Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.575
|
čitano: 4.700.851
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ako vas to tješi, prijateljica mi radi za Sony (Playstation), na razvoju softvera za PS konzole i čak ni ona ne može dobiti PS5.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.2.2021 13:02 (DeniZg).
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5
 
1 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Ne znam jel istina al.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

jebote kad se sjetim kako sam znao biti uzbuđen oko tih state of playeova i sličnih govana, a sada nema ništa zbog čeg bi uopće kliknuo trailer na youtubeu. valjda će i taj sony objavit neku pravu igru u skorije vrijeme

 

ili mi je možda cyberpunk trajno deformirao neke gejmerske kromosome, pa me jednostavno sad boli tuki

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ipak Maquette i FF7 😄
Final Fantasy VII Remake, Maquette, Remnant: From the Ashes and Farpoint are your PlayStation Plus games for March:
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

bolje da ne pokazem curi iskrcala mi je 400kn za ff za rođendan pred nekih 2 mjeseca

Moj PC  
5 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Koji jadan potez od sonija.

 

 

"Please note the PS4 version of Final Fantasy VII Remake available to PlayStation Plus members is not eligible for the PS5 digital version upgrade."

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.2.2021 14:44 (gamex1423).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Koji jadan potez od sonija.

 

 

"Please note the PS4 version of Final Fantasy VII Remake available to PlayStation Plus members is not eligible for the PS5 digital version upgrade."

 Nešto se pita i developera igre. Nije to Sonyeva first party igra.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

 

1. Ako ti nije hitno, a želim digitalnu konzolu, pričekaj. Ja da sada kupujem bilo bi mi svejedno jeli disk verzija ili digitalna. Nitko ne može predvidjeti kako će se kretati dostupnost konzola. To zna eventualno par ljudi u Sony-u. 

 

2. Da, neke igre su poskupile (ne sve, prvenstveno igre koje Sony izdaje). Zbog toga ti savjetujem disk verziju konzole (možeš kupovati polovne igre) i USA account gdje su igre 20-30% jeftnije nego na HR/EU store-u. USA account je i dalje aktualan i većina ekipe uz hr account koristi i usa acc. Oni koji su još više ekstravagantiji koriste i indijski store koji je još jeftiniji nego usa (ali ne previše). DCL mora biti iz iste regije. Ne možeš kupiti igru na usa store-u i dcl na hr store-u. Mislim možeš, ali ti dcl neće raditi. 

 

3. Koliko čitam po netu - ništa strašno ili deal breaking. Tako da mislim da nemaš brige oko toga. 

 

 

Puno hvala na detaljnim odgovorima, otišao sam do Samsunga u Arena Centru i prednaručio standardnu verziju. Rekli su mi da digitalne nema niti na vidiku.

 

Koju verziju PS+ se isplati uzeti, USA ili HR? Ima li neka caka ako uzmem USA PS+, tipa da me baca na USA servere i sl.? Kad sam imao PS4, imao sam HR PS+, igrao igre na HR accountu, a kupovao igre i DLC na USA accountu.

 

I da, gdje kupujete vouchere za USA PS store? Amazon ili negdje drugdje?

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...
Vandit kaže...

 

1. Ako ti nije hitno, a želim digitalnu konzolu, pričekaj. Ja da sada kupujem bilo bi mi svejedno jeli disk verzija ili digitalna. Nitko ne može predvidjeti kako će se kretati dostupnost konzola. To zna eventualno par ljudi u Sony-u. 

 

2. Da, neke igre su poskupile (ne sve, prvenstveno igre koje Sony izdaje). Zbog toga ti savjetujem disk verziju konzole (možeš kupovati polovne igre) i USA account gdje su igre 20-30% jeftnije nego na HR/EU store-u. USA account je i dalje aktualan i većina ekipe uz hr account koristi i usa acc. Oni koji su još više ekstravagantiji koriste i indijski store koji je još jeftiniji nego usa (ali ne previše). DCL mora biti iz iste regije. Ne možeš kupiti igru na usa store-u i dcl na hr store-u. Mislim možeš, ali ti dcl neće raditi. 

 

3. Koliko čitam po netu - ništa strašno ili deal breaking. Tako da mislim da nemaš brige oko toga. 

 

 

Puno hvala na detaljnim odgovorima, otišao sam do Samsunga u Arena Centru i prednaručio standardnu verziju. Rekli su mi da digitalne nema niti na vidiku.

 

Koju verziju PS+ se isplati uzeti, USA ili HR? Ima li neka caka ako uzmem USA PS+, tipa da me baca na USA servere i sl.? Kad sam imao PS4, imao sam HR PS+, igrao igre na HR accountu, a kupovao igre i DLC na USA accountu.

 

I da, gdje kupujete vouchere za USA PS store? Amazon ili negdje drugdje?

 Ja imam US account i spaja me na EU servere u svakoj igri. Vouchere uzimam na amazonu, a PS+ pretplatu sam uzeo tu, i vidim još uvijek traje ta ponuda. Jedna godina US PS+ pretplate 25 eura.

https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus/1-year-playstation-plus-membership-ps3-ps4-ps-vita-digital-code

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Je li vama konzola "bučna"? Meni se malo više čuje dok radi neka igra, teško je opisati zvuk, ali kao da ventilator od nešto zapinje ili sl.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bilo je govora o tome prije da se zna odlijepiti jedna trakica sto drzi zice od venta. Ta trakica onda udara u ventilator i proizvodi taj zvuk.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ezel94 kaže...
Je li vama konzola "bučna"? Meni se malo više čuje dok radi neka igra, teško je opisati zvuk, ali kao da ventilator od nešto zapinje ili sl.

 Imaju 3 vrste ventilatora koje koriste unutar PS5. Jedna od njih pravi bas takav zvuk i uz to ako jos imas coil whine onda si sretan kao ja i dobijes situaciju kakvu si opisao 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
Ezel94 kaže...
Je li vama konzola "bučna"? Meni se malo više čuje dok radi neka igra, teško je opisati zvuk, ali kao da ventilator od nešto zapinje ili sl.

 Imaju 3 vrste ventilatora koje koriste unutar PS5. Jedna od njih pravi bas takav zvuk i uz to ako jos imas coil whine onda si sretan kao ja i dobijes situaciju kakvu si opisao 

 Mislim da imamo istu situaciju. 

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...

Žali Bože potrošenog vremena..

 

I have a dream, da nekaj novo kaj nije remaster/remake/enhanced version izade za PS5.

twice the pride double the fall
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže... 

Puno hvala na detaljnim odgovorima, otišao sam do Samsunga u Arena Centru i prednaručio standardnu verziju. Rekli su mi da digitalne nema niti na vidiku.

 

Koju verziju PS+ se isplati uzeti, USA ili HR? Ima li neka caka ako uzmem USA PS+, tipa da me baca na USA servere i sl.? Kad sam imao PS4, imao sam HR PS+, igrao igre na HR accountu, a kupovao igre i DLC na USA accountu.

 

I da, gdje kupujete vouchere za USA PS store? Amazon ili negdje drugdje?

 

Nema na čemu. 

 

USA PS+ naravno. Iste su ti free igre na hr i usa plusu, samo što je usa plus jeftiniji. Ne moraš se brinuti za servere, spajat će te i dalje sa najbližim serverima. Vouchere ti je najbolje kupovati na amazonu. Brzo - jeftino - pouzdano. 

 

 

Glede novih PS+ igara za idući mjesec...Dalo bi se probati FF7, zadnji japanski rpg sam igrao na PS2. :) 

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

ja sam jucer od neke cure kupio ps5 za 650€ (Beč)

inace poslao sam poruke jucer 50 ljudi (svi iz beča) koji su sinoć stavili na prodaju (jer je libro.at) jučer isporučio veću količinu konzola pa su se majmuni odmah polakomili da će sad zaradit puno...

i stavljali su cijene 700-800€ (to je već itekako pad, kako je bilo prije)...i svima sam spustio na 650 skoro...jedan mi čak nudio i 640, ali otišao sam odmah kod neke cure za 650 jer je živila samo 2km od mene..

kad sam došao kući neki čije sam poruke ignorirao su mi odmah nudili za 640,630...jutros 10 poruka..pitaju jel sam još zainteresiran, prodali bi i za 620 (i to čak da mi ga donesu kući osobno)...

očito je da više nema pomame za ps5, pa da ljudi daju po 800,900,1000€...što je jako dobar znak...i sad im je bome puno teže prodat, i neki gledaju izgleda da uhvate bilo šta da samo malo zarade i vjerojatno ih ti isti više onda i neće naručivat za daljnu prodaju, jer eto neide to baš tako više kao na početku...

 
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Što više vremena prolazi, to mi je teže opravdati potencijalnu kupovinu PS5 sada.

Sve dok ne prestanu izlaziti ekskluzive za PS4, ne vidim smisao upgradea. Novi God of War će biti dovoljan razlog :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Remnant me.dosta zezao na pc, tako da, probat cu igrati na ps....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
robogo kaže...
Što više vremena prolazi, to mi je teže opravdati potencijalnu kupovinu PS5 sada.

Sve dok ne prestanu izlaziti ekskluzive za PS4, ne vidim smisao upgradea. Novi God of War će biti dovoljan razlog :)

 O ovome smo pisali već puno puta i nitko nikada nije objasnio logiku iza ovog razmišljanja. Dakle koja je razlika kupio sad ili za godinu dana? Isto će koštati. Bez da uopće ulazim u to da sve te igre koje i dalje izlaze na PS4 ne rade ni približno dobro na PS4 u usporedbi sa PS5. 

 

Ako si kad-tad planirao preći na PS5, onda ima više negativnih nego pozitivnih strana ako ne napraviš upgrade sada nego čekaš godinu dvije.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
robogo kaže...
Što više vremena prolazi, to mi je teže opravdati potencijalnu kupovinu PS5 sada.

Sve dok ne prestanu izlaziti ekskluzive za PS4, ne vidim smisao upgradea. Novi God of War će biti dovoljan razlog :)

 O ovome smo pisali već puno puta i nitko nikada nije objasnio logiku iza ovog razmišljanja. Dakle koja je razlika kupio sad ili za godinu dana? Isto će koštati. Bez da uopće ulazim u to da sve te igre koje i dalje izlaze na PS4 ne rade ni približno dobro na PS4 u usporedbi sa PS5. 

 

Ako si kad-tad planirao preći na PS5, onda ima više negativnih nego pozitivnih strana ako ne napraviš upgrade sada nego čekaš godinu dvije.

 Slažem se u potpunosti, a i igre se nove bazično rade za PS5 , jedino PS4 pro će ih još neko vrijeme "gutati". 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Igre se jos uvijek rade prvenstveno za PS4, PS5 only su samo neke Sony Eskluzive. GoW ne ocekujte ove godine. I bit ce PS5 Ekskluziva.
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
robogo kaže...
Što više vremena prolazi, to mi je teže opravdati potencijalnu kupovinu PS5 sada.

Sve dok ne prestanu izlaziti ekskluzive za PS4, ne vidim smisao upgradea. Novi God of War će biti dovoljan razlog :)

 Onda ga kupis da okrenes lovu i prodas nekom nesretniku 

 za 1-2k vise. 😅

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Blackcastle kaže...

 Slažem se u potpunosti, a i igre se nove bazično rade za PS5 , jedino PS4 pro će ih još neko vrijeme "gutati". 

 

Samo budala bi sad izdala igru isključivo za PS5, jer ga nigdje nema niti za kupiti. Još uvijek će neko vrijeme svi raditi igre za obje platforme.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
robogo kaže...
Što više vremena prolazi, to mi je teže opravdati potencijalnu kupovinu PS5 sada.

Sve dok ne prestanu izlaziti ekskluzive za PS4, ne vidim smisao upgradea. Novi God of War će biti dovoljan razlog :)

 O ovome smo pisali već puno puta i nitko nikada nije objasnio logiku iza ovog razmišljanja. Dakle koja je razlika kupio sad ili za godinu dana? Isto će koštati. Bez da uopće ulazim u to da sve te igre koje i dalje izlaze na PS4 ne rade ni približno dobro na PS4 u usporedbi sa PS5. 

 

Ako si kad-tad planirao preći na PS5, onda ima više negativnih nego pozitivnih strana ako ne napraviš upgrade sada nego čekaš godinu dvije.

 

pa to je ok, al ima onih kojima bi ps5 skupljao prašinu, npr meni. Jedino bi odigrao demon souls, ništa drugo. AL dobro to je jer ja primarno pičim na kompu, al sigurno ima još takvih. Dakle ima smisla odmah kupiti ps5 ako ćeš ga igrati. Al ako ćeš ga igrati 40 sati u godini dana onda ti samo skuplja prašinu.

 

To je možda samo moje razmišljanje, ali ja ulijećem kad bude bilo nekoliko igara koje svakako želim odigrati

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.2.2021 14:03 (Cansee).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sto kazete na vijest da ce Sony na ljeto otključati nadogradnju Ssd-a i brzinu ventilatora... Meni je ovo sasvim dovoljno mjesta na konzoli, a ventilator nebih volio dirati sam, mislim da ce ga samo pojacati u zahtjevnijim igrama koje koriste RT.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pa realno, sony nije imao nikakav razlog da ta opcija koristenja dodatnog diska ne bude otkljucana i omogucena od samog pocetka.

 

Ovako, "na ljeto", "jednog dana"..... nepotrebno, no, vjerovatno je tu jos nesto u igri osim eventualne brzine i kompatibilnosti tog dodanog diska....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sluzbeno je da Sony provjerava diskove koji su kompatibilni s konzolom, nece dopustiti da stavis bilo koji ssd. Neslužbeno je da imaju malih poteskoca s tim i da cekaju da PS5 dosegne određeni dio trzisnog udjela.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Sto kazete na vijest da ce Sony na ljeto otključati nadogradnju Ssd-a i brzinu ventilatora... Meni je ovo sasvim dovoljno mjesta na konzoli, a ventilator nebih volio dirati sam, mislim da ce ga samo pojacati u zahtjevnijim igrama koje koriste RT.

 

Ne možeš ništa zajebati s ventilatorima... Svaki PC ima krivulje za podešavanje. Uglavnom se bazira na par vrijednosti, a ventilator je uvijek na 100% na nekoj definiranoj temperaturi. I Sony sigurno neće dozvoliti da se ta temperatura olako mijenja.

Tako da ono što podešavaš je samo nagib te krivulje, a na 100% će doći prije ili kasnije, ovisno o tome koliko brzo se zagrijava u igri. Uglavnom čim je temp iznad 70°C je dobro da su svi ventovi na 100% jer im tako daješ više prilike da na vrijeme ohlade elektroniku.

Ako ventovi stalno glasno rade, to znači da ne uspijevaju ohladiti nego je stalno na granici. A ako je stalno na granici onda će se i početi zagrijavati kad smanjiš brzinu pa će opet biti glasno jer će se začas povećati temp na drugi limit. A tu je onda još i pitanje throttlinga na visokim temperaturama.

 

Neka postoji opcija da se tko želi može poigrati, ali sumnjam da će većina to dirati.

 

A što se tiče većeg NVMe-a, to ni mene za sad ne zanima.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hitno! 😂
Koju igru kupiti?
Jel valja spiderman remaster?
Jel fifa 21 cemu?
Te dvije mogu dobit za manje od 50dolara.
Zanima me i miles morales i tlou2...
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice