Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.582
|
čitano: 4.710.833
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ljudi, provjeravam samo opcije:

 

 

Ako kupim dvoje žičane slušalice/headset poput hyperx cloud alpha, mogu ih uštekat u controller i ok, pretpostavljam da to radi jednostavno za hotseat i/ili online mp.

 

Kako radi stvar ako imam wireless headset poput hyperx cloud flight, na PS5 ima 1 frunt usb, pretpostavljam da mogu u jedan iza uštekat headset drugi, ali dal to radi? jel se ispravno uparuju i kako?

 

 

 

 

Drugo, jel netko našao način da upaljeni PS5 ima led boje koje želim ili je to bijelo, žuto dok spava i plavo samo kad se pali?

 

 

 

 

 

Treće, dodao sam svoj account, te napravio dva dječja, dodao ih, al kod gašenja ih ps5 zabiravi i pamti samo moj, a oni bi trebali se ulogirat svaki put. Iz tog razloga uvijek ugraju ko gosti. Kako dodam njihove accounte da ih PS5 pamti i kad idu igrat nešto da postoje z popisu prilikom paljenja controllera da svatko izabere sebe?

 

Hvala!

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pozdrav! Novi sam na forumu i imam jedno pitanje. Ima li netko tko je naručio PS5 u tele2 19.11. Ako ima, u kojem vam je stanju narudžba. Ja kada provjerim status narudžbe piše mi da mi čeka provjeru od strane tele2. I također imate li ikakve informacije kada će biti isporuka, meni jedan agent kaže sredinom prosinca,drugi krajem, a treći govori početkom 2021. U pitanju je verzija sa Blu-Ray čitačem.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
ViktorPS kaže...
Pozdrav! Novi sam na forumu i imam jedno pitanje. Ima li netko tko je naručio PS5 u tele2 19.11. Ako ima, u kojem vam je stanju narudžba. Ja kada provjerim status narudžbe piše mi da mi čeka provjeru od strane tele2. I također imate li ikakve informacije kada će biti isporuka, meni jedan agent kaže sredinom prosinca,drugi krajem, a treći govori početkom 2021. U pitanju je verzija sa Blu-Ray čitačem.

 Mi smo narucili u 9 mjesecu od tele 2 pa nismo dobili niti se status narudzbe promijenio

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Neozbiljni su skroz. Krivio bih Sony što im ne šalje konzole pa ih niste dobili, ali kako vidimo ekipa koja je naručila u SD ih je podobivala. A ovo što ne mijenjau status narudžbe stvarno ne znam. Barem da daju nekakve novosti.
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ares001 kaže...

A ko su ti?

Nikad cuo

 

jedni od mnogih preprodavača ukradenih accounta

PSN - darklydexter
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa nema konzola do sredine mjeseca, pa nece ih tele 2 dobiti prije od drugih.
Sredinom prosinca ce svi koji su vec narucili dobiti konzole, nebitno kad su narucili.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Pa nema konzola do sredine mjeseca, pa nece ih tele 2 dobiti prije od drugih.
Sredinom prosinca ce svi koji su vec narucili dobiti konzole, nebitno kad su narucili.

 Tele 2 ih je već trebao dobiti jer se radi o konzolama koje su išle za prvi val sa isporukom od 19.11. To nije isporučeno. Ne pričamo o narudžbama kasnije, nego onima od 18.9 sa jasno naznačenim datumom isporuke od 19.11 ( Day one ) u vremenu dostave od 2-5 dana. To nije isporučeno nikome osim onom jednom sretniku tu koji je poslao sliku neki dan. Nitko tko je naručio konzolu za day one isporuku ju nije dobio.

5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Han kaže...
Gogy7 kaže...
Pa nema konzola do sredine mjeseca, pa nece ih tele 2 dobiti prije od drugih.
Sredinom prosinca ce svi koji su vec narucili dobiti konzole, nebitno kad su narucili.

 Tele 2 ih je već trebao dobiti jer se radi o konzolama koje su išle za prvi val sa isporukom od 19.11. To nije isporučeno. Ne pričamo o narudžbama kasnije, nego onima od 18.9 sa jasno naznačenim datumom isporuke od 19.11 ( Day one ) u vremenu dostave od 2-5 dana. To nije isporučeno nikome osim onom jednom sretniku tu koji je poslao sliku neki dan. Nitko tko je naručio konzolu za day one isporuku ju nije dobio.

 Isao sam na produljenje ugovora upravo iz razloga jer sam mislio da cu medju prvima dobiti konzolu, kurac bi se vezao za te smradove na 24 mjeseca da nisam uzimao konzolu, a na kraju dobio nista i ispao majmun ko svi ostali... Ugovor vise ne zelim jer cu konzolu uskoro moci kupiti i sam bez da budem vezan za tu bandu dvije godine... Zatrazio sam storniranje ugovora zbog nepostivanja dogovora i bezobrazluka, odgovor jos nisam dobio, te cu ih 100% prijaviti hakomu za laganje, zamajavanje i iskoristavanje prednarudzbe uredjaja a sve sa ciljem potpisivanja ugovora te privlacenja novih korisnika. Nece ostati na ovome pa makar mi bilo zadnje... A i taj jedan koji je dobio je registriran ovdje na dan kad je kao dobio konzolu, mozda je jedan od njihovih koji je neciju konzolu prigrlio za sebe pa ju eto samo poslikao i stavio ovdje da malo smiri tenzije...

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.11.2020 12:26 (shecky).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
Scrappy kaže...

još se čeka konzola 

 to xxl control podloga ? koliko para ?

 kak si zadovoljan njom ?

 Ovo je Razerova, imam ju već jedno 3 godine, kvalitetna je jako, super je za oprati lagana, ali osobno volio bi da je 'viša', jer kad miš stavim gore, za mene osobno nema mjesta za gore-dolje koliko bi volio, al dobro, ja igram na nižim dps-ovima pa zato

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Scrappy kaže...
bloodborne kaže...
Scrappy kaže...

još se čeka konzola 

 to xxl control podloga ? koliko para ?

 kak si zadovoljan njom ?

 Ovo je Razerova, imam ju već jedno 3 godine, kvalitetna je jako, super je za oprati lagana, ali osobno volio bi da je 'viša', jer kad miš stavim gore, za mene osobno nema mjesta za gore-dolje koliko bi volio, al dobro, ja igram na nižim dps-ovima pa zato

 znam da je razerova velim po strukturi mi izgleda kao control edition dosta velika.

 ja imam neku roccatovu platio 170kn jebo joj pas mater god dana vec se izlizala

 sad gledam sta nabavit. ma i ja isto povremeno upalim cod 1100 dpi, 0.5 ing sens.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Što se tiče Tele2 i njihove šamarčine korisnicima, nema ništa of piskaranja po forumima (osim razmjene kvalitetnih informacija). Dok ih masa ne stisne javno, oni nemaju nikakav pritisak za pustiti bilo kakvu informaciju van. Laganje o datumima isporuke ćemo čuti do Nove godine kako stvari stoje
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

nemojte me krivo shvatiti, ali uzimati konzolu preko teleoperatera, nema misla, mogli ste jednostavno uzeti na 24 rate preko SD i cao dovidjenja, ovo su sve prevaranti i ne mogu garantirati nista

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da SD nudi beskonacne pozive i sms poruke, i beskonacno GB interneta, uzeo bih kod njih. Puno su ozbiljniji sa isporukom, a i sa informacijama.
 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nightyx kaže...

nemojte me krivo shvatiti, ali uzimati konzolu preko teleoperatera, nema misla, mogli ste jednostavno uzeti na 24 rate preko SD i cao dovidjenja, ovo su sve prevaranti i ne mogu garantirati nista

 E da ih je bilo uzeo bih.. SD, Ekupi, Links, Instar... sve planulo prije nego sam uopće uspio napravit narudžbu.. a da ne pričam kak su web shopovi pucali kod svakog klika... I lako je sad govorit da oni ne mogu garantirat ništa. Da smo znali da će tako biti nebi uzimali. Ali kad već jesmo, i kad smo ispoštivali uvjete koje su postavili i platili, bio bi red da i oni kažu nešto. Sad, da li je do njih ili do distributera ( vjerojatno je SD zeznula ), to nije briga korisnika.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.11.2020 13:11 (Han).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Problem čak nije njihovo garantiranje i neisporuka. Problem je što već treći tjedan lažu. Osobno imam transkript gdje mi je 21.11. rečeno da je moj uređaj u dostavi. 4 različita datuma isporuke su već izvrtili, 5. im se ne smije dopustiti
4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

prikljucite se kolegi s bug-a u tužbi tele2

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
prinašalec kaže...
Problem čak nije njihovo garantiranje i neisporuka. Problem je što već treći tjedan lažu. Osobno imam transkript gdje mi je 21.11. rečeno da je moj uređaj u dostavi. 4 različita datuma isporuke su već izvrtili, 5. im se ne smije dopustiti

 I sta savjetujes, kako ih pritisnuti da nam daju pravi info?

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Han kaže...

 Tele 2 ih je već trebao dobiti jer se radi o konzolama koje su išle za prvi val sa isporukom od 19.11. To nije isporučeno. Ne pričamo o narudžbama kasnije, nego onima od 18.9 sa jasno naznačenim datumom isporuke od 19.11 ( Day one ) u vremenu dostave od 2-5 dana. To nije isporučeno nikome osim onom jednom sretniku tu koji je poslao sliku neki dan. Nitko tko je naručio konzolu za day one isporuku ju nije dobio.

Rekao sam da su teleoperateri dobili manje od 300 konzola za prednarudžbe. Očito je da su oni sklapali ugovore s novim i posotojećim korisnicima i preko te brojke misleći da će nabaviti još konzola. Problem je stvoren i sada se gleda u zvijezde i moli da sony pošalje što prije novu pošiljku konzola. Zato svoju konzolu ne dobijaju niti oni koji su prednaručili i sklopili ugovor još u 9 mjesecu.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja osobno ih davim svaki dan na fb i webchat da nam daju info o statusu. Dosadan sam i nebu i zemlji te im ponavljam da bi si skratili muke da puste točan info vani. Probao sam i putem prigovora.
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Han kaže...

 Tele 2 ih je već trebao dobiti jer se radi o konzolama koje su išle za prvi val sa isporukom od 19.11. To nije isporučeno. Ne pričamo o narudžbama kasnije, nego onima od 18.9 sa jasno naznačenim datumom isporuke od 19.11 ( Day one ) u vremenu dostave od 2-5 dana. To nije isporučeno nikome osim onom jednom sretniku tu koji je poslao sliku neki dan. Nitko tko je naručio konzolu za day one isporuku ju nije dobio.

Rekao sam da su teleoperateri dobili manje od 300 konzola za prednarudžbe. Očito je da su oni sklapali ugovore s novim i posotojećim korisnicima i preko te brojke misleći da će nabaviti još konzola. Problem je stvoren i sada se gleda u zvijezde i moli da sony pošalje što prije novu pošiljku konzola. Zato svoju konzolu ne dobijaju niti oni koji su prednaručili i sklopili ugovor još u 9 mjesecu.

 Kako znaš da su dobili manje od 300 konzola? A i ako jesu onda su mogli zaustavit prednarudžbe i maknut/stavit rok isporuke kako i priliči, a ne da je isporuka 19.11. Vrlo jednostavno. I ne ponavljat ljudima da je konzola na dostavi, i tako iz dana u dan.,

Nego, vi koji imate konzole, kakva je situacija sa onim problemima koji su neki javljali, gašenje kontrolera, gašenje konzole, corrupted disk itd. Se kaj popravilo?

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.11.2020 13:27 (Han).
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Han kaže...

 Kako znaš da su dobili manje od 300 konzola? A i ako jesu onda su mogli zaustavit prednarudžbe i maknut/stavit rok isporuke kako i priliči, a ne da je isporuka 19.11. Vrlo jednostavno. I ne ponavljat ljudima da je konzola na dostavi, i tako iz dana u dan.,

Nego, vi koji imate konzole, kakva je situacija sa onim problemima koji su neki javljali, gašenje kontrolera, gašenje konzole, corrupted disk itd. Se kaj popravilo?

Još tamo u 9 mjesecu sam na ovim stranicama napisao jer sam dobio info iz SD da je u Hrvatsku došlo manje od 2000 konzola a da su teleoperateri dobili manje od 300 konzola pa mi neki ovdje nisu vjerovali. Zašto da maknu prednarudžbe kada su se ugovori lijepo sklapali a o isporuci budu razmišljali kad za to dođe vrijeme. Vrlo vjerojatno su mislili da će nova pošiljka jako brzo doći i da će riješiti problem. Ne bih se čudio da im poslovnice nisu bile međusobno povezane pa nisu niti znali koliko su takvih ugovora sklopili. Sve je to seljačka radna zadruga. Kako imam firmu tako sam sklapao ugovore s gotovo svim našim teleoperaterima i za sve mogu reći da su poprilično nesposobni, konfuzni i sa stavom jebe im se za korisnika. Treba uzeti u obzir da su moji mjesečni računi znali prelaziti i 5000 kn i nisam imao nikakav poseban status. Imam osobnog prodajnog zastupnika koji je nivo kao kada se i ti javiš na njihov info telefon.

 

Stoga me ova situacija niti malo ne iznenađuje. Dapače, mislim da je očekivana. Ja osobno u kupovini imam neka pravila, moja žena kaže da su to psihički problemi no kako bilo nikada neću kupiti recimo sony televizor kod nikoga osim kod domaćeg zastupnika. Ista je stvar s konzolom, pojačalom, zvučnikom itd. Sve kupujem isključivo kod zastupnika za taj proizvod. U povijesti mi se događalo da mi određene stvari crknu, odem kod zastupnika i dobijem novu stvar. Kako će ti pomoći recimo tele2? Ideš u servis i kreće agonija. Ja sam sa zastupnicima riješio hrpu problema a da nisam do servisa niti stigao. To su neka moja iskustva i pravila kojih se držim. Žena mi kaže da nisam normalan, nema veze. I dalje brijem isto.

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Recimo,ja sam dobio ovaj info od čovjeka koji je pričao sa poznanikom koji radi u T-com web shopu i jedan je iz SD da su dali T-com nešto preko 1000 konzola,Links,Instar po 5kom. Ekupi jedini 20kom. Operateri dobili najviše da navuku ljude na pretplatu(Tele2 je tu ispušio). Dobar je problem što dosta konzola preprodaju zaposlenici. Ako treba stavim screenshot maila.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sideswipe kaže...

Recimo,ja sam dobio ovaj info od čovjeka koji je pričao sa poznanikom koji radi u T-com web shopu i jedan je iz SD da su dali T-com nešto preko 1000 konzola,Links,Instar po 5kom. Ekupi jedini 20kom. Operateri dobili najviše da navuku ljude na pretplatu(Tele2 je tu ispušio). Dobar je problem što dosta konzola preprodaju zaposlenici. Ako treba stavim screenshot maila.

 Znaci tele2 nije dobio konzole? :)

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nije mi rekao za Tele2 direktno ali se da izčitati iz konteksta. Pogledaj samo koliko je muljanja tu. Sad kad sam dobio proljev od svega toga sretan sam da dođe do 20.12.tekuće godine. 

 

EDIT: evo slikica,sad kolko je citljivo...

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.11.2020 14:31 (Sideswipe).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sideswipe kaže...

Recimo,ja sam dobio ovaj info od čovjeka koji je pričao sa poznanikom koji radi u T-com web shopu i jedan je iz SD da su dali T-com nešto preko 1000 konzola,Links,Instar po 5kom. Ekupi jedini 20kom. Operateri dobili najviše da navuku ljude na pretplatu(Tele2 je tu ispušio). Dobar je problem što dosta konzola preprodaju zaposlenici. Ako treba stavim screenshot maila.

 Stavi slobodno screenshotove...

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sideswipe kaže...

Recimo,ja sam dobio ovaj info od čovjeka koji je pričao sa poznanikom koji radi u T-com web shopu i jedan je iz SD da su dali T-com nešto preko 1000 konzola,Links,Instar po 5kom. Ekupi jedini 20kom. Operateri dobili najviše da navuku ljude na pretplatu(Tele2 je tu ispušio). Dobar je problem što dosta konzola preprodaju zaposlenici. Ako treba stavim screenshot maila.

 ja ti vjerujem, ali mi je cudno da je ekupi jači igrac od linksa i da su dobili vise konzola od njih.

 ajde ovim panjevima iz instara nebi ni dualsenseve dao. al svejedno.

12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
Sideswipe kaže...

Recimo,ja sam dobio ovaj info od čovjeka koji je pričao sa poznanikom koji radi u T-com web shopu i jedan je iz SD da su dali T-com nešto preko 1000 konzola,Links,Instar po 5kom. Ekupi jedini 20kom. Operateri dobili najviše da navuku ljude na pretplatu(Tele2 je tu ispušio). Dobar je problem što dosta konzola preprodaju zaposlenici. Ako treba stavim screenshot maila.

 ja ti vjerujem, ali mi je cudno da je ekupi jači igrac od linksa i da su dobili vise konzola od njih.

 ajde ovim panjevima iz instara nebi ni dualsenseve dao. al svejedno.

 ekupi=M san - rekao bi da je jači od linksa

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Han kaže...
bloodborne kaže...
Sideswipe kaže...

Recimo,ja sam dobio ovaj info od čovjeka koji je pričao sa poznanikom koji radi u T-com web shopu i jedan je iz SD da su dali T-com nešto preko 1000 konzola,Links,Instar po 5kom. Ekupi jedini 20kom. Operateri dobili najviše da navuku ljude na pretplatu(Tele2 je tu ispušio). Dobar je problem što dosta konzola preprodaju zaposlenici. Ako treba stavim screenshot maila.

 ja ti vjerujem, ali mi je cudno da je ekupi jači igrac od linksa i da su dobili vise konzola od njih.

 ajde ovim panjevima iz instara nebi ni dualsenseve dao. al svejedno.

 ekupi=M san - rekao bi da je jači od linksa

 ja koliko sam shvatio buraza dok je radio u ekupi kao student

 oni su tam imali samo prostor iznajmljen. doduse prebacio se sad

 u msan pa bi ga mogao i prupitati :D

12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
Han kaže...
bloodborne kaže...
Sideswipe kaže...

Recimo,ja sam dobio ovaj info od čovjeka koji je pričao sa poznanikom koji radi u T-com web shopu i jedan je iz SD da su dali T-com nešto preko 1000 konzola,Links,Instar po 5kom. Ekupi jedini 20kom. Operateri dobili najviše da navuku ljude na pretplatu(Tele2 je tu ispušio). Dobar je problem što dosta konzola preprodaju zaposlenici. Ako treba stavim screenshot maila.

 ja ti vjerujem, ali mi je cudno da je ekupi jači igrac od linksa i da su dobili vise konzola od njih.

 ajde ovim panjevima iz instara nebi ni dualsenseve dao. al svejedno.

 ekupi=M san - rekao bi da je jači od linksa

 ja koliko sam shvatio buraza dok je radio u ekupi kao student

 oni su tam imali samo prostor iznajmljen. doduse prebacio se sad

 u msan pa bi ga mogao i prupitati :D

 100% ti je eKupi=M san... ista adresa, isti članovi uprave itd...

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jel moze netko napisati uopće dojmove nakon kupnje PS5?
Kakav vam je dualsense, trigeri i haptic? Kakav je Demon's Souls? Jel to jedina prava next gen igra? Kakav vam je UI i brzina sucelja i igara. Trebam li uzeti slusalice? Dosadno je citati o isporukama svaki dan. Nista do sredine mjeseca i gotovo. Ja sam se pomirio s tim. Htio bih cuti dojmove
Moj PC  
3 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice