Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.591
|
čitano: 4.713.395
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne kužim
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Gogy7 kaže...
Racunaj koliko ih kupuje svaku fifu, svaki CoD, svaki Assassins Creed itd. Samo da zbrojis njih koji kupuju te igre svake godine dodes do 360$ a gdje su jos ostale igre..

 

Kolko ih kupuje tako? Kad si već potegnuo to :-) Kako da izračunam :-)

Pretplata mora biti prihvatljiva za čim više ljudi jer što više ljudi ju ima (a što je jeftinija imat će ju čim više ljudi) makar ju ne koriste to je i više para sveukupno za Sony. Platit će izdavačima samo za one igre koje je netko i igrao dulje od 2h.

 

Al dobro, ionako pričamo samo o nekoj random varijanti iz glave :-) sve to treba imati financijsku računicu.

Prednost ovog tvoga je što bi bio vlasnik svih igara i nije problem lova sama po sebi, nego što bi ju trebao unaprijed dati da bi možda nešto nekad izašlo što bi kupio na releaseu taj mjesec povoljnije. Daješ lovu unaprijed, za tko zna što, pošto se stalno nešto odgađa. Što ako ništa pametno ne izađe, onda ne bi mogao potrošit tu lovu. Bolje kupovati na akciji onda.

 

Ja sam više fan toga da nisam vlasnik niti jedne igre nego plaćam da ju igram i doviđenja. Što sam stariji to mi je sasvim svejedno što imam "na polici" kad neću više nikad to igrati jer stalno ima nešto novo.

 i ja bi htio samo predplatu, ali jednu, a ne njih 5 i jos opet bi morao kupit neke igre po punoj cijeni koje me zanimaju,a ne nalaze se niti na jednom od tih servisa

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2021 12:46 (Santana).
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

 i ja bi htio samo predplatu o to je to, ali jednu, a ne njih 5 i jos opet bi morao kupit neke igre po punoj cijeni koje me zanimaju,a ne nalaze se  na niti jednom od tih servisa

 

Da, to je zajebano općenito i sa video streaming servisima.

Sve dok god postoji konzola sa blurayom smo mirni da će se moći normalno kupovati igre. Kad se pojavi generacija koja će biti full digital only, e onda je vrijeme za zabrinut se.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Grozni_Zabac kaže...

Ako netko planira kupit jednu od ove 4 igre sto SD nudi za PS5, mogu mu dat svoj bon kojeg sam dobio maloprije u mailu. Dobije se 25% popusta i vrijedi do nedjelje.

 

Ja im osobno niti lipe vise ne planiram dati, tak da ja taj bon necu koristiti

 Ako vec nekome nisi poslao, ja se javljam. Zanima me Miles Morales, pa usput i odigrat DLC- ove prvog dijela.

 

Hexfire kaže...
Ne kužim

 Pretpostavljam da mu je teorija da si platio konzolu 4700, i ostatak do 9100 je ono sto ces placat pretplatu, po toj matematici 190 kn mjesecno. Pokusaj sarkazma valjda.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2021 12:57 (Tututuru).
10 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

A koji ducan je najjeftiniji za prednarucit ps5? ili je cijena fiksna svugdi? Možda SD radi garancije i šta su najzastupljeniji?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lukaXXkralj kaže...

A koji ducan je najjeftiniji za prednarucit ps5? ili je cijena fiksna svugdi? Možda SD radi garancije i šta su najzastupljeniji?

 Cijena i garancija su svugdje isti. SD je generalni zastupnik za PS brand u Hrvatskoj.

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
lukaXXkralj kaže...

A koji ducan je najjeftiniji za prednarucit ps5? ili je cijena fiksna svugdi? Možda SD radi garancije i šta su najzastupljeniji?

 evo kolega hex je prosli tjedan narucio u htu i stigla mu je danas.

 i time zajebao sve ove sta su narucili jos prosle god. :D

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
A usput zeznuo i brata jer je ugovor na njegovo ime :D
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
A usput zeznuo i brata jer je ugovor na njegovo ime :D

 kakva win, win situacija. dobio prije svih, ti častiš i igraš, buraz plaća.

 

 meni je drago da sam šogiju posudio svoju 4-orku i što je otkrio
 AC uštedio mi je fine novce. ostaje više para za pive

3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ekipa, koliko vas ima US account?
Je dovljno samo njega imat?
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja imam USA account. I dosta ekipe ovdje. 

 

Možeš imati samo američki acc, ja imam američki i hrvatski, ali samo zato što sam hrvatski prvi otvorio (dok još nisam znao za šemu sa usa acc-om) i svi prijatelji su mi na tom acc-u. PlayStation Plus i igre su u zadnjih godinu dana kupljene isključivo preko usa acc-a. 

 
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Gledam cijene za ps5 u ducanima na internetu ne nalazim a na njuskalo po 7000kn. Pa bilo je receno da ce kostat novi 3500kn.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Napuhane cijene ljudi koji se nadaju da ce nekog izraditi i zaraditi....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hitmanr kaže...

Gledam cijene za ps5 u ducanima na internetu ne nalazim a na njuskalo po 7000kn. Pa bilo je receno da ce kostat novi 3500kn.

Ti si prespavao zadnjih 4mj? 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Chaky kaže...
hitmanr kaže...

Gledam cijene za ps5 u ducanima na internetu ne nalazim a na njuskalo po 7000kn. Pa bilo je receno da ce kostat novi 3500kn.

Ti si prespavao zadnjih 4mj? 

 Zimski san je tek pri zavrsetku, proljece je doduse iza ugla. 🥲

 

 @hitman 3850 jednokratno, kartice 4100 cca.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2021 15:59 (bloodborne).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Gogy7 kaže...
Racunaj koliko ih kupuje svaku fifu, svaki CoD, svaki Assassins Creed itd. Samo da zbrojis njih koji kupuju te igre svake godine dodes do 360$ a gdje su jos ostale igre..

 

Kolko ih kupuje tako? Kad si već potegnuo to :-) Kako da izračunam :-)

Pretplata mora biti prihvatljiva za čim više ljudi jer što više ljudi ju ima (a što je jeftinija imat će ju čim više ljudi) makar ju ne koriste to je i više para sveukupno za Sony. Platit će izdavačima samo za one igre koje je netko i igrao dulje od 2h.

 

Al dobro, ionako pričamo samo o nekoj random varijanti iz glave :-) sve to treba imati financijsku računicu.

Prednost ovog tvoga je što bi bio vlasnik svih igara i nije problem lova sama po sebi, nego što bi ju trebao unaprijed dati da bi možda nešto nekad izašlo što bi kupio na releaseu taj mjesec povoljnije. Daješ lovu unaprijed, za tko zna što, pošto se stalno nešto odgađa. Što ako ništa pametno ne izađe, onda ne bi mogao potrošit tu lovu. Bolje kupovati na akciji onda.

 

Ja sam više fan toga da nisam vlasnik niti jedne igre nego plaćam da ju igram i doviđenja. Što sam stariji to mi je sasvim svejedno što imam "na polici" kad neću više nikad to igrati jer stalno ima nešto novo.

 Kod mene obrnuto. Što sam sam stariji, to sve više skupljam za kolekciju 

 

Mislim da su od svega toga digitalne igre najlošije rješenje dugoročno. Jer kupiš igru na blurayu i zauvijek je igraš. A ove pretplate ionako koriste ljudi koje nije briga za vlasništvo igre nego da je samo odigraju i doviđenja. Dok kod digitalnih igara platiš da ju imaš i onda opet Sony/Microsoft mogu sutra propasti i ti nemaš ništa od toga (nije realno, ali za primjer).

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

 Kod mene obrnuto. Što sam sam stariji, to sve više skupljam za kolekciju 

 

Mislim da su od svega toga digitalne igre najlošije rješenje dugoročno. Jer kupiš igru na blurayu i zauvijek je igraš. A ove pretplate ionako koriste ljudi koje nije briga za vlasništvo igre nego da je samo odigraju i doviđenja. Dok kod digitalnih igara platiš da ju imaš i onda opet Sony/Microsoft mogu sutra propasti i ti nemaš ništa od toga (nije realno, ali za primjer).

 

Logika ti je jasna i to je ok, ali ja jednostavno ne vidim niti jednu situaciju da bih želio igrati neku staru igru nakon što sam ju odigrao. Pogotovo nakon n godina.

A i onda bih ju kupio ako poželim za 50-100kn, negdje. A ako Sony i MS propadnu, imat ćemo puno više problema od nestanka igara. A te igre će se pojaviti na nekoj drugoj platformi, kupit ćeš polovni PS i bluray igru ili tisuću drugih varijanti, ako ti se baš jaaaako bude htjelo igrati.

Propao je i Commodore, i pola drugih firmi, pa su svejedno te igre iz tih vremena svuda dostupne i maltene se vrte u browseru danas.

Ništa nije vječno, i ne treba se u to uopće pouzdati nego razmišljati što ti je najbolje trenutno.

 

Skupljao sam godinama DVD filmove i audio CDe.... i što imam od toga sad? Ništa, bacio sam ih sve u smeće.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2021 18:49 (Bitanga).
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

J*biga ti si drugačiji tip. Ima nas dosta kojima kolekcionarstvo ima neku težinu i značenje. A ponekad i volim odigrati ponovno neku igru koje se zaželim. Ove prestare ne mogu ni ja jer su mehanikom jednostavno preloše za današnje pojmove. Ali ima igara koje su izašle u zadnjih 10-ak godina i dođe mi ponekad da ih ponovno zaigram nakon par godina.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Uglavom nisam stigao ranije napisati nove novosti, otvorene su predbiljezbe od 20.02.2021 u svim Sancta Domenica i Samsung ducanima, dolazi ih u prosjeku oko 1000 kod Samsunga sto su mi osobno rekli, isporuka se ocekuje krajem 3 mj. i u 4 mjesecu tek tolko da se zna, ovo su nove informacije,ja svoju predbiljezio neki dan i platio akontaciju od 500 kn sto se mora, naravno moze se i u cijelosti platiti konzola.....mora se osobno doci u ducan da vam uzmu podatke, nema online kupovine, i po konzolu se dolazi isto tamo kada dode, ima neka opcija da salju ali nisu bas za to.....

eto tolko da znate.....

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2021 19:08 (Barracuda727).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

J*biga ti si drugačiji tip. Ima nas dosta kojima kolekcionarstvo ima neku težinu i značenje. A ponekad i volim odigrati ponovno neku igru koje se zaželim. Ove prestare ne mogu ni ja jer su mehanikom jednostavno preloše za današnje pojmove. Ali ima igara koje su izašle u zadnjih 10-ak godina i dođe mi ponekad da ih ponovno zaigram nakon par godina.

 Doći će remaster pa ćeš odigrati opet :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Barracuda727 kaže...

Uglavom nisam stigao ranije napisati nove novosti, otvorene su predbiljezbe od 20.02.2021 u svim Sancta Domenica i Samsung ducanima, dolazi ih u prosjeku oko 1000 kod Samsunga sto su mi osobno rekli, isporuka se ocekuje krajem 3 mj. i u 4 mjesecu tek tolko da se zna, ovo su nove informacije,ja svoju predbiljezio neki dan i platio akontaciju od 500 kn sto se mora, naravno moze se i u cijelosti platiti konzola.....mora se osobno doci u ducan da vam uzmu podatke, nema online kupovine, i po konzolu se dolazi isto tamo kada dode, ima neka opcija da salju ali nisu bas za to.....

eto tolko da znate.....

 Dobro da nisi javio za Uskrs. :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Cek kolega izvini jel ti kupujes playstation ili galaxy telefon ? 😁

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
15 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Se zna koje su ps plus igre za ožujak?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Barracuda727 kaže...

Uglavom nisam stigao ranije napisati nove novosti, otvorene su predbiljezbe od 20.02.2021 u svim Sancta Domenica i Samsung ducanima, dolazi ih u prosjeku oko 1000 kod Samsunga sto su mi osobno rekli, isporuka se ocekuje krajem 3 mj. i u 4 mjesecu tek tolko da se zna, ovo su nove informacije,ja svoju predbiljezio neki dan i platio akontaciju od 500 kn sto se mora, naravno moze se i u cijelosti platiti konzola.....mora se osobno doci u ducan da vam uzmu podatke, nema online kupovine, i po konzolu se dolazi isto tamo kada dode, ima neka opcija da salju ali nisu bas za to.....

eto tolko da znate.....

 

Ja sam danas otišao, isto mi rekli kraj 3. i 4. mjesec, ne znam baš dal bude, al ajde.

Ima samo blu ray verzija.

9 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Bez brige jos svi stignete rezervirat, uglavnom za sada samo dolaze disk verzije, ali ako zelite digitalnu verziju, pricekajte sljedeci tjedan ili dva pa onda se predbiljezite jer ce doci i one, kolegi su s posla tako rekli u SD-u, ja sam uzeo u Samsungu u Areni......

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2021 19:52 (Barracuda727).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2021 20:01 (nike098).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
big_guy kaže...

Se zna koje su ps plus igre za ožujak?

 Ne još. Trebalo je biti danas ali izgleda da su prebacili za sutra jer je sutra PlayStation State of Play.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Još mi nije jasno kakve veze ima Sony sa Samsung dućanima?

Kaj je do toga došlo da Samsung mora prodavat Sonyeve proizvode?
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
foofajter kaže...
Još mi nije jasno kakve veze ima Sony sa Samsung dućanima?

Kaj je do toga došlo da Samsung mora prodavat Sonyeve proizvode?

 

A to je sve Sancta Domenica.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vjerojatno da najave Maquette koji bi trebao biti dio ps plusa. Em su ju odgodili bez razloga, em izlazi za ps4 i ps5 bas na ps plus dan, 2.3. Vjerojatno se radi o ps plus igri.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice