series, Runs at 4K/60 FPS With Ray-Tracing (twistedvoxel.com)

 

Dobro je pa ga nisam odigrao, a tu je, jucer skinuo na eksterni HDD u nadi da ce uskoro PS5 update.

 

 

“The next gen consoles will benefit from dramatically reduced loading times thanks to our use of their SSD storage optimizations, boast 4K texture packs, and a range of platform specific features including spatial audio and controller latency improvements on Xbox, and support for the haptic features of the PlayStation 5 Dual Sense controller – anyone who’s frantically tried to pump up the pressure on their Tikhar in the middle of a pitched battle will be able to imagine the kind of thing we’re aiming for!”


Moram se pohvaliti, na PS4 sam ukupno imao samo 1 platinu, dok na ps5 i novom acc imam ih vec 4 

 Vidim da je Metro Exodus 80kn na ps storu, ali piše PS4... Spominješ update za PS5, da li to pokriva ta igra ili ne, tj. ako bi je kupio da li bi dobio beneficije ps5?

I am over 9000!!!
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Shivi kaže...
gamex1423 kaže...

Metro Exodus Rated For PS5 and Xbox Series, Runs at 4K/60 FPS With Ray-Tracing (twistedvoxel.com)

 

Dobro je pa ga nisam odigrao, a tu je, jucer skinuo na eksterni HDD u nadi da ce uskoro PS5 update.

 

 

“The next gen consoles will benefit from dramatically reduced loading times thanks to our use of their SSD storage optimizations, boast 4K texture packs, and a range of platform specific features including spatial audio and controller latency improvements on Xbox, and support for the haptic features of the PlayStation 5 Dual Sense controller – anyone who’s frantically tried to pump up the pressure on their Tikhar in the middle of a pitched battle will be able to imagine the kind of thing we’re aiming for!”


Moram se pohvaliti, na PS4 sam ukupno imao samo 1 platinu, dok na ps5 i novom acc imam ih vec 4 

 Vidim da je Metro Exodus 80kn na ps storu, ali piše PS4... Spominješ update za PS5, da li to pokriva ta igra ili ne, tj. ako bi je kupio da li bi dobio beneficije ps5?

 Da, kad izađe update biti će free. Ja sam isto uzeo Metro prije par mjeseci pa čekam na update da odigram.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Isplatilo im se ulagat u ekskluzive kroz cjelu Ps4 generaciju,sad svi zele Ps5.

 

https://wccftech.com/playstation-5-sales-surpass-7-8-million/

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Shivi kaže...
gamex1423 kaže...

Metro Exodus Rated For PS5 and Xbox Series, Runs at 4K/60 FPS With Ray-Tracing (twistedvoxel.com)

 

Dobro je pa ga nisam odigrao, a tu je, jucer skinuo na eksterni HDD u nadi da ce uskoro PS5 update.

 

 

“The next gen consoles will benefit from dramatically reduced loading times thanks to our use of their SSD storage optimizations, boast 4K texture packs, and a range of platform specific features including spatial audio and controller latency improvements on Xbox, and support for the haptic features of the PlayStation 5 Dual Sense controller – anyone who’s frantically tried to pump up the pressure on their Tikhar in the middle of a pitched battle will be able to imagine the kind of thing we’re aiming for!”


Moram se pohvaliti, na PS4 sam ukupno imao samo 1 platinu, dok na ps5 i novom acc imam ih vec 4 

 Vidim da je Metro Exodus 80kn na ps storu, ali piše PS4... Spominješ update za PS5, da li to pokriva ta igra ili ne, tj. ako bi je kupio da li bi dobio beneficije ps5?

 Da, kad izađe update biti će free. Ja sam isto uzeo Metro prije par mjeseci pa čekam na update da odigram.

 Nadam se da ce tim update srediti i probleme sa zvukom. Odustao sam nakon 2 sata igranja na ps4 zbog tih problema.

PSN J_Keziah
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ucitavanje ispod 1 sekunde...sto bi znacilo da ce buduce igre bit instant ako vec sad mogu ovo postic ❤

 

https://wccftech.com/ratchet-clank-rift-apart-load-times-faster/

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja se divim toj igri, izgleda predivno, izvodi se super. Pravi next gen naslov
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Ucitavanje ispod 1 sekunde...sto bi znacilo da ce buduce igre bit instant ako vec sad mogu ovo postic ❤

 

https://wccftech.com/ratchet-clank-rift-apart-load-times-faster/

 Ovo je čudo.... bez zezancije. Jedva čekam kad će i ostali developeri počet koristit prave mogućnosti PS5 SSD-a.....

10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel normalno da kartica košta više nego kaj sadrži valute? 

 

Znači karticu od 60 brazilskih reala moram platiti 14€. Po tečaju, 1€=5,9R. Gledao sam na našem ps+ Alien Isolation collection je 86kn dok je na tom brazilskom accountu 32R, znači duplo jeftinije al ništa to ne vrijedi ako tih 60R moram platit 100kn. Koji je još ok account da mogu sve kupit na CDkeys?

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Brazilski gift cardovi su rijetki pa je zato tako.
US su najeftiniji uglavnom, nedavno sam uzeo 75 USD za 65 USD, a uvijek imaš Amazon gdje je 1:1.
robimarko@gmail.com
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS Plus igre za Svibanj
Battlefield 5
Stranded Deep
Wreckfest
Moj PC  
11 0 hvala 5
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Uzmi radije na US za 50kn, manje muke. 

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Večer, imam problem s playstation-om, nakon cca 10ndana sam ga upalio radi posla nisam bio u mogućnosti, prvo se normalno dignuo sistem i prilikom odabira igre slika se odma zamrznula u glavnom menu.

Nakon toga više uopće nije moguće pokrenut normalno, sistem se digne, uvijek dođe da prijavim problem, nakon što stisnem da prijavim ili se odma ovdje zamrzne slika ili nakon što to prođe u glavnom menu.

Jel ima netko sličan ili da li zna u čemu je problem? hvala

Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da ga probas vratiti na tvornicke postavke? Jesi ikad prije imao problema?
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

 

 

Probaj uci u safe mode  i restore default settings za pocetak (nece izbrisati podatke).

 

 Safe mode

Turn off your PS5 console by pressing the power button. This is the largest of the two buttons on the front of the console. The power indicator will blink for a second or two before turning off completely.
With the system completely off, press and hold the power button again. Release it after you hear the PS5 make a second beep. The first beep will sound when you first press the power button. The second will occur and roughly seven seconds later.
Connect the controller with the USB cable and press the PS button on the controller.
Your PS5 has now started in Safe Mode.

 

 



 

 

To Each His Own.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.4.2021 20:42 (lmutak).
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sad sam kreirao US account. Prije tog sam kupio 60€ card pa PS+ za 25€. 

 

Treba li meni na svakom accountu PS+ pretplata? Probao sam kupit Alien collection pa sam onda tek skužio da mogu kupit i bez pretplate. 

PS+ imam na tom brazilskom sranju.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Nisam nikad, evo nisam se ni na njemu pošteno naigrao... probat ću pa javim

Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.4.2021 21:42 (cak_Norris).
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Uspio sam u safe mod ući i nakon što sam išao restore došlo mi je "something went wrong" 

 

Sad kad sam drugi put probao isto, sve isti vrag došlo pa sam ga u safe modu resetirao samo, kad se upalio došlo mi je da normalno postavke postavim opet i samo nakon trećeg četvrtog koraka se smrznuo ekran.

Budem ga nosio u santa domenica da vide oni, nemam pojma šta drugo.

Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.4.2021 22:02 (cak_Norris).
 
6 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

Lost Soul Aside prikazan nakon nekoliko godina tišine, baš mi igra izgleda dobro

 

 

potvrđeno za PS5, koliko vidim čak je ekskluziva

 

 Da, stvarno izgleda super, drago mi je da je nastavljen projekt. Nevjerojatno koliko je dobro igra izgledala još 2016. kada je samo 1 čovjek radio na njoj. Svaka čast njemu na predanosti, sad navodno ima 29 ljudi u timu.

 

A igra mi para kao mješavina između Final Fantasy 15 i Devil May Cry. Mislim, glavni lik čak liči na Noctisa   

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.4.2021 10:48 (zeze88).
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Poznavajuc dosadasnje probleme sa Storeom, postat ce ravno nemogucem kupit igru s karticom 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tututuru kaže...

Poznavajuc dosadasnje probleme sa Storeom, postat ce ravno nemogucem kupit igru s karticom 

 ne znam...ZABA ima 3DS već godinama, i ništa kompliciranije nije, unesi kod ili čak po novom samo potvrdi klikom na mobitelu.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
MasterG kaže...
Tututuru kaže...

Poznavajuc dosadasnje probleme sa Storeom, postat ce ravno nemogucem kupit igru s karticom 

 ne znam...ZABA ima 3DS već godinama, i ništa kompliciranije nije, unesi kod ili čak po novom samo potvrdi klikom na mobitelu.

 

Ali si izuzeo faktor Sony iz te priče. Nije ni do sad bio problem s bankama :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
MasterG kaže...
Tututuru kaže...

Poznavajuc dosadasnje probleme sa Storeom, postat ce ravno nemogucem kupit igru s karticom 

 ne znam...ZABA ima 3DS već godinama, i ništa kompliciranije nije, unesi kod ili čak po novom samo potvrdi klikom na mobitelu.

 

Ali si izuzeo faktor Sony iz te priče. Nije ni do sad bio problem s bankama :-D

 općenito sony i kupovinu kategorički odbijam...previše muke. daj bon i bok XD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice