Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.596
|
čitano: 4.716.915
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

da nije bilo corone koja je ljude natjerala na stednju i ostanak kuci cisto sumnjam.

da se zvijelo kako se zivjelo prije corone mislim da bi malo tko dao 700-800+ eura

za konzolu pa i ti hrabriji sta su pokupovali.

 

kazem ti antimadri mogli su odgoditi raspolagali su svim mogucim informacijama

i pizdarijama u svijetu, ali im je u interesu i dalje bilo samo pokupit lovu,a ekipi plejka

kad stigne. zao mi je, al ja sony necu branit. kao sto sam rekao volim ja njihov proizvod

al ne znaci da "volim" njih. imali su oni puno kikseva i diskutabilnih vizija i ideja, a i promašenih odluka.

 

Kako misliš odgoditi nakon što su u razvoj potrošili silne milijune, a dioničari osim ulaganja vole vidjeti i rezultate tih ulaganja. Zbog toga niti sonyu niti microsoftu odlaganje nije bila opcija. To bi bila totalna katastrofa i potres u firmi tektonskih razmjera.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Mortiis kaže...

hdmi 2.1 i hdmi 2.0...razlika samo u tome sto jedan podrzava 120fps, a drugi ne?

 

I VRR

 I G-SYNC i ALLM

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Bitanga kaže...
Mortiis kaže...

hdmi 2.1 i hdmi 2.0...razlika samo u tome sto jedan podrzava 120fps, a drugi ne?

 

I VRR

 I G-SYNC i ALLM

 Freesync i Gsync mogu radit preko 2.0b ali na 1440p i 120hz.... problem nastaje dodatno kada se upali HDR

 

Bnet: mNik987#2148
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

mene osobno nezanima 120fps..samo 4K

4K i 60fps meni sasvim dovoljno (pogotovo jer igram vecinom samo nba,fifu i f1)

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mortiis kaže...

mene osobno nezanima 120fps..samo 4K

4K i 60fps meni sasvim dovoljno (pogotovo jer igram vecinom samo nba,fifu i f1)

 Kad bi sve igre imale performance opciju bez ray tracinga i ostalih stvari, to bi bilo savršeno. Recimo Spiderman u performance opciji radi u 60 fpsa, nema RT a izgleda fenomenalno. Odmah bih potpisao da svaka igra tako izgleda i radi u 60 fps.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nightyx kaže...
KobeHOF- kaže...
Možda čak i dobijemo digital konzolu u prosincu. We’ll see...

 Da, ali ne i digital edition, zaboravili su to napisati

 Ha neznam, piše u tonu da se odnosi za oba dvije konzole. Valjda bi konkretizirali da je samo za standard edition. No, neznam, ,,živi bili pa vidli''. 

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

ps+ igre za prosinac

 

just cause 4

worms rumble

rocket arena

Moj PC  
7 1 hvala 4
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Mortiis kaže...

mene osobno nezanima 120fps..samo 4K

4K i 60fps meni sasvim dovoljno (pogotovo jer igram vecinom samo nba,fifu i f1)

 Kad bi sve igre imale performance opciju bez ray tracinga i ostalih stvari, to bi bilo savršeno. Recimo Spiderman u performance opciji radi u 60 fpsa, nema RT a izgleda fenomenalno. Odmah bih potpisao da svaka igra tako izgleda i radi u 60 fps.

 Pa kad nema snage da i bez ray tracinga i dynamic res drzi 4k@60 sa min fps...

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mitch kaže...
antimadridista kaže...
Mortiis kaže...

mene osobno nezanima 120fps..samo 4K

4K i 60fps meni sasvim dovoljno (pogotovo jer igram vecinom samo nba,fifu i f1)

 Kad bi sve igre imale performance opciju bez ray tracinga i ostalih stvari, to bi bilo savršeno. Recimo Spiderman u performance opciji radi u 60 fpsa, nema RT a izgleda fenomenalno. Odmah bih potpisao da svaka igra tako izgleda i radi u 60 fps.

 Pa kad nema snage da i bez ray tracinga i dynamic res drzi 4k@60 sa min fps...

 Nisam osjetio nikakve padove fpsa u Spidermanu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Mitch kaže...
antimadridista kaže...
Mortiis kaže...

mene osobno nezanima 120fps..samo 4K

4K i 60fps meni sasvim dovoljno (pogotovo jer igram vecinom samo nba,fifu i f1)

 Kad bi sve igre imale performance opciju bez ray tracinga i ostalih stvari, to bi bilo savršeno. Recimo Spiderman u performance opciji radi u 60 fpsa, nema RT a izgleda fenomenalno. Odmah bih potpisao da svaka igra tako izgleda i radi u 60 fps.

 Pa kad nema snage da i bez ray tracinga i dynamic res drzi 4k@60 sa min fps...

 Nisam osjetio nikakve padove fpsa u Spidermanu.

Pa upravo zato sto imas Dynamic/Performance mode koji na 4k ima lock na 60 jer nema RT (jer PS5 ne bi imao snage za 4k60 i RT), a dynamic res je 2800x1600 u dosta trenutaka...koji se upscalea na 4k.

 

PS5 jednostavno nije nativna 4k@60 konzola, niti nove kartice koje su izasle ove god.

 

Vidjet ces igara koje ce bit 4k30 i 4k60, a bolje ce izgledat ove 4k30 sto je prakticki jasno zasto

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mitch kaže...
antimadridista kaže...
Mitch kaže...
antimadridista kaže...
Mortiis kaže...

mene osobno nezanima 120fps..samo 4K

4K i 60fps meni sasvim dovoljno (pogotovo jer igram vecinom samo nba,fifu i f1)

 Kad bi sve igre imale performance opciju bez ray tracinga i ostalih stvari, to bi bilo savršeno. Recimo Spiderman u performance opciji radi u 60 fpsa, nema RT a izgleda fenomenalno. Odmah bih potpisao da svaka igra tako izgleda i radi u 60 fps.

 Pa kad nema snage da i bez ray tracinga i dynamic res drzi 4k@60 sa min fps...

 Nisam osjetio nikakve padove fpsa u Spidermanu.

Pa upravo zato sto imas Dynamic/Performance mode koji na 4k ima lock na 60 jer nema RT (jer PS5 ne bi imao snage za 4k60 i RT), a dynamic res je 2800x1600 u dosta trenutaka...koji se upscalea na 4k.

 

PS5 jednostavno nije nativna 4k@60 konzola, niti nove kartice koje su izasle ove god.

 

Vidjet ces igara koje ce bit 4k30 i 4k60, a bolje ce izgledat ove 4k30 sto je prakticki jasno zasto

 Dobro u dynamic res praktički i ne vidiš razliku i te padove rezolucije.

 

Osim toga, konzole su nove i developeri tek trebaju naučiti kako iskoristiti taj hardver do kraja. To su rekli i developeri Spidermana. Nisu ni igre s početka PS4 i samog kraja PS4 generacije radile i izgledale isto.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

nema uopce smisla trosit resurse na nativni 4k

cista glupost

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Znam da nije mjesto, ali ako netko da igra nba 2k21 na ps5 nek se javi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Uh, kak je lijepo napokon čitati o tehničkim stvarima :)

Btw..

Update donosi iduca poboljsanja:

PlayStation 5 Version 20.02-02.26.00
This system software update improves system performance.
An issue where installed disc versions of games were sometimes deleted was resolved.
An issue that prevented the PS5 wireless controller from being charged while in rest mode when connected to the PS5's front side USB Type-A port using the USB cable included with some PS5 consoles was resolved
Moj PC  
7 0 hvala 4
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...
Uh, kak je lijepo napokon čitati o tehničkim stvarima :)

Btw..

Update donosi iduca poboljsanja:

PlayStation 5 Version 20.02-02.26.00
This system software update improves system performance.
An issue where installed disc versions of games were sometimes deleted was resolved.
An issue that prevented the PS5 wireless controller from being charged while in rest mode when connected to the PS5's front side USB Type-A port using the USB cable included with some PS5 consoles was resolved

 sucelje izgleda dobro, al definitivno treba dorada, pogotovo gasenje konzole

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mitch kaže...
antimadridista kaže...
Mitch kaže...
antimadridista kaže...
Mortiis kaže...

mene osobno nezanima 120fps..samo 4K

4K i 60fps meni sasvim dovoljno (pogotovo jer igram vecinom samo nba,fifu i f1)

 Kad bi sve igre imale performance opciju bez ray tracinga i ostalih stvari, to bi bilo savršeno. Recimo Spiderman u performance opciji radi u 60 fpsa, nema RT a izgleda fenomenalno. Odmah bih potpisao da svaka igra tako izgleda i radi u 60 fps.

 Pa kad nema snage da i bez ray tracinga i dynamic res drzi 4k@60 sa min fps...

 Nisam osjetio nikakve padove fpsa u Spidermanu.

Pa upravo zato sto imas Dynamic/Performance mode koji na 4k ima lock na 60 jer nema RT (jer PS5 ne bi imao snage za 4k60 i RT), a dynamic res je 2800x1600 u dosta trenutaka...koji se upscalea na 4k.

 

PS5 jednostavno nije nativna 4k@60 konzola, niti nove kartice koje su izasle ove god.

 

Vidjet ces igara koje ce bit 4k30 i 4k60, a bolje ce izgledat ove 4k30 sto je prakticki jasno zasto

 ispravak, nije istina da nebi imao snage, nego igra nije optimizirana, u buducnosti cemo imati 4k raytracing i 60fpsa redovno....

 

btw Kad nam dolazi taj ps5 vec jednom? Ocu svoju digitalnu verziju napokon jbte, 10 mjesec ko da je bio prije sto godina

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni je sučelje super i korak naprijed. Ali party chat opcije su ogroman korak unatrag. Totalno je zbunjujuće.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

I ja sam se naviknuo na sucelje. Prvih dan-dva mi je bilo cudno i naopako, ali sada vec letim po njemu i sve nekako fercera

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Pozz zanimaa me ako kupim neku igru za ps4 hoce li raditi na ps5

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

jel i dalje maximalni broj osoba u partyu 16?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Robert_84 kaže...

 sucelje izgleda dobro, al definitivno treba dorada, pogotovo gasenje konzole

 Zašto? Stisneš na gamepadu znak PS i pojavi ti se onda doljnja izborna traka. Zadnja ikona desno je gašenje konzole. Sve u dva koraka. Toliko sam morao napraviti i na PS4.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
ilje2 kaže...

Pozz zanimaa me ako kupim neku igru za ps4 hoce li raditi na ps5

 Hoce, mislim da 10 igara jedino ne rade, ali sigurno nije nijedna koju zelis uzeti, to su vise neke noname igre...tako da sve rade i na ps5

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni je najbolja stvar kod sučelja one kartice koje imaš za vrijeme igre. Recimo igram NBA i igram My Career mode, stisneš playstation tipku i izlista ti sve modove koje igra ima. Samo odabereš mod i u sekundi si u tom drugom modu. Nema više ono "Quit to main menu" pa iz main menua biraš mod pa još loading. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2020 20:19 (antimadridista).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Robert_84 kaže...

 sucelje izgleda dobro, al definitivno treba dorada, pogotovo gasenje konzole

 Zašto? Stisneš na gamepadu znak PS i pojavi ti se onda doljnja izborna traka. Zadnja ikona desno je gašenje konzole. Sve u dva koraka. Toliko sam morao napraviti i na PS4.

 

Kako je dva koraka? Bilo bi idealno da je doslovno dva klika kao na Nintendo Switchu (on ima pametniji home button), ali nije. 

No, to je trenutno najmanji problem od svih :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
KobeHOF- kaže...
Nightyx kaže...
KobeHOF- kaže...
Možda čak i dobijemo digital konzolu u prosincu. We’ll see...

 Da, ali ne i digital edition, zaboravili su to napisati

 Ha neznam, piše u tonu da se odnosi za oba dvije konzole. Valjda bi konkretizirali da je samo za standard edition. No, neznam, ,,živi bili pa vidli''. 

 Slažem se iako SD govori da neće biti digitalki, samo standardne da ce se isporuciti sve, vec duze vremena pricaju za digitalne pocetak 2021. :/

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Kako je dva koraka? Bilo bi idealno da je doslovno dva klika kao na Nintendo Switchu (on ima pametniji home button), ali nije. 

No, to je trenutno najmanji problem od svih :-)

Potpuno sam isto radio na PS4. Stisnem PS tipku, potom stisnem ikonu za gašenje i odaberem kako ću gasiti konzolu. Nema nikakve razlike u odnosu na prije osim što se na PS4 traka javljala s desne strane a sada se javlja na dnu ekrana. Treba mi 2 do 3 sekunde da ugasim konzolu. Stvarno u tome ne vidim problem.

12 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Prednaručio 8.10. na ekupi digitalnu verziju. Ovo je odgovor na upit o isporuci.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Bitanga kaže...

Kako je dva koraka? Bilo bi idealno da je doslovno dva klika kao na Nintendo Switchu (on ima pametniji home button), ali nije. 

No, to je trenutno najmanji problem od svih :-)

Potpuno sam isto radio na PS4. Stisnem PS tipku, potom stisnem ikonu za gašenje i odaberem kako ću gasiti konzolu. Nema nikakve razlike u odnosu na prije osim što se na PS4 traka javljala s desne strane a sada se javlja na dnu ekrana. Treba mi 2 do 3 sekunde da ugasim konzolu. Stvarno u tome ne vidim problem.

 

Razlika je u broju klikova ne u sekundama (a i broju sekundi). 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2020 21:04 (Bitanga).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ezel94 kaže...

Prednaručio 8.10. na ekupi digitalnu verziju. Ovo je odgovor na upit o isporuci.

 jel moguce da ces ti dobit prednarucenu digitalnu verziju sa ekupi prije nego ja (narucio sam 09.10.) u sancta domenici? jel moguce da oni to pricaju?

Da se razumijemo nije da sam ljubomoran, drago mi je to cuti, ali sancta domenica je ipak sluzbeni zastupnik a stalno govore u 2021. godini da ce stici :S

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2020 21:20 (Nightyx).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

 

Razlika je u broju klikova ne u sekundama (a i broju sekundi). 

Tri klika u oba slučaja

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice