Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.618
|
čitano: 4.738.555
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bit ce na proljece ali max 30% popust
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ne razumijem zašto čekate taj PS+ popust umjesto da jednostavno napravite US account na kojega stavite PS+. I onda možete igrati online na svim accoutima koje imate na konzoli, dovoljno je da na jednom od njih bude aktiviran PS+. A PS+ za US account možete kupiti za 26 eura online.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ja na US acc ne mogu PS Plus igre dodati, stoji im regularna cijena a SoTR mi izbacuje error kad probam otvoriti stranicu.


EDIT: Evo sad su normalno dostupne.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.1.2021 19:32 (gamex1423).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
To je do ps storea, ne radi ni u aplikaciji kako spada. Na konzoli radi.
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Takodjer dodao preko konzole, radi normalno
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja sam dodao preko Appa kad je Gogy napisao da su up.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Igram detroit i dalje....

Fps dropovi postaju nenormalni kako igra odmice....

Dali se to deaavalo i na ps4?
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Igram detroit i dalje....

Fps dropovi postaju nenormalni kako igra odmice....

Dali se to deaavalo i na ps4?
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Igram detroit i dalje....

Fps dropovi postaju nenormalni kako igra odmice....

Dali se to deaavalo i na ps4?
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Igram detroit i dalje....

Fps dropovi postaju nenormalni kako igra odmice....

Dali se to deaavalo i na ps4?

postaš preko PS5, vidljivo je i duplanje uz frame dropove 

 

meni je na PS4 Pro normalno radila, nisam je završio, ali odigrao preko 50% i nikakvih problema.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Problemi pocimaju pred kraj igre, zadnjih par chaptera, do tada radi sve odlicno.

Na netu se mogu procitati slicni slucajevi, znaci nije do moje konzole, mozda ta kompatibilnost i nije odradjena najbolje, jer sony sigurno nije svaku igru odigrao od pocetka do kraja, vec su na majke mi proglasili igru podrzanom na ps5.

Vjerujem da ima jos ovakvih primjera....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nažalost nemam PS5 samo sam se ubacio da je Spotify dostupan u HR jer sam te očigledno krivo shvatio ... ti o aplikaciji a ja o opčenitoj dostupnosti istog u hrvata.
:)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Problemi pocimaju pred kraj igre, zadnjih par chaptera, do tada radi sve odlicno.

Na netu se mogu procitati slicni slucajevi, znaci nije do moje konzole, mozda ta kompatibilnost i nije odradjena najbolje, jer sony sigurno nije svaku igru odigrao od pocetka do kraja, vec su na majke mi proglasili igru podrzanom na ps5.

Vjerujem da ima jos ovakvih primjera....

 e sad je moram završiti da vidim ima li toga i kod mene 

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Ne razumijem zašto čekate taj PS+ popust umjesto da jednostavno napravite US account na kojega stavite PS+. I onda možete igrati online na svim accoutima koje imate na konzoli, dovoljno je da na jednom od njih bude aktiviran PS+. A PS+ za US account možete kupiti za 26 eura online.

 ovo na cd keys recimo? i pošalju mi kod za aktiviranje na mail? nisam to nikad uzimao pa neznam. Curin account mi je us, pa bi mogao na njemu aktivirat ps+ onda

3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja sam prekjučer uzeo na cdkeys, 30$. Još sam si taman isplatio 6,5$ sa topcashbacka tak da me ps+ ispao manje od 150 kn 😄

Nakon narudžbe ključ ti se pojavi na njihovoj stranici... pronađeš narudžbu i onda treba nešt stisnut da ti se pojavi ključ. Uglavnom jednostavno i jeftino.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da, i kljuc ne moras aktivirat sve do 30. dana od kad ga kupis
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vodeći se raspravama o trajanju baterije, zadnjih dana sam mjerio vrijeme da vidim koliko će izdržati. Igrao sam 90% vremena Valhallu, ostatak isprobavao Bugsnax. Kontroler se punio jednu noć i nakon toga od prvog uključivanja pa do maloprije kad je blicalo da je prazan prošlo je cca 12h, manje od toga nije. Znači izdržao bi još neko vrijeme dok se ne bi ugasio.
 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
S time, ovisi sto se igra, odnosno, koliko igra iskoristava vibracije i ostale feature kontrolera....

Igrao od jutros detroit, igrao klinac svoje gluposti, igrao 2-3 sata uncharted.... Poceo sam jutros s 2 crtice, sad je na jednoj.

No, niti jedna igra ne koristi pretjerano kontroler, povremene vibracije i kakav zvuk iz zvucnika.....

Daleko od nivoa na koji astro iskoristava kontroler, tako da dok ne dodju igre tog ranga, bateriju ce biti tesko bas isprazniti ;)
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Netočno, ja sam dio cd keys affilate programa i nebih preporučio da drzite ključ duze od 7 dana iako on moze trajati i duže.

We strongly recommend that you redeem your code immediately when you receive it. This enables you to check if there are any issues with the code and you can let us know right away.

We would also like to highlight to you that as per our Terms and Conditions (https://www.cdkeys.com/terms-conditions), any refund request needs to be submitted to us within 7 calendar days of your purchase and the key (code) has not been redeemed or used.
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Istina. Ja ne znam da li na Valhalli uopće ima vibracije haha. Astro je drugi svijet po tom pitanju.

Inače sam mislio da dosta kraće traje baterija jer sam ga dosta puta punio, ali izgleda da sam pojačao igranje otkad sam na "radu od kuće" 😄
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2021 18:20 (foofajter).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Netočno, ja sam dio cd keys affilate programa i nebih preporučio da drzite ključ duze od 7 dana iako on moze trajati i duže.

We strongly recommend that you redeem your code immediately when you receive it. This enables you to check if there are any issues with the code and you can let us know right away.

We would also like to highlight to you that as per our Terms and Conditions (https://www.cdkeys.com/terms-conditions), any refund request needs to be submitted to us within 7 calendar days of your purchase and the key (code) has not been redeemed or used.

 Ha ok da...ali eto tri kljuca kupio jer sam mislio da staje BF akcija tipa mj dana prije nego je dosao PS5...i sva tri radila mj dana poslije :)

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ma znam da ce raditi ali za slucaj da ne rade da mozete dobiti refund 😄
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Igra li netko od vas man eatera, meni igra pre zarazna hehe

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Evo bas skidam, neznam koliko ce mi biti zanimljiva, ali navodno ima pravi ps5 update, bas me zanima iskoristavanje kontrolera, jer ovo sve do sada na ps4 igrama je meh, tu i tamo malo zavibrira, cak i u igrama za koje se sjecam da sam ih igrao na ps4 i da je koristenje funkcija kontrolera bilo daleko vece....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Igram ja, fora je 

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sad gledam back to the future.....

Jbt, George McFly je isti Connor iz Detroita....

Ili sam ja malo previse danas igrao.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Meni je puno slicniji ovom liku

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Nabavio sam Dirt 5 za PS5 i mogu reci da sam jako ugodno iznenadjen. Igra lijepo izgleda i zabavna je, ali ono sto me najvise iznenadilo jeste koristenje DualSensa kao i 3D zvuka. Sa slusalicama odlicno zvuci, bas su dobro implementirali, muzika ne dolazi iz auta nego po stazi imaju zvucnici i bas je fora. Sto se tice vibracije super je, ali adaptivni trigeri su vrhunski iskoristeni. Sve se osjeti, kada gume proklizu, ako su se odvojile od podloge, kocnice/ABS, znaci apsolutno sve se osjeti na trigerima i bas mi je fora.

 
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Prema dostupnim informacijama Sony je u prvih šest tjedana prodao 4,192,807 PS5 konzola. Čisto za usporedbu PS4 je prodan u šest mjeseci u cca 7 milijuna primjeraka. 

 
7 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mislim da bi sve rekorde srušio da je bilo količine za prodat a ovako dosta njih nije ni kupilo ;)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice