Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.582
|
čitano: 4.710.418
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Santana kaže...
bloodborne kaže...
Bitanga kaže...
Gogy7 kaže...
Kako je cudan osjecaj s adaptive triggers. Bas moras stisnuti. Vec sam mislio da je gamepad zakocio. Nisam mislio da tako funkcionira, mislio sam da pruza polagani otpor i ne toliki.
Sve u svemu dojam je super. Skinuo Dirt 5 i Spidermana. Prvo idem na Astra da osjetim vibracije. Demons souls ako netko zeli prodati nek mi se javi u pm s nekom ok cijenom (Trenutno je 470 kn u Infomarku) 😄

 

Dalo bi se iskoristiti na zanimljive načine u pucačinama.

No bojim se da će se početi trgati začas. Ne mora biti, al skeptičan sam.

 plastični rotorčić ne može dugo trajati, to i mene zanima

 vremenski period kad će ekipa početi prijavljivati da je puklo.

 

 

mislim da se varas

 

Što točno gledamo?

 trebas kliknut na video

 

ukratko abs zupcanici savijaju celik i aluminij

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...
bloodborne kaže...
Bitanga kaže...
Gogy7 kaže...
Kako je cudan osjecaj s adaptive triggers. Bas moras stisnuti. Vec sam mislio da je gamepad zakocio. Nisam mislio da tako funkcionira, mislio sam da pruza polagani otpor i ne toliki.
Sve u svemu dojam je super. Skinuo Dirt 5 i Spidermana. Prvo idem na Astra da osjetim vibracije. Demons souls ako netko zeli prodati nek mi se javi u pm s nekom ok cijenom (Trenutno je 470 kn u Infomarku) 😄

 

Dalo bi se iskoristiti na zanimljive načine u pucačinama.

No bojim se da će se početi trgati začas. Ne mora biti, al skeptičan sam.

 plastični rotorčić ne može dugo trajati, to i mene zanima

 vremenski period kad će ekipa početi prijavljivati da je puklo.

 

 

mislim da se varas

 hmm, iako su "oboje" igracke lego je ipak zamišljen kao igracka na

 drugaciji nacin od lega se očekuje da ga djeca bacaju, stiscu, da pada

 s polica, itd...

 

 gamepad je ipak zamisljen kao igracka koju se "siluje" na svojstven nacin.

 zato sam malo skeptican. vjerujem ja legu, ne vjerujem previse sony-u.

 kad se nabriješ da se posteno nalupati po straznjim gumbima jos kada ti

 pruze otpor tu je i mozda najveci problem.

 

 nadam se da ce drzati, iako mene to uopce ne privlaci i vibracija i te gluposti

 ce zasigurno biti medu prvim stvarima koje cu pogasiti kad nabavim 5icu.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
To kazes dok ne probaš, toliko su dobre i ugodne vibracije, ukomponirane s zvukom iz gamepada. Astro je mozda samo demo igra ali bas sam uzivao u prvom levelu. Sve osjetis i tako se glatko i fluidno izvodi da je užitak. Ne ometa te umiranje u igri jer si za tren nazad u igri.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

 trebas kliknut na video

 

ukratko abs zupcanici savijaju celik i aluminij

 

Pogledao video, i vidio sam aparaturu koja je poprilično kompleksna, a ne jedan zupčanik :-)

To je kao da kažeš da šibica ispeče prase, a zapalio si ih milijun ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Santana kaže...

 trebas kliknut na video

 

ukratko abs zupcanici savijaju celik i aluminij

 

Pogledao video, i vidio sam aparaturu koja je poprilično kompleksna, a ne jedan zupčanik :-)

To je kao da kažeš da šibica ispeče prase, a zapalio si ih milijun ;-)

 Pa dobro trebao bi ti onda poslikat stroj na poslu koji ima plasticne zupcanike(njih dva), a vrti kud i kamo veci teret. Da industrijski stroj sa plasticnim zupcanicima.

 

Uglavnom plasticni zupcanici nisu bas nikakav problem, niti blizu najslabije karike u tom sistemu

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2020 15:59 (Santana).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...
Bitanga kaže...
Santana kaže...

 trebas kliknut na video

 

ukratko abs zupcanici savijaju celik i aluminij

 

Pogledao video, i vidio sam aparaturu koja je poprilično kompleksna, a ne jedan zupčanik :-)

To je kao da kažeš da šibica ispeče prase, a zapalio si ih milijun ;-)

 Pa dobro trebao bi ti onda poslikat stroj na poslu koji ima plasticne zupcanike(njih dva), a vrti kud i kamo veci teret. Da industrijski stroj sa plasticnim zupcanicima.

 

Uglavnom plasticni zupcanici nisu bas nikakav problem, niti blizu najslabije karike u tom sistemu

 

To se slažem, moj 3D printer ima plastične zupčanike, čak PLA - isprintane, i radi ko pila već godinama. Ali ono, pitanje je i veličine, mali sitni metalni dio će uvijek biti čvršći od malog sitnog plastičnog, a u kontroleru nisu veliki dijelovi.

Mene čak ni ne brine to, nego svi ti pokretni dijelovi unutra. Nešto će prije ili kasnije crknut.

Ili će još prije postati užasno prljav pa ćemo kupiti novi :-D

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Samo da znate da ne možete kopirati save fileove na usb, samo na ps plus cloud.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nije mi jasno zašto su išli mijenjati funkcije playstation tipke. Znači na PS4 je bilo da jednom pritisneš PS tipku i vraća te na homescreen, a kad držiš PS tipku otvori ti se meni za power opcije gdje gasiš konzolu i slično. Na PS5 su to zamijenili i sad je obrnuto. To mi je bilo toliko prešlo u naviku pa se sad svaki put zajebem.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
O bokte nepotrebne promjene. Događat će se i meni non stop jer je na Xboxu ostalo "po starom".

Ako se već nešto tako mijenja zašto ne stave opciju da možeš vratiti na staro? Zvuči ko nešto čisto softverske prirode.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dobermangang77 kaže...

Disk verzija je 

Inace mi baca ovu gresku CE-108255-1

 Meni tak izbacuje iz Astra kad ga pokrenem, odma na početku čim počne igra

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Nije mi jasno zašto su išli mijenjati funkcije playstation tipke. Znači na PS4 je bilo da jednom pritisneš PS tipku i vraća te na homescreen, a kad držiš PS tipku otvori ti se meni za power opcije gdje gasiš konzolu i slično. Na PS5 su to zamijenili i sad je obrnuto. To mi je bilo toliko prešlo u naviku pa se sad svaki put zajebem.

 Znam kako ti je, već mjesec dana tako.

A još veći zajeb mi je kad si na home screenu pa trebaš samo tipnut, a ne držat. Prvo u igri tipnem - zajebem se, držim da izađem van pa onda na home screenu opet držim za dodatne opcije - zajebem se, pa na kraju tipnem za dodatne opcije.

Dokaz da je starog konja teško naučit nove trikove

I am over 9000!!!
4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Santa, arena park

Discord za BUG-ovce https://discord.com/invite/7V7wPWd
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

Santa, arena park

 Ovo prazna kutija PSa unutra? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Sve prazno to

4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Punjač za dualsense.

Discord za BUG-ovce https://discord.com/invite/7V7wPWd
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Znam da cu pobrat sad malo hejta al UI mi za sad uopce nije sjeo.Sve to lijepo izgleda al nije funkcionalno.Sve je nekak prazno i minimalisticki,jos nisam skuzio kad sam ingame kak da pogledam Trophie's list i progress po trofeji.Xboxov UI je lagani cluster fuck al sve je puno lakse dohvatljivo.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.12.2020 11:11 (PCNjubara).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Demons souls ako netko zeli prodati nek mi se javi u pm s nekom ok cijenom (Trenutno je 470 kn u Infomarku) 😄

 Ako ga nabavis i kad odigras javljam se za kupnju  ako ne pokleknen u meduvrimenu i uzmen digitalnu verziju. Evo je dosa i meni jutros 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Nije mi jasno zašto su išli mijenjati funkcije playstation tipke. Znači na PS4 je bilo da jednom pritisneš PS tipku i vraća te na homescreen, a kad držiš PS tipku otvori ti se meni za power opcije gdje gasiš konzolu i slično. Na PS5 su to zamijenili i sad je obrnuto. To mi je bilo toliko prešlo u naviku pa se sad svaki put zajebem.

Apsolutno, užasno je ovo novo, pisao sam već o tome. Ni meni se ne sviđa, i nije ni logično i isto se svaki put sjebem i ne znam u kojem sam meniju.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
PCNjubara kaže...

Znam da cu pobrat sad malo hejta al UI mi za sad uopce nije sjeo.Sve to lijepo izgleda al nije funkcionalno.Sve je nekak prazno i minimalisticki,jos nisam skuzio kad sam ingame kak da pogledam Trophie's list i progress po trofeji.Xboxov UI je lagani cluster fuck al sve je puno lakse dohvatljivo.

 

 Kada si ingame samo stisni jednom PS dugme i odma ti izbaci activity kartice medju kojima ti pokazuje i trofeje te dokle si s kojom ili sta ti fali jos za neku.

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Zna tko Imaju li gdje Pulse 3D slušalice za kupiti?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
PCNjubara kaže...

Znam da cu pobrat sad malo hejta al UI mi za sad uopce nije sjeo.Sve to lijepo izgleda al nije funkcionalno.Sve je nekak prazno i minimalisticki,jos nisam skuzio kad sam ingame kak da pogledam Trophie's list i progress po trofeji.Xboxov UI je lagani cluster fuck al sve je puno lakse dohvatljivo.

 

 Kada si ingame samo stisni jednom PS dugme i odma ti izbaci activity kartice medju kojima ti pokazuje i trofeje te dokle si s kojom ili sta ti fali jos za neku.

 Kad ingame stisnem guide button samo mi pokaze jedan Trophy.Sad sam vidio ak ocu vidjeti sve onda moram guide,dolje na svoj profil,trophies i onda ode u full screen trophies i tamo opet moram izabrat igru za koju ocu vidjeti popis.Nisu to bas dobro napravili.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nabavit cu ga vec ovaj vikend a kad cu ga prodati neznam, jer imam jos miles morales i astro. Ali svakako ti javim.
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo i moj par lipa misljenja....

 

Konzola ogromna, ali bas izgleda mocno, ovaj kombo bijele i crne boje se meni fenomenalno uklapa, jer je cijeli setting sobe crno bijeli.

 

Konzola je tiha, za sada ne cujem nikakve zvukove, cviljenja niti ista o cemu sam citao na netu, no radi tek koji sat, pa mozda jos ima vremena i za to. 

 

Disk kad se ubaci nesto je bucnija, cuje se onaj karakteristicni zvuk citanja i okretanja cd-a, no opet, meni to nije nista strasno, to dok se instalira igra se prezivi, kasnije ionako imam slusalice pa me ne opterecuje.

 

Citao sam da se ekipa najvise zali na promjenjeno sucelje, za sada nemam problema s time, prakticki opet ucim sve ispocetka, jer vec 2 godine nemam ps4, tako da sam vec i pozaboravljao kako je to sve na njemu bilo, pa mi to ne predstavlja neki problem.

 

Prvo dva updatea - jedan za konzolu, jedan za kontroler, probao par minuta Astro....stvarno zgodna fora, kontroler odlican u ruci....

 

E sad, kako rekoh, vec sam masu stvari zaboravio, pitanje...

 

PS plus, vrijedi li jos ona fora o 14 dana free trial, ili je to vrijeme proslo?

 

Sad moram kreirati psn account prvo, pa dok se skine sve sto zelim..... uh....tko ce docekati.

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mm4993 kaže...

Zna tko Imaju li gdje Pulse 3D slušalice za kupiti?

 3 posta iznad imas sliku.

 

Ja sam pital za kutiju od PS5 konzole. Koje dvije vidimo na slici. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
PCNjubara kaže...
gamex1423 kaže...
PCNjubara kaže...

Znam da cu pobrat sad malo hejta al UI mi za sad uopce nije sjeo.Sve to lijepo izgleda al nije funkcionalno.Sve je nekak prazno i minimalisticki,jos nisam skuzio kad sam ingame kak da pogledam Trophie's list i progress po trofeji.Xboxov UI je lagani cluster fuck al sve je puno lakse dohvatljivo.

 

 Kada si ingame samo stisni jednom PS dugme i odma ti izbaci activity kartice medju kojima ti pokazuje i trofeje te dokle si s kojom ili sta ti fali jos za neku.

 Kad ingame stisnem guide button samo mi pokaze jedan Trophy.Sad sam vidio ak ocu vidjeti sve onda moram guide,dolje na svoj profil,trophies i onda ode u full screen trophies i tamo opet moram izabrat igru za koju ocu vidjeti popis.Nisu to bas dobro napravili.

 Meni pokaze tu odmah 5-10 aktuelnih trofeja koje su u toku. Primjetio sam da ovaj activity sistem jos ne radi kako treba i baguje nekad. 

Npr ono brzo pokretanje direktno u misiju nekad ga pokaze nekad ne, nekad radi kako treba i u par sekundi udje u igru dok nekad ipak prikaze one startup ekrane pa vjerujem da ce to vremenom jos dotegnuti. 

Ova stvar mi se najvise svidja i dobro bi bilo da za svaku igru ima bar activity da loada odmah zadnji sejv a super je i ono za misije sto pokaze koliko je ostalo i savjete te video snimke u pojedinim igrama.


Cyberpunk 2077 je dobio novi patch 1.05.


Moram napomenuti da mi jedan od 2 kontrolera ima neko blago zujanje kada ga primaknem sebi, na jednom tog nema. Cackao sam u postavkama opcije kontrolera i ustanovio da kada je po defaultu svjetlo kontrolera na bright jace se cuje a kada smanjim manje zuji  

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.12.2020 15:04 (gamex1423).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jedina Souls igra koju nisam igrao, i igrat cu ju po prvi put na PS5. 😄
Praise the Sun 🌞
Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Danas se klincu samo zacrnio TV kad je igrao Miles Moralesa na PS5. Glavni meni je radio i dalje i otišao je na Turn Off, no konzola se nikad nije ugasila do kraja, stalno je blinkalo bijelo svjetlo kao da se gasi :-D

Morao sam iz struje ištekat :-)

Očito imaju još bugova.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

jel zna netko, kad dolazi nova serija PS5, odnosno kad će nove zalihe ? jer di god gledam, nigdje nema samo preorder, a to me ne zanima, zanima me kad će doći opet u dućane.

jer na netu nigdje ne vidim ništa, samo da je out of stock. zna netko otprilike kad bi to moglo bit, vjerujem početkom iduće godine, ali kad veljača ožujak ili možda što se nadam siječanj ?

i 5-3570K
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
GoodAngel kaže...

jel zna netko, kad dolazi nova serija PS5, odnosno kad će nove zalihe ? jer di god gledam, nigdje nema samo preorder, a to me ne zanima, zanima me kad će doći opet u dućane.

jer na netu nigdje ne vidim ništa, samo da je out of stock. zna netko otprilike kad bi to moglo bit, vjerujem početkom iduće godine, ali kad veljača ožujak ili možda što se nadam siječanj ?

 Mislin da se spominja travanj kao Sonyev pocetak nove fiskalne godine, i da bi se nakon toga moglo ocekivat ps5 u vecoj kolicini.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tututuru kaže...

 Mislin da se spominja travanj kao Sonyev pocetak nove fiskalne godine, i da bi se nakon toga moglo ocekivat ps5 u vecoj kolicini.

 tek travanj, ja sam se nado prije, jer 4k tv imam, ali šta je tu je. morat ću se strpit još malo, ma proći će to brže nego što mislim, ali opet igra mi se odmah God of War.
jedina igra s PS koju sam htio igrat na PC-u, a nisam mogo.
od malena sam bio na kompu, no sad prelazim na PS5 i mislim da neću požalit. kauč je kauč, a tek krevet. haha

i 5-3570K
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.12.2020 21:50 (GoodAngel).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice