Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.575
|
čitano: 4.701.258
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Nioh može biti težak ako igraš offline, ali s online featureima je walk in the park. A ne pamtim bome ni jednog bossa, a nisam tako davno odigrao. Nije to ni blizu kvaliteta Soulsborne.

 Kad sam ja igrao nije bilo nikakvog online-a, to je kasnije dodano ja mislim.

Bossevi nisu na toj razini, no nije igra losa :)

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Online je kao u Soulsima gdje "vidiš" duše poginulih igrača, ali ovdje ih možeš izazvati na dvoboj. Neki su puno veći level od tebe, ali ipak je to AI pa ih je lako pobijediti. I onda dobiješ opremu koju je taj lik nosio u trenutku smrti koja je daleko jača od ičega što nađeš u stadiju igre gdje se nalaziš. Cijelu igru sam prošao s opremom tih duhova drugih igrača. Pol bossova riješio od prve zahvaljujući tome.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Online je kao u Soulsima gdje "vidiš" duše poginulih igrača, ali ovdje ih možeš izazvati na dvoboj. Neki su puno veći level od tebe, ali ipak je to AI pa ih je lako pobijediti. I onda dobiješ opremu koju je taj lik nosio u trenutku smrti koja je daleko jača od ičega što nađeš u stadiju igre gdje se nalaziš. Cijelu igru sam prošao s opremom tih duhova drugih igrača. Pol bossova riješio od prve zahvaljujući tome.

 hehe nisam to znao, ja sam se kod nekih dobro namucio.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
gogogogic kaže...

Vi kaj mislite da su soulborne teške igre, čekajte da zaigrate nioh, pa dođete na 3. bossa, Hino-enmu.

 probao sam nioh jedan obrisao nakon 15 min, gameplay mi je uzasan.

 nioh 2 mi se svida, al mi se trenutno ne igra. doduse frend

 me nagovara, al posto znam da mi ga posudi kad god hocu ne zuri mi se.

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo jedan prigovor za UI. Totalno mi je zbunjujuće ovo sa PS5 upgrade verzijama. Upravo sam skinuo Fifu 21 45GB da bi shvatio da sam skinuo PS4 verziju. Pa pas masters, pa zašto bi htio na PS5 igrati PS4 verziju a imam i PS5 verziju (ne vidim logiku). I sad sve ispočetka s tim da PS5 verzija ima manje, oko 39 GB. Uffff kak sam se naživcirao. Jako loše je označeno, pa kaj nisu na ikonu u libraryu označili koja je koja verzija. Ili ako upgradeaš nek automatski na PS5 maknu PS4 opciju

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dermentor kaže...

Evo jedan prigovor za UI. Totalno mi je zbunjujuće ovo sa PS5 upgrade verzijama. Upravo sam skinuo Fifu 21 45GB da bi shvatio da sam skinuo PS4 verziju. Pa pas masters, pa zašto bi htio na PS5 igrati PS4 verziju a imam i PS5 verziju (ne vidim logiku). I sad sve ispočetka s tim da PS5 verzija ima manje, oko 39 GB. Uffff kak sam se naživcirao. Jako loše je označeno, pa kaj nisu na ikonu u libraryu označili koja je koja verzija. Ili ako upgradeaš nek automatski na PS5 maknu PS4 opciju

Jel imas disk verziju ili digital igre?

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dermentor kaže...

Evo jedan prigovor za UI. Totalno mi je zbunjujuće ovo sa PS5 upgrade verzijama. Upravo sam skinuo Fifu 21 45GB da bi shvatio da sam skinuo PS4 verziju. Pa pas masters, pa zašto bi htio na PS5 igrati PS4 verziju a imam i PS5 verziju (ne vidim logiku). I sad sve ispočetka s tim da PS5 verzija ima manje, oko 39 GB. Uffff kak sam se naživcirao. Jako loše je označeno, pa kaj nisu na ikonu u libraryu označili koja je koja verzija. Ili ako upgradeaš nek automatski na PS5 maknu PS4 opciju

 

Da, glupo su to napravili... potpuno user unfriendly.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
miikaa77 kaže...
Dermentor kaže...

Evo jedan prigovor za UI. Totalno mi je zbunjujuće ovo sa PS5 upgrade verzijama. Upravo sam skinuo Fifu 21 45GB da bi shvatio da sam skinuo PS4 verziju. Pa pas masters, pa zašto bi htio na PS5 igrati PS4 verziju a imam i PS5 verziju (ne vidim logiku). I sad sve ispočetka s tim da PS5 verzija ima manje, oko 39 GB. Uffff kak sam se naživcirao. Jako loše je označeno, pa kaj nisu na ikonu u libraryu označili koja je koja verzija. Ili ako upgradeaš nek automatski na PS5 maknu PS4 opciju

Jel imas disk verziju ili digital igre?

 Digital.  Ma danas upgradeaš i mislio to je to. PS5 i automatski pokreće download PS5 verzije. Ali kifla🤷🤦

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dermentor kaže...

Evo jedan prigovor za UI. Totalno mi je zbunjujuće ovo sa PS5 upgrade verzijama. Upravo sam skinuo Fifu 21 45GB da bi shvatio da sam skinuo PS4 verziju. Pa pas masters, pa zašto bi htio na PS5 igrati PS4 verziju a imam i PS5 verziju (ne vidim logiku). I sad sve ispočetka s tim da PS5 verzija ima manje, oko 39 GB. Uffff kak sam se naživcirao. Jako loše je označeno, pa kaj nisu na ikonu u libraryu označili koja je koja verzija. Ili ako upgradeaš nek automatski na PS5 maknu PS4 opciju

 Mislim da je to samo zbog toga što je FIFA next gen izašla tek jučer. Znači prvo se mora skinuti base verzija igre (PS4) koja dijeli neke assete sa PS5 verzijom. Ubuduće kad igre budu imale PS5 verziju odmah po izlasku igre, više nećeš imati takvu situaciju nego ćeš odmah skidati PS5 verziju automatski.  Recimo Spiderman je imao PS5 verziju igre prvi dan kad je izašla konzola i nisam morao skidati PS4 verziju pa raditi upgrade nego automatski samo skinuo PS5 verziju. Isto je sa NBA 2k21.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Imam 750 sati igre u Nioh 2, ali dok ne izađe zadnji dlc, zadnji nivo težine i abyss mode ne možeš reći da si prošao igru...tako Nioh ne funkcionira. Nemoj u Niohu traziti priču i atmosferu jer je nema. Cilj i kraj igre je tek kad imaš savršeni build sa savršenim statsima. Inače nisi zadovoljan, bez obzira kaj si ionako toliko jak da svakog bossa meltaš za 10 sekundi. I onda nakon svog tog grinda skužiš da je žena s djecom otišla prije 4 mjeseca. Samo za luđake. Dobra igra...dobra...

 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
NathanDrek kaže...

Imam 750 sati igre u Nioh 2, ali dok ne izađe zadnji dlc, zadnji nivo težine i abyss mode ne možeš reći da si prošao igru...tako Nioh ne funkcionira. Nemoj u Niohu traziti priču i atmosferu jer je nema. Cilj i kraj igre je tek kad imaš savršeni build sa savršenim statsima. Inače nisi zadovoljan, bez obzira kaj si ionako toliko jak da svakog bossa meltaš za 10 sekundi. I onda nakon svog tog grinda skužiš da je žena s djecom otišla prije 4 mjeseca. Samo za luđake. Dobra igra...dobra...

 

Pa konačno onda imaš mira za igranje :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
NathanDrek kaže...

Imam 750 sati igre u Nioh 2, ali dok ne izađe zadnji dlc, zadnji nivo težine i abyss mode ne možeš reći da si prošao igru...tako Nioh ne funkcionira. Nemoj u Niohu traziti priču i atmosferu jer je nema. Cilj i kraj igre je tek kad imaš savršeni build sa savršenim statsima. Inače nisi zadovoljan, bez obzira kaj si ionako toliko jak da svakog bossa meltaš za 10 sekundi. I onda nakon svog tog grinda skužiš da je žena s djecom otišla prije 4 mjeseca. Samo za luđake. Dobra igra...dobra...

 ne slušam cajke inače, al znam da ima pjesma koja kaže "nije život jedna žena".

 to ja svojoj kažem kad mi zabrani kupovinu ps5, a ja već rezervirao  

 kod frenda jedan za kraj mjeseca.

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
NathanDrek kaže...

Imam 750 sati igre u Nioh 2, ali dok ne izađe zadnji dlc, zadnji nivo težine i abyss mode ne možeš reći da si prošao igru...tako Nioh ne funkcionira. Nemoj u Niohu traziti priču i atmosferu jer je nema. Cilj i kraj igre je tek kad imaš savršeni build sa savršenim statsima. Inače nisi zadovoljan, bez obzira kaj si ionako toliko jak da svakog bossa meltaš za 10 sekundi. I onda nakon svog tog grinda skužiš da je žena s djecom otišla prije 4 mjeseca. Samo za luđake. Dobra igra...dobra...

 

Pa konačno onda imaš mira za igranje :-)

 Da, al znaš da nije to to kad nema nikog da plješće tvojim postignućima 🤣

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Dermentor kaže...

Evo jedan prigovor za UI. Totalno mi je zbunjujuće ovo sa PS5 upgrade verzijama. Upravo sam skinuo Fifu 21 45GB da bi shvatio da sam skinuo PS4 verziju. Pa pas masters, pa zašto bi htio na PS5 igrati PS4 verziju a imam i PS5 verziju (ne vidim logiku). I sad sve ispočetka s tim da PS5 verzija ima manje, oko 39 GB. Uffff kak sam se naživcirao. Jako loše je označeno, pa kaj nisu na ikonu u libraryu označili koja je koja verzija. Ili ako upgradeaš nek automatski na PS5 maknu PS4 opciju

 Mislim da je to samo zbog toga što je FIFA next gen izašla tek jučer. Znači prvo se mora skinuti base verzija igre (PS4) koja dijeli neke assete sa PS5 verzijom. Ubuduće kad igre budu imale PS5 verziju odmah po izlasku igre, više nećeš imati takvu situaciju nego ćeš odmah skidati PS5 verziju automatski.  Recimo Spiderman je imao PS5 verziju igre prvi dan kad je izašla konzola i nisam morao skidati PS4 verziju pa raditi upgrade nego automatski samo skinuo PS5 verziju. Isto je sa NBA 2k21.

 Ne mora se skinuti PS4 verzija, možeš samo PS5, samo ne znaš koju si stavio skidati😬

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nego, pustimo na stranu muške igre poput Fife i DarkSoulsa... jel igra tko Immortals Fenyx Rising.

Ja probao jučer na PCu, pa mi se poprilično svidjelo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja igram. Igra je bas fora, svida mi se.
4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Da vas pitam sjecam se netko je pisao

1 acc glavni moze na jedan ps4 isto tako ps5.

 

po tome znaci paralelno u isto vrijeme preko istog acc

i ps+ moj buraz na ps4 moze igrati nba dok ja npr rokam

demon souls na ps5 ? Ako je netko isprobao

nesto slicno ili zna ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Od 17h do sad sam igrao Dark Souls, baš me je igra fino uvukla. Zaklo sam onog drugog bosa i došao sam do onog sela do kojeg su me goblini prenijeli. Ne znam kakva je situacija sa estusom, da li se može farmat, ali počistim jedan dio sela pa ostanem bez njega i onda se vraćam do vatrice pa se svi ponovno nakote i naravno da vidim ili se sjetim da jednu prostoriju nisam provjerio pa sve ispočetka, a neću riskirat da izgubim ember nakon klanja bossa pa da moram koristiti svoj ako zatreba

 

Moram još pohvatat mehanike oko upgradea oružja, tj. oko raw, refine i fire gema. Nekak mi ne djeluje isplativo, bar sad u početku, trenutno mislim broadsword upgradeat na +3 pošto igram štit + mač.

 

I da, jebe me navika iz bloodborna sa parryem i kotrljanjem tak da štit slabo koristim, a kad ga koristim sjebe me to šta mi pocica staminu ugl. moram se još naviknut na combat sustav.

I am over 9000!!!
 
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

 Cuo sam da ce izbaciti kroz neko vrijeme pro i lite verziju, ova ce ostati standard trenutna, nije toliko losa ideja, ali kako ce to izgledati u praksi, mislim da ce nastat pomutnja teska...

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nightyx kaže...

 Cuo sam da ce izbaciti kroz neko vrijeme pro i lite verziju, ova ce ostati standard trenutna, nije toliko losa ideja, ali kako ce to izgledati u praksi, mislim da ce nastat pomutnja teska...

 Lite disc, lite digital ? Pro disc, pro digital ? 

 Panjevi

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Društvo!

 

 

Planiram kupiti jos jedan dual sense i vidim ima ga na SD i SM (dostava odmah), zna netko gdje bi mogao naći i onaj charging station? ne vidim na njihovim strnicama da imaju

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.12.2020 8:42 (Vale 77).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Stani u red ko i svi mi za charging station.Nema ga u europi cijeloj nigdje
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.12.2020 8:43 (Ares001).
 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

 neznam zakaj se razvlaci ta prica.Patent je s pocetka 2019.,prije RDNA2 i sveg ostalog.Sony je ocito malo isprobavao razne mogucnosti.Slim i PRO verzije nisu moguce tak uskoro.PS5 je mrcina kakva je bas zbog hladjenja pa me bas zanima kak bi to oni odjednom sad uspjeli smanjiti konzolu a Pro verzija sa Dual GPU ? SLI/CFX vremena su za sad prosla...

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

 Pola ljudi još nije ovu uspjelo dobit, ne moramo baš sada počet hypat i čekat nešto što će doć kroz 4-5 godina.

Do tada ko živ ko mrtav 

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

kaj ce ti to puni ga na 45w punjac od moba dok ne krepa :D

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ne može se uspoređivati custom dual apu/gpu arhitektura sa SLI-om iz PC-a, PRO verzija konzole je već sada moguća sa jačim komponentama ZEN 3 5xxx serija i 6xxx GPU si bili na raspolaganju, pitanje je samo koliko bi koštalo i jel bih netko htjeo dati soma eura za konzolu....ceeeek 🤔 Haha. Ovaj patent može biti samo glupost ali može biti i stvaran, mislim da Sony ne ide na RAW performance kao kompjuteri nego na custom silicon kao I/O coumpund od PS5, to će im dati potreban performance bez da su dijelovi pre skupi, tako da je sve moguće. 

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kruvat kaže...

Ne može se uspoređivati custom dual apu/gpu arhitektura sa SLI-om iz PC-a, PRO verzija konzole je već sada moguća sa jačim komponentama ZEN 3 5xxx serija i 6xxx GPU si bili na raspolaganju, pitanje je samo koliko bi koštalo i jel bih netko htjeo dati soma eura za konzolu....ceeeek 🤔 Haha. Ovaj patent može biti samo glupost ali može biti i stvaran, mislim da Sony ne ide na RAW performance kao kompjuteri nego na custom silicon kao I/O coumpund od PS5, to će im dati potreban performance bez da su dijelovi pre skupi, tako da je sve moguće. 

Pro konzola je "nemoguca" sad kao konzola.Sony i MS znaju zlatno pravilo od 499$ za konzolu.PS3 je imao custom arhitekturu i visoku cijenu pa svi znamo koliko je bilo problematicno (dan danas je jer nema BC za PS3).Prva revizija/Pro konzola nebu prije 2022.

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.12.2020 10:12 (PCNjubara).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sto se tice slim i pro verzije, lako moguce, ali tek za 3 godine.
Slim bi bilo nesto slicno xbox S konzoli, manje slabije i digital only.
Pro ce biti nešto 8K 30fps.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

PS3 nije imao custom arhitekturu kao sada i/o, nego je samo imao IBM-ov Cell CPU, on nije x86 nego Power i razvijanje na njemu je bilo prilično teze nego na x86, to je Sony skužio i neće se desiti opet, da Pro neće biti tako skoro iako bih htjeo da bude, ako netko želi platit da ima stabilan FPS i rezoluciju pa zato ne. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice