Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.573
|
čitano: 4.697.360
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel odigrao ko days gone?

Skinuo sam ga sad s ps collectiona jer je jedna od ekskluziva koju nisam proso jos i vidio sam da ima 37 sati glavne price, a inace nisam fan igara koje tolko traju, dosade mi na polovici. Pa me zanima kakvi su vasi dojmovi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
trube kaže...
Mortiis kaže...
trube kaže...
sta se tice 2k camera...bolja percepcija prostora je..po meni
pogotovo kod akcija pick and roll..pick and fade i onih ostalih sta mozes birat putem playbooka..osjetis kad igrac stane u pick koliko prostora je između njega i defenzivnog..dal ti mozes proc..ko ti se otvara nakon te akcije i slično

 znam ja to sve, ali kazem ubija mi osjecaj simulacije i same kosarke jbg...

sta mi vrijedi preglednost ako mi se tako uopce neigra...

plus sto ja iskljucim sve moguce one znakove...znaci kad igras plays, iskljucim one znakove nacrtane po parketu...iskljucim shot meter itd itd...

ionako igram sezonu po 82 tekma na 10min cetvrtinu pa to sve naucis napamet vec :)

 

igrao sam ja godinama i online lige, ali ljudska zelja za pobjedama i u jebenim igricama napravi od igrice running cheesefest, a ne košarku...pa sma se toga ostavio (mozda se na ps5 opet vratim jer sumnjam da ce ovi glavni cheeseri iz lige kupovat ps5 tako da...)

kad u igrici postoji samo drzat tipku R2 za sprint i zakucat i tako 4 cetvrtine po 10min..nema tu zabave pobjedio ti ili izgubio...

inace tu ligu koju sam vodio, bilo je preko 50 clanova u ligi :)

 kužim te buraz,kako kome štima,ja sam isto počeo na broadcast i vidio da svi frendovi igraju na 2k cameru

sjebano je playove igrat bez oznaka na parketu,jedino ako ih ne pamtiš,al stvarno ih ima masu,za midrangere,3pt,izolaciju,baš igra ima hrpu mogučnosti

sa taktikom biš mogao rasturit bilo kojeg protivnika,samo odabereš akciju,dodaš prvom slobodnom tko se otkrije,i niti se ne trebaš trudit dribljat ni ništa

naravno ovo pali samo ako akciju izvodiš jednom,već drugi put botovi od suigrača počnu pratit i zatvarat te igrače koje se otvaraju

 igram ja akcije, naravno...one najjace znam napamet...

probaj npr

quick though sts (cini mi se da se zove)...non stop imas open layup...samo dubinski pass preko obrane na igraca koji sam ide prema kosu..

quick 4 horns flare...ovaj sut za tricu mi nitko nije branio, tako da mi je jedan landry shamet sa ratingom 73 bio prvi strijelac lige!

imaj onaj punch 35 mislim..odlicno za post...

quick floppy tight mislim...kao i na 4 horns flare...imas dvije opcije SG i SF koji sami stoje na trici sa dvostrukim blokom...

freelance sam u 2k20 vecinom koristio ''flow'' u 2k19 sam rotirao njih par...

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mar123 kaže...

Jel odigrao ko days gone?

Skinuo sam ga sad s ps collectiona jer je jedna od ekskluziva koju nisam proso jos i vidio sam da ima 37 sati glavne price, a inace nisam fan igara koje tolko traju, dosade mi na polovici. Pa me zanima kakvi su vasi dojmovi?

 Odigrao sam ga na ps4, i nemogu docekat odigrat g ponovo na ps5, sve  i super u toj igri, od radnje, napetosti, posebno borbe sa ogromnim hordama, nadogradnjom xd

 

Uglavnom meni sve super

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
trube kaže...

evo mojeg kratkog osvrta na ps5 standard edition

1)izbornik i ps store zaista brzi,minus je u ps store šta nedostaje sekcija deals,i neki put mi prikazuje ove igre na black friday popustu neki put ne,moram više puta pokretat ps store izbornik da mi se black friday deals sekcija pokaže

a i općenito malo je zeznuto kad više nema onih sekcija,whats hot,new games i svakojakih pizdarija

malo su zeznuli da nema više isključivanja igre  pomoću držanja ps buttona,jer je bilo jednostavnije nego do sada,da moram ić dole u notifikacije i onda tražit isključivanje igre

plus je da prikazuje koliko sati si igrao svaku igru,i možeš frendove na listi provjerit koliko svako roka koju igru :D

 

2) u vertikalnom položaju ga držim,te mi je umetanje diskova nekako neprirodno,očekivao sam stavljanje diskova na kontra stranu,jednom sam čak ubacio disk na krivu stranu unutra

 

3)malo probao wrc 9 i odlična implementacija je ovih r2 i l2 tipka,kad kočiš naglo,počinje tvrdo za stiskat i čak ti se desi da ti propadne kočnica(trigger) po meni je to fora

 šta se tiče vibracije,osjeti se pomak na pozitivu,al za sad najviše u igri astrobot,budemo vidili kako će budućnost toga izgledat

 

4)konzola je hladna i ne čuje se uopće (već sam skidao ove poklopce sa plejke,baš me zanima kako ćemo to očistiti sve,imaju one dust collectore,al mene zanima čišćenje hladnjaka nakon nekog vremena,pošto je dosta zatvoren sa nekim oklopom,dal to treba skidat,da se ventilator propuše

i šta treba sve ispuhat,vjerovatno će bit kakav tutorial na youtubu)

 

5)dizajn konzole mi je predobar,onako alienski,ko da nije iz ovog planeta+dobro mi se uklapa u namještaj jer je bijele boje

 

6)izgleda da će bit malo prostora na ssd-u recimo instaliraš rdr2,cod mw i nba 2k21 i ode već 400gb,budem planirao ekspanziju od 1tb čim dođu prvi ssd-ovi kompatibilni sa ps5

 Cek i koja sad razlika u odnosu na digital? Kad si napomenio standard edition, jedina razlika je (isprobano danas) ta sto moras ubacivat diskove za igre ukoliko ih imas na njemu i slusat zujanje drivea, po meni je disk verzija besmislena, a prodaja diskova nema smisla, osobno nebi ni kupio da mislim prodati, a do onda izgubis razliku u cijeni ko da si ju kupio digitalnu na popustu, svaka cas kolekcionarima istih, jedino za njih ima smisla donekle

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nightyx kaže...
trube kaže...

evo mojeg kratkog osvrta na ps5 standard edition

1)izbornik i ps store zaista brzi,minus je u ps store šta nedostaje sekcija deals,i neki put mi prikazuje ove igre na black friday popustu neki put ne,moram više puta pokretat ps store izbornik da mi se black friday deals sekcija pokaže

a i općenito malo je zeznuto kad više nema onih sekcija,whats hot,new games i svakojakih pizdarija

malo su zeznuli da nema više isključivanja igre  pomoću držanja ps buttona,jer je bilo jednostavnije nego do sada,da moram ić dole u notifikacije i onda tražit isključivanje igre

plus je da prikazuje koliko sati si igrao svaku igru,i možeš frendove na listi provjerit koliko svako roka koju igru :D

 

2) u vertikalnom položaju ga držim,te mi je umetanje diskova nekako neprirodno,očekivao sam stavljanje diskova na kontra stranu,jednom sam čak ubacio disk na krivu stranu unutra

 

3)malo probao wrc 9 i odlična implementacija je ovih r2 i l2 tipka,kad kočiš naglo,počinje tvrdo za stiskat i čak ti se desi da ti propadne kočnica(trigger) po meni je to fora

 šta se tiče vibracije,osjeti se pomak na pozitivu,al za sad najviše u igri astrobot,budemo vidili kako će budućnost toga izgledat

 

4)konzola je hladna i ne čuje se uopće (već sam skidao ove poklopce sa plejke,baš me zanima kako ćemo to očistiti sve,imaju one dust collectore,al mene zanima čišćenje hladnjaka nakon nekog vremena,pošto je dosta zatvoren sa nekim oklopom,dal to treba skidat,da se ventilator propuše

i šta treba sve ispuhat,vjerovatno će bit kakav tutorial na youtubu)

 

5)dizajn konzole mi je predobar,onako alienski,ko da nije iz ovog planeta+dobro mi se uklapa u namještaj jer je bijele boje

 

6)izgleda da će bit malo prostora na ssd-u recimo instaliraš rdr2,cod mw i nba 2k21 i ode već 400gb,budem planirao ekspanziju od 1tb čim dođu prvi ssd-ovi kompatibilni sa ps5

 Cek i koja sad razlika u odnosu na digital? Kad si napomenio standard edition, jedina razlika je (isprobano danas) ta sto moras ubacivat diskove za igre ukoliko ih imas na njemu i slusat zujanje drivea, po meni je disk verzija besmislena, a prodaja diskova nema smisla, osobno nebi ni kupio da mislim prodati, a do onda izgubis razliku u cijeni ko da si ju kupio digitalnu na popustu, svaka cas kolekcionarima istih, jedino za njih ima smisla donekle

 prodao sam neki dan 3 igre (i to vrlo stare) za 33€, nije lose

 

nba2k19

ufc 2

wwe 16

 

sjecam se kad je jednom zena kupila neku igru za 50€...presla ju za 10ak dana i ja ju prodao za 40€

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 21:04 (Mortiis).
11 godina
online
Re: Sony PlayStation 5

- Možeš posuditi/isprobati igre od nekog poznatog, ne moraš kupovati single player igru koju pređeš u 2 dana za 600kn, kupoprodaja igara na forumu/facebooku/njuškalu

- Igranje ps4 igara koje već imaš na diskovima

- Manje teretiš i ovako ograničeni kapacitet ssd diska na samoj konzoli

 

Argumenti su ti blesavi. "JEDINO KOLEKCIONARIMA IMA SMISLA"... To što sam naveo platiš kao opciju na svojoj konzoli. Neće ti zujati nijedna verzij ps5ice ako igraš igre skinute sa neta...

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 21:05 (maks0806).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
LordSnow kaže...
Jel se mogu kupiti duzi hdmi 2.1 kablovi za ps5?
Takva mi je konfiguracija oko tv, komode, da bi mi trebao hdmi kabl od 5m.

 Pazi kada kupujes, obavezno mora imati 4k 120hz/8k 60hz te gadaj one od 48gps-a.

 

Nazalost, maksimalno sam nasao od 3m kod nas, treba vidjeti vani..

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mortiis kaže...
trube kaže...
Mortiis kaže...
trube kaže...
sta se tice 2k camera...bolja percepcija prostora je..po meni
pogotovo kod akcija pick and roll..pick and fade i onih ostalih sta mozes birat putem playbooka..osjetis kad igrac stane u pick koliko prostora je između njega i defenzivnog..dal ti mozes proc..ko ti se otvara nakon te akcije i slično

 znam ja to sve, ali kazem ubija mi osjecaj simulacije i same kosarke jbg...

sta mi vrijedi preglednost ako mi se tako uopce neigra...

plus sto ja iskljucim sve moguce one znakove...znaci kad igras plays, iskljucim one znakove nacrtane po parketu...iskljucim shot meter itd itd...

ionako igram sezonu po 82 tekma na 10min cetvrtinu pa to sve naucis napamet vec :)

 

igrao sam ja godinama i online lige, ali ljudska zelja za pobjedama i u jebenim igricama napravi od igrice running cheesefest, a ne košarku...pa sma se toga ostavio (mozda se na ps5 opet vratim jer sumnjam da ce ovi glavni cheeseri iz lige kupovat ps5 tako da...)

kad u igrici postoji samo drzat tipku R2 za sprint i zakucat i tako 4 cetvrtine po 10min..nema tu zabave pobjedio ti ili izgubio...

inace tu ligu koju sam vodio, bilo je preko 50 clanova u ligi :)

 kužim te buraz,kako kome štima,ja sam isto počeo na broadcast i vidio da svi frendovi igraju na 2k cameru

sjebano je playove igrat bez oznaka na parketu,jedino ako ih ne pamtiš,al stvarno ih ima masu,za midrangere,3pt,izolaciju,baš igra ima hrpu mogučnosti

sa taktikom biš mogao rasturit bilo kojeg protivnika,samo odabereš akciju,dodaš prvom slobodnom tko se otkrije,i niti se ne trebaš trudit dribljat ni ništa

naravno ovo pali samo ako akciju izvodiš jednom,već drugi put botovi od suigrača počnu pratit i zatvarat te igrače koje se otvaraju

 igram ja akcije, naravno...one najjace znam napamet...

probaj npr

quick though sts (cini mi se da se zove)...non stop imas open layup...samo dubinski pass preko obrane na igraca koji sam ide prema kosu..

quick 4 horns flare...ovaj sut za tricu mi nitko nije branio, tako da mi je jedan landry shamet sa ratingom 73 bio prvi strijelac lige!

imaj onaj punch 35 mislim..odlicno za post...

quick floppy tight mislim...kao i na 4 horns flare...imas dvije opcije SG i SF koji sami stoje na trici sa dvostrukim blokom...

freelance sam u 2k20 vecinom koristio ''flow'' u 2k19 sam rotirao njih par...

 Ti dečko baš znaš znanje,ja često igram na freelance isto flow opciju,al nakon par napada više mi ne prolaze iste fore

Al nikad nisam išao baš dalje od toga,probao sam onu opciju kao trening za playove,al ima ih masu tko će sve to zapamtit

tako da mi 90% napada započinje sa držanjem L1 napravim malo kaos u obrani,čak neki put krenem na kontra stranu gdje mi je pick,

jer vidim frenda kako pokušava čitat me,pa se zabije sa defenzivcem u pick ili mjenja ovog drugog igrača prerano

tako da mi je poznavanje nba malo advanced,svi ovi frendovi igraju bez akcija,bez postavljanja picka,samo driblanje sprintanje

al meni to nije to

 

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mortiis kaže...

 ovo se meni događa, ali samo na tv-u u dnevnom boravku....

dogodi se svakih 2h mozda jednom

ali koliko me sjecanje sluzi i na starom tv-u u dnevnom boravku se to događalo (a nemogu se sjetiti dali sam mjenjao HDMI)...ako nisam mjenjao HDMI onda je jasno da je problem u kablu

 

Meni se to redovito događalo na PS4 Pro. Ima dosta tema o tome po netu, no neki konsenzus je da je problem u DHCP handshakeu. Jel možda Samsung TV? Neki su navodno riješili s drugim kablovima, al ja sam uspio samo umanjiti problem.

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

e da zaboravio sam jednu manu možda je to do telke ili do ps5 kabla al stavio sam onaj original koji se dobije u pakiranju

znači hdr i 4k uključeno,i probao igrat igre,recimo fifu 21,i nekako grafika trza,i gledam malo pod opcijama grafike i neki limit moraš uključit

4k transfer rate,znači automatic mi je štekalo,-1 isto tek na -2 se igra izvodi bez zastajkivanja

jel može ko objasnit šta je to točno,dal je brzina isporuke grafike putem hdmi kabla ili

i šta su te opcije -1 i -2

ako je ko gledao pod opcijama

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
trube kaže...
Mortiis kaže...
trube kaže...
Mortiis kaže...
trube kaže...
sta se tice 2k camera...bolja percepcija prostora je..po meni
pogotovo kod akcija pick and roll..pick and fade i onih ostalih sta mozes birat putem playbooka..osjetis kad igrac stane u pick koliko prostora je između njega i defenzivnog..dal ti mozes proc..ko ti se otvara nakon te akcije i slično

 znam ja to sve, ali kazem ubija mi osjecaj simulacije i same kosarke jbg...

sta mi vrijedi preglednost ako mi se tako uopce neigra...

plus sto ja iskljucim sve moguce one znakove...znaci kad igras plays, iskljucim one znakove nacrtane po parketu...iskljucim shot meter itd itd...

ionako igram sezonu po 82 tekma na 10min cetvrtinu pa to sve naucis napamet vec :)

 

igrao sam ja godinama i online lige, ali ljudska zelja za pobjedama i u jebenim igricama napravi od igrice running cheesefest, a ne košarku...pa sma se toga ostavio (mozda se na ps5 opet vratim jer sumnjam da ce ovi glavni cheeseri iz lige kupovat ps5 tako da...)

kad u igrici postoji samo drzat tipku R2 za sprint i zakucat i tako 4 cetvrtine po 10min..nema tu zabave pobjedio ti ili izgubio...

inace tu ligu koju sam vodio, bilo je preko 50 clanova u ligi :)

 kužim te buraz,kako kome štima,ja sam isto počeo na broadcast i vidio da svi frendovi igraju na 2k cameru

sjebano je playove igrat bez oznaka na parketu,jedino ako ih ne pamtiš,al stvarno ih ima masu,za midrangere,3pt,izolaciju,baš igra ima hrpu mogučnosti

sa taktikom biš mogao rasturit bilo kojeg protivnika,samo odabereš akciju,dodaš prvom slobodnom tko se otkrije,i niti se ne trebaš trudit dribljat ni ništa

naravno ovo pali samo ako akciju izvodiš jednom,već drugi put botovi od suigrača počnu pratit i zatvarat te igrače koje se otvaraju

 igram ja akcije, naravno...one najjace znam napamet...

probaj npr

quick though sts (cini mi se da se zove)...non stop imas open layup...samo dubinski pass preko obrane na igraca koji sam ide prema kosu..

quick 4 horns flare...ovaj sut za tricu mi nitko nije branio, tako da mi je jedan landry shamet sa ratingom 73 bio prvi strijelac lige!

imaj onaj punch 35 mislim..odlicno za post...

quick floppy tight mislim...kao i na 4 horns flare...imas dvije opcije SG i SF koji sami stoje na trici sa dvostrukim blokom...

freelance sam u 2k20 vecinom koristio ''flow'' u 2k19 sam rotirao njih par...

 Ti dečko baš znaš znanje,ja često igram na freelance isto flow opciju,al nakon par napada više mi ne prolaze iste fore

Al nikad nisam išao baš dalje od toga,probao sam onu opciju kao trening za playove,al ima ih masu tko će sve to zapamtit

tako da mi 90% napada započinje sa držanjem L1 napravim malo kaos u obrani,čak neki put krenem na kontra stranu gdje mi je pick,

jer vidim frenda kako pokušava čitat me,pa se zabije sa defenzivcem u pick ili mjenja ovog drugog igrača prerano

tako da mi je poznavanje nba malo advanced,svi ovi frendovi igraju bez akcija,bez postavljanja picka,samo driblanje sprintanje

al meni to nije to

 

 ajd da nespamamo vamo javim ti se u inbox :)

15 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Prodajem ps5,cijena 11,999 kn

Ova kuna vam je za frizuru

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 21:27 (big_guy).
Moj PC  
4 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sudeci po obavjestima prodavača nista od PS5 bar jos tri tjedna. Sredina ili kraj prosinca je najraniji termin koji spominju. PS5 je izasao kao da i nije, nit se moze naruciti niti dostavljaju naruceno. I to ne samo konzola. Nemoguće je naruciti slusalice i punjač. Sto im i maleni punjac zauzima previše mjesta u skladištu?
Ocito je da je ovaj launch bio ishitren samo zbog bozica i da se stvori hype. Trebali su napraviti launch na proljeće i gotovo.
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 21:21 (Gogy7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Sudeci po obavjestima prodavača nista od PS5 bar jos tri tjedna. Sredina ili kraj prosinca je najraniji termin koji spominju. PS5 je izasao kao da i nije, nit se moze naruciti niti dostavljaju naruceno. I to ne samo konzola. Nemoguće je naruciti slusalice i punjač. Sto im i maleni punjac zauzima previše mjesta u skladištu?
Ocito je da je ovaj launch bio ishitren samo zbog bozica i da se stvori hype. Trebali su napraviti launch na proljeće i gotovo.

 tvoja ce taman pod bor :D

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ma nikako dočekat, bezveze je kad si nesto platio, stiglo je, ali ne svima.
I sad opet bili otvorili prednarudzbe bez da imaju konzole na stanju, cisto zbog formalnosti. Pa ako je tako sto ne puste ljude da naruce pa cekaju travanj.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ma nikako dočekat, bezveze je kad si nesto platio, stiglo je, ali ne svima.
I sad opet bili otvorili prednarudzbe bez da imaju konzole na stanju, cisto zbog formalnosti. Pa ako je tako sto ne puste ljude da naruce pa cekaju travanj.

 Kada si napravio prednarudžbu?

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
5.10. platio vec
15 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ma doći će do polovice prosinca a vjerujem i ranije.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 21:49 (icanic).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Days Gone je ok, ali ništa više od toga. Tipična wait for sale igra. Problem je što su neke Sony ekskluzive digle ljestvicu jako visoko, a ta igra ni blizu ne može dostići tu razinu.

Ako ništa drugo, sad na ps5 nema problema s performansama.

Što se same priče tiče, tu sigurno nećeš ništa izgubiti ako ju ne odigraš.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
maks0806 kaže...

- Možeš posuditi/isprobati igre od nekog poznatog, ne moraš kupovati single player igru koju pređeš u 2 dana za 600kn, kupoprodaja igara na forumu/facebooku/njuškalu

- Igranje ps4 igara koje već imaš na diskovima

- Manje teretiš i ovako ograničeni kapacitet ssd diska na samoj konzoli

 

Argumenti su ti blesavi. "JEDINO KOLEKCIONARIMA IMA SMISLA"... To što sam naveo platiš kao opciju na svojoj konzoli. Neće ti zujati nijedna verzij ps5ice ako igraš igre skinute sa neta...

 Forsanje diskova je vise ekskjuz za odatnih 100 eura, bolje uzet gamepad više ili 3d pulse headset za te novce, kad izadje ps6 više niko neće ni spominjati diskove, to je vec sada lagana proslost

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ma nikako dočekat, bezveze je kad si nesto platio, stiglo je, ali ne svima.
I sad opet bili otvorili prednarudzbe bez da imaju konzole na stanju, cisto zbog formalnosti. Pa ako je tako sto ne puste ljude da naruce pa cekaju travanj.

 Ja sam neki dan narucio pa nikak docekat,mogu si mislit kak je onda tebi

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nightyx kaže...

 Forsanje diskova je vise ekskjuz za odatnih 100 eura, bolje uzet gamepad više ili 3d pulse headset za te novce, kad izadje ps6 više niko neće ni spominjati diskove, to je vec sada lagana proslost

Zanemario si jednostavnu činjenicu da konzola ima UHD blu ray disk pogon i da je kao takva interesantna filmofilima. Meni je prilikom kupovine to bio prioritet. Igre se kupe kako hoćeš, hoćeš na disku ili digitalno. Nije problem. Nekima je bitna činjenica da nakon odigrane igre mogu prodati igru i povratiti dio uloženog novca u igru što kod digitalnih igri ne možeš. U svakom slučaju meni disk verzija konzole ima smisla jer od nje imam više koristi zbog svega navedenog.

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

+ za Digitalnu verziju moras imati odlican internet (+200mbps-a) , inače je to patnja s obzirom na veličinu današnjih top naslova..

 

Ali naravno, svatko kupuje ono sto mu najbolje paše.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 22:23 (Purger155).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ma nikako dočekat, bezveze je kad si nesto platio, stiglo je, ali ne svima.
I sad opet bili otvorili prednarudzbe bez da imaju konzole na stanju, cisto zbog formalnosti. Pa ako je tako sto ne puste ljude da naruce pa cekaju travanj.

 ma brzo ce to, okrenes se samo prode tjedan prode mjesec. kao da sam jucer gledao najavu za ps5 na yt.

 proleti vrijeme taj cas. oko 20.12. bi trebale stici u svijet medija.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Trebala bi mi konzola doći sutra pa skidam nba21. Nisam siguran hoće li od moje ekipe uspjeti tko kupiti ps5, pa ako je netko za, a igra nba nek se javi pa možemo probat. 💪
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
crash_cro kaže...
Trebala bi mi konzola doći sutra pa skidam nba21. Nisam siguran hoće li od moje ekipe uspjeti tko kupiti ps5, pa ako je netko za, a igra nba nek se javi pa možemo probat. 💪

 inbox

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Ne treba to 200+ za digitalnu verziju dovoljano je i 150 🤣🤣🤣🤣🤣
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne znam kako vi, ali kad čitam neke argumente o standard vs digital PS5 dalo bi se zaključiti da na verziji s diskom uopće ne rade digitalne igre.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
10 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Ne znam kako vi, ali kad čitam neke argumente o standard vs digital PS5 dalo bi se zaključiti da na verziji s diskom uopće ne rade digitalne igre.

 Mene jako iznenadjuje da neko "recenzira" ps5 "standard edition", a ne spomene niti jednom blue ray čitač, jedina razlika izmedju "standardnog" i "digitalnog" je upravo taj čitač i toe to. Sve radi isto, jednako, od softvera do hardvera pa nadalje, nema razlike, ili ces moci ubaciti disk ili neces, ako smatras to korisnim da ubacujes diskove, uzet ces standard, ako nisi to radio ni na ps4, nema smisla davat 100e vise, bolje uzet dodatne opreme i tocka.

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nightyx kaže...

 Mene jako iznenadjuje da neko "recenzira" ps5 "standard edition", a ne spomene niti jednom blue ray čitač, jedina razlika izmedju "standardnog" i "digitalnog" je upravo taj čitač i toe to. Sve radi isto, jednako, od softvera do hardvera pa nadalje, nema razlike, ili ces moci ubaciti disk ili neces, ako smatras to korisnim da ubacujes diskove, uzet ces standard, ako nisi to radio ni na ps4, nema smisla davat 100e vise, bolje uzet dodatne opreme i tocka.

 Ne slazen se sa ton zadnjon recenicon. Na ps4 iman stotinjak digitalnih igara, a na disku san odigra manje od 10. Razlog tome je sta san ps4 kupija 2017, i vec je dosta igara izaslo i kroz ove 3 godine san ih kupova po dosta nizin cijenama, ali neke i po punoj cijeni.

 

Sa ovon generacijon je drukcije, em sta cu imat ps5 1 mj.nakon izlaska i necu imat fond novih igara koje su iz tjedna u tjedan na popustu, em sta je Sony podiga cijene i iskreno ne vidin se da cu sad odma zurit s kupnjon njih nekoliko. Mislin da cu za igre koje ne zelin zadrzat aka Miles Morales, kupit na disku, na brzinu odigrat i prodat. Kao argument da to mogu napravit i sa digitalnom igrom ne prihvacan jer je to ilegalno.

PSN - ediholic
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 8:41 (Tututuru).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice