Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.576
|
čitano: 4.699.923
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
tolka kaže...
Marcek555 kaže...

Jbg kad su nasi trgovci prelakomi, bilo bi dobro da pise stanje kada ides nesto narucivat kao na ebay i sl, jbg zao mi je vas koji morate tolko cekat , pogotovo sa digitalnom verzijom

 Ja isto cekam BR, naruceno 7.10. i vidim da dosta ljudi pisu kako im je zao SD sto ih ljudi smaraju/zivkaju/salju mailove. Iako nisam jedan od tih drago mi je sto ostali to rade. Sami su si pucali u nogu sto su ostavili prednarucivanje otvoreno. Na redditu, ljudi iz drugih eu zemalja cekaju da mogu odma kupit konzolu i dobit ju kroz par dana, a ne prednarucit pa cekat 3-4mj. Iskreno bilo bi mi lakse da nisam ni platio u 10. pa jednostavno kupio kad bude dostupno.

 Pa vidi sad npr HG spot, nemaju veze sa sonyem, a primaju narudjbe stalno, pa kad bude bude

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nightyx kaže...

 Pa vidi sad npr HG spot, nemaju veze sa sonyem, a primaju narudjbe stalno, pa kad bude bude

Pa nije problem u HG spotu već u ljudima koji rade prednarudžbe pod takvim uvjetima. Znaš kad bi me vidjeli u dućanu da mi tako nešto ponude?

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

I onda se mene kritizira kad kažem ne vjeruj SD-u ni kad darove nosi. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

 stvarno se pitaš ili ?

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
morbida kaže...

 

 

Stavi barem neki opis videa na linku.

Ovako si kao oni dosadni prijatelji koji forwardiraju glupave šale.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.1.2021 14:30 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
morbida kaže...

 fake

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ima li gdje kod nas kupiti punjivu stanicu za kontrolere? U svim trgovinama sto sam

pogledao je nedostupno

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
zaki23 kaže...

Ima li gdje kod nas kupiti punjivu stanicu za kontrolere? U svim trgovinama sto sam

pogledao je nedostupno

 Nema, izgleda da njih proizvode u kolicinama kao i ps5 digital edition

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
zaki23 kaže...

Ima li gdje kod nas kupiti punjivu stanicu za kontrolere? U svim trgovinama sto sam

pogledao je nedostupno

 Pred 3 tj ih je bilo u SD no čini se kako su rasprodali (pa malo obrati pozornosti tu i tamo)....

10 godina
offline
Sony PlayStation 5

čuo sam da u sd dolaze konzole http://prntscr.com/x23qwi

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
A sto cete igrat na ps5 osim ps4 igara, jer vidim da je dosta odgodenih naslova za 2021
 
2 4 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Del_Boy97 kaže...

čuo sam da u sd dolaze konzole http://prntscr.com/x23qwi

 Izvor: Vjerujte mi 

 

nhf

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
nike098 kaže...
A sto cete igrat na ps5 osim ps4 igara, jer vidim da je dosta odgodenih naslova za 2021

 Pa u najmanju ruku će igrati te novije igre u višoj rezoluciji, više fpsa i boljom grafikom.Vrlo je jednostavno. Onaj tko ionako misli kupiti PS5, što mu nije bolje kupiti odmah nego i dalje igrati iste igre na PS4 u lošijoj varijanti?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

s obzirom da nisam imao ps4,veselim se igranju svih dobrih ps4 igara na ps5

 
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Filip720 kaže...
Del_Boy97 kaže...

čuo sam da u sd dolaze konzole http://prntscr.com/x23qwi

 Izvor: Vjerujte mi 

 

nhf

 a jebiga mozes vjerovat ne vjerovat. Ako laže radnik sancte lažem i ja vas

 

nema ljutnje

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Del_Boy97 kaže...

čuo sam da u sd dolaze konzole http://prntscr.com/x23qwi

 "Samo" za preordere koji su ostali, a preordera je jos stotine i stotine ostalo, da ne pricam digitalki kao ja npr

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Čudno je malo sto se ps5 može kupiti skoro samo u US+A i ti samo male količine dodju. Nebi me čudilo da Sony priprema veću količinu konzola za izlazak, ako su od 7-11mj napravili 6m primjeraka, onda očekujem sličnu količinu i sada u 2/3 mj. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Nemože se ni tamo kupiti. Moji tamo pokušavaju od izlaska i ne uspjevaju. 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kruvat kaže...

Čudno je malo sto se ps5 može kupiti skoro samo u US+A i ti samo male količine dodju. Nebi me čudilo da Sony priprema veću količinu konzola za izlazak, ako su od 7-11mj napravili 6m primjeraka, onda očekujem sličnu količinu i sada u 2/3 mj. 

 Od 1.1. u Americi je u stocku bilo i prodano ~3000 komada...uzas.

 

I to official Sony drop na sonyrewards je imao samo 500 komada.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mitch kaže...
Kruvat kaže...

Čudno je malo sto se ps5 može kupiti skoro samo u US+A i ti samo male količine dodju. Nebi me čudilo da Sony priprema veću količinu konzola za izlazak, ako su od 7-11mj napravili 6m primjeraka, onda očekujem sličnu količinu i sada u 2/3 mj. 

 Od 1.1. u Americi je u stocku bilo i prodano ~3000 komada...uzas.

 

I to official Sony drop na sonyrewards je imao samo 500 komada.

 odakle ti ti podaci? od 01.01. 3000 komada se prodalo bugattia u americi a ne playstationa...

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.1.2021 19:23 (Nightyx).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nightyx kaže...
Mitch kaže...
Kruvat kaže...

Čudno je malo sto se ps5 može kupiti skoro samo u US+A i ti samo male količine dodju. Nebi me čudilo da Sony priprema veću količinu konzola za izlazak, ako su od 7-11mj napravili 6m primjeraka, onda očekujem sličnu količinu i sada u 2/3 mj. 

 Od 1.1. u Americi je u stocku bilo i prodano ~3000 komada...uzas.

 

I to official Sony drop na sonyrewards je imao samo 500 komada.

 odakle ti ti podaci? od 01.01. 3000 komada se prodalo bugattia u americi a ne playstationa...

 Scraperi na Twitteru...bila su 4 dropa (Sony Rewards, Gamestop ali bundles, Best Buy sa 15-20 po poslovnici i Dell sa 100 komada)...cca 400-500 po stranici uspjelo dobit.

 

Inace, Bugatti proda <100 komada godisnje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.1.2021 19:56 (Mitch).
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ako nekoga zanima, za Skyrim je izašao 60 fps mod. Igra nije dobila PS5 update ali kroz modove unutar igre je izašao mod koji otključava 60 fps. Tako da sada na PS5 radi u 4k60. Nisam Skyrim igrao godinama pa bi mogao početi ponovno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Kontroler se vec poceo lagano odlijepljivat. Znam da se tesko vidi na slici, ali na lijevom analogu se odlijepila guma od plasticnog dijela, i napravila balon koji me bas zivcira prilikom igranja. Koristim ga tek oko mjesec dana i planiram reklamirat.

Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ne bih se cudio da to ne uspijes reklamirat, vierojatno im to ide pod potrosni materijal

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Days Gone mi je najdraza igra na Ps4 Pro i jedna od najdrazih ikad.

Jedva cekam ponovit ovo u 60fps jednog dana kada Ps5 dodju u trgovine.

 

Moj PC  
10 1 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Čitao sam tu svašta o tome kako Miles Morales "ruši" konzole, a ja sam ga prekjučer završio bez ikakvih problema, rušenja ili slično, ali onda iznenađenje u post gameu... Išao sam odradit onu side misiju gdje skupljaš postcardove i kada sam skupio drugu krenuo sam prema trećoj i držim ravno, a Miles ode lijevo, reko ok sigurno sam fulao, stisnem desno, on i dalje lijevo, pustim triger da se prestane njihat, a on se i dalje njiše blago u lijevo. Gledam koja pm se dešava jer kontroler ne reagira na ništa, a Miles se ili njiše ili trči po zgradi pa skoči pa se ponovno njiše. Kao da se zaglavio triger i lijeva gljiva blago u lijevo. Također sam morao na tipku prisilno ugasiti konzolu jer ništa drugo nisam mogao.

 

Da ne bude sve tako crno, kasnije sam ušao u igru, odigrao sam i prešao misije koje nisam kao da se ništa nije desilo.

I am over 9000!!!
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Bas mi je sjeo Days Gone, kupio sam ga godinu dana prije za 20$ i nikad nisam nasao vremena za njega.
Na PS5 radi glatko bez ikakvih problema.
Podsjeća me na Last of us, volim skupljanje i craftanje stvari, volio bih da su vise paznje posvetili tome da mozemo craftati i upgrade oruzja.
Misije su mi bile dobre, igra strasno dugo traje ali mi nije dosadila, nisu klasicni fetch questovi.
Priča, tj prezentacija same price je glavni problem igre, da je malo bolje napisana, kvalitetnije ispričana bila bi to vrhunska igra. Likovima fali ono nešto, hladni su, nema tu emocija iz LoU igara. Sve u svemu, igra me ugodno iznenadila, ako ju niste igrali na PS4, dajte joj sansu na PS5. Sad se bacam na Uncharted igre 😄

 Ja sam na Days gone odigrao 52h i odlicna je prica, slazem se da bi crafting sustav mogao biti kompleksniji.. Dugo nisam ovoliko sati izgubio na rpg igru, a najveci gust mi je bio nabijat craftanom baseball palicom zombije pa kasnije skupljat scrap da ju popravim :)

 

I jedino stekanje sam primjetio na PS5 kod toga kada sam upgradeao motor na motoru na najjace, tj na top speed, kad bi se priblizavao bilo kojem kampu/bazi  bi zastekivao malo (trokirao) jer bi vjer prebrzo dojurio pa dok se loadao taj kamp i ljudi unutra.. vjerojatno je do igre.. ne znam :D

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

 

Ja sam na Days gone odigrao 52h.. Dugo nisam ovoliko sati izgubio na rpg igru, 

 

Ovo nije nikakva kritika tebi kolega, ali zadnje vrijeme često takve stvari čitam po portalima i forumima. Kakve vi to RPG-e igrate ljudi da vam je 52 h puno  

Ah da, danas ionako svaka druga igra ima titulu RPG 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice