Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.591
|
čitano: 4.713.986
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ima charging stationa u Sancte

 

Aaaand it's gone

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2020 12:48 (Dlaka).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gnjezdo kaže...
Jel dobio netko poklon od Tele2 zbog kašnjenja isporuke PS5?
Ja sam dobio Gran Turismo sport za PS4.

 Meni stigla poruka danas da je je Tele2 logistika poslala paket po Overseasu i da treba doći danas. Izgleda da će i racing seat ranije biti postavljen 

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ako netko još uvijek ne zna što bi ženi kupio:

 

PSN - darklydexter
Moj PC  
5 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
antimadridista kaže...

Fortnite sa novim updateom radi u 120 fps na PS5, 1440p rezolucija.

 

Jučer mi je klinac pokazao split screen u Fortniteu, predobro radi.

 Split screen je ranije radio na 30fps a na novim konzolama ide u 60. Samo su glupo implementirali haptic trigere i nisu graficki nesto pretjerano unaprijedili next-gen verzije, iako ima poboljsanja.

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

 Split screen je ranije radio na 30fps a na novim konzolama ide u 60. Samo su glupo implementirali haptic trigere i nisu graficki nesto pretjerano unaprijedili next-gen verzije, iako ima poboljsanja.

 

Da, i nije baš OLED friendly, pol ekrana su statične slike. 1st world problems.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Imate li savjeta kako najbolje cistiti kontrolere? Hajd sto su bijeli ali ona tekstura ispod hvata svu prljavstinu. Perem ruke redovno, ne grickam dok igram, i ako sam grickao operem ruke ali vidim ispod gdje drzim kontroler se zna sakupiti prljavstine koju je tesko ocistiti. Za sad sam morao uzeti acetona na stapic za uho pa njime navlaziti da bi spalo ali mi se ne cini kao optimalno rijesenje.

 

 

Da li bi valjalo ovako nesto koristiti?

https://www.ebay.com/itm/For-Sony-PS5-Silicone-Rubber-Protective-Case-Cover-Dualsense-Controller-Grips/174532129286?hash=item28a2ecf206:g:fJkAAOSwkDFfvSOc

 

https://www.ebay.com/itm/Performance-Gaming-Skin-Rubber-Case-Cover-Sony-PS5-Dualsense-Controller-Grips/193764635510?_trkparms=aid%3D1110006%26algo%3DHOMESPLICE.SIM%26ao%3D1%26asc%3D20201210111314%26meid%3Db0f025ce4d294515ae421257a590866d%26pid%3D101195%26rk%3D3%26rkt%3D12%26mehot%3Dco%26sd%3D174532129286%26itm%3D193764635510%26pmt%3D1%26noa%3D0%26pg%3D2047675%26algv%3DSimplAMLv5PairwiseWebWithDarwoV3BBEV2b%26brand%3DUnbranded&_trksid=p2047675.c101195.m1851

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2020 13:00 (gamex1423).
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5

Hehe rekao sam odmah da će to tako biti, pogotovo kod onih koji imaju djecu. Bit će odvratno za par mjeseci.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Da, iako cistim ruke i ne grickam dok igram vec vidim da je problem. Evo narucit cu 2 ova bolja case-a i rijesen problem.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Da, iako cistim ruke i ne grickam dok igram vec vidim da je problem. Evo narucit cu 2 ova bolja case-a i rijesen problem.

 

Jebeni moderni dizajn... moraš imati masku za sve živo, jer je sve dizajnerski fancy, al ne možeš gledati taj fancy dizajn jer će se razbiti ili zaprljati. To je sve ludo postalo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
gamex1423 kaže...

Da, iako cistim ruke i ne grickam dok igram vec vidim da je problem. Evo narucit cu 2 ova bolja case-a i rijesen problem.

 

Jebeni moderni dizajn... moraš imati masku za sve živo, jer je sve dizajnerski fancy, al ne možeš gledati taj fancy dizajn jer će se razbiti ili zaprljati. To je sve ludo postalo.

 pa nije ga maja šuput dobila zbog funckionalnosti i mogucnosti.

 vec da bude konzola lijepa uz nju na instagramu.

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sva sreće nemam problema sa prljavim kontrolerom. Kada se izprazni na jednu crtu prođem čačkalicom spojeve, obrišem maramicama za čišćenje cjeli kontroler. Poslje tog obrišem krpom od sintetičkih vlakana(onu deblju). Onda na punjenje. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2020 14:23 (Sideswipe).
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
langzy kaže...

Smiješno mala cijena za Ps5 igru

Immortals Fenyx Rising u mobisu.

 

Ovo je vjerojatno neka greška jer u opisu piše: 

 

"Otkrijte lijepo izveden, živopisan svijet mašte. Obiđite, popnite se ili istražite zrakom kroz sedam jedinstvenih regija, od kojih su svaku nadahnuli bogovi u igri Immortals Fenyx Rising igri za PS4!"

 

Bum naručil pa kud puklo.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2020 14:03 (foofajter).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dobermangang77 kaže...

Disk verzija je 

Inace mi baca ovu gresku CE-108255-1

 Nije ti palo na pamet potražiti savjet kod najboljeg frenda google. Ima mali milijun stranica koje govore o tom problemu. Izgleda da nije dobro..

 

 

https://www.psu.com/news/guide-ps5-error-code-ce-108255-1-how-to-fix/

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2020 15:11 (movie).
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel postoji negdje opcija da mi na homescreenu pokazuje sve instalirane igre, a ne samo njih 6-7? 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Jel postoji negdje opcija da mi na homescreenu pokazuje sve instalirane igre, a ne samo njih 6-7? 

 Koliko sam shvatio review o ps5 UI, nema te opcije

 nego ti prikazuje zadnje svjeze igre koji si igrao,

 e sad koliko se tocno te odredene igre zadrze

 na home screenu odnosno kakav je refresh interval

 nije bilo nikakve info niti da li ce i kada kroz update

 biti omoguceno to sto trazis, ali zasad opcije nema.

Discord za BUG-ovce https://discord.com/invite/7V7wPWd
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

@bloodborne ta konzola ima manje plastike nego ona, konzola mi daleko prirodnija i ljepša(nije da imam išta protiv dotične). 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ezio kaže...

Ako netko još uvijek ne zna što bi ženi kupio:

 

 i to radi na 250fps 

 

gamex1423 kaže...

Imate li savjeta kako najbolje cistiti kontrolere? Hajd sto su bijeli ali ona tekstura ispod hvata svu prljavstinu. Perem ruke redovno, ne grickam dok igram, i ako sam grickao operem ruke ali vidim ispod gdje drzim kontroler se zna sakupiti prljavstine koju je tesko ocistiti. Za sad sam morao uzeti acetona na stapic za uho pa njime navlaziti da bi spalo ali mi se ne cini kao optimalno rijesenje.

 

 

Da li bi valjalo ovako nesto koristiti?

https://www.ebay.com/itm/For-Sony-PS5-Silicone-Rubber-Protective-Case-Cover-Dualsense-Controller-Grips/174532129286?hash=item28a2ecf206:g:fJkAAOSwkDFfvSOc

 

https://www.ebay.com/itm/Performance-Gaming-Skin-Rubber-Case-Cover-Sony-PS5-Dualsense-Controller-Grips/193764635510?_trkparms=aid%3D1110006%26algo%3DHOMESPLICE.SIM%26ao%3D1%26asc%3D20201210111314%26meid%3Db0f025ce4d294515ae421257a590866d%26pid%3D101195%26rk%3D3%26rkt%3D12%26mehot%3Dco%26sd%3D174532129286%26itm%3D193764635510%26pmt%3D1%26noa%3D0%26pg%3D2047675%26algv%3DSimplAMLv5PairwiseWebWithDarwoV3BBEV2b%26brand%3DUnbranded&_trksid=p2047675.c101195.m1851

 možda s onim ljigavcima koji se koriste za čišćenje tipkovnica?

 

ovako nešto

6 godina
offline
Sony PlayStation 5
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5

 

Mislim da to nije kompatibilno sa našim HBO Go Adria.

Jel probao tko?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

I ja isto mislim da nije, al' rek'o stavit ću pa neka netko testira tko ima PS5. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
langzy kaže...

Smiješno mala cijena za Ps5 igru

Immortals Fenyx Rising u mobisu.

Mislim da su se zeznuli...išao ja kupit, stavio u košaricu...išao platiti, a kad

ono izbaci košarica prazna...idemo ponovo pa piše da je nedostupno...

 

Očito su shvatili da je netko zeznuo cijenu pa su brže bolje maknuli...ah, šteta :))

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hbo max kao i apple tv+ ne sljakaju kod nas
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

I ja isto mislim da nije, al' rek'o stavit ću pa neka netko testira tko ima PS5. 

"HBO Max is accessible only in the U.S. and certain U.S. territories from your real IP address."

 

https://www.hbomax.com/

 

 

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
dragutin985 kaže...
langzy kaže...

Smiješno mala cijena za Ps5 igru

Immortals Fenyx Rising u mobisu.

Mislim da su se zeznuli...išao ja kupit, stavio u košaricu...išao platiti, a kad

ono izbaci košarica prazna...idemo ponovo pa piše da je nedostupno...

 

Očito su shvatili da je netko zeznuo cijenu pa su brže bolje maknuli...ah, šteta :))

 Meni je narudžba uspješno prošla. Ali su mi se javili mailom danas:

 

"Pozdrav, rasprodali smo sve količine naručene igre, bila je akcija. Nemamo ih više za isporuku tako da moramo nažalost otkazati narudžbu. Isprike na nastaloj situaciji, dobiti ćete mail s potvrdom o otkazivanju."

 

Mda... mislim da je to što si rekao, skužili su da je kriva cijena.

 

Neću se žaliti zbog igre, ali mislim da ovo nije baš ni po zakonu (neka me netko ispravi, moguće da sam u krivu). Stavio sam u košaricu, bilo je dostupno, uredno su mi poslali mail potvrde. Čuo sam za situacije da je tipa Zara tako greškom prodavala robu u krivoj valuti (iznos u eurima, ali kn na kraju) i morali su isporučiti sve naručeno.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Također i meni je došla ista poruka. Naravno da nisu rasprodali, nego je bila greška s cijenom.  Ja ću ih pitati kako je moguće da su mi uzeli novce za nešto što nemaju na zalihi jer sam platio odmah. Radim u prodaji pa da jednom i ja budem s one strane šanka 

 

Samo da dodam, novci su mi već vraćeni na račun tako da ionako nema neke osnove za žalbu, bar mislim.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Na hrvatski acc ga se ne može skinut

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
antimadridista kaže...

Fortnite sa novim updateom radi u 120 fps na PS5, 1440p rezolucija.

 

Jučer mi je klinac pokazao split screen u Fortniteu, predobro radi.

 Kako 1440p na ps5?

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marko kaže...

 Meni je narudžba uspješno prošla. Ali su mi se javili mailom danas:

 

"Pozdrav, rasprodali smo sve količine naručene igre, bila je akcija. Nemamo ih više za isporuku tako da moramo nažalost otkazati narudžbu. Isprike na nastaloj situaciji, dobiti ćete mail s potvrdom o otkazivanju."

 

Mda... mislim da je to što si rekao, skužili su da je kriva cijena.

 

Neću se žaliti zbog igre, ali mislim da ovo nije baš ni po zakonu (neka me netko ispravi, moguće da sam u krivu). Stavio sam u košaricu, bilo je dostupno, uredno su mi poslali mail potvrde. Čuo sam za situacije da je tipa Zara tako greškom prodavala robu u krivoj valuti (iznos u eurima, ali kn na kraju) i morali su isporučiti sve naručeno.

Slobodno ih tuži i dobit ćeš spor. Moj frend ima dućan i isto tako je stavio jednu liniju s krivom cijenom. Lik odmah kupio, oni skužili i htjeli mu otkazati narudžbu ili je promijeniti u novu cijenu. Lik ih tužio, izgubio spor zbog lažnog oglašavanja i da sada na kenjam koliko je platio ali kaznu je dobila firma plus on kao direktor. Radi se o ozbiljnoj firmi i ozbiljnoj novčanoj kazni. Infarkt je dobio zbog radnika koji je unašao komponente u online prodaju i istaknuo krive cijene. Događa se. Ako si kupio i imaš dokaz dobijaš spor bez problema. Javi im da imaš sve na papiru i da ćeš ih tužiti zbog lažnog oglašavanja na njihovim internet stranicama pa da vidiš što će ti reći.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
GeraltTheWhite kaže...

Također i meni je došla ista poruka. Naravno da nisu rasprodali, nego je bila greška s cijenom.  Ja ću ih pitati kako je moguće da su mi uzeli novce za nešto što nemaju na zalihi jer sam platio odmah. Radim u prodaji pa da jednom i ja budem s one strane šanka 

 

Samo da dodam, novci su mi već vraćeni na račun tako da ionako nema neke osnove za žalbu, bar mislim.

Ima i te kako, lažno oglašavanje. Kažem, frend mi isto zbog takve greške platio veliku kaznu. Potpuno ista stvar se dogodila kao i u ovom slučaju

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sviranje penisu, pa jos se svi sjecaju onog ryzen cpu-a, koliko ljudi ih je narucilo, i svi.su dobili izvinjenje zbog pogresne cijene.

A da ne spominjem koliko se drvlje i kamenje osulo na njih jer su htjeli prevatiti jadnog prodavaca.....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice