Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.582
|
čitano: 4.710.854
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nuclear_Phoenix kaže...

Non-troll pitanje, što vi planirate igrati? Ps4 igre? Astro? Nitko nije odlučio čekati neki bundle (GT, Horizon Forbidden West..)? Dvoumio sam se između Xboxa S i PS5 i na kraju uzeo S jer ionako ništa nema za sada za PS, eventualno Cyberpunk ali to je cross gen igra, ništa što zahtjeva novu konzolu? I sad gledam ovo sve, cijene na njuški i nije mi jasno zašto netko mora imati konzolu baš sada, pogotovo ako ima od prošle gen?

nba2k....meni dovoljno

igra je next gen

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nuclear_Phoenix kaže...

Za 2300kn ne možeš složiti novi PC sa garancijom koji može vrtiti npr Cyberpunk.

 

Ogroman plus za xbox je Gamepass, tamo je stvarno hrpa toga što nisam odigrao, taman dok PS5 ne bude normalno dostupan i izađe neka ekskluziva.

 Ono kaj su Apple fanovi kod mobova to su ti PS fanovi u gamingu,tezi fanatici.Nemoj ocekivat neku logiku.Ja npr sam narucio PS5 jer sam preskocio PS4 pa ajde,nakupilo se nekaj.Inace nema razloga za PS5.Ali isto to vrijedi za XBox ali tamo je GamePass ipak dobar razlog.

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Igram neku digitalnu igru, a cijelo vrijeme mi je RDR2 fizicka kopija u konzoli. Nakon nekog vremena, pocne vrtiti blu ray iz cista mira i to na najjacoj brzini. Tako je recimo i kada ne igram nista.

 

Jel ima netko slicna iskustva?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Mortiis kaže...
Nuclear_Phoenix kaže...

Non-troll pitanje, što vi planirate igrati? Ps4 igre? Astro? Nitko nije odlučio čekati neki bundle (GT, Horizon Forbidden West..)? Dvoumio sam se između Xboxa S i PS5 i na kraju uzeo S jer ionako ništa nema za sada za PS, eventualno Cyberpunk ali to je cross gen igra, ništa što zahtjeva novu konzolu? I sad gledam ovo sve, cijene na njuški i nije mi jasno zašto netko mora imati konzolu baš sada, pogotovo ako ima od prošle gen?

nba2k....meni dovoljno

igra je next gen

 Jesi vec probo?

Ps4 verzija je sad snizena na cca 35 dolara, a next gen kosta 70 dolara, pa me zanima jel se isplati uzet next gen verziju?

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
mar123 kaže...
Mortiis kaže...
Nuclear_Phoenix kaže...

Non-troll pitanje, što vi planirate igrati? Ps4 igre? Astro? Nitko nije odlučio čekati neki bundle (GT, Horizon Forbidden West..)? Dvoumio sam se između Xboxa S i PS5 i na kraju uzeo S jer ionako ništa nema za sada za PS, eventualno Cyberpunk ali to je cross gen igra, ništa što zahtjeva novu konzolu? I sad gledam ovo sve, cijene na njuški i nije mi jasno zašto netko mora imati konzolu baš sada, pogotovo ako ima od prošle gen?

nba2k....meni dovoljno

igra je next gen

 Jesi vec probo?

Ps4 verzija je sad snizena na cca 35 dolara, a next gen kosta 70 dolara, pa me zanima jel se isplati uzet next gen verziju?

 Definitivno, u ps4 verziju nisu ulozili skoro nikakvog truda a za next gen je sve novo, mogu ti to potvrditi igram 2k skoro 10 godina.

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
strašno...jel itko kupcu drži pištolj naslonjen na čelo pa da mora dati 15000 i više kuna za...samo jer želi biti prvi u selu...

možda ovaj što traži 16500kn namjerava od zarade uplatiti u crveni križ

da je bilo znati da će biti ovakva ludnica i da ima očito onih koji su spremni dati 5000-6000kn...kupio bih 10 komada i još bi otišao u SD i dao koju kunu da podmažem pa da dobijem sigurno tih 10 komada i onda 200€ po konzoli zarade...2000€:)

i onda se pojave pacijenti koji prijete...a kad im pošalješ adresu stanovanja onda odjednom tišina i muk

i sami znamo da realno ps5 kao komad hardwarea u odnosu na mobitele vrijedi 5000kn...a to što Sony i Microsoft nisu Apple...ne žele riskirati...zato su igre dignuli za 10€... nisam vidio neke globalne prosvjede u svezi poskupljenj

sad kad HEP poskupi struju čisto sumnjam da će doći do prosvjeda
internet ratnici
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
6 0 hvala 1
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Amerikaniziramo se i mi lagano i to do bola. Bitno je nešto posjedovati, a to što nemamo realne koristi od toga koga briga... I to ne mislim samo na ovu konzolu. I najobičniji sport u Europi se sve više amerikanizira. Sport koji je bio lagano dostupan svima sve je manje dostupan.  Prodali smo dušu i sve smo manje živa bića...  Ali i to je noga u dupe za krenuti naprijed. Samo se nadam da neće biti ona iz SF filmova katastrofe.

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Joe Cooker kaže...

 

Moderna verzija prodaje cigle. Naručiš žrtvu online.

PSN - darklydexter
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Scrappy kaže...

Ovak sad zaista trebam ozbiljnu pomoć i svaki savjet....

Dakle, imam account koji je registriran na HR.. imam gore nekolicinu igara koje sam prešao na frendovom PS4 ili planiram preć kad mi dođe PS5

zanima me ova fora sa točkom u mailu da se može registrirati US account

Onda kad registriram US account na to, mogu preko neke 3rd party stranice kupit PSN credit i onda najjeftinije (izuzev indije) kupiti PS+??
Ali taj code mogu aktivirati na tom US accountu?
Ali on dijeli zapravo isti mail kao moj pravi account? I di mi je onda aktivan PS+ i di mogu igrati te naslove sa PS+ itd?
Sry, nov sam u ovome i zanimaju me svi detalji i pomoć mi treba pa pitam


(wow, vidi ovoga, nekaj konrektno pita na forumu u PS5 topicu)

 Na Amazonu kupiš bon (gift card) kojeg onda uneseš u USA account i na tom accountu kupiš PS+. Ako recimo kupiš PS+ pretplatu na CDKeys moraš paziti da kupiš za USA pretplatu; u ponudi često bude za GB i Njemačku, pa je potrebno pripaziti da ne kupiš za krivu državu. I kada recimo kupiš PS+ na CDKeys isti unosiš - pogađaš - u USA account. PS+ ti bude aktivan na profilu na kojem ga aktiviraš, ali blagodati online igranja možeš koristiti i na drugom accountu. 

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja uzimam ps5 kad izade god of war i uopce mi nije jasna ova strka kupovine a nemas sta ni igrat a da nemozes na ps4 igrat
 
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Svaka 24 sata bacim oko na temu a ono 10 novih stranica o cijenama na njuškalu. Predlažem osnivanje forumskog stožera za praćenje cijena pa da se umjesto 10 poruka na sat o njuškalu napravi samo izvješće koje bi se čitalo putem youtube live streaminga u 14:00 svaki dan.

PSN - darklydexter
Moj PC  
13 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
SamoPitam3 kaže...

Amerikaniziramo se i mi lagano i to do bola. Bitno je nešto posjedovati, a to što nemamo realne koristi od toga koga briga... I to ne mislim samo na ovu konzolu.

 Ja igram next gen NBA koji je bolji od igre na PS4. Demon Souls remake kojeg nema na PS4. Uskoro će FIFA update koji je bolji na next genu i kojeg PS4 neće dobiti. Koristi ima za neke od nas. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Da li neko zna moze li se ponistit narudzba u SD nakon karticnog placanja?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Može naravno, zašto?

 

Kontaktiraš podršku sa specifičnim podacima.

Kažeš želje i to je to.

Makar ako si naručio konzolu ostavi. 

Ja ti se prvi javljam.

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
nike098 kaže...
Ja uzimam ps5 kad izade god of war i uopce mi nije jasna ova strka kupovine a nemas sta ni igrat a da nemozes na ps4 igrat

 To sam isto i ja mislio da necu jos kupovati jer imam ps4 pro al sad kad je stigao i kad sam isprobao kod prijatelja to je jednostavno predobro pogotovo na OLED TV. Dualsense brutalan. I da.. sve igre sa ps4 izgledaju bolje i izvode se bolje. Samo onaj platformski astro izgleda fantazija. PS5 je jednostavno must have

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
nike098 kaže...
Ja uzimam ps5 kad izade god of war i uopce mi nije jasna ova strka kupovine a nemas sta ni igrat a da nemozes na ps4 igrat

 Tu je Demons Souls, i mogućnost igranja skoro svih naslova u 60fps, to je velika razlika u samom doživljaju igranja. 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...
Scrappy kaže...

Ovak sad zaista trebam ozbiljnu pomoć i svaki savjet....

Dakle, imam account koji je registriran na HR.. imam gore nekolicinu igara koje sam prešao na frendovom PS4 ili planiram preć kad mi dođe PS5

zanima me ova fora sa točkom u mailu da se može registrirati US account

Onda kad registriram US account na to, mogu preko neke 3rd party stranice kupit PSN credit i onda najjeftinije (izuzev indije) kupiti PS+??
Ali taj code mogu aktivirati na tom US accountu?
Ali on dijeli zapravo isti mail kao moj pravi account? I di mi je onda aktivan PS+ i di mogu igrati te naslove sa PS+ itd?
Sry, nov sam u ovome i zanimaju me svi detalji i pomoć mi treba pa pitam


(wow, vidi ovoga, nekaj konrektno pita na forumu u PS5 topicu)

 Na Amazonu kupiš bon (gift card) kojeg onda uneseš u USA account i na tom accountu kupiš PS+. Ako recimo kupiš PS+ pretplatu na CDKeys moraš paziti da kupiš za USA pretplatu; u ponudi često bude za GB i Njemačku, pa je potrebno pripaziti da ne kupiš za krivu državu. I kada recimo kupiš PS+ na CDKeys isti unosiš - pogađaš - u USA account. PS+ ti bude aktivan na profilu na kojem ga aktiviraš, ali blagodati online igranja možeš koristiti i na drugom accountu. 

 Hvala... A one PS+ Collection igre se mogu igrati na oba accounta? Ali 'pripadaju' na US account?

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
13 godina
offline
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Zaradi na virgin gejmerima. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
nike098 kaže...
Ja uzimam ps5 kad izade god of war i uopce mi nije jasna ova strka kupovine a nemas sta ni igrat a da nemozes na ps4 igrat

 Evo, pošto nisam igrao na pleju ništa preko dvije godine skoro,sad mi palo ko budali šamar. PS+ kolekcija,TLoU I i II,Ghost of tsushima,da ne nabrajam. Sad da li da kupujem ps4 pro ili ps5,hm?

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 9:19 (Sideswipe).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa PS collection nemaš na PS4. Nije baš neka dilema
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sideswipe kaže...
nike098 kaže...
Ja uzimam ps5 kad izade god of war i uopce mi nije jasna ova strka kupovine a nemas sta ni igrat a da nemozes na ps4 igrat

 Evo, pošto nisam igrao na pleju ništa preko dvije godine skoro,sad mi palo ko budali šamar. PS+ kolekcija,TLoU I i II,Ghost of tsushima,da ne nabrajam. Sad da li da kupujem ps4 pro ili ps5,hm?

 Nema smisla sad kupovat stariju konzolu. Neznam kako to uopće može bit opcija ukoliko te ne muči razlika u cijeni previše

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam jucer kada sam stao igrat u idle dok se konzola malo hladila cuo kao nekakvo lupkanje ventilatora... skroz malo ali se culo..

prvo sam mislio da mi je neki kukac upo unutra pa oce van :):)

 

u sustini osim toga nisam nasao mane, vidjet cu danas kak ce biti

 

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Jedno pitanje. Kad mi stigne PS5 a prije toga prodam PS4, je li se samo logiram na PS5 i skinem igrice i to je to?

Mislim ostaje mi npr spremljeno tamo gdje sam stao u nekoj igrici i mogu nastaviti na PS5?

Nadam se da ce mi npr. Fifa fut ostati ekipa. 

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sideswipe kaže...
nike098 kaže...
Ja uzimam ps5 kad izade god of war i uopce mi nije jasna ova strka kupovine a nemas sta ni igrat a da nemozes na ps4 igrat

 Evo, pošto nisam igrao na pleju ništa preko dvije godine skoro,sad mi palo ko budali šamar. PS+ kolekcija,TLoU I i II,Ghost of tsushima,da ne nabrajam. Sad da li da kupujem ps4 pro ili ps5,hm?

 Pa normalno da ces kupit ps5 kad se bude moglo po normalnoj cijeni, ja sve sta me zanimalo sam odigrao na ps4 a ne ponavljam igre, dok na ps5 jedino ovaj kratki spiderman mi je napet, al zbog njega necu davat guze na njuskalu, nego cu pricekat da roba dode u trgovinu da je tamo kupim. Ocekujem do lita da ce to biti moguce a posto liti puno neigram  tada ga uzimam iza. 

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Baš čitam ove komentare "gle đubrad kako su kupili PS5 u prvom valu pa sad prodaju pod duplo i više cijeni", "vidi ovog 15 000kn - PRODANO" (brijem da je fejk btw ali nebitno) itd

 

Iskreno, ja bih prvi prodao PS5 (da sam ga uspio uhvatit u prvom valu) za 7000kn+...dakle bio bih budala kad ga ne bih prodao.

Lijepo sačekaš još par mjeseci i kupiš plejku koju si dobio praktički besplatno.

Znam da većina ovdje to nebi napravila...ali ja bih, jer mi ne ovisi život o plejki toliko da ne mogu sačekat još par mjeseci.

 

A što se tiče kupaca, svaka roba ima svojeg kupca...bojim se da će drugi val biti taman prije Božića te da će onda cijene biti iste ako ne i veće s obzirom da ih Sony daje na kapaljku.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MasterG kaže...

Baš čitam ove komentare "gle đubrad kako su kupili PS5 u prvom valu pa sad prodaju pod duplo i više cijeni", "vidi ovog 15 000kn - PRODANO" (brijem da je fejk btw ali nebitno) itd

 

Iskreno, ja bih prvi prodao PS5 (da sam ga uspio uhvatit u prvom valu) za 7000kn+...dakle bio bih budala kad ga ne bih prodao.

Lijepo sačekaš još par mjeseci i kupiš plejku koju si dobio praktički besplatno.

Znam da većina ovdje to nebi napravila...ali ja bih, jer mi ne ovisi život o plejki toliko da ne mogu sačekat još par mjeseci.

 

A što se tiče kupaca, svaka roba ima svojeg kupca...bojim se da će drugi val biti taman prije Božića te da će onda cijene biti iste ako ne i veće s obzirom da ih Sony daje na kapaljku.

Slazem se. Ima jakooo puno razmazenih derista za koje ce roditelji potrosit brdo para i tu se moze fino zaradit.

Da prodajem plejku isto bi stavio nerealnu cijenu i dam se kladit da bi prodao. Pogotovo sada za Bozic gdje su roditelji dali klincima obecanja. 

 

PS5 nije nesto neophodno za zivot i zato ne vidim problem kod "pumpanja" cijene. Tko ima para ce kupit, ko nema s*at ce po forumima....klasika. 

Tko god prodaje PS5, neka mu je sa srecom i neka zaradi sto vise.

 

 

Na kraju krajeva, sve se svodi na PONUDU-POTRAZNJU. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 10:25 (Sandro HR Zagorje).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
iDelete kaže...

Jedno pitanje. Kad mi stigne PS5 a prije toga prodam PS4, je li se samo logiram na PS5 i skinem igrice i to je to?

Mislim ostaje mi npr spremljeno tamo gdje sam stao u nekoj igrici i mogu nastaviti na PS5?

Nadam se da ce mi npr. Fifa fut ostati ekipa. 

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru. 

 Ako nemaš PS+ akitivran onda ti save-game ostane samo lokalno. Moraš si prebacit save-ove na USB

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Scrappy kaže...

 Hvala... A one PS+ Collection igre se mogu igrati na oba accounta? Ali 'pripadaju' na US account?

 Točno. Ja tako radim. Skinem igru na usa acc-u, vratim se na hr acc i pokrenem igru. Igre na PS+ Collection nećeš jedino moći igrati kada ti istekne pretplata na PS+ (usa), onda ponoviš prvi korak sa kupovanjem gift carda, itd i opet aktiviraš pretplatu na usa acc-u. 

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jednostavnije je kupit lokalni ps+. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice