Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.576
|
čitano: 4.697.619
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Days gone je opustenija open world verzija LoU igara. Da radnja u LoU nije toliko surova i da ne idu toliko u mracnije teme bila bi kao days gone. U LoU 3 zelim vise scena s zirafom i onih u muzeju :)
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Upravo radi open worlda dajem tu jednu nijansu prednosti Days Gone a TLOU2 je kao film...izuzetno surov film.

Btw ako ste gejmali u doba Playstationa 1 bacite pogled na Abe Odyssey za Ps5 odlican je ali nije lagan da odmah upozorim.

 

Ja iskreno ne ocekujem TLOU3 nakon onakvog zavrsetka ali sam se nadao Days Gone 2 vise od icega...ali opet sretan sam da smo imali priliku makar odigrat Days Gone.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Days gone sam sebe shvaća ozbiljno, a niti ima writing, niti voice acting koji bi to pratio. Štoviše, da cijela igra nema niti jednu liniju dijaloga bila bi bolja. I da Deacon umre odmah nakon tutoriala bi puno značilo.

Sony je tu debelo fulao i bilo bi čudo da se nastavilo sa serijalom dalje. Tu igru je eventualno moglo spasiti da se išlo u skroz drugu krajnost i napraviti nešto blesavo. Možda ne full Sunset Overdrive, ali recimo Zombieland nivo zajebancije bi bio ok.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 7 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Upravo radi open worlda dajem tu jednu nijansu prednosti Days Gone a TLOU2 je kao film...izuzetno surov film.

Btw ako ste gejmali u doba Playstationa 1 bacite pogled na Abe Odyssey za Ps5 odlican je ali nije lagan da odmah upozorim.

 

Ja iskreno ne ocekujem TLOU3 nakon onakvog zavrsetka ali sam se nadao Days Gone 2 vise od icega...ali opet sretan sam da smo imali priliku makar odigrat Days Gone.

 

 Vjerovatno mislis na Oddworld: Soulstorm? Ja je igram i bolja je nego sto sam ocekivao. Prvih 2-3 levela su malo dosadniji ali poslije je pravo super. Slazem se da ima izazova i da treba neke levele ili checkpointe ponavljati dok se ne skonta najbolja fora kako proci.

[URL=https://psnprofiles.com/arnes_91][IMG]https://card.psnprofiles.com/1/arnes_91.png[/IMG][/URL]
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Napisem post i stisnem back button na misu i ode sve u k.... :D

 

anyway pogledao dosta walkthrough-a na yt za days gone.

ciscenje gnijezda mi je ostavilo dojam kao nesto jako jako dosadno.
glavnom liku bi u usta sipao xanax jednako kao sto i on sam
mora sipati bengu u svoj motorcic svakih 500m. toliko je depresivan
da me zivcira i treba mu pive definitivno.

u svakom slucaju igra me nije nesto privukla, da mi je wow nije.
da li mislim da je kriminalna nebi rekao, ali i isto tako ne mislim
niti da propustam ista ako ju ne odigram. vjerujem da dolazi na pc
da se proda jos koji primjerak jer nije bas ispunila ocekivanja.
barem po onome sto sam citao, a i sam vidio.

3 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Vi šta igrate Oddworld igre, dal su te igre teže od recimo Ori igara (Will of the Wisps i Blind Forest)? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
user2206 kaže...

Vi šta igrate Oddworld igre, dal su te igre teže od recimo Ori igara (Will of the Wisps i Blind Forest)? 

Ori igre traze reflekse i brzinu ovdje vise umires radi zamki ili ako ne pazis sto i kako trebas radit u nivou.

3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ok sad mi je jasnije, znači trebala bi biti nešto manje frustrirajuća od Orija.
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Za Ori treba skill, za ovo ne.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
user2206 kaže...
Ok sad mi je jasnije, znači trebala bi biti nešto manje frustrirajuća od Orija.

Ovisi,ako brzas ovdje ces umirat vise nego u Oriu.

Ima mjesta gdje moras tempirat vise elemenata gameplaya....

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ako preferirate arkadne utrke tipa Sega Rally,Ride Racer itd dajte priliku Dirt 5.

Igra me iznenadila svojom igrivoscu,prijasnje nastavke sam zaigrao ali nisu mi bas sjeli(arkadni nastavci) dok je ovdje drukciji vozni model koji je cvrsci i brze reagira na nas input.

 

Vizualno je igra fenomenalna na Ps5 i na pogled jako slicna ultra PC verziji naravno nekih razlika ima,naprimjer nesto vise vegetacije na ultra pc postavkama.Ali na pcu je hdr broken dok je u ps5 verziji fantastican i dize itekako vizualni dojam.

Igra ima 3 vizualna moda,graficki,rezolucija i performanse.

Graficki donosi vise detalja u stazi,rezolucija svi znate a performanse donosi 120fps koji se odlicno vrti...ja igram na resolution koji je jako bistar i dolazi sa 60fps.

Igra takodjer podrzava 3D zvuk zahvaljujuci Sony Tempest techu.

Najbitniju stavku i prednost Ps5 verzije sam ostavio za kraj...Dual Sense...novi gamepad je uistinu game changer kada se njegov tech kvalitetno implementira u naslov a ovdje je to svakako slucaj.

Igrao sam par dana Ps5 verziju i onda skinuo PC verziju sa gamepass i jednostavno je gameplay "prazan" kada izostanu dual sense efekti.

Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo stigao je ovaj veliki Ps5 update,skida se upravo 🥂

 

Jako brzo se instalirao update,takodjer je dosao update i za Dual Sense.

 

Takodjer napokon je Sony sredio bug vezan uz Samsung televizore,sad se pojavila opcija HDR uz 120hz 🥂🥂🥂🥂

 

Sad vidim da su dodali da je HDR aktivan samo kada je sadrzaj u HDRu a ne da je ukljucen konstantno,sony je napravio tonu promjena koje uopce nisu navedene u update infou.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.4.2021 12:03 (MEGATAMA).
Moj PC  
2 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

jesi igrao možda horizon zero chase ? meni to bila fora igra. :D
dirt mi je imao sjebane kontrole brzo sam odustao.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Evo stigao je ovaj veliki Ps5 update,skida se upravo 🥂

 

Jako brzo se instalirao update,takodjer je dosao update i za Dual Sense.

 

Takodjer napokon je Sony sredio bug vezan uz Samsung televizore,sad se pojavila opcija HDR uz 120hz 🥂🥂🥂🥂

 

Sad vidim da su dodali da je HDR aktivan samo kada je sadrzaj u HDRu a ne da je ukljucen konstantno,sony je napravio tonu promjena koje uopce nisu navedene u update infou.

 Baš sam updateao konzolu i kontrolere.
A klasika s changelogom, sve to oni pod "This system software update improves system performance" strpaju

robimarko@gmail.com
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Baš me zanima da li su popravili bug s konekcijom/diskonekcijom LAN-a .... da li je netko od vas imao takav problem?

Problem se manifestira (s vremena na vrijeme) porukom na ekranu "LAN cable not connected", pa sekundu kasnije "LAN cable connected".

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
robimarko kaže...
MEGATAMA kaže...

Evo stigao je ovaj veliki Ps5 update,skida se upravo 🥂

 

Jako brzo se instalirao update,takodjer je dosao update i za Dual Sense.

 

Takodjer napokon je Sony sredio bug vezan uz Samsung televizore,sad se pojavila opcija HDR uz 120hz 🥂🥂🥂🥂

 

Sad vidim da su dodali da je HDR aktivan samo kada je sadrzaj u HDRu a ne da je ukljucen konstantno,sony je napravio tonu promjena koje uopce nisu navedene u update infou.

 Baš sam updateao konzolu i kontrolere.
A klasika s changelogom, sve to oni pod "This system software update improves system performance" strpaju

 U sta li si ti gledao, ja usao u changelog i bas je duga lista tacno navedeno svega sto su uradili. Istu informaciju mozes naci i na ps blogu ali takodjer i na konzolu unutar changelog.

@cobra66 Od pocetka sam spojen lan kablom i nisam imao problema.

[URL=https://psnprofiles.com/arnes_91][IMG]https://card.psnprofiles.com/1/arnes_91.png[/IMG][/URL]
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.4.2021 12:36 (gamex1423).
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ne znam za zicano povezivanje kako je, ja spajam preko wifi...

 

Probao sam Horizon Zero Chase ali ja imam averziju prema indijancima kojima me zasipaju na Nintendo Switchu i gamepassu.

 

Sony je uistinu odradio ogroman posao sa prvim velikm updateom,sad se ceka VRR i nadam se nativna 1440p podrska iako mi sad tv dize 1440p na 4k pa je situacija daleko daleko bolja nego do jutros kad je 120hz bilo u 1080p.

Eh da i naravno nvme ssd upgrade se ceka ali sad je malo lakse kad mogu prebacit neke igre na vanjski hdd na "cuvanje"

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Je, ima changelog ali ništa od stvarnih fixeva nemaš tamo tipa HDR za 120Hz Samsunge, da ima DualSense FW update i stvari koju su bitne.

Nego samo extended storage i social fore.
robimarko@gmail.com
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Da, sad i ja vidim da ima nekih sitnih QoL poboljsanja koja nisu nigdje naveli a korisna su. Cackam malo po postavkama i vidim neke razlike.


Ja bih volio da daju changelog i za DualSense update.

[URL=https://psnprofiles.com/arnes_91][IMG]https://card.psnprofiles.com/1/arnes_91.png[/IMG][/URL]
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.4.2021 12:39 (gamex1423).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ta poboljsanja su sve samo ne sitna.

Bilo je puno prigovora zasto je HDR stalno ON i to je sad rijeseno,bilo je puno prigovora od strane vlasnika Samsung QLEDa kojih ima milijuni i milijuni i to je sad rijeseno.

To su bitnije stvari od ovih socijalnih aspekata a nisu ih naveli uopce da su rijesili.

Sto se tice dual sense updatea to i mene zanima kakve promjene donose...

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Ta poboljsanja su sve samo ne sitna.

Bilo je puno prigovora zasto je HDR stalno ON i to je sad rijeseno,bilo je puno prigovora od strane vlasnika Samsung QLEDa kojih ima milijuni i milijuni i to je sad rijeseno.

To su bitnije stvari od ovih socijalnih aspekata a nisu ih naveli uopce da su rijesili.

Sto se tice dual sense updatea to i mene zanima kakve promjene donose...

 Azurirao sam konzolu i ne kontam o cemu pricas. HDR je isti kao sto je i bio, upalis ga u postavkama i stalno je on, ugasis i onda je off. Ne kontam na osnovu cega tvrdis da ima razlike? Bas sam maloprije testirao i provjerio na TV-u, pokrenuo igru koja nema nativni HDR ali je TV u HDR prikazu jer je upaljeno u postavkama PS. Svakako ne vidim ni zasto je to problem jer vecina igara izgleda super i tako, rijetko koja je sto bi se trebalo ugasiti.

To za Samsung TV ako su fiksali je super i trebali su navesti. Ovo ostalo sto vidim su sve sitne razlike gdje su dodali neke nove stavke i informacije u postavke, nove animacije i slicno.

EDIT:


Evo zvanicni changelog gdje su, cini mi se, sve detalje i ove manje stvari naveli.

 

PS5 System software (playstation.com)

Sto se tice HDR stvarno ima promjena, bas cu pogledati opet postavke ali evo sta pise.

We've added the option to switch the video output to non-HDR when using a game or app that doesn't support HDR. To change this setting, go to Settings > Screen and Video > Video Output > HDR.


Ima ovdje super stvari kao npr ovo: You can now see your wireless controller's battery percentage in the control center.

[URL=https://psnprofiles.com/arnes_91][IMG]https://card.psnprofiles.com/1/arnes_91.png[/IMG][/URL]
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.4.2021 14:25 (gamex1423).
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

pitam jučer u sancti za PS5 i kaže mi radnik tamo da se mogu predbilježit ali ništa do 7. / 8. mjeseca ahahahaha

 

A dostupnost u dućanu neće još dugo dugo

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Del_Boy97 kaže...

pitam jučer u sancti za PS5 i kaže mi radnik tamo da se mogu predbilježit ali ništa do 7. / 8. mjeseca ahahahaha

 

A dostupnost u dućanu neće još dugo dugo

 zato ja gledam "retro" igre. nostalgija me pere.
 

:D

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
MEGATAMA kaže...

Ta poboljsanja su sve samo ne sitna.

Bilo je puno prigovora zasto je HDR stalno ON i to je sad rijeseno,bilo je puno prigovora od strane vlasnika Samsung QLEDa kojih ima milijuni i milijuni i to je sad rijeseno.

To su bitnije stvari od ovih socijalnih aspekata a nisu ih naveli uopce da su rijesili.

Sto se tice dual sense updatea to i mene zanima kakve promjene donose...

 Azurirao sam konzolu i ne kontam o cemu pricas. HDR je isti kao sto je i bio, upalis ga u postavkama i stalno je on, ugasis i onda je off. Ne kontam na osnovu cega tvrdis da ima razlike? Bas sam maloprije testirao i provjerio na TV-u, pokrenuo igru koja nema nativni HDR ali je TV u HDR prikazu jer je upaljeno u postavkama PS. Svakako ne vidim ni zasto je to problem jer vecina igara izgleda super i tako, rijetko koja je sto bi se trebalo ugasiti.

To za Samsung TV ako su fiksali je super i trebali su navesti. Ovo ostalo sto vidim su sve sitne razlike gdje su dodali neke nove stavke i informacije u postavke, nove animacije i slicno.

EDIT:


Evo zvanicni changelog gdje su, cini mi se, sve detalje i ove manje stvari naveli.

 

PS5 System software (playstation.com)

Sto se tice HDR stvarno ima promjena, bas cu pogledati opet postavke ali evo sta pise.

We've added the option to switch the video output to non-HDR when using a game or app that doesn't support HDR. To change this setting, go to Settings > Screen and Video > Video Output > HDR.


Ima ovdje super stvari kao npr ovo: You can now see your wireless controller's battery percentage in the control center.

 

For displays that support the HDMI device link feature, you can now enable or disable one-touch play and power off link individually. Go to Settings > System > HDMI to change these settings.

* When one-touch play is enabled, turning on your PS5 console will also turn on your connected display.

* When power off link is enabled, turning off your connected display will put your PS5 console in rest mode.

 

Nema i dalje najbitnije opcije koja me izluđuje, da mi ne pali automatski playku kad palim TV, a ostao je na HDMI inputu od playke.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

 

Nema i dalje najbitnije opcije koja me izluđuje, da mi ne pali automatski playku kad palim TV, a ostao je na HDMI inputu od playke.

 Ja imam ovu opciju na samome televizoru - prastari Sony W706b iz 2014. Da pogledaš tamo?

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
gamex1423 kaže...
MEGATAMA kaže...

Ta poboljsanja su sve samo ne sitna.

Bilo je puno prigovora zasto je HDR stalno ON i to je sad rijeseno,bilo je puno prigovora od strane vlasnika Samsung QLEDa kojih ima milijuni i milijuni i to je sad rijeseno.

To su bitnije stvari od ovih socijalnih aspekata a nisu ih naveli uopce da su rijesili.

Sto se tice dual sense updatea to i mene zanima kakve promjene donose...

 Azurirao sam konzolu i ne kontam o cemu pricas. HDR je isti kao sto je i bio, upalis ga u postavkama i stalno je on, ugasis i onda je off. Ne kontam na osnovu cega tvrdis da ima razlike? Bas sam maloprije testirao i provjerio na TV-u, pokrenuo igru koja nema nativni HDR ali je TV u HDR prikazu jer je upaljeno u postavkama PS. Svakako ne vidim ni zasto je to problem jer vecina igara izgleda super i tako, rijetko koja je sto bi se trebalo ugasiti.

To za Samsung TV ako su fiksali je super i trebali su navesti. Ovo ostalo sto vidim su sve sitne razlike gdje su dodali neke nove stavke i informacije u postavke, nove animacije i slicno.

EDIT:


Evo zvanicni changelog gdje su, cini mi se, sve detalje i ove manje stvari naveli.

 

PS5 System software (playstation.com)

Sto se tice HDR stvarno ima promjena, bas cu pogledati opet postavke ali evo sta pise.

We've added the option to switch the video output to non-HDR when using a game or app that doesn't support HDR. To change this setting, go to Settings > Screen and Video > Video Output > HDR.


Ima ovdje super stvari kao npr ovo: You can now see your wireless controller's battery percentage in the control center.

 

For displays that support the HDMI device link feature, you can now enable or disable one-touch play and power off link individually. Go to Settings > System > HDMI to change these settings.

* When one-touch play is enabled, turning on your PS5 console will also turn on your connected display.

* When power off link is enabled, turning off your connected display will put your PS5 console in rest mode.

 

Nema i dalje najbitnije opcije koja me izluđuje, da mi ne pali automatski playku kad palim TV, a ostao je na HDMI inputu od playke.

 Ili da ugasis skroz HDMI device link ili da pri paljenju TV-a pritisnes neku drugu tipku, kao npr home pa da ode tamo ili na drugi input. 

[URL=https://psnprofiles.com/arnes_91][IMG]https://card.psnprofiles.com/1/arnes_91.png[/IMG][/URL]
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...
Bitanga kaže...

 

Nema i dalje najbitnije opcije koja me izluđuje, da mi ne pali automatski playku kad palim TV, a ostao je na HDMI inputu od playke.

 Ja imam ovu opciju na samome televizoru - prastari Sony W706b iz 2014. Da pogledaš tamo?

 

Nema na LG CX te opcije, a i ne želim to globalno gasiti na TVu jer mi treba za paljenje MAXtv-a, samo ne želim da mi pali playku. 

 

gamex1423 kaže...

 Ili da ugasis skroz HDMI device link ili da pri paljenju TV-a pritisnes neku drugu tipku, kao npr home pa da ode tamo ili na drugi input. 

 

Neću gasit HDMI link jer mi je korisno da mi prebaci input kad upalim playku s kontrolerom.

Ali da, na kraju palim TV sa STB buttonom na daljinskom (sreća pa LG CX ima taj button) - onda mi ga uvijek upali na MAXtv inputu. Ali se nekad zaboravim, ili žena i klinci krivo stisnu pa se playka pali bezveze. I nije problem što se ona upali, nego onda moram ustajat i tražit kontrolere da ju ugasim. Ali ok, nije to najgora stvar na svijetu koja se može dogoditi :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rješenje je da kupiš još 3-4 dodatna kontrolera.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
greysaint0 kaže...
Bitanga kaže...

 

Nema i dalje najbitnije opcije koja me izluđuje, da mi ne pali automatski playku kad palim TV, a ostao je na HDMI inputu od playke.

 Ja imam ovu opciju na samome televizoru - prastari Sony W706b iz 2014. Da pogledaš tamo?

 

Nema na LG CX te opcije, a i ne želim to globalno gasiti na TVu jer mi treba za paljenje MAXtv-a, samo ne želim da mi pali playku. 

 

gamex1423 kaže...

 Ili da ugasis skroz HDMI device link ili da pri paljenju TV-a pritisnes neku drugu tipku, kao npr home pa da ode tamo ili na drugi input. 

 

Neću gasit HDMI link jer mi je korisno da mi prebaci input kad upalim playku s kontrolerom.

Ali da, na kraju palim TV sa STB buttonom na daljinskom (sreća pa LG CX ima taj button) - onda mi ga uvijek upali na MAXtv inputu. Ali se nekad zaboravim, ili žena i klinci krivo stisnu pa se playka pali bezveze. I nije problem što se ona upali, nego onda moram ustajat i tražit kontrolere da ju ugasim. Ali ok, nije to najgora stvar na svijetu koja se može dogoditi :-D

 Eto onda bar imas rijesenje. A znam tu situaciju, i meni se nekad desi greskom da upalim na taj input i onda ustaj po dualsense pa gasi. Nije najgora stvar ali zna biti iritantno jos pogotovo nakon sto taman sjednem 

EDIT: Da li postoji mogucnost da su nekako kroz softversko azuriranje umanjili coil whine? Imam disk verziju konzole i od prvog dana imam izrazen coil whine, danas nakon azuriranja kontam da li mi se cini ili je dosta tisi coil whine. I dalje je tu ali nije izrazen kao ranije. Evo sad se malo raspitujem po netu i ima jos raje koji tvrde isto.

Samo se cudim kako su softverski to mogli ublaziti, kontam da su nekako smanjili protok struje, mozda optimirali disc drive da ne vozi nista ako se ne koristi. Svakako se cini da je coil whine daleko vise izrazen na disk modelima pa kontam da je povezano sa povecanom potrosnjom struje zbog BD drive-a, ali je cudno sto ne koristim disk verzije igara a ipak je bilo coil whine.

Ranije se culo npr. i u main menu od igara ali i tokom gameplay-a, dok sad npr u main menu cujem a tokom gameplay ga skoro nikako nema, ima ali skroz malo...

U svakom slucaju ako su nesto uradili povodom tog onda super. Ako ima jos neko da testira pa javi utiske bilo bi zanimljivo.

[URL=https://psnprofiles.com/arnes_91][IMG]https://card.psnprofiles.com/1/arnes_91.png[/IMG][/URL]
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.4.2021 21:03 (gamex1423).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zna li netko kakva je situacija sa isporukom PS5 po prednarudžbi u SD?
Ja sam uplatio prije malo više od mjesec dana pa me zanima ima li vas koji ste platili još ranije, a nije vam još konzola isporučena.
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice