Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.591
|
čitano: 4.714.191
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Makar nesto hahaha

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

to ti je najbolje bar dualsenseva imaju na lageru ak vec nis. :D

 

Mogli su bar te koji se prodaju posebno u nekoj drugoj boji složit, a ne isto bijele kao i s konzolom.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Trenutno na dobrom snizenju TV Sony XH9096 55'' a u zadnje vrijeme sam razmisljao uzeti neki bolji TV da imam za sobe pa da tamo plejku premjestim. Mislim da ce biti dovoljno dobar jer vidim kazu da mu je prikaz boja i HDR-a dobar, pogotovo u zamracenim prostorijama. Trenutno u dnevnom imam Samsung NU7102 i super je ali mu je HDR skroz los i kao da ga i nema. HDMI 2.1 i 120Hz me ne zanima jer cu uvijek igrati na 60fps sa boljom grafikom nego da zrtvujem dosta tog za 120 u rijetkim igrama ali je svakako prednost sto ima. Vidim da govore da ima i VRR, ali sony treba da izbaci neki update za to, a jos nije, a ni PS5 ga nema, bar za sad.

 

Ima li neko ovaj model pa da napise iskustva? Gledao sam jos i Samsung Q80T te Sony XH9505, ali kako je ovaj XD9096 na dobrom snizenju ova druga dva vise i ne gledam jer je velika razlika u cijeni. Uz TV ide 5 godina garancije + PS Plus, iako ne vidim da pise pretpostavljam da je pretplata na godinu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 18:54 (gamex1423).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ja imam Q80T, ps5 čekam.

 

Probao ga kratko na PS4 prije nego sam ga prodao (PS4).

CoD MW i Battlefront 2, nemam zamjerke.

Nakon plazme ovo je vatromet rezolucije i boja.

Igre i crtići posebno dođu do izražaja zbog jakih boja.

HDR Netflix je isto milina. Jako dobra crna.

Al da mi Tv ne radi cijeli dan u svjetloj sobi , uzeo bi Oled.

S obzirom da sam paničar , igrao sam na sigurno.

 

I ja sam gledao Sony, na kraju uzeo ovaj sa 5 god garancije. Zvuk mu je isto bomba.

 

 

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Trenutno na dobrom snizenju TV Sony XH9096 55'' a u zadnje vrijeme sam razmisljao uzeti neki bolji TV da imam za sobe pa da tamo plejku premjestim. Mislim da ce biti dovoljno dobar jer vidim kazu da mu je prikaz boja i HDR-a dobar, pogotovo u zamracenim prostorijama. Trenutno u dnevnom imam Samsung NU7102 i super je ali mu je HDR skroz los i kao da ga i nema. HDMI 2.1 i 120Hz me ne zanima jer cu uvijek igrati na 60fps sa boljom grafikom nego da zrtvujem dosta tog za 120 u rijetkim igrama ali je svakako prednost sto ima. Vidim da govore da ima i VRR, ali sony treba da izbaci neki update za to, a jos nije, a ni PS5 ga nema, bar za sad.

 

Ima li neko ovaj model pa da napise iskustva? Gledao sam jos i Samsung Q80T te Sony XH9505, ali kako je ovaj XD9096 na dobrom snizenju ova druga dva vise i ne gledam jer je velika razlika u cijeni. Uz TV ide 5 godina garancije + PS Plus, iako ne vidim da pise pretpostavljam da je pretplata na godinu.

 

Može se znati gdje je na dobrom sniženju?

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Trenutno na dobrom snizenju TV Sony XH9096 55'' a u zadnje vrijeme sam razmisljao uzeti neki bolji TV da imam za sobe pa da tamo plejku premjestim. Mislim da ce biti dovoljno dobar jer vidim kazu da mu je prikaz boja i HDR-a dobar, pogotovo u zamracenim prostorijama. Trenutno u dnevnom imam Samsung NU7102 i super je ali mu je HDR skroz los i kao da ga i nema. HDMI 2.1 i 120Hz me ne zanima jer cu uvijek igrati na 60fps sa boljom grafikom nego da zrtvujem dosta tog za 120 u rijetkim igrama ali je svakako prednost sto ima. Vidim da govore da ima i VRR, ali sony treba da izbaci neki update za to, a jos nije, a ni PS5 ga nema, bar za sad.

 

Ima li neko ovaj model pa da napise iskustva? Gledao sam jos i Samsung Q80T te Sony XH9505, ali kako je ovaj XD9096 na dobrom snizenju ova druga dva vise i ne gledam jer je velika razlika u cijeni. Uz TV ide 5 godina garancije + PS Plus, iako ne vidim da pise pretpostavljam da je pretplata na godinu.

 Di je ta akcija sa PS Plus i koja je cijena.

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Riješio problem EA playa za PS5. Ne znam zašto su se odlučili na ovakvo rješenje?

 

"There’s no EA Play Hub app for PlayStation 5. To download a game or early trial, search for the one you want to play in the PlayStation Store from your PlayStation 5 and download it from there"

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel se onda spajaju prijenosni diskovi sa ps4 na ps5 ili se ceka update? Neda mi se ponovo sve skidati :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Spajaju se normalno kao extended storage na straznji USB...

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 19:26 (4mal).
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Malo razonode..

 
4 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Sony PlayStation 5

Mislim da sam negdje pročitao da se moze direkt spojit vanjski disk sa igrama koji si imao na ps4 ali nisam isprobao.

Ja sam sve prebacio prvo sa ps4 na ps5 preko lana pa onda sa ps5 na vanjski hdd.

5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Brat danas dobio konzolu od A1. Dosla je u potrganoj kutiji(original PS5 kutija potrgana)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ma mislio sam zbog onog buga da se konzola zbrejka kad spojis vanjski usb. Na njemu imam oko 2 TB igara sa ps4

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
djhuby kaže...

Brat danas dobio konzolu od A1. Dosla je u potrganoj kutiji(original PS5 kutija potrgana)

Da je uzeo jaču tarifu i kutija bi bila jača!

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
PCNjubara kaže...

Ne zelim bit bezobrazan,al sad mi je drago da cu cekat jos bar 3 tjedna na konzolu.Taman vremena da vidim iskustva ljudi koji vec imaju konzolu doma. Najvise me brine taj Coil whine,znam da nije strasno al mene nervira ak mi konzola ili komp zuji ...

 Malo više od tri tjedna kompa.

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
djhuby kaže...

Brat danas dobio konzolu od A1. Dosla je u potrganoj kutiji(original PS5 kutija potrgana)

Da je uzeo jaču tarifu i kutija bi bila jača!

 

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pošto nitko nije pitao na stranici 254 ovoga topicka. Da li netko zna mozda kad krecu isporuke Ps5 konzola od strane Tele2, HT, A1. Čisto da ne zamre topick. 

 
3 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
djhuby kaže...

Malo razonode..

 sto je najjace, samo se svi vise uvjeravam da 50% hrvata ne zna napisat jeb**** riječ ORIGINAL !

kakav božji orginal....

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
djhuby kaže...

Brat danas dobio konzolu od A1. Dosla je u potrganoj kutiji(original PS5 kutija potrgana)

 

Ja sam prvi PS4 kupio u Sancta Domenica dućanu, u već potrganoj kutiji. Nije me smetalo. :-)

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
djhuby kaže...

Brat danas dobio konzolu od A1. Dosla je u potrganoj kutiji(original PS5 kutija potrgana)

 

Ja sam prvi PS4 kupio u Sancta Domenica dućanu, u već potrganoj kutiji. Nije me smetalo. :-)

 

Mislio sam samo da je to meni i do overseas dostave. Donji dio kutije mi je bio full razvaljen kao da je netko pokušavao otvoriti kutiju ali stao na pola puta. Kutija od kotrolera i od sluški koji je došao od SD-a mi isto dijeluje kao da je otvarana ali sve unutra je netaknuto. Nekako bih posumnjao više da je Sony škrtario. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 20:07 (Gajotres).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ma to oni dobronamjerno, da se ne mucite s otvaranjem kutija...

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Naiso na prvi bug ili je to feature

Ugasio sam PS sa ostavljenjim CD od igre unutra i nakon nekog vremena sam se je upalio da mi javi da sam propustio update od te igre koju je instalirao ...naravno vise se to ne desava od kad CD nije u PS-u

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 20:15 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Bitanga 

Jesi ga uzeo prek vauchera? i jeli je bilo ok sve snjim....

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 20:41 (4mal).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
KobeHOF- kaže...
PCNjubara kaže...

Ne zelim bit bezobrazan,al sad mi je drago da cu cekat jos bar 3 tjedna na konzolu.Taman vremena da vidim iskustva ljudi koji vec imaju konzolu doma. Najvise me brine taj Coil whine,znam da nije strasno al mene nervira ak mi konzola ili komp zuji ...

 Malo više od tri tjedna kompa.

 ak je digital u pitanju onda nagodinu tek :D

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
bloodborne kaže...

to ti je najbolje bar dualsenseva imaju na lageru ak vec nis. :D

 

Mogli su bar te koji se prodaju posebno u nekoj drugoj boji složit, a ne isto bijele kao i s konzolom.

 baš, meni se osobno dizajn 5ice ne svida i iako mi se vise svidjela ideja
 bijele konzole nego stalne dosadne crne ne stoji joj nikako ova bijela.

 a dualsense su mogli jos ubacit ovu anniversary sivu boju.
 brijem da bi jebeno izgledao dualsense a i sama konzola.
 ja sam cak htio piknut ovu, al se sjecam da je bila podosta skuplja
 od crne ps4orke. al ovo mi je top boja

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
4mal kaže...

Bitanga 

Jesi ga uzeo prek vauchera? i jeli je bilo ok sve snjim....

 

To sam kupovao dok su već i igru bili davali s njim - 02/2015

Ma sve je bilo ok, samo je kutija bila potrgana malo, vanjski omot sa slikama...

Al trgovac se ispričao i pitao me lijepo jel bih uzeo tu ili da ide po drugu, reko daj, boli me briga za omot.

 

PS5 mi je sad došao (iz svijeta medija) u neobično označenoj kutiji, i pola te kutije je točno zauzimao. Čini mi se kao da je to original kutija u koju su pakirana dva PS5 za transport iz tvornice.

Sad sam googleao, ovako nekako i moja izgleda: https://twitter.com/GamesAndWario/status/1323402145094356994/photo/2

Pa moguće da neke pakiraju u tu kutiju, a ove koje izvade zamotaju u vreće za smeće :-)

I ne bih se čudio da kada vade iz te vanjske kutije slučajno potrgaju jednu od te dvije. A moguće i da se dostava zaigra :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 21:06 (Bitanga).
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Dualsense prvi put na punjenju od petka

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...

Dualsense prvi put na punjenju od petka

 

Moj se već 4 puta od onda napunio i potrošio :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Kill Frenzy 

Slabo igras...meni se 3.put punio dns od petka 

 

bdw

 

Pala platina u Astru 1. na PS5 i 2. u životu....

 

sad se bacam na Spidermana  MM pa onda Soulse...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 21:29 (4mal).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice