Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.575
|
čitano: 4.701.170
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

😶

 

Nije bed, ionako ni igara ne bude do onda.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

02.02. stize 4K 60fps PS5 update za Division 2  

Moj PC  
3 0 hvala 1
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pozdrav ekipa. Ima li mi ko volje poslat upute kako najjednostavnije otvoriti US account, gdje i kako kupovat igre ili filat wallet i isplati li se na tom accountu kupit ps plus.
Ovo se vise puta pisalo, pa moze i link.
Hvala!
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
US Account Guide
1. Korak: Email adresa koju ne koristite
2. Korak: US fake adress generator, pozeljno je da je adresa u Aljasci ili Oregonu zbog 0% pdva
3. Korak: Napravite US Account s fake adresom
4. Korak: Kupujete Psn Kartice na Amazonu s Američkom adresom, plaćate paypalom ili karticom, kod dolazi instantno
5. Korak: Unesete kod na vašem US računu i iznos se nalazi u vasem walletu i direktno iz walleta placate igre.
6. Ps Plus kupujte na Cd keys tamo je par puta godišnje na 50% popusta, i sad je 30$

https://www.cdkeys.com/1-year-playstation-plus-membership-ps3-ps4-ps-vita-digital-code?mw_aref=PSGaming
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pozz ekipa. Gdje bi se mogao predbilježiti ili prednaruciti konzolu? Jer vidim da od slobodne prodaje ništa 

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
sstrmi kaže...

Pozz ekipa. Gdje bi se mogao predbilježiti ili prednaruciti konzolu? Jer vidim da od slobodne prodaje ništa 

 

Možda jedino da Deda Mrazu napišeš pismo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jedino u hg shop, tamo primaju narudzbe stalno ali pitaj boga kada ces dobit

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa cuj, trenutno ih je vise u slobodnoj prodaji nego sto ih sve nase trgovine zajedno imaju....

Mozes je odmah kupiti,nije problem...

Samo, cijena brate....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Hvala,  to tražim.  Zabilježit cu se i čekati.  Imam ps4 pro tako da nema zurbe

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Control PS5 verzija ce imati 2 nacina rada.

 

"Performance Mode targets 60fps perf with 1440p render resolution and 4K output. Graphics Mode targets 30fps perf with ray tracing at 1440p render resolution and 4K output."

 

Thomas Puha on Twitter: "Performance Mode targets 60fps perf with 1440p render resolution and 4K output. Graphics Mode targets 30fps perf with ray tracing at 1440p render resolution and 4K output. NOT 1220p as unfortunately has been erroneously listed. The amount of times I checked this ...sigh. Sorry." / Twitter


J
a se nekako najvise radujem ovoj Destruction All Stars, ono sto su pokazali na state of play mi se cini kao da bi mogla biti dobra i zabavna igra. Spomenuli su i da, iako je fokusirana na mp, ipak ce imati 4 SP nacina, samo se nadam da ce moci u dvoje offline...

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.1.2021 9:11 (gamex1423).
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Napokon smo dobili Deals rubriku na PS5. 😄
Moj PC  
5 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Napokon smo dobili Deals rubriku na PS5. 😄

 Javimo ti gogy tamo oko bozica 2021 kakva je kad dobimo ps5 :D
 nema te nista na discordu ?

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Iskreno da ti kažem, nije ps5 toliko bolji od ps4 pro, na papiru je, ali trenutno jos nema igara za ps5, jedina prava ps5 igra je Astro Playroom. Sve je to još cross gen. Mogao bih sastaviti listu stvari koje su obecane a nisu ispunjene. Tesko da cemo vidjeti pravu ps5 eskluzivu jos par godina. Izgleda da su Ratchet, GoW2 i Horizon 2 cross gen igre. PS5 je tek u začetku, trebat ce mu godina dvije da dođe na svoje, a tad cemo opet ciljati na PS5 Pro.
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Iskreno da ti kažem, nije ps5 toliko bolji od ps4 pro, na papiru je, ali trenutno jos nema igara za ps5, jedina prava ps5 igra je Astro Playroom. Sve je to još cross gen. Mogao bih sastaviti listu stvari koje su obecane a nisu ispunjene. Tesko da cemo vidjeti pravu ps5 eskluzivu jos par godina. Izgleda da su Ratchet, GoW2 i Horizon 2 cross gen igre. PS5 je tek u začetku, trebat ce mu godina dvije da dođe na svoje, a tad cemo opet ciljati na PS5 Pro.

 Znaš kako je to, dođe PS5 pro, pa onda sam sebi kažeš ma neću još uzimat to su ove prve verzije, uzet ću za godinu dvije kad dođu verzije koje su bolje napravljene i onda najave PS6 . (tako se ja znam uhvatit u toj priči)

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Iskreno da ti kažem, nije ps5 toliko bolji od ps4 pro, na papiru je, ali trenutno jos nema igara za ps5, jedina prava ps5 igra je Astro Playroom. Sve je to još cross gen. Mogao bih sastaviti listu stvari koje su obecane a nisu ispunjene. Tesko da cemo vidjeti pravu ps5 eskluzivu jos par godina. Izgleda da su Ratchet, GoW2 i Horizon 2 cross gen igre. PS5 je tek u začetku, trebat ce mu godina dvije da dođe na svoje, a tad cemo opet ciljati na PS5 Pro.

 ma gogy prva ps5 kupim trajat ce dok ne krepa, ako nesto radi ne diraj.

 zlatno pravilo, ako ce se ps5 zaista cekati do kraja godine onda cu eventualno
 pricekati jos jednu za takozvani pro. mada koliko me hype pustio sve vise mi je svejedno
 
 hocu li je uopce i nabaviti jer znam kak ce to izgledati prvih mj dva cu je palit svaki dan po 2-3h mozda
 nakon 2 mj palit cu je jednom mjesecno i onda se pitat zasto sam ju upalio :D

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Zna li neko da li mogu kupiti i koristiti bilo koji USB BT adapter za PC kako bih koristio DualSense na njemu bezicno?

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Filip720 kaže...
Gogy7 kaže...
Iskreno da ti kažem, nije ps5 toliko bolji od ps4 pro, na papiru je, ali trenutno jos nema igara za ps5, jedina prava ps5 igra je Astro Playroom. Sve je to još cross gen. Mogao bih sastaviti listu stvari koje su obecane a nisu ispunjene. Tesko da cemo vidjeti pravu ps5 eskluzivu jos par godina. Izgleda da su Ratchet, GoW2 i Horizon 2 cross gen igre. PS5 je tek u začetku, trebat ce mu godina dvije da dođe na svoje, a tad cemo opet ciljati na PS5 Pro.

 Znaš kako je to, dođe PS5 pro, pa onda sam sebi kažeš ma neću još uzimat to su ove prve verzije, uzet ću za godinu dvije kad dođu verzije koje su bolje napravljene i onda najave PS6 . (tako se ja znam uhvatit u toj priči)

 Po mome, pro verzije se kupuju ukoliko jos nemas aktualnu konzolu, ukoliko imas, cekas jos godinu i pol do dvije i kupis novu generaciju :D

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

ja svoju jako slabo koristim, ali kupio sam ju jer nisam imao konzolu uopce. nemam ni gaming pc nego imam gaming laptop na kojem mi je muka igrat. 

na kraju je ispalo odlicno jer evo sad ih nema pa dobro da sam uzeo na vrijeme. nista od igara me ne zanima nesto previse osim tog novog god of wara, to kad izade nema me. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Iskreno da ti kažem, nije ps5 toliko bolji od ps4 pro, na papiru je, ali trenutno jos nema igara za ps5, jedina prava ps5 igra je Astro Playroom. Sve je to još cross gen. Mogao bih sastaviti listu stvari koje su obecane a nisu ispunjene. Tesko da cemo vidjeti pravu ps5 eskluzivu jos par godina. Izgleda da su Ratchet, GoW2 i Horizon 2 cross gen igre. PS5 je tek u začetku, trebat ce mu godina dvije da dođe na svoje, a tad cemo opet ciljati na PS5 Pro.

 

Probaj igrati jedan Black desert na ps4 pa na ps5  pa ces vidjeti koliko je ps5 bolja konzola , samo mapa se otvara jedno 2 sekunde brze :)

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Iskreno da ti kažem, nije ps5 toliko bolji od ps4 pro, na papiru je, ali trenutno jos nema igara za ps5, jedina prava ps5 igra je Astro Playroom. Sve je to još cross gen. Mogao bih sastaviti listu stvari koje su obecane a nisu ispunjene. Tesko da cemo vidjeti pravu ps5 eskluzivu jos par godina. Izgleda da su Ratchet, GoW2 i Horizon 2 cross gen igre. PS5 je tek u začetku, trebat ce mu godina dvije da dođe na svoje, a tad cemo opet ciljati na PS5 Pro.

Prodao sam PS5 prije tri tjedna. Nisam izdržao i prije dva dana sam kupio PS4 pro da mogu malo igrati dok opet ne dođem do PS5. Znači ovo je sada klasično silaženje s konja na magarca. Pa ja infarkt dobijem dok pokrenem igru. Da ne pričam kako mi opet sada igra šteka u fifinim menijima kao što je štekala i prije na PS4 pro dok se nisam prebacio na PS5. Ne bih se sada prepucavao što je trenutno bolje ali mene nakon što sam probao PS5, PS4 pro jednostavno više ne interesira. To je toliko inferiorna konzola u odnosu na PS5 da to tek sada shvaćam. Poslužit će dok ne dođem do novog PS5 a tada isti dan ide u oglasnik i nikad se više neću za njom osvrnuti.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Naravno da je hardwarski superiorna, ali to je samo početak, nikako njen puni potencijal. Nisam govorio za performanse, govorio sam za sve ostalo, sucelje, trofeji, oni hintovi za trofeje, adaptive triggers, 3d audio, haptic, native 4k, ssd nadogradnja... Sve je to jos neiskorišteno kako treba, PS5 nudi daleko vise od boljih performansi, samo to jos nije toliko vidljivo
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da, ja igram sa frendovima koji su još uvijek na PS4. Čak i one igre koje nisu optimizirane za PS5 (tipa GTA) rade puno bolje na PS5. Svaki put ih čekam par minuta da im prođe loading, da ih spoji na server itd. A pričamo o igri koja uopće nije dobila PS5 patch.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Naravno da je hardwarski superiorna, ali to je samo početak, nikako njen puni potencijal. Nisam govorio za performanse, govorio sam za sve ostalo, sucelje, trofeji, oni hintovi za trofeje, adaptive triggers, 3d audio, haptic, native 4k, ssd nadogradnja... Sve je to jos neiskorišteno kako treba, PS5 nudi daleko vise od boljih performansi, samo to jos nije toliko vidljivo

 Nije kad je Sony master of disaster, meni je žao što iza Playstationa ne stoji recimo LG :D

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Gogy7 kaže...
Iskreno da ti kažem, nije ps5 toliko bolji od ps4 pro, na papiru je, ali trenutno jos nema igara za ps5, jedina prava ps5 igra je Astro Playroom. Sve je to još cross gen. Mogao bih sastaviti listu stvari koje su obecane a nisu ispunjene. Tesko da cemo vidjeti pravu ps5 eskluzivu jos par godina. Izgleda da su Ratchet, GoW2 i Horizon 2 cross gen igre. PS5 je tek u začetku, trebat ce mu godina dvije da dođe na svoje, a tad cemo opet ciljati na PS5 Pro.

Prodao sam PS5 prije tri tjedna. Nisam izdržao i prije dva dana sam kupio PS4 pro da mogu malo igrati dok opet ne dođem do PS5. Znači ovo je sada klasično silaženje s konja na magarca. Pa ja infarkt dobijem dok pokrenem igru. Da ne pričam kako mi opet sada igra šteka u fifinim menijima kao što je štekala i prije na PS4 pro dok se nisam prebacio na PS5. Ne bih se sada prepucavao što je trenutno bolje ali mene nakon što sam probao PS5, PS4 pro jednostavno više ne interesira. To je toliko inferiorna konzola u odnosu na PS5 da to tek sada shvaćam. Poslužit će dok ne dođem do novog PS5 a tada isti dan ide u oglasnik i nikad se više neću za njom osvrnuti.

 

Apsolutno. Ja sam mislio ostaviti PS4 Pro (taj plan sam imao i prije nego mi je došao PS5) za neke manje zahtjevne igre, ili kao neki pošteni player za Netflix, HBO GO i sl.

No prodao sam ga vrlo brzo nakon što sam vidio koliko je PS5 brži i responzivniji i da nikad više neću ni upalit PS4 Pro (ionako sam primarno 99% vremena na još boljem PCu), a ni klincima nije više bio interesantan (Fortnite na PS5 je nebo i zemlja naspram PS4 Pro).

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nightyx kaže...
Filip720 kaže...
Gogy7 kaže...
Iskreno da ti kažem, nije ps5 toliko bolji od ps4 pro, na papiru je, ali trenutno jos nema igara za ps5, jedina prava ps5 igra je Astro Playroom. Sve je to još cross gen. Mogao bih sastaviti listu stvari koje su obecane a nisu ispunjene. Tesko da cemo vidjeti pravu ps5 eskluzivu jos par godina. Izgleda da su Ratchet, GoW2 i Horizon 2 cross gen igre. PS5 je tek u začetku, trebat ce mu godina dvije da dođe na svoje, a tad cemo opet ciljati na PS5 Pro.

 Znaš kako je to, dođe PS5 pro, pa onda sam sebi kažeš ma neću još uzimat to su ove prve verzije, uzet ću za godinu dvije kad dođu verzije koje su bolje napravljene i onda najave PS6 . (tako se ja znam uhvatit u toj priči)

 Po mome, pro verzije se kupuju ukoliko jos nemas aktualnu konzolu, ukoliko imas, cekas jos godinu i pol do dvije i kupis novu generaciju :D

 Tko uopće i ima aktualnu konzolu?  

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Fifa 21 20$ u US 😄
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Zna li neko da li mogu kupiti i koristiti bilo koji USB BT adapter za PC kako bih koristio DualSense na njemu bezicno?

 Vjerojatno. Dualshock sam koristio sa nekim D-link adapterom i radilo je ok.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kako je lijepo vidjeti ovaj zen u temi.... 

 

Kad sam prije cca mjesec dana pisao isto to - da je ps5 neiskoristen, da igara za njega nema, da su sve neki cross genovi, zakrpane igre i slicno, da nemamo niti pravi posteni firmware jos za njega, da sony ceka da se nakupi kriticna masa konzola da bi poceli peglati i dotjerivati nesto, da cemo prije docekati remastere igara (i placati ih) a ne besplatne zakrpe za 4k, 60 fps, raytracing, haptic, kuratz&palatz, da ljudi ne trebaju rezati vene sto ne mogu kupiti konzolu... i tako svasta nesta....


Onda sam se nakupio TD ova kao pas buha, drago mi je vidjeti da se sada o tome moze pisati bez dizanja tenzija....

 

EDIT - naravno, levata koji lupaju TD ce uvijek biti, makar i ne razumjeli o cemu se ustvari govori.... 

 

Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.1.2021 19:00 (Damir22).
Moj PC  
4 2 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...

Kako je lijepo vidjeti ovaj zen u temi.... 

 

Kad sam prije cca mjesec dana pisao isto to - da je ps5 neiskoristen, da igara za njega nema, da su sve neki cross genovi, zakrpane igre i slicno, da nemamo niti pravi posteni firmware jos za njega, da sony ceka da se nakupi kriticna masa konzola da bi poceli peglati i dotjerivati nesto, da cemo prije docekati remastere igara (i placati ih) a ne besplatne zakrpe za 4k, 60 fps, raytracing, haptic, kuratz&palatz, da ljudi ne trebaju rezati vene sto ne mogu kupiti konzolu... i tako svasta nesta....


Onda sam se nakupio TD ova kao pas buha, drago mi je vidjeti da se sada o tome moze pisati bez dizanja tenzija....

 

EDIT - naravno, levata koji lupaju TD ce uvijek biti, makar i ne razumjeli o cemu se ustvari govori.... 

 

 

Da, ljudi svakako ne trebaju rezat vene što ne mogu kupit konzolu. Ali ima dovoljno igara koje se mogu igrati patchirane tko nije odigrao.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja sam presretan sa svojim PS5 i s ponosom ti dajem TD. Čak sam uspio maknut ženu sa switcha i igramo zajedno PS5.
 
5 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice