Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.576
|
čitano: 4.700.251
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
A ponuda boli glava...
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

da su baje dali bi taj popust za dodatnu opremu. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bartaul kaže...
Sancta Domenica salje kod za popuste ljudima koji su prednarucili PS5, barem meni jesu. Popust je 25% i moze se iskoristit do 31.1 samo na PS5 igre(Demon Souls, Spiderman, Sackboy). Meni moj ne treba pa ako neko moze iskoristit evo: OL93C5E8

 Da su meni poslali ovu "pogodnost" pitao bi ih dali oni mene zajebavaju?

 Nudite mi popust za igre koju mogu gledati na polici tako dugo dok mi se vi ne udostojite isporuciti konzolu.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS+ February lineup: Destruction AllStars, Control: Ultimate Edition and Concrete Genie


Control :)
 
6 0 hvala 4
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Mitch kaže...
PS+ February lineup: Destruction AllStars, Control: Ultimate Edition and Concrete Genie


Control :)

 

Eto, zato ja ne kupujem više igre na PSNu :-) Uvijek na kraju dođe for free :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mitch kaže...
PS+ February lineup: Destruction AllStars, Control: Ultimate Edition and Concrete Genie


Control :)

 Control :)

 

dobro da isam kupio a u wishlist mi je :D

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Probao nedavno vanilla Control na gamepassu, ne kužim odkud toliki hype. Prosječan shooter, prestao igrati nakon par sati.

Možda je ovaj Ultimate edition bolji sveukupno, ali pretpostavljam da je core gameplay isti.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Meni je ovo super mjesec za ps plus.
Concrete Genie i Control sam imao na piku. Nisam ih igrao a djeluju zanimljivo.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Da, puno bolje nego prošli mjesec. Control izlazi sa PS5 patchem pa su 2 igre baš s PS5 verzijom 😁

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Probao nedavno vanilla Control na gamepassu, ne kužim odkud toliki hype. Prosječan shooter, prestao igrati nakon par sati.

 

Onda nisi niti počeo igrati.. jer nisi još počeo otključavati glavne "alate" u igri..da ne spoilam.

 

Meni je super bilo sve skupa, zanimljiva priča, super gameplay, grafika vrhunska, ocjena 88/100

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Probao nedavno vanilla Control na gamepassu, ne kužim odkud toliki hype. Prosječan shooter, prestao igrati nakon par sati.

Možda je ovaj Ultimate edition bolji sveukupno, ali pretpostavljam da je core gameplay isti.

 
Nisam nigdje primjetio neki hype oko te igre.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Otključao sam dovoljno da steknem dojam o igri.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne znam, možda je to samo moj dojam. Znam da je nekima bila visoko, ako ne i na vrhu GOTY liste. Shvaćam da se o njoj pričalo zbog ray tracinga, ali sve drugo nije baš vrijedno spomena.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Ne znam, možda je to samo moj dojam. Znam da je nekima bila visoko, ako ne i na vrhu GOTY liste. Shvaćam da se o njoj pričalo zbog ray tracinga, ali sve drugo nije baš vrijedno spomena.

 
Ma da, ja nisam ni kupio jer iako je bila jeftina nije mi se svidio gameplay na youtubeu. Zato volim kad se dijele "besplatno" ;) Budem malo isprobao i miran sam.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Auto Chess je Free igra na PS Store 😄
Tko jos nije igrao Crash team racing i Spyro imate ih na 60% popusta na novom PS Store Saleu - Remasters and Retro.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
mar123 kaže...

da su baje dali bi taj popust za dodatnu opremu. 

 Koliko ljudi cekaju ps5 oni i sony bi ljudima poklonili nesto od  navedenog. A ne dali im mogucnost da jos dodatno trose lovu.

 Poserem se na sony i na santu.

6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja Control igram već mjesecima i još ga nisam prešao. Detalji u igri su super, ali sama igra nije dobra kao ti detalji. Čudno za objasniti. Prijeći ću je prije ili kasnije. S time što igra ne radi savršeno na PS4, ima dosta pada frameratea, ali nije razina Cyberpunka, ne brinite. :)

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bass kaže...
Mitch kaže...
PS+ February lineup: Destruction AllStars, Control: Ultimate Edition and Concrete Genie


Control :)

 Control :)

 

dobro da isam kupio a u wishlist mi je :D

 

Ja nedavno kupio Control Ultimate na saleu. Mislim prošli tjedan. Dok sam se još nadao konzoli u siječnju. Fail. 

Evo provjerio, 19.01. hahaha

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Maat kaže...
Bass kaže...
Mitch kaže...
PS+ February lineup: Destruction AllStars, Control: Ultimate Edition and Concrete Genie


Control :)

 Control :)

 

dobro da isam kupio a u wishlist mi je :D

 

Ja nedavno kupio Control Ultimate na saleu. Mislim prošli tjedan. Dok sam se još nadao konzoli u siječnju. Fail. 

Evo provjerio, 19.01. hahaha

Mislim da možeš tražit lovu nazad, neki su se javljali da im je za Maneatera vraćeno... 

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
stiffler13 kaže...
Maat kaže...
Bass kaže...
Mitch kaže...
PS+ February lineup: Destruction AllStars, Control: Ultimate Edition and Concrete Genie


Control :)

 Control :)

 

dobro da isam kupio a u wishlist mi je :D

 

Ja nedavno kupio Control Ultimate na saleu. Mislim prošli tjedan. Dok sam se još nadao konzoli u siječnju. Fail. 

Evo provjerio, 19.01. hahaha

Mislim da možeš tražit lovu nazad, neki su se javljali da im je za Maneatera vraćeno... 

 

Hvala za info!

Ako netko ima iskustva s time bio bih zahvalan da opiše i proceduru i rok u kojem se može tražiti povrat novca, hvala!

 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne postoji procedura. Sony je sam vracao pare, mislim da vrate pare ako si kupio igru u roku od 48 sati, ne vise od tog
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ne postoji procedura. Sony je sam vracao pare, mislim da vrate pare ako si kupio igru u roku od 48 sati, ne vise od tog

 

Hvala.

Izgleda da ipak postoji. Upravo kopao po refund policy, izgleda da se uredno može tražiti otkazivanje i refund unutar 14 dana od kupovine ako igra nije downloadana niti korištena.

Prednosti kašnjenja preordera hahahaha! Konačno neka stvarna korist od toga lol.

 

Upravo sam na ovoj stranici napravio automatizirani zahtjev za otkazivanjem kupovine i povratom sredstava:

Contact form (playstation.com)

 

Na kraju dobio automatski odovor da je trenutno velik broj zahtjeva pa će trebati neko vrijeme da odgovore. Dobio potvrdu sa brojem incidenta na mail.

Prethodno sam pokušao isto to na sony podršci ali globalnoj, gdje sam pričao sa chatbotom koji me nakon par upita o kupovini proslijedio na telefon ili live chat agenta, odabrao sam live chat agenta, sve je prošlo uredno isto ali se na kraju nikako nije otvorio chat sa agentom podrške i puklo je. Pretpostavljam da im je sustav isto opterećen, zato sam pročitao mail vezan uz potvrdu kupovine i tamo našao refund policy i stranicu za prijavu koju sam gore prvu naveo.

Eto ako nekome bude trebalo.

Javim kako je prošlo.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2021 21:24 (Maat).
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Piše na redditu da su nekima vratili i za Control, da su se javili suportu. Kaže lik da ju je čak downoadao ali nije igrao i refundali. Reddit psplus 

Ove godine za bf uzeo ps+, pa to je milina ljudi moji. Dobio ps+ collection, i još svaki mjesec igre koje me zanimaju (Maneater, Romb Raider, Control, Concrete Genie...). Mislim da igram svaki dan, po cijeli dan, ne bi uspio sve preći do kraja godine... A taman mi stigao i Miles Morales

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2021 21:23 (stiffler13).
 
3 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Control sam poceo na pc, nije losa, jednostavno sam prestao igrati jer su se pojavile bolje igre...

Najveci hype je bilo povezivanje s alan wake svijetom, doduse nisam uspio naci neke poveznice,kratko sam igrao... Najavljen je i neki alan wake mod ili dlc, ne sjecam se vise...

No, djabe je, igrat ce se....

Jbt...sve sto igram na ps5 su "free" igre u sklopu ps+, jos nista nisam kupio, a mislim si da ni necu, jos dugo dugo, vjerovatno do izlaska hzd....

Naravno, re8 ce se igrati na pc....barem dok ne padne na 150kn ;)
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bartaul kaže...
Sancta Domenica salje kod za popuste ljudima koji su prednarucili PS5, barem meni jesu. Popust je 25% i moze se iskoristit do 31.1 samo na PS5 igre(Demon Souls, Spiderman, Sackboy). Meni moj ne treba pa ako neko moze iskoristit evo: OL93C5E8

 Kod je svima isti. Priznaj, mislio si da si poseban? :D

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS5 CPU And GPU Maker, AMD, Expects PS5 Supply Shortages To Continue Through The First Half Of 2021

https://www.psu.com/news/ps5-cpu-and-gpu-maker-amd-expects-ps5-supply-shortages-to-continue-through-the-first-half-of-2021/

“It’s fair to say that the overall demand exceeded our planning and as a result, we did have some supply constraints as we ended the year.

“That being said, I think we’re getting great support from our manufacturing partners. The industry does need to increase the overall capacity levels and so we do see some tightness through the first half of the year, but there is added capacity in the second half.” - AMD CEO Lisa Su
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Iskreno, pojma nisam imao :D
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Maat kaže...
Gogy7 kaže...
Ne postoji procedura. Sony je sam vracao pare, mislim da vrate pare ako si kupio igru u roku od 48 sati, ne vise od tog

 

Hvala.

Izgleda da ipak postoji. Upravo kopao po refund policy, izgleda da se uredno može tražiti otkazivanje i refund unutar 14 dana od kupovine ako igra nije downloadana niti korištena.

Prednosti kašnjenja preordera hahahaha! Konačno neka stvarna korist od toga lol.

 

Upravo sam na ovoj stranici napravio automatizirani zahtjev za otkazivanjem kupovine i povratom sredstava:

Contact form (playstation.com)

 

Na kraju dobio automatski odovor da je trenutno velik broj zahtjeva pa će trebati neko vrijeme da odgovore. Dobio potvrdu sa brojem incidenta na mail.

Prethodno sam pokušao isto to na sony podršci ali globalnoj, gdje sam pričao sa chatbotom koji me nakon par upita o kupovini proslijedio na telefon ili live chat agenta, odabrao sam live chat agenta, sve je prošlo uredno isto ali se na kraju nikako nije otvorio chat sa agentom podrške i puklo je. Pretpostavljam da im je sustav isto opterećen, zato sam pročitao mail vezan uz potvrdu kupovine i tamo našao refund policy i stranicu za prijavu koju sam gore prvu naveo.

Eto ako nekome bude trebalo.

Javim kako je prošlo.

 

 

Evo ga, rasplet

 

Riješeno! Izdan povrat sredstava bez ikakvih problema. Nije rađen mail zahtjev već preko automatiziranog web obrasca, ali oni to tako vode očito, bit će da agenti dobiju mail s detaljima.

 

 

 

 

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Evo dostupan je demo za Immortals Fenyx Rising za PS5

 

Immortals Fenyx Rising™ - Demo (playstation.com)

 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

😶

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice