Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.582
|
čitano: 4.710.940
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam kupio jučer TLOU2 na USA store-u. Počet ću uskoro igrati pa javim dojmove u za to pripadajućoj temi. :)

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Kolko si dao, ja uzeo prije 3 tjedna u gamershopu za 200kn bilasada vidim da je opet preko 300, igra je prejebena , bar meni xd

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Leakovan djelic gameplay-a za Destruction All Stars, PS5 eksluzivu koja izlazi u februaru i koja je trebala kostati 70$ ali ce na 2 mjeseca biti free uz PS Plus.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

A jesam se naigrao Death Strandinga danas, 2h cutsceneova i 10minuta trčanja :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ali je u 60 fps

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

A jesam se naigrao Death Strandinga danas, 2h cutsceneova i 10minuta trčanja :-)

 Neces virovat prije neki dan nasao tu igru na zidicu, uglavnom stala je na tom zidicu dva dana niko je nije dirao. Dva dana sam i ja razmišlja da je uzmem odigram i vratim ali sitim se da treba puno pješacit 🤭

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mariclius kaže...

Ali je u 60 fps

 

Ne, čak i u 144 FPSa sa uključenim nVidia DLSS 2.0 :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.1.2021 4:48 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

A jesam se naigrao Death Strandinga danas, 2h cutsceneova i 10minuta trčanja :-)

 Ja iskljucim kontroler da se baterija ne trosi bezveze dok gledam filmice.

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jos jedan kojem death stranding nije sjeo, ni najmanje...

 

Nemam nista protiv filmica i animacija, zavalim se, zapalim cigar, i uzivam, ali, ds mi je onako poprilicno ispao bs.....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...

Kolko si dao, ja uzeo prije 3 tjedna u gamershopu za 200kn bilasada vidim da je opet preko 300, igra je prejebena , bar meni xd

Cca 180.00 kn na USA store-u. To mi je ok cijena. Vidim da se po njuškalu i fb oglasima može naći za 200.00+ kn, al' mi se nije dalo zezati s time. 

 

 

Bitanga kaže...

A jesam se naigrao Death Strandinga danas, 2h cutsceneova i 10minuta trčanja :-)

Takav je cijeli story. Kod mene je DS završio sa platinom i 150 sati gameplaya. Ni sam ne znam zašto, ali igra me totalno navukla. 

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ma nije da mi je loša igra, al ono brate, daj mi da igram. Valjda je kasnije bolje, ali ovo je za sad više film nego igra.

Svakako je i artistički i grafički jako dobro napravljeno i optimirano.

Ne volim jedino te japanske menije i scoreove na kraju misija (tako i onaj Ace Combat 7 ima).

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Buniti se da Kojimina igra ima previše cut scena je kao da se buniš što u finalu Lige prvaka ima previše nogometa. Jedno ne ide bez drugoga. Na žalost ili na sreću, dalo bi se diskutirati.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Buniti se da Kojimina igra ima previše cut scena je kao da se buniš što u finalu Lige prvaka ima previše nogometa. Jedno ne ide bez drugoga. Na žalost ili na sreću, dalo bi se diskutirati.

 

Da, to je istina :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Konacno, moj prvi bug na ps5.....

Ostavio pauziranu igru, slusalice spojene na kontroler....

Naravno, nakon 10min kontroler se ugasio, kad sam se vratio, upalim ga, idem dalje igrati, kad ono, nema zvuka. Iskopcam slusalice, opet nista. Ni na tv, ni na slusalicama. Izadjem iz igre - nista.

U postavkama sve uredno, rjesenje je bilo restart konzole....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Konacno, moj prvi bug na ps5.....

Ostavio pauziranu igru, slusalice spojene na kontroler....

Naravno, nakon 10min kontroler se ugasio, kad sam se vratio, upalim ga, idem dalje igrati, kad ono, nema zvuka. Iskopcam slusalice, opet nista. Ni na tv, ni na slusalicama. Izadjem iz igre - nista.

U postavkama sve uredno, rjesenje je bilo restart konzole....

 Meni se kontroler stalno gasi, jer cesto napravim pauzu. Kad ga ponovo upalim pritisnem tipku ispod PS tipke, ova sta sluzi za gasenje i paljenje mikrofona. Nakon toga imam zvuk i sve radi normalno.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Moras neato u postavkama podesit i onda ce bit ok. Meni se isto dogadjalo
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kod mene je obrnuto s Days Gone.... Hrpa gameplaya ali price nema i sve je toliko distancirano od same igre da ju igram samo da ju igram. Vecina price su flashbacks, dobro kuzim da mu je zena umrla ali daj mi neki razlog da igram daj mi neki cilj u igri. Igra vuce na last of us ali tamo cuvas ellie koja je ključ za preživljavanje. U days Gone idem od misije do misije, ubijam lootam i dalje ne kuzim kud vodi ova igra. Dosao sam do prve horde 😄
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Kod mene je obrnuto s Days Gone.... Hrpa gameplaya ali price nema i sve je toliko distancirano od same igre da ju igram samo da ju igram. Vecina price su flashbacks, dobro kuzim da mu je zena umrla ali daj mi neki razlog da igram daj mi neki cilj u igri. Igra vuce na last of us ali tamo cuvas ellie koja je ključ za preživljavanje. U days Gone idem od misije do misije, ubijam lootam i dalje ne kuzim kud vodi ova igra. Dosao sam do prve horde 😄

 Ne zelim ti spoilat jer vidim da si tek na pocetku pa na neke stvari krivo gledas, nece bit toliko flashbackova, vidjet ces kasnije prave misije, i kaoo lijepo zaokruze cijelu pricu xd, pogotovo nero misije 

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.1.2021 15:44 (Marcek555).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Neznam dali znate, no stalno vam je upaljen mikrofon na gamepadu, ugašen je samo kad svjetli ona ledica na dualsenseu, sto je po meni bas cudno.
Imate opciju u postavkama da automatski bude mute prilikom logina. Ne znam utjece li na bateriju no snima vas prilikom svakog trofeja.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ovih par dana sam se zafrkavao sa tim wifijem da bi dobio full brzinu ali nisam nikako uspio. Na kraju sam si lijepo naručio 20 metara kabela i jedno popodne ću izgubiti da si to lijepo provučem do modema iz sobe.

 

Inače wifi na PS5 je dosta bolji od PS4. Nije loše kad loviš 200 mbit sa gornjeg kata a ruter je na donjem katu, rijetko koji uređaj koji imam hvata toliko. Ali isto nema do kabela, pogotovo zbog stabilnosti kad se igra nešto online.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS5 ima Wifi6, Xbox nema.

Nije bolji od zice, ali tko ne moze zicu razvuc neka obavezno i takav AP pikne
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Ovih par dana sam se zafrkavao sa tim wifijem da bi dobio full brzinu ali nisam nikako uspio. Na kraju sam si lijepo naručio 20 metara kabela i jedno popodne ću izgubiti da si to lijepo provučem do modema iz sobe.

 

Inače wifi na PS5 je dosta bolji od PS4. Nije loše kad loviš 200 mbit sa gornjeg kata a ruter je na donjem katu, rijetko koji uređaj koji imam hvata toliko. Ali isto nema do kabela, pogotovo zbog stabilnosti kad se igra nešto online.

 mozda da probas sa repeaterima... rasporedenim po stanu. imam isti slucaj u stanu od 70m2 a sve na istoj etazi.

 

no kabelu nema ravna

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mitch kaže...
PS5 ima Wifi6, Xbox nema.

Nije bolji od zice, ali tko ne moze zicu razvuc neka obavezno i takav AP pikne

Slažem se, kabel ili WiFi6. Stavio sam već ranije link na zanimljiv uređaj pristojne cijene:

LINK

LINK trgovina možda se može naći i povoljnije, nisam previše gledao.

 

Sve drugo će imati osjetne gubitke.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sutra u 12h krecu predorderi u Indiji, bas me zanima za koliko minuta ce se sve rasprodati. Kod njih uopce ni nema digitalne verzije za naručiti, cijena br verzije 4250kn (što je za njihov standard jako puno)
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Ma nije da mi je loša igra, al ono brate, daj mi da igram. Valjda je kasnije bolje, ali ovo je za sad više film nego igra.

Svakako je i artistički i grafički jako dobro napravljeno i optimirano.

Ne volim jedino te japanske menije i scoreove na kraju misija (tako i onaj Ace Combat 7 ima).

 Death Stranding ima jako dug uvod, mozda 15-20 sati dok ne dodjes do odredjenog mjesta/chaptera, tad se tek igra u potpunosti otvori. I poslije tog imas dosta cutscena kada dodjes na kljucne lokacije main misija, ali imas daleko vise gameplay-a, jer su dosta otvoreniji i veci prostori i otvori ti se mnogo opreme koju mozes koristiti i kombinovati pa bude pravo zabavno.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
Bitanga kaže...

Ma nije da mi je loša igra, al ono brate, daj mi da igram. Valjda je kasnije bolje, ali ovo je za sad više film nego igra.

Svakako je i artistički i grafički jako dobro napravljeno i optimirano.

Ne volim jedino te japanske menije i scoreove na kraju misija (tako i onaj Ace Combat 7 ima).

 Death Stranding ima jako dug uvod, mozda 15-20 sati dok ne dodjes do odredjenog mjesta/chaptera, tad se tek igra u potpunosti otvori. I poslije tog imas dosta cutscena kada dodjes na kljucne lokacije main misija, ali imas daleko vise gameplay-a, jer su dosta otvoreniji i veci prostori i otvori ti se mnogo opreme koju mozes koristiti i kombinovati pa bude pravo zabavno.

 

   Ja poslije svih komentara imam dojam da je Death Stranding (a nisam ga igrao) kao da gledaš seriju na netflixu, samo što između svake epizode moraš hodati par sati.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

 

Obje konzole se prodaju onoliko koliko se proizvode trenutno, tako da ovaj podatak ništa ne znači. Da je bilo 10 miliona PS5 primjeraka, prodali bi se svi, isto kao i xbox.

Znači ovo nam samo govori u koliko komada su se proizveli, a ne za kojom konzolom je veća potražnja (iako je moja pretpostavka da je to PS5).

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 12:12 (AFARON).
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Koliko često je PS PLUS na akciji?

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice