Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.591
|
čitano: 4.713.289
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ranije generacije konzola jeste bilo tesko otvoriti. Na ps4 se opet mogao poklopac skinuti, nije tesko, na pro je katastrofa, sedmicu pokusavao i prste izlomio  Ali opet nije bilo ovako pristupacno kao ovdje pa se povremeno moralo sve skidati da se kako treba ocisti i pasta zamjeni. Eh sad su to rijesili ovim tecnim metalom jer to nece skoriti vremenom a i ove plastike na PS5 je daleko lakse skinuti nego na PC kucistu a sve ti odmah tu pristupacno.

Kad vidim kako se neki hvale da im je toliko necujna konzola tek mi tad bude zao sto moja ima coil whine i onaj drugi ventilator koji malo bruji. Nije strasno ali se cuje ovaj coil whine, medjutim naviknem se sve dok ne vidim da se neko hvali kako mu je necujna konzola, onda mi dodje da nesto uradim 


Vjerovatno cu cekati istek garancije pa onda otvorit napojnu i ubacit silikona medju komponente, vidio sam da to umanji buku.

[URL=https://psnprofiles.com/arnes_91][IMG]https://card.psnprofiles.com/1/arnes_91.png[/IMG][/URL]
 
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Uspio sam. Uopce nije tesko. Uhvatiti rub plastike citavim dlanom, malo podici i povući. Stvarno neznas koliko je lagano dok ne probas. Nije ni prljav vent nakon 4mjeseca. U 5 minuta sve obavio
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS4 pro sam otvarao pajserom. Lijepo da više nije potreban.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Hmmh..morat cu i ja svoj malo pocisti kad ulovim vremena nakon skoro 6 mj... Premda me recimo na PS4 PRO iznenadilo da nakon +2 god i nije bilo toliko strasno kako sam ocekivao.

 

Vidim da ekipa uredno s usisavacem ide preko njega/rupica. Koliko je to ustvari pametno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Od tuda i moj strah od otvaranja. Pokusao sam jednom otvoriti ps4 pro i rekoh nema šanse, garant cu strgat poklopac. Ovo na PS5 je macji kašalj.
Upravo sam upalio konzolu, jesam li to samo ja ili mi je konzola puno tisa nakon usisavanja. Upalio sam ju i gotovo je necujna, prije je bio neki sitni zvuk, sad ju skoro pa ni ne cujem.
Stvarno je jako tiha konzola, ocito joj je dobro doslo usisavanje iako se vent doima čistim.
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Za otvaranje PS4 PRO morao si imati jagodice na prstima ko Terminator, ali doslovno :)

Moj PC  
6 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...

Za otvaranje PS4 PRO morao si imati jagodice na prstima ko Terminator, ali doslovno :)

 Meni jagodice bile modre sedmicama i bolile me. Pokusavao nekoliko dana u toku 10ak dana da otvorim i nisam mogao. Na kraju uzeo kuhinjski noziv i jedva nekako 

[URL=https://psnprofiles.com/arnes_91][IMG]https://card.psnprofiles.com/1/arnes_91.png[/IMG][/URL]
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
ja sam svoju juce kompresorom..i isto sam to primjetio..manje se cuje..skoro necujno
4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

ja sam par puta bezuspješno rastavljao slim u nadi sad imam
taj torx screw i na kraju uvijek skinuo sve šarafe osim tog jednog.
zar su zaista sony-evi intelektualci mislili da će svatko od nas nositi ps4 negdje na čišćenje ?!?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sony radi na uvođenju filmova u PS Plus. Vise informacija uskoro.
Ovo je po meni super stvar 😄
Moj PC  
5 0 hvala 2
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

nekima ce bit super, a nekima nece znacit bas nista

dok ne diraju cijenu nemam nist protiv

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
5 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Sony radi na uvođenju filmova u PS Plus. Vise informacija uskoro.
Ovo je po meni super stvar 😄

 samo su mi jos oni falili za streamanje filmova. neka hvala
 da im nebi jos i to placao. radije neka se fokusiraju na bolesti

 ps5ice i dualsense-a.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.4.2021 15:12 (bloodborne).
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

ja sam par puta bezuspješno rastavljao slim u nadi sad imam
taj torx screw i na kraju uvijek skinuo sve šarafe osim tog jednog.
zar su zaista sony-evi intelektualci mislili da će svatko od nas nositi ps4 negdje na čišćenje ?!?!

 Pa kak nisi mogao slim otvorit? Ja čak nisam ni gledao na jutubu, već sam od prve pogodio. Slim se lagano otvara. Dobro naspram ps5 vjerojatno ne lagano, ali ga sigurno nije nikakav problem otvorit. Čak su me i frendovi pitali da bi nosili nekom čistit, ma reko nema potrebe, pali jutub i skidaj. I svi riješili bez problema.

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ja ti kolega znam samo pive otvarati. 

Šalu na stranu istine, ma nista meni ne znace

svi tutoriali svijeta, kad ja taj jedan šaraf nisam

imao čime odšarafiti.

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ovako,

 

frend ima rodjendan ubrzo i htjeli bi mu kupit neku igricu.. Vidim da se ne moze kupit nekome pa poslati kao gift, zanima me može li se kupit kao nekakav gift card pa da si sam kupi? radi se o PS5 bez bluraya..

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mozete kupiti gift card pa mu pokloniti. Sad ih se moze kupiti i na tisku.
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Mozete kupiti gift card pa mu pokloniti. Sad ih se moze kupiti i na tisku.

 i u Sparu

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
MasterG kaže...
Gogy7 kaže...
Mozete kupiti gift card pa mu pokloniti. Sad ih se moze kupiti i na tisku.

 i u Sparu

 Benga, tisak media, muller i u svim boljim trgovinama 😃

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vale 77 kaže...

Ovako,

 

frend ima rodjendan ubrzo i htjeli bi mu kupit neku igricu.. Vidim da se ne moze kupit nekome pa poslati kao gift, zanima me može li se kupit kao nekakav gift card pa da si sam kupi? radi se o PS5 bez bluraya..

 Da sam na vašem mjestu, zajebancije radi, kupio bih mu nešto što jako želi na disku 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
I to po mogućnosti Xbox Ekskluzivu 😄
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Vale 77 kaže...

Ovako,

 

frend ima rodjendan ubrzo i htjeli bi mu kupit neku igricu.. Vidim da se ne moze kupit nekome pa poslati kao gift, zanima me može li se kupit kao nekakav gift card pa da si sam kupi? radi se o PS5 bez bluraya..

 Da sam na vašem mjestu, zajebancije radi, kupio bih mu nešto što jako želi na disku 

 haha pa mislim da sam vidio da netko prodaje ps5 digital sa demons souls bluray

 

taj valjda nit ne zna kaj je kupio samo zna da se moze zaradit na tome

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Vale 77 kaže...

Ovako,

 

frend ima rodjendan ubrzo i htjeli bi mu kupit neku igricu.. Vidim da se ne moze kupit nekome pa poslati kao gift, zanima me može li se kupit kao nekakav gift card pa da si sam kupi? radi se o PS5 bez bluraya..

 Da sam na vašem mjestu, zajebancije radi, kupio bih mu nešto što jako želi na disku 

 Ili kupit ps2, ps3 igru i dat mu da si spoji u ps5 igru. 😃

 

 Edit: sto me sjeti zaboravih se pohvaliti 😃

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.4.2021 17:10 (bloodborne).
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
Hexfire kaže...
Vale 77 kaže...

Ovako,

 

frend ima rodjendan ubrzo i htjeli bi mu kupit neku igricu.. Vidim da se ne moze kupit nekome pa poslati kao gift, zanima me može li se kupit kao nekakav gift card pa da si sam kupi? radi se o PS5 bez bluraya..

 Da sam na vašem mjestu, zajebancije radi, kupio bih mu nešto što jako želi na disku 

 Ili kupit ps2, ps3 igru i dat mu da si spoji u ps5 igru. 😃

 

 Edit: sto me sjeti zaboravih se pohvaliti 😃

 nek mu kupe ps4 disc verziju igre koju jako zeli(dodatna fora bi bila da se ne nudi upgrade na ps5 verziju). 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nebi ovo uspjelo u Hrvatskoj, ne samo da bih se konzole ukrale, vec bi se i ovaj autić prodavao u djelovima na njuskalu.
https://www.instagram.com/reel/CNdTHPGJQ_6/?igshid=1xep7aot9znbk
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

A gdje je zamislivo gogy ? Svicarska, luksemburg, katar, 

skandinavija into je to. 😆 svugdje drugdje bi nestalo.

kod nas bi eventualno pokojni bandic na vozilo nabacio jos

koju fontanu 😆

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

Ja ti kolega znam samo pive otvarati. 

Šalu na stranu istine, ma nista meni ne znace

svi tutoriali svijeta, kad ja taj jedan šaraf nisam

imao čime odšarafiti.

 Čekaj, ti si onda htio komplet rastavit ili? Za ispuhat ventilator je bilo dovoljno skinut poklopac i tu nije bilo nikakvog šarafa na slim verziji.

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
foofajter kaže...
bloodborne kaže...

Ja ti kolega znam samo pive otvarati. 

Šalu na stranu istine, ma nista meni ne znace

svi tutoriali svijeta, kad ja taj jedan šaraf nisam

imao čime odšarafiti.

 Čekaj, ti si onda htio komplet rastavit ili? Za ispuhat ventilator je bilo dovoljno skinut poklopac i tu nije bilo nikakvog šarafa na slim verziji.

 Najmanji problem je skinut poklopac i propuhat ventilatorcic,

 ali rastavit plejku na proste faktore, tu vec treba alata. 🥲

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
foofajter kaže...
bloodborne kaže...

ja sam par puta bezuspješno rastavljao slim u nadi sad imam
taj torx screw i na kraju uvijek skinuo sve šarafe osim tog jednog.
zar su zaista sony-evi intelektualci mislili da će svatko od nas nositi ps4 negdje na čišćenje ?!?!

 Pa kak nisi mogao slim otvorit? Ja čak nisam ni gledao na jutubu, već sam od prve pogodio. Slim se lagano otvara. Dobro naspram ps5 vjerojatno ne lagano, ali ga sigurno nije nikakav problem otvorit. Čak su me i frendovi pitali da bi nosili nekom čistit, ma reko nema potrebe, pali jutub i skidaj. I svi riješili bez problema.

I to su smrdali s novijom verzijom ps4 slima, umjesto da su ostavili normalne šarafe stavili su one plastične čepove koje trebaš odrezat ako želiš pristupit ventilatoru i heatsinku s gornje strane... ovako moraš cijeli rastavljat, zato ga nisam ni dirao jer mi se nije dalo bezveze sve rastavljat

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Returnal hvale na max sto mi je apsolutno iznenadjenje jer sam ocekivao flop.

Kazu da je Metroid Prime+Dark Souls uz najbolji haptic do sad ❤❤❤❤❤❤

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Wtf? Pa taj developer dosad ima sve genijalne igre.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice