Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.741.485
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
zeze88 kaže...
Gogy7 kaže...
Moguce je ako kupis online ps now card online i upises kod na svom racunu. Sve preplate zahtjevaju kreditnu karticu, ne mogu se kupiti novcem iz walleta.

 ok hvala. Mišta, neću trošit 30 dolara na nešto što nisam sigurna hoće li mi štekat ili ne.

Bilo bi super kad bi jednog dana i to došlo u Hrvatsku ma da smo mi uvijek spori kod takvih stvari.

 Skoro sve igre mozes skinuti pa igrati lokalno, mislim da samo ps3 igre ne mogu i da njih jedino strimati mozes.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bas kako je kolega rekao, gotovo sve mozes skinuti i igrati offline. Ps3 igre igras preko streama. Jedina mana Ps Nowa je to sto neke igre budu dostupne samo neko vrijeme.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

 E znam to, nego ima baš 2-3 igre za PS3 koje sam htjela odigrat. Ali nema veze, ionako ima masu igara za PS4 koje nisam odigrala a htjela bi :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.3.2021 10:27 (zeze88).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Napravi UK account i aktiviraj trial pomocu revoluta.
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Posto je kupit normalni komp za ok cijenu postala nemoguca misija, a i nije mi ps stran, ima li itko kakvu ideju kada ce biti ponovno moguce barem naruciti ps5?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ima tema PS5 dostava na forumu gdje ima dosta informacija gdje je u kojem trenutku moguće naručiti... Čini mi se da Santa Domenica i još neki imaju opciju naručivanja bundleova...

9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kako sam i rekao, poklanjam PES 21. 

Izvukao sam dobitnika nakon 3 random slijeda.

Čestitke Damir22

Ključ šaljem u PM.

 

Ako dobijem još ključeva od Konamija podjelit ću ih besplatno, nisu na prodaju.

Moj PC  
23 0 hvala 8
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Cestitke kolega 

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel probal netko spojit miš i tastaturu?

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...

Kako sam i rekao, poklanjam PES 21. 

Izvukao sam dobitnika nakon 3 random slijeda.

Čestitke Damir22

Ključ šaljem u PM.

 

Ako dobijem još ključeva od Konamija podjelit ću ih besplatno, nisu na prodaju.

 E za to cu te trebat sutra 😃

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dobivate 110kn uz kupnju PS plusa, vrijedi i za US...

https://store.playstation.com/en-hr/product/IP9102-NPIA90006_01-PSPLUSSUB12MSCRE
Moj PC  
5 0 hvala 4
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Dobivate 110kn uz kupnju PS plusa, vrijedi i za US...

https://store.playstation.com/en-hr/product/IP9102-NPIA90006_01-PSPLUSSUB12MSCRE

 Mislim da to vrijedi samo za one koji trenutno nisu pretplatnici. A to bi značilo da  za mene vrijedi  jer mi je pretplata istekla prije 10 dana  i tako  čekam neku akciju za baš  nepretplatnike jer je i zadnja akcija je bila samo za nepretplatnike pa sam naučio lekciju 

shit happens too often
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mis i tastatura rade odlicno npr. na ovom zadnjem CoD Black Ops. Ja jedino tamo probal. Vecina igri nema podrsku za to
PSN:Dacho_223
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...

Kako sam i rekao, poklanjam PES 21. 

Izvukao sam dobitnika nakon 3 random slijeda.

Čestitke Damir22

Ključ šaljem u PM.

 

Ako dobijem još ključeva od Konamija podjelit ću ih besplatno, nisu na prodaju.

 mogao sam i zadnji bit XD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MasterG kaže...
Gogy7 kaže...

Kako sam i rekao, poklanjam PES 21. 

Izvukao sam dobitnika nakon 3 random slijeda.

Čestitke Damir22

Ključ šaljem u PM.

 

Ako dobijem još ključeva od Konamija podjelit ću ih besplatno, nisu na prodaju.

 mogao sam i zadnji bit XD

 A mora netko bit i 27. 

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Eto zahvaljujem se, sto drugo reci,ugodno iznenadjenje.

Jos jednom hvala kolegi.
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
6 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gocc01 kaže...

Jel probal netko spojit miš i tastaturu?

 Sto tocno?

 

Igram Warzone i sa zicanom i BT...radi sve super u svim kombinacijama...

 

BT tipkovnica je uvijek spojena, zicnu spojim naprijed na usb. Mis je bezicni a USB adapter iza ustekan.

 

Sve radi najnormalnije/prebacuje itd. BT tipkovnica bez problema (malo neocekivano IMHO)

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mitch kaže...
gocc01 kaže...

Jel probal netko spojit miš i tastaturu?

 Sto tocno?

 

Igram Warzone i sa zicanom i BT...radi sve super u svim kombinacijama...

 

BT tipkovnica je uvijek spojena, zicnu spojim naprijed na usb. Mis je bezicni a USB adapter iza ustekan.

 

Sve radi najnormalnije/prebacuje itd. BT tipkovnica bez problema (malo neocekivano IMHO)

 

Borderlands me zanima i Dishonored recimo. Kad sam tamo daleke 2016 uzeo PS4pro odmah sam kupio Dishonored 2, jedinicu sam igrao na PCu i nisam se mogao nikak naviknut na ciljanje gamepadom pa sam odustal. Ovo ak će radit na nekim favoritima će bit milina. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gocc01 kaže...
Mitch kaže...
gocc01 kaže...

Jel probal netko spojit miš i tastaturu?

 Sto tocno?

 

Igram Warzone i sa zicanom i BT...radi sve super u svim kombinacijama...

 

BT tipkovnica je uvijek spojena, zicnu spojim naprijed na usb. Mis je bezicni a USB adapter iza ustekan.

 

Sve radi najnormalnije/prebacuje itd. BT tipkovnica bez problema (malo neocekivano IMHO)

 

Borderlands me zanima i Dishonored recimo. Kad sam tamo daleke 2016 uzeo PS4pro odmah sam kupio Dishonored 2, jedinicu sam igrao na PCu i nisam se mogao nikak naviknut na ciljanje gamepadom pa sam odustal. Ovo ak će radit na nekim favoritima će bit milina. 

 Ne vjerujem da te igre podrzavaju mis i tipkovnicu (al nisam 100%)

To ovdje ne ovisi o konzoli nego o svakoj igri pojedinacno

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dishonored na konzoli, uz uski field of view od 60 stupnjeva i 30 fpsa je neigriv bez obzira igra li se mišem ili kontrolerom.
Ja sam isto krenuo igrati na konzoli i onda se prebacio na PC ali s kontrolerom. Razlika nebo i zemlja.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pozz,

jel probao netko updateat PS5 disc verziju Miles Moralesa na ultimate? Ja i na i US i HR acc dobijem content not found error kad probam iz menua updateat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ljudi trebam pomoć uz malo specifičan problem.

 

Kupio sam USB 3.0 switch/hub pomoću kojeg se može switchat između 2 računala koje računalo prima inpute.

 

Na računalu radi sve ok. Na Playstationu 5 tipkovnica, oba miša rade odlično, dok sa slušalicama imam problem. Kada se upali, zvuk je pola sekunde dobar te se nakon toga stiša na cca. 15% glasnoće i volume wheel na njima prestane raditi (Pro X Wireless) 

 

 

Ima li itko ideju zašto se to događa? (kada su uštekane direktno rade besprijekorno)

It s just cornflakes...
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav, zanima me mogu li uzeti Ps Plus preko web stranice bez posjedovanja konzole?

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zola04 kaže...

Pozdrav, zanima me mogu li uzeti Ps Plus preko web stranice bez posjedovanja konzole?

 Yes, ali radije cekaj konzilu jer ipak ti tece.

 I ako kupujes prek ps storea moras imat psn profil.

 

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ok, hvala.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mala zanimljivost vezana uz Wishlist na ps storeu.
Iako app nema Wishlist, dobit cete notifikaciju na mobitel kad vam je neka igra koju ste preko weba dodali na wishlist trenutno na popustu. 😄
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gocc01 kaže...
Mitch kaže...
gocc01 kaže...

Jel probal netko spojit miš i tastaturu?

 Sto tocno?

 

Igram Warzone i sa zicanom i BT...radi sve super u svim kombinacijama...

 

BT tipkovnica je uvijek spojena, zicnu spojim naprijed na usb. Mis je bezicni a USB adapter iza ustekan.

 

Sve radi najnormalnije/prebacuje itd. BT tipkovnica bez problema (malo neocekivano IMHO)

 

Borderlands me zanima i Dishonored recimo. Kad sam tamo daleke 2016 uzeo PS4pro odmah sam kupio Dishonored 2, jedinicu sam igrao na PCu i nisam se mogao nikak naviknut na ciljanje gamepadom pa sam odustal. Ovo ak će radit na nekim favoritima će bit milina. 

 Kao sto su kolege navele - wrapper za tipkovnicu/mis/Bluetooth input postoji i radi brutalno. Samo je pitanje hoce li developeri to koristit. Mislim da AAA igre koje izlaze za Xbox/PC bi trebale imati podrsku u buducnosti.

 

Trenutno imas samo oko 5-6 AAA naslova gdje mozes koristit tipkovnicu. 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
Zola04 kaže...

Pozdrav, zanima me mogu li uzeti Ps Plus preko web stranice bez posjedovanja konzole?

 Yes, ali radije cekaj konzilu jer ipak ti tece.

 I ako kupujes prek ps storea moras imat psn profil.

 

 Ne tece bas, ako je rijec o CDKeys, ja sam zadnji put aktivirao njihov kod 29. dan od kupnje (moze do 30)

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.3.2021 21:12 (Mitch).
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

bas mi je nedavno istekla pretplata pa cu sad uzimat novu, imam us racun. ako uzmem ovo za 30 dolara preko cd keys stranice hocu li dobit ovaj wallet top up isto ili? 

postoji li nacin da dobijem i to na US racunu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne, ovo je samo posebna promocija putem ps storea
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice